Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Engem az lep meg, hogy ennél nem kapott többet máshol. Azért igencsak jó játékos ő, és bármelyik rendszerben képes hozni azt amit tud.szaba
Engem szabályosan sokkolt, hogy a 'hawks nem adott neki ennél jobb ajánlatot.
Jó eséllyel nekik éri a legtöbbet a srác, ismeri a rendszert és vezette már ezt a védelmet...Gyulus
Szasz Gyulus,

mi kicsit túlértékeljük Őt! Remek játékos, fantasztikusan szerel, de ahogy nálatok Spikes sem képes vonaltól vonalig játszani, úgy Haw sem! Sok minden elhangzott itt hybrid rendszerekről, de a mienk a nagyon "különc", A legritkább esetben állunk fel tankönyvi példák szerint. A rendszer lelke a blitzsémák sokszínűsége, ezen a téren Haw számos korláttal küzdött. KJ sokkal nagyobbat robban, és mint kiderül remekül olvas, kijátszotta Hawt a keretből. A draft előtti terv az volt, hogy KJ bejön középre. Lehet, hogy 1. 2 körben ILB-t húzunk, és akkor ...máshogy is lehet 😊
Haw fontos tagja volt a csapatnak megbízhatóságával, és higgadtságával, amelyet a pályán, és az öltözőben sugárzott, de a védelem vezére GUS, a jobbkeze a pályán Earl Thomas. Az igazi natural leader azonban Kancellár!

Haw játéka hiányozni fog, de legalább olyan helyre került, ahol különösen értékesek lehetnek az erényei!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
De, csak nem írta be... 😛 Elég ergya volt tavaly Rúd, nem hinném, hogy kezdeni hozták.szaba
az egész tampa LB sor botrányos volt!!! Ha Ruud kezdő lesz, baj van!Helmut Zimmer
ruud tavaly titan volt 😛braxa88
igaz! nem is értem miért írtam 😂
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Engem az lep meg, hogy ennél nem kapott többet máshol. Azért igencsak jó játékos ő, és bármelyik rendszerben képes hozni azt amit tud.szaba
Engem szabályosan sokkolt, hogy a 'hawks nem adott neki ennél jobb ajánlatot.
Jó eséllyel nekik éri a legtöbbet a srác, ismeri a rendszert és vezette már ezt a védelmet...Gyulus
Elvileg egy one-year contractot kapott volna.
Én személy szerint sajnálom,hogy elment ,de nem illett PC rendszerébe. Nem tudta futtatni azt a sémát amit játszatni akar. Gyorsaság és jó cover skill kell Carrollnak, lenyilatkozta többször is. Mike mellett gyenge oldalon lett volna bevethető, de oda is meg van a létszám.
A térdsérülése és az,hogy van egy Wirght szintű játékos akivel pótolni lehet egyenlő lett egy repjeggyel New Orleans-ba.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Engem az lep meg, hogy ennél nem kapott többet máshol. Azért igencsak jó játékos ő, és bármelyik rendszerben képes hozni azt amit tud.szaba
Engem szabályosan sokkolt, hogy a 'hawks nem adott neki ennél jobb ajánlatot.
Jó eséllyel nekik éri a legtöbbet a srác, ismeri a rendszert és vezette már ezt a védelmet...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 477
Közben Haw átigazolt a Szentekhez.undisputedly
és milyen iszonyatosan olcsó volt:
5 years, $19.5M; $3.8M guaranteed

kiv vagyok hogy vajon ti milyen ajánlatot adhattatok neki, h inkább a szentekhez ment...Gyulus
Engem az lep meg, hogy ennél nem kapott többet máshol. Azért igencsak jó játékos ő, és bármelyik rendszerben képes hozni azt amit tud.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Közben Haw átigazolt a Szentekhez.undisputedly
és milyen iszonyatosan olcsó volt:
5 years, $19.5M; $3.8M guaranteed

kiv vagyok hogy vajon ti milyen ajánlatot adhattatok neki, h inkább a szentekhez ment...
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
drafttól függ, meg főleg h kap-e eltiltást. inkább őt kezdetném, mint Ruudot.
tavaly nagyon jó volt!braxa88
Várható volt, és habár a letartóztatása megtörte alatta a piacot, a vádakat ejtették ellene, így nem hiszem,hogy számolni kellene felfüggesztéssel.
Kb a játékok 85%-ánál pályán volt idén, és szvsz a gyenge oldalt megoldják Smithel ketten a következő idényben.
jelen pillanatbana három kezdő LB spotból 2 meg van oldva. X----Wright----Hill/Smith

