Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Pete Carroll statement: "We are really excited to bring Matt (Flynn) in here to compete with Tarvaris (Jackson).

Hohó azért várjunk, lehet TJack backupja lesz 😂
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Nem értem! 1. Az egész liga csodálkozik, hogy Flynn esetében mi lettünk a befutók, holott nyílt titok volt, hogy komolyan szeretnénk leigazolni. 2. itthon meg eddig mindenki szurkolt, hogy sikerüljön megszerezni, most meg jön a sok bizonytalanság, hogy csak két kezdő meccse volt, meg középszer, meg zsákbamacska, stb. Persze Csárli meg T-Jack nem volt zsákbamacska, mert nagyjából tudtuk, hogy semmire sem jók, de Flynn-nek adjuk meg a lehetőséget, rosszabb nemigen lesz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
nagyon örülök.

na akkor kit huzunk első körben?
decastro? ingram? kuechly?
én upshawnak örülnék. de kirkpatricket érzem, nagyon passzolna carroll féle D#bebraxa88
Remélem Upshaw vagy Mercilus.
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Doug Baldwin Jr : "Flynn wants 15 so I'll be changing to 89! Sounds good to me!" "Just got off the phone with Matt Flynn. And he's ready to WIN!!"

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
szvsz ezzel a szerződéssel nagyon jó üzletet kötöttetek: nagyon nagyot nem bukhattok, viszont ha bejön, királyok vagytok. én drukkolok neki persze, de azokat nem értem, akik most nem tartják jónak. nem azt mondom, hogy két meccs alapján agyon kéne hypeolni, de azok alapján rossznak tartani azért érdekesSzobi22
nem tartja rossznak senki. csak kissé szkeptikus az ember pár jó meccs után, hogy azért nem tudni mi lesz belőle.
okosabbak majd kb fél év múlva leszünk 😊

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Srácok, ez nagyon olcsó volt. Adott egy Lynch úgyh nem kell egyből 40+ attempt/meccses qb-t csinálni belőle, ami fontos szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Elnézve Flynn szerződését, igen jó.

Matt Flynn - QB - Seahawks

The base value of Matt Flynn's three-year contract in Seattle is only $19 million, with $10 million guaranteed.
The initial Flynn report claimed he received a three-year, $26 million deal. Per the Milwaukee-Journal Sentinel, however, Flynn's base contract is just $19 million with $5 million more available through incentives. It appears the remaining $2 million could be had via "unlikely to be earned" incentives. Either way, it's a much more team-friendly deal than the Cardinals gave Kevin Kolb last offseason. Even if the full "guarantee" is only $2 million less. If both Flynn and Kolb emerged as viable starting quarterbacks, the Seahawks would be paying Flynn much less than the Cardinals would for Kolb.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Ezzel a lépéssel a kezdőcsapat nagyjából megvan. Még az LB poszt nagyon kérdéses, ezen felül még a G vagy T jöhetne, valamint safety depth kéne még nagyon, meg Lynchnek egy jó csere (Tolbert ftw).
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
szvsz ezzel a szerződéssel nagyon jó üzletet kötöttetek: nagyon nagyot nem bukhattok, viszont ha bejön, királyok vagytok. én drukkolok neki persze, de azokat nem értem, akik most nem tartják jónak. nem azt mondom, hogy két meccs alapján agyon kéne hypeolni, de azok alapján rossznak tartani azért érdekes

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Ja igen: nagy király a szerződés, remélem Flynn alkot valamit. Az egyetemi futballt akkoriban hagytam abba nézni, amikor ő végzett, én azt az LSU-t bírtam nagyon, szóval mindig bíztam benne, hogy Flynn előbb-utóbb kap lehetőséget, mint kezdő. A középszert nem sértésnek szántam, bocs ha így jött le.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jó, hát még senki nem tudja megmondani mi lesz belőle, ebben egyetértünk. az esélyt megkapta Flynn, de fél év van még hátra. Mondjuk ha Philbin nem akarta Flynnt az jelenthet valamit. viszont a szerződés faja.

