Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Jones nem fest rosszul, legalább középtájról nem csak mackók támadnak majd.
Annak meg külön örülök, hogy Karcsit sikerült elpasszolni. Így már biztos nem fogjuk elbliccelni a QB kérdést.
Haw ügyében nagy a csend, pedig van olyan csapat, akinél ő a B terv.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ennek örülhetünk 😊 3tech passrusher ! Hiánycikk volt :cool:

Átemelek pár linket róla amit egy kinti fórumozó szedett össze:

http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d824106a4/Titans-defense-sack-10-yd-loss

http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d824818b1/Titans-defense-fumble-recovery

http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d8228c0db/Titans-defense-INT

http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d8239a0fc/Titans-defense-sack-1-yd-loss

http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d824ba92c/Titans-defense-4th-down-failed

http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d81d36a52/Titans-defense-sack-6-yd-loss

http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d81b38bd3/Titans-defense-sack-7-yd-loss

http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d81b39150/Titans-defense-sack-9-yd-loss

http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d81d378ad/Titans-defense-fumble-recovery

http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d81b932e5/Titans-defense-fumble-recovery

http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d81d0883c/Titans-defense-sack-9-yd-loss


Szerk: Azért lett 1 éves a szerződés, mert a Titánok az elmúlt évben DE-ként játszatták, ami nem fekszik neki, így egy év DT után szeretne újból piacot fogni.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jason Jones egy évig nálatok játszik



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
megvan Jason Jones. király!
végre talán belülről is lesz nyomás pass szitukban
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
corey graham érkezik vizitre.
nickel cb megfelel
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
wimbleyt kirugta az oakland. lehet h megérne egy próbáta.kacsa
a hírek szerint másik 11 csapatnak is

Bazzani: mert ismeri a támadó koordinátortFucu
Együtt dolgoztak már a Vikingeknél is, így a csonka offseason miatt előnyt élvezett a rendszer ismerete miatt.
Erre jött,hogy PC idehozta Csárlit, aki kb backupnak is gyenge, így nem volt menekvés. Viszont még egy év vele a kezdőben már élesebb kritikát hozna magával.

Adalék Flynn ügyben:
"Logic would tell me he would do something this weekend or thereabouts," Alvin Flynn said. "He doesn’t want to drag this out." Flynn's father says he "enjoyed" his Friday visit with the Seahawks, but never considered signing before heading to South Beach for a visit.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
wimbleyt kirugta az oakland. lehet h megérne egy próbáta.kacsa
a hírek szerint másik 11 csapatnak is

Bazzani: mert ismeri a támadó koordinátort



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én továbbra sem értem,hogy egy TJax szintű irányító miként kerülhet képbe egy NFL csapatban kezdőként!?
Főleg a sokadik leszereplése után.