undisputedly
Ruud szted nem lesz kezdő?braxa88
Szerintem mentornak és depthnek hozták, ami még mindig elég lehet egy kezdő spotra a draft tükrében. de azzal nem vagyok tisztában,hogy Bradley milyen viszonyban volt vele Tampában.
Amit nem szabad elfelejteni,hogy egy öregedő, lelassult, előző idényben sérült játékosról van szó, aki a D# egyik legfontosabb posztjára pályázik/pályázna kezdőnek.Jellemzően a jó védelmek nem ilyen igazolástól lesznek Top védelmek. Amit várok tőle az tényleg nem több mint cheap insurance.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ruud szted nem lesz kezdő?braxa88
De, csak nem írta be... 😛 Elég ergya volt tavaly Rúd, nem hinném, hogy kezdeni hozták.szaba
az egész tampa LB sor botrányos volt!!! Ha Ruud kezdő lesz, baj van!Helmut Zimmer
ruud tavaly titan volt 😛
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Várható volt, és habár a letartóztatása megtörte alatta a piacot, a vádakat ejtették ellene, így nem hiszem,hogy számolni kellene felfüggesztéssel.
Kb a játékok 85%-ánál pályán volt idén, és szvsz a gyenge oldalt megoldják Smithel ketten a következő idényben.
jelen pillanatbana három kezdő LB spotból 2 meg van oldva. X----Wright----Hill/Smith

undisputedly
Ruud szted nem lesz kezdő?braxa88
De, csak nem írta be... 😛 Elég ergya volt tavaly Rúd, nem hinném, hogy kezdeni hozták.szaba
az egész tampa LB sor botrányos volt!!! Ha Ruud kezdő lesz, baj van!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 477
Várható volt, és habár a letartóztatása megtörte alatta a piacot, a vádakat ejtették ellene, így nem hiszem,hogy számolni kellene felfüggesztéssel.
Kb a játékok 85%-ánál pályán volt idén, és szvsz a gyenge oldalt megoldják Smithel ketten a következő idényben.
jelen pillanatbana három kezdő LB spotból 2 meg van oldva. X----Wright----Hill/Smith

undisputedly
Ruud szted nem lesz kezdő?braxa88
De, csak nem írta be... 😛 Elég ergya volt tavaly Rúd, nem hinném, hogy kezdeni hozták.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Hill kezdő lesz előreláthatólag?adam8
drafttól függ, meg főleg h kap-e eltiltást. inkább őt kezdetném, mint Ruudot.
tavaly nagyon jó volt!braxa88
Várható volt, és habár a letartóztatása megtörte alatta a piacot, a vádakat ejtették ellene, így nem hiszem,hogy számolni kellene felfüggesztéssel.
Kb a játékok 85%-ánál pályán volt idén, és szvsz a gyenge oldalt megoldják Smithel ketten a következő idényben.
jelen pillanatbana három kezdő LB spotból 2 meg van oldva. X----Wright----Hill/Smith

undisputedly
Ruud szted nem lesz kezdő?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Az a baj, hogy ugyanez az elemzés nem nézte, hogy mely védelmek nyerik a bajnokságot! Jól működő 4-3/3-4 jobban működik még mindig, mint a hibrid. Ráadásul a legtöbb hibrid, kényszerű megoldás, van sok átlagos játékosod.

Mondjuk szerintem a mi hibridünk a leghibridebb, hibridd, annyira, hogy nincs is rögzített pozíciós játék. Kelltet is jó pár év, hogy a srácok megtanulják, szerintem ezért is igazoltunk vissza mindenkit, aki gyorsabb egy korallzátonynál! 😊
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Leroy Hill és Matt McCoy még egy évig a csapatnàlFucu
Hill kezdő lesz előreláthatólag?adam8
drafttól függ, meg főleg h kap-e eltiltást. inkább őt kezdetném, mint Ruudot.
tavaly nagyon jó volt!braxa88
Várható volt, és habár a letartóztatása megtörte alatta a piacot, a vádakat ejtették ellene, így nem hiszem,hogy számolni kellene felfüggesztéssel.
Kb a játékok 85%-ánál pályán volt idén, és szvsz a gyenge oldalt megoldják Smithel ketten a következő idényben.
jelen pillanatbana három kezdő LB spotból 2 meg van oldva. X----Wright----Hill/Smith

Az egyik külföldi oldalon megjelent egy jól felépített poszt arról,hogy a liga milyen %-ban használ klasszikus 3-4/4-3 felállást, és milyen %-ban futtat hibridet. Az elmúlt 2-3 év egyértelműen az utóbbi felé húzza a mérleget, így figyelemre méltó húzás lenne Barron (S) megszerzése is tekintve,hogy a schedule fele passzheavy csapat, és biztosra vehetően több bandita és más extrém DB túlsúlyra alapozó felállást láthatunk majd.

Szerk: Az év legjobban várt mecsápja szerintem a Pats TE szörnyei vs Ballhawking Hawks Sec .
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Leroy Hill és Matt McCoy még egy évig a csapatnàlFucu
Hill kezdő lesz előreláthatólag?adam8
drafttól függ, meg főleg h kap-e eltiltást. inkább őt kezdetném, mint Ruudot.
tavaly nagyon jó volt!
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
már megvan, honnan kölcsönöztétek a mintát az új mezhez. Bp beszáll a finanszírozásba? 😛

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Leroy Hill és Matt McCoy még egy évig a csapatnàlFucu
Hill kezdő lesz előreláthatólag?

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Leroy Hill és Matt McCoy még egy évig a csapatnàlFucu
Én örülök neki.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Leroy Hill és Matt McCoy még egy évig a csapatnàl



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Címlapra kerültünk, hogy mekkora baromságot csináltunk 2009-ben amikor Curryt draftoltuk Matthews helyett. Mi viszont már azt is tudjuk, hogy szinte bárki jobb lett volna nála az akkori első körösökből. És még hány első körössel jártunk így!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Aubrayo Franklin jön vizitre. nem lenne ő rossz Mebane és Branch mögé 😊braxa88
elég faszentos lenne. emlékszem a 9ersben mekkora király volt, tavalyi produkciója nem tudom mi volt. csodálom h még kint van a piacon
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Aubrayo Franklin jön vizitre. nem lenne ő rossz Mebane és Branch mögé 😊
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Trufant visszatért. 1éves szerződést irt alá
kiváncsi vagyok mik a tervek velebraxa88
Azt lehet tudni mennyit fizetünk Neki? Valszeg a töredéke a 7 misinek, ami az utolsó éves szerződése lett volna.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Trufant visszatért. 1éves szerződést irt alá
kiváncsi vagyok mik a tervek velebraxa88
Thurmond PUP listán kezd :S
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Azt nem tudom, de lehet választani a célországok között. Kalkulált is árat, 2 pólóra 38$ szállítási költséget!!!leeon83
lehet válaszani, de csak az ott álomásozó katonáknak küldik el, nflshopról ezzel a módszerrel tudsz rendelni:
http://www.globalshop.net/df_web_pages/pricing_customs_hu.aspx

150-200 dollárig elméletileg nincs vám de van 27% áfa, ha szerencsés vagy, utóbbit is megúszhatodjjncaa
Köszi szépen! A áfa tényleg csak a szerencsétől függ, vagy esetleg egy bizonyos értékhatár alatt nem foglalkoznak vele?leeon83
22 euróig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
mióta?braxa88
Azt nem tudom, de lehet választani a célországok között. Kalkulált is árat, 2 pólóra 38$ szállítási költséget!!!leeon83
lehet válaszani, de csak az ott álomásozó katonáknak küldik el, nflshopról ezzel a módszerrel tudsz rendelni:
http://www.globalshop.net/df_web_pages/pricing_customs_hu.aspx

150-200 dollárig elméletileg nincs vám de van 27% áfa, ha szerencsés vagy, utóbbit is megúszhatodjjncaa
Köszi szépen! A áfa tényleg csak a szerencsétől függ, vagy esetleg egy bizonyos értékhatár alatt nem foglalkoznak vele?