tenorx jól írta, a klub egymás hegyén-hátán igazolja a FA QB-kat, ez nem mehet sokáig.petey
Jó védelem és erős futójáték van kilátásban ismét. Az OC gyenge, de vannak célpontjai.
Az előző szezonban egy Steelers, Ravens, Cleveland, Bengals védelemmel kellett volna szembe néznie, míg idén jön az East, plusz jön a GB, MIN, DET, CHI. A körülmények adottak lesznek.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Jó, hát még senki nem tudja megmondani mi lesz belőle, ebben egyetértünk. az esélyt megkapta Flynn, de fél év van még hátra. Mondjuk ha Philbin nem akarta Flynnt az jelenthet valamit. viszont a szerződés faja.

tenorx jól írta, a klub egymás hegyén-hátán igazolja a FA QB-kat, ez nem mehet sokáig.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Két meccsből hogyan szűrtök le ilyeneket: középszer, nem jó...?
Kettő meccse volt eddig, azokon biztatóan játszott. Az oké,hogy nem kell gyűrűt vízionálni ( vagy mégis Braxa? 😀 ), de negatív irányba sem lehet eltolni...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Flynn carreer backup, Whitehurst 2.0.
DE, akár jó is kisülhet ebből.petey
Ez szerintem nem biztos, hogy igaz. Flynn erős középszer (az eddig látottak alapján), de néha ez pont elég. Igaz? 😊Gyurma Pappa
Ne haragudj, de ezt -erős középszer- miből vontad le?Helmut Zimmer
Semmiből, igazából peteynek szántam, régi témára reflektálva. Egyébként az utolsó LSU évében az összes meccset láttam, de abból nem vonnék le következtetéseket. 😊

mondjuk tenorxnál még így is jobb a véleményem róla 😊

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Flynn egyelőre kb pont meghatározhatatlan. Ennek szól ez a 3 éves szerződés is szerintem.
Igazi boom or bust.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nem tudom, húzzátok itt a project QBkat, aztán egy talán mégis bejön?
Én nem tartom túl jó QBnak Flynnt, volt két jó meccse, ez alapján én tuti nem adtam volna neki ennyit se.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
meg reméljük h 1el jobb lesz majd mit a jézusprojekta.kacsa
Flynn carreer backup, Whitehurst 2.0.
DE, akár jó is kisülhet ebből.petey
Ez szerintem nem biztos, hogy igaz. Flynn erős középszer (az eddig látottak alapján), de néha ez pont elég. Igaz? 😊Gyurma Pappa
Ne haragudj, de ezt -erős középszer- miből vontad le?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
meg reméljük h 1el jobb lesz majd mit a jézusprojekta.kacsa
Flynn carreer backup, Whitehurst 2.0.
DE, akár jó is kisülhet ebből.petey
Ez szerintem nem biztos, hogy igaz. Flynn erős középszer (az eddig látottak alapján), de néha ez pont elég. Igaz? 😊

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Elégedett vagyok! Örülök, hogy nálunk landolt, de Pít szavai intőek, Flynn egy projekt!

Brax! Én Upshawt húznám!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
A korábbi ex Green Bay backup már egyszer bejött nekünk (Hassie), hátha ez is sikerül. Szerintem megkapja a lehetőséget, és ha lesz normális O fala, akkor lehet belőle valami.
Isten hozott Matt! Én bízom benned!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nagyon örülök.

na akkor kit huzunk első körben?
decastro? ingram? kuechly?
én upshawnak örülnék. de kirkpatricket érzem, nagyon passzolna carroll féle D#be
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
3 évre csak 10 milla garantált, nagyon okos húzás! Nagyon izgatott vagyok. 😊
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
meg reméljük h 1el jobb lesz majd mit a jézusprojekta.kacsa
Flynn carreer backup, Whitehurst 2.0.
DE, akár jó is kisülhet ebből.petey
Szerintem a Csárli+T-Jax kettősnél mindenképpen jobb.Tekints rá úgy mint egy tehetséges újoncra akinek tapasztalata is van a légkörről. Majd októberben többet tudunk mondani, addig meg lehet reménykedni és nézegetni az irányító prospecteket a hátsó körre.

Jones+Flynn eddig jól állunk: 1,5/3
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kívánom hogy ne úgy járjatok mint mi kolbival
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
igeeeeen 😊
csempioncsip.