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egyébként nem értem a kétségbeeséseteket. Oké, hogy nem jött senki, DE minden fontos játékosunkat megtartottunk! Ez már önmagában örömteli szvsz, nézzétek meg pl. a Ravens eddigi offseason-jét.Sebii
Az én részemről nem kétségbeesésről beszélünk, hanem pesszimizmusról 😊
Én Carroll 4 éves tervében gondolkozom-ő is tudja,hogy nem maradhat a csapat élén eredmények nélkül-, abból pedig kezd kifutni.
Példaképpen vegyük a Qb posztot,hogy ne menjen le hozzászólás enélkül:
Élnünk kell a felvetéssel,hogy az elkövetkező két évben nem fogunk olyan helyzetben draftolni,hogy potenciális frencsájz Qb-t hozhassunk úgy,mint teszi azt a Colts-Redskins páros idén.
A helyzet az,hogy rengeteg talent van most a csapatban, amit nem lehet elpazarolni még 1 vagy 2 évig azzal,hogy T-Jax irányít. Ő egy jó back-up, de semmi több. Meg volt az esélye, végig ugyanazzal az OCvel dolgozott, nem volt a nyakán senki aki miatt ideges lehetett volna, ráadásul erős futójáték segítette. Hiába példálóznak páran azzal,hogy voltak jó meccsei. A hétről hétre történő szenvedés közepette az emberek igénye is csökkent, már egy-egy sikeres passztól felcsillant a szem,talán,talán mégis ő lesz az. De nem. Legjobb napjain sem dob 2-3 TD-t INT nélkül, ha hátrányban van a csapat,nem számolhatsz vele, és ezt az ellenfél DC-je is tudja. Vele nem tart semerre a csapat. Előre biztosan nem. Nézzük meg a sorsolást. Nem lesz elég csak a D#!
Egy ponton kockáztatnod kell,nem mehetsz a budgetra vagy a low-risk döntésre. Schneider is nyilatkozta,van amikor kockáztatni kell főleg Qb poszton.
Flynn sem bizonyított semmit ami alátámasztaná az őt körülvevő hypeot, de mégis sokkal előrébb tart mint egy rookie.
Én látom benne a lehetőséget. Mindazonáltal kell a Qb draft is, pont azért mert nem lesz első körös húzás remélhetőleg évekig, így tehát a csapatnak kell kinevelni a következő irányítót. Ha nem oldja meg idén, akkor egy offseasonja marad .undisputedly
Ez így teljesen jó, egyetértek, de attól, hogy esteleg Flynn nem itt landol, én nagyon megkajálnám a kalapom, ha T-Jax lenne a kezdő idén is...ezt sztem Carrollék is tudják! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egyébként nem értem a kétségbeeséseteket. Oké, hogy nem jött senki, DE minden fontos játékosunkat megtartottunk! Ez már önmagában örömteli szvsz, nézzétek meg pl. a Ravens eddigi offseason-jét.Sebii
Az én részemről nem kétségbeesésről beszélünk, hanem pesszimizmusról 😊
Én Carroll 4 éves tervében gondolkozom-ő is tudja,hogy nem maradhat a csapat élén eredmények nélkül-, abból pedig kezd kifutni.
Példaképpen vegyük a Qb posztot,hogy ne menjen le hozzászólás enélkül:
Élnünk kell a felvetéssel,hogy az elkövetkező két évben nem fogunk olyan helyzetben draftolni,hogy potenciális frencsájz Qb-t hozhassunk úgy,mint teszi azt a Colts-Redskins páros idén.
A helyzet az,hogy rengeteg talent van most a csapatban, amit nem lehet elpazarolni még 1 vagy 2 évig azzal,hogy T-Jax irányít. Ő egy jó back-up, de semmi több. Meg volt az esélye, végig ugyanazzal az OCvel dolgozott, nem volt a nyakán senki aki miatt ideges lehetett volna, ráadásul erős futójáték segítette. Hiába példálóznak páran azzal,hogy voltak jó meccsei. A hétről hétre történő szenvedés közepette az emberek igénye is csökkent, már egy-egy sikeres passztól felcsillant a szem,talán,talán mégis ő lesz az. De nem. Legjobb napjain sem dob 2-3 TD-t INT nélkül, ha hátrányban van a csapat,nem számolhatsz vele, és ezt az ellenfél DC-je is tudja. Vele nem tart semerre a csapat. Előre biztosan nem. Nézzük meg a sorsolást. Nem lesz elég csak a D#!
Egy ponton kockáztatnod kell,nem mehetsz a budgetra vagy a low-risk döntésre. Schneider is nyilatkozta,van amikor kockáztatni kell főleg Qb poszton.
Flynn sem bizonyított semmit ami alátámasztaná az őt körülvevő hypeot, de mégis sokkal előrébb tart mint egy rookie.
Én látom benne a lehetőséget. Mindazonáltal kell a Qb draft is, pont azért mert nem lesz első körös húzás remélhetőleg évekig, így tehát a csapatnak kell kinevelni a következő irányítót. Ha nem oldja meg idén, akkor egy offseasonja marad .
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Egyébként nem értem a kétségbeeséseteket. Oké, hogy nem jött senki, DE minden fontos játékosunkat megtartottunk! Ez már önmagában örömteli szvsz, nézzétek meg pl. a Ravens eddigi offseason-jét.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
wimbleyt kirugta az oakland. lehet h megérne egy próbáta.kacsa
Illene a rendszerbe,viszont pont olyan ársávba eshet,hogy több csapat is érdekelt.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
wimbleyt kirugta az oakland. lehet h megérne egy próbát
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát ez az FA szezon eddig nem rólunk szól. Most már fogalmam sincs mit akarnak PC-ék. De hogy ennyire nem csinálunk semmit, az nagyon meglep. Vagy én látom rosszul, és a háttérben készül a nagy deal?garrett27
Szerintem igazán eltükélten senkit nem akarnak, nyilatkozta is Pete, hogy a legfontosabb ebben a periódusban a sajátjaink megtartása! Ez eddig többé-kevésbé sikerült, mondjuk Bigby elment(sztem őt marasztalták volna...), Carlsont nem mondom, mert őt engedték...Igazából a Flynn projecten sem látom azt, hogy márpedig nem engedjük el Seattle-ből szerz. nélkül. Mintha úgy lennének vele, hogy ha megtudunk szerezni valakit korrekt áron akkor ok, ha nem, akkor ott a draft. MW pénze is azért nem reális kategória, bármennyire jó játékos, Schneiderék meg pont nem azok a fickók, akik szórják a pénzt felelőtlenül. Sztem jobb lesz a D-ünk mint a Bills-é! 😀Medvepapa
Tévedés. PC még a piac nyitása előtt nyilatkozta,hogy abban az időszakban koncentrálnak csak a saját értékekre.
A számláló pedig még mindig 0/3.

A Bills pedig iszonyatosan jól járt Williamsszel. Az East tényleg halálcsoport, amiből a Buffalo kilóg amióta követem a ligát.
Ha hozza a nyomást, bőven megéri nekik.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Hát ez az FA szezon eddig nem rólunk szól. Most már fogalmam sincs mit akarnak PC-ék. De hogy ennyire nem csinálunk semmit, az nagyon meglep. Vagy én látom rosszul, és a háttérben készül a nagy deal?garrett27
Szerintem igazán eltükélten senkit nem akarnak, nyilatkozta is Pete, hogy a legfontosabb ebben a periódusban a sajátjaink megtartása! Ez eddig többé-kevésbé sikerült, mondjuk Bigby elment(sztem őt marasztalták volna...), Carlsont nem mondom, mert őt engedték...Igazából a Flynn projecten sem látom azt, hogy márpedig nem engedjük el Seattle-ből szerz. nélkül. Mintha úgy lennének vele, hogyha megtudunk szerezni valakit korrekt áron akkor ok, ha nem, akkor ott a draft. MW pénze is azért nem reális kategória, bármennyire jó játékos, Schneiderék meg pont nem azok a fickók, akik szórják a pénzt felelőtlenül. Sztem jobb lesz a D-ünk mint a Bills-é! 😀Medvepapa
Ja mert Ralph Wilson tényleg arról híres hogy két kézzel szórja a pénzt!

A billsből a klasszik 4-3 DE hiányzott!
AFC east más, mint az Nfc west.
Kicsit mások az olinek is. Azért nem ugyanaz évente 2 szer lightok, solderek, mankinsek, fergussonok, mangoldok ellen játszani, mint mondjuk a rams, vagy a cads olineje ellen. Nagyon kellett Williams. Az ára pedig főként bills felár. Olyan csapatról beszélünk, ami 1x éve nem járt rájátszás környékén, és ami évek óta alul marad a free agentekért folytatott harcban!

Hogy melyik lesz a jobb védelem, az úgyis kiderül az orchardban, de hogy melyik a jobb O azt most megmondom, az pedig a Billsé, és nem kicsit!
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hát ez az FA szezon eddig nem rólunk szól. Most már fogalmam sincs mit akarnak PC-ék. De hogy ennyire nem csinálunk semmit, az nagyon meglep. Vagy én látom rosszul, és a háttérben készül a nagy deal?garrett27
Szerintem igazán eltükélten senkit nem akarnak, nyilatkozta is Pete, hogy a legfontosabb ebben a periódusban a sajátjaink megtartása! Ez eddig többé-kevésbé sikerült, mondjuk Bigby elment(sztem őt marasztalták volna...), Carlsont nem mondom, mert őt engedték...Igazából a Flynn projecten sem látom azt, hogy márpedig nem engedjük el Seattle-ből szerz. nélkül. Mintha úgy lennének vele, hogyha megtudunk szerezni valakit korrekt áron akkor ok, ha nem, akkor ott a draft. MW pénze is azért nem reális kategória, bármennyire jó játékos, Schneiderék meg pont nem azok a fickók, akik szórják a pénzt felelőtlenül. Sztem jobb lesz a D-ünk mint a Bills-é! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Hát ez az FA szezon eddig nem rólunk szól. Most már fogalmam sincs mit akarnak PC-ék. De hogy ennyire nem csinálunk semmit, az nagyon meglep. Vagy én látom rosszul, és a háttérben készül a nagy deal?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
arról teljesen lemaradtam, hogy Randy Moss is a 49ers-t erősíti.

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Jake Longról már idén is kiderült, hogy mégsem teljesen az a srác, akinek szerették volna hinni, és a fal úgy általában nem az igazi. (atyaég, megnéztem, hogy Trent Cole mit tett velük tavaly, bántalmazás)Helmut Zimmer
annyit védelmébe, ha jól emlékszem (bőven elképzelhető, hogy nem - december környékén volt sérült), hogy sérülten játszott.

halálcsoportnak halálcsoport, de nekünk is kell tennünk valamit, hogy ne a 4. helyen végezzünk. nem lehetünk tétlenek.


szerk.: és igen! a phi-mia higlightsban (nfl.com) az első negyed 5:44-nél mutatják, hogy jake long megsérült (a videóban 01:06-nál van). csak mellékesként, hogy megsérülésekor még vezettünk!
a lényeg, hogy nincs jó csere.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Michael Robinson marad!
https://twitter.com/#!/RealMikeRob/statuses/180479919304867840krankovics
Még OL depth, és Lynch hozza a tavalyi számokat.

According to xy: A csapat előnyt élvez a delfinekkel szemben a Flynnért folytatott versenyfutásban , habár kétes forrásokból azt hámoztam ki,hogy ők többet adnának neki.

update: A profootballtalks szerint a delfinek messze a "piaci" ára alatt célozták meg Flynnt, mert úgy vélik annyira nagyot nyom a latba Philbin.

update1: Schefter szerint-az eddigi leghitelesebb forrás- a Miami a befutó.undisputedly
ha így lesz az remek döntés lesz Flynn részéről! ismerős rendszerben fog dolgozni, egykori mentorával, szerintem hoznak neki egy két célpontot.
egy apróságra hívnám fel a figyelmet, ez pedig az, hogy az AFC East halálcsoport, és fegyverkezik Pats idén tutti rámegy az Endre, ahogy a Jets is, a Bills már ráment! Jake Longról már idén is kiderült, hogy mégsem teljesen az a srác, akinek szerették volna hinni, és a fal úgy általában nem az igazi. (atyaég, megnéztem, hogy Trent Cole mit tett velük tavaly, bántalmazás), a legjobb célpont elcserélődött!
szóval a döntés jó lenne, de azért én átgondolnám, mert ő akkor Fin marad, és már nem olyan fiatal, hogy a pénz ne érdekelje!Helmut Zimmer
Ha Miamiba megy, akkor eddig 0/3 az offseason úgy,hogy a nagy dömping már lement a piacon.
Qb: -
Passrush: -
LB: -
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Michael Robinson marad!
https://twitter.com/#!/RealMikeRob/statuses/180479919304867840krankovics
Még OL depth, és Lynch hozza a tavalyi számokat.

According to xy: A csapat előnyt élvez a delfinekkel szemben a Flynnért folytatott versenyfutásban , habár kétes forrásokból azt hámoztam ki,hogy ők többet adnának neki.

update: A profootballtalks szerint a delfinek messze a "piaci" ára alatt célozták meg Flynnt, mert úgy vélik annyira nagyot nyom a latba Philbin.

update1: Schefter szerint-az eddigi leghitelesebb forrás- a Miami a befutó.undisputedly
ha így lesz az remek döntés lesz Flynn részéről! ismerős rendszerben fog dolgozni, egykori mentorával, szerintem hoznak neki egy két célpontot.
egy apróságra hívnám fel a figyelmet, ez pedig az, hogy az AFC East halálcsoport, és fegyverkezik Pats idén tutti rámegy az Endre, ahogy a Jets is, a Bills már ráment! Jake Longról már idén is kiderült, hogy mégsem teljesen az a srác, akinek szerették volna hinni, és a fal úgy általában nem az igazi. (atyaég, megnéztem, hogy Trent Cole mit tett velük tavaly, bántalmazás), a legjobb célpont elcserélődött!
szóval a döntés jó lenne, de azért én átgondolnám, mert ő akkor Fin marad, és már nem olyan fiatal, hogy a pénz ne érdekelje!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Robinson maradása örömteli, mégis csak pro bowler FB 😊
ha nem jön Flynn, akkor baszhatjuk...Tarvaris v Tannehill...zsír
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Michael Robinson marad!
https://twitter.com/#!/RealMikeRob/statuses/180479919304867840krankovics
Még OL depth, és Lynch hozza a tavalyi számokat.

According to xy: A csapat előnyt élvez a delfinekkel szemben a Flynnért folytatott versenyfutásban , habár kétes forrásokból azt hámoztam ki,hogy ők többet adnának neki.

update: A profootballtalks szerint a delfinek messze a "piaci" ára alatt célozták meg Flynnt, mert úgy vélik annyira nagyot nyom a latba Philