Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Ha már Chiefs és Kuechly. Akkor Kalil is szóba került a Chiefsbe, mint egy esetleges célpont, ha a Vikings 1/3ra nem viszi el, akkor 1/4 vagy 1/5, akármire felmennek, ahova tudnak. Nemhogy 1/11re bent hagynák. Persze ez csak "hír".

Viszont ami fontosabb. A Top 10 után megváltozik az ötödik szezonra kötelezően vállalt fizetés mértéke számottevően. Így az 1/11 és aztán csökkenő érdeklődéssel az 1/12 stb. pickek igen kelendőek lehetnek akkor, ha valaki egy elit játékost meg akar szerezni hosszútávra olyan posztról (LOT ha már Kalil), ahol magas a TOP 10 játékosok átlagbére. Bővebben a KC topicnba írtam erről a minap.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Rengeteg cikket olvastam a csapat draftjával kapcsolatban, és azt mondom, csalódott lennék picit, ha nem Kuechly v. Hightower lenne a befutónk 1.12-n. De melyikőjük lenne a jobb?Medvepapa
Utóbbi inkább első kör vége felé fog elkelni.Asbee
Akkor mi van, ha mondjuk Kalil nem kel el az első tízben? Bal T-ként behúznánk? Nyilván kevés az esély a dologra, de ki tudja.garrett27
Hát igen, Hightower későbbi pick elvileg, de mi van ha Kuechly hamarabb elkel? Mondjuk a Chiefs húzhatja épp előttünk...Szerintem Kalil esélytelen, hogy kicsússzon a Top 10-ből. Én nagyon szeretném Kuechlyt! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Rengeteg cikket olvastam a csapat draftjával kapcsolatban, és azt mondom, csalódott lennék picit, ha nem Kuechly v. Hightower lenne a befutónk 1.12-n. De melyikőjük lenne a jobb?Medvepapa
Utóbbi inkább első kör vége felé fog elkelni.Asbee
Akkor mi van, ha mondjuk Kalil nem kel el az első tízben? Bal T-ként behúznánk? Nyilván kevés az esély a dologra, de ki tudja.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rengeteg cikket olvastam a csapat draftjával kapcsolatban, és azt mondom, csalódott lennék picit, ha nem Kuechly v. Hightower lenne a befutónk 1.12-n. De melyikőjük lenne a jobb?Medvepapa
Utóbbi inkább első kör vége felé fog elkelni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Rengeteg cikket olvastam a csapat draftjával kapcsolatban, és azt mondom, csalódott lennék picit, ha nem Kuechly v. Hightower lenne a befutónk 1.12-n. De melyikőjük lenne a jobb?

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Packers: Gyenge védelem, ráadásul Flynn ismeri is őket, szóval hazai pályán bőven benne van ,hogy megruházzuk őket.
Pats:Védelmi sémát váltanak, nincs talent a D#-ben,még mindig nincs legit #1 elkapó, próbálják balanszolni McDanielsszel a támadósort, akinek nem sok jó emléke van a Hawksról. Tavalyi három vereségük közül kettő idegenben volt, plusz ami a lényeg : Kancellár, Wright vigyázza majd a TE-eket, ami még Gronk ellen sem akkora csúszás.undisputedly
nem mondom van önbizalom 😀

bár ilyen egyszerű lenne mindenhol 😊

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
A következő csapatok ellen számolok W-t:
Arizona,Dallas,Rams,Pats(vagy GB),Minnesota,Jets
bye-week
Dolphins,Arizona,49ers,Rams

Az idegenbeli meccseket 3-5 mérleggel számoltam. Az Arizona-Rams-Dolphins hármast szerintem elverjük idegenben.
A Pats-GB meccs amiből egyet behúztam, lévén az én véleményem szerint egy ilyen ballhawk sec valamelyik támadósort megeszi majd.undisputedly
Ott van még a Panthers is. Pats/GB túl nagy tűzerővel rendelkezik, ballhawk sec ide vagy oda, a passrushnak kell dominálni, különben szétkapják a hátsó sort.
én nem tippelnék mivel Flynn miatt abszolút lutri az egész. neki még ki kell ütnie TJ-t a kezdő poziból.petey
Panthers elleni idegenbelit L-re tippeltem, habár az is nagyon kétesélyes.
Tippelni nehéz, de szinte biztosra vehető,hogy Flynn fog kezdeni. Egy esetet látok arra,hogy T-Jax maradjon a starter, ha Flynn katasztrofálisan teljesít. Most nem arról van szó,hogy pontozással kell megverni a regnáló nehézsúlyú bajnokot 😊 Enyhe upgrade amivel számoltam Qb poszton.

Packers: Gyenge védelem, ráadásul Flynn ismeri is őket, szóval hazai pályán bőven benne van ,hogy megruházzuk őket.
Pats:Védelmi sémát váltanak, nincs talent a D#-ben,még mindig nincs legit #1 elkapó, próbálják balanszolni McDanielsszel a támadósort, akinek nem sok jó emléke van a Hawksról. Tavalyi három vereségük közül kettő idegenben volt, plusz ami a lényeg : Kancellár, Wright vigyázza majd a TE-eket, ami még Gronk ellen sem akkora csúszás.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
A következő csapatok ellen számolok W-t:
Arizona,Dallas,Rams,Pats(vagy GB),Minnesota,Jets
bye-week
Dolphins,Arizona,49ers,Rams

Az idegenbeli meccseket 3-5 mérleggel számoltam. Az Arizona-Rams-Dolphins hármast szerintem elverjük idegenben.
A Pats-GB meccs amiből egyet behúztam, lévén az én véleményem szerint egy ilyen ballhawk sec valamelyik támadósort megeszi majd.undisputedly
Ott van még a Panthers is. Pats/GB túl nagy tűzerővel rendelkezik, ballhawk sec ide vagy oda, a passrushnak kell dominálni, különben szétkapják a hátsó sort.
én nem tippelnék mivel Flynn miatt abszolút lutri az egész. neki még ki kell ütnie TJ-t a kezdő poziból.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
és kik ellen?petey
frisco ellen 2-0, a többi nem lényegbraxa88
így legyen ötösömpetey
A következő csapatok ellen számolok W-t:
Arizona,Dallas,Rams,Pats(vagy GB),Minnesota,Jets
bye-week
Dolphins,Arizona,49ers,Rams

Az idegenbeli meccseket 3-5 mérleggel számoltam. Az Arizona-Rams-Dolphins hármast szerintem elverjük idegenben.
A Pats-GB meccs amiből egyet behúztam, lévén az én véleményem szerint egy ilyen ballhawk sec valamelyik támadósort megeszi majd.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Szerintem is 😊
6-4 a bye-weekig, majd 4-2 utána.undisputedly
és kik ellen?petey
frisco ellen 2-0, a többi nem lényegbraxa88
így legyen ötösöm

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
10-6braxa88
Szerintem is 😊
6-4 a bye-weekig, majd 4-2 utána.undisputedly
és kik ellen?petey
frisco ellen 2-0, a többi nem lényeg
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár


Az elején igencsak bekezdünk. A Pats után 4 napunk lesz ,hogy főműsoridőben megmérkőzzünk a 49ersszel,viszont a végén otthon játszunk a csoportellenfelek ellen.
Így másodszor megnézve, a bye week után csinálhatunk egy erős hajrát. Bills és a Miami remélhetőleg már nem lesz versenyben a PO-ért, a hazai meccseket pedig hozni kell a csoport riválisok ellen. Viszont az első "fele" a sorsolásnak nem kecsegtet sok jóval.undisputedly
10-6braxa88
Szerintem is 😊
6-4 a bye-weekig, majd 4-2 utána.undisputedly
és kik ellen?

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014


Az elején igencsak bekezdünk. A Pats után 4 napunk lesz ,hogy főműsoridőben megmérkőzzünk a 49ersszel,viszont a végén otthon játszunk a csoportellenfelek ellen.
Így másodszor megnézve, a bye week után csinálhatunk egy erős hajrát. Bills és a Miami remélhetőleg már nem lesz versenyben a PO-ért, a hazai meccseket pedig hozni kell a csoport riválisok ellen. Viszont az első "fele" a sorsolásnak nem kecsegtet sok jóval.undisputedly
10-6braxa88
Szerintem is 😊
6-4 a bye-weekig, majd 4-2 utána.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534


Az elején igencsak bekezdünk. A Pats után 4 napunk lesz ,hogy főműsoridőben megmérkőzzünk a 49ersszel,viszont a végén otthon játszunk a csoportellenfelek ellen.
Így másodszor megnézve, a bye week után csinálhatunk egy erős hajrát. Bills és a Miami remélhetőleg már nem lesz versenyben a PO-ért, a hazai meccseket pedig hozni kell a csoport riválisok ellen. Viszont az első "fele" a sorsolásnak nem kecsegtet sok jóval.undisputedly
10-6
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
ha valaki rendelne az nflshop.com-ról szóljon!krankovics
Tudsz egy kerülő utat, mert eddig úgy volt, hogy nem szállítanak Európába. Egyébként érdekelne a dolog.garrett27
Majusban megyek haza Budapestre Amerikabol, ha akartok valamit rendelni irjatok nyugodtan PM-ben


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Már a blogon is kint van: http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/04/18/Ket_meccs_biztosan_a_TV-ben/
😊

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014


Az elején igencsak bekezdünk. A Pats után 4 napunk lesz ,hogy főműsoridőben megmérkőzzünk a 49ersszel,viszont a végén otthon játszunk a csoportellenfelek ellen.
Így másodszor megnézve, a bye week után csinálhatunk egy erős hajrát. Bills és a Miami remélhetőleg már nem lesz versenyben a PO-ért, a hazai meccseket pedig hozni kell a csoport riválisok ellen. Viszont az első "fele" a sorsolásnak nem kecsegtet sok jóval.
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Na ja! Amikor megvettem anno a Tatupu mezt, az életben nem gondoltam volna, hogy egy alapembertől ilyen gyorsan megválnak. Itt sajnos nincs életbiztosítás, a fehér Earl Thomas mez mellé meg nem akarnék egy kéket is. Akkor Lynch, vagy Bryant pl.garrett27
Kár, hogy nincs Paul Allen mez. 😀

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ha jól olvasom, akkor 04. 27-től lesznek a Footballfanaticson az új Nike mezek. Szerintem érdemes kicsit várni, egyrészt az ára legyen ésszerű (az elején biztos nem lesz az), másrészt hátha megéri egy hazai Flynn mez. Na ez meg a lutri az évadban.garrett27
szabály: soha ne vegyél rookie QB mezt 😀petey
Na ja! Amikor megvettem anno a Tatupu mezt, az életben nem gondoltam volna, hogy egy alapembertől ilyen gyorsan megválnak. Itt sajnos nincs életbiztosítás, a fehér Earl Thomas mez mellé meg nem akarnék egy kéket is. Akkor Lynch, vagy Bryant pl.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Earl Thomas mezt a népnek!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Ha jól olvasom, akkor 04. 27-től lesznek a Footballfanaticson az új Nike mezek. Szerintem érdemes kicsit várni, egyrészt az ára legyen ésszerű (az elején biztos nem lesz az), másrészt hátha megéri egy hazai Flynn mez. Na ez meg a lutri az évadban.garrett27
szabály: soha ne vegyél rookie QB mezt 😀

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ha jól olvasom, akkor 04. 27-től lesznek a Footballfanaticson az új Nike mezek. Szerintem érdemes kicsit várni, egyrészt az ára legyen ésszerű (az elején biztos nem lesz az), másrészt hátha megéri egy hazai Flynn mez. Na ez meg a lutri az évadban.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hé, hol a mi mezünk? http://www.nflshop.com/category/index.jsp?categoryId=12887619&ab=HP_Include_NikeJerseyskrankovics
Nejé!
http://www.nflshop.com/family/index.jsp?categoryId=2237518
Az új már biztos elfogyott!
A többit is csak előrendelni lehet.catattack
Ha Magyarországra nem lehet rendelni, én tudom fogadni a csomagot, viszont lehet csak postán tudom haza küldeni,ugyanis az elkövetkező pár hónapban nem tévedek arra. A draft után egy vagy két mez,plusz pár kiegészítő nekem is kellene.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Hé, hol a mi mezünk? http://www.nflshop.com/category/index.jsp?categoryId=12887619&ab=HP_Include_NikeJerseyskrankovics
Nejé!
http://www.nflshop.com/family/index.jsp?categoryId=2237518
Az új már biztos elfogyott!
A többit is csak előrendelni lehet.
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Hé, hol a mi mezünk? http://www.nflshop.com/category/index.jsp?categoryId=12887619&ab=HP_Include_NikeJerseys

http://seahawks.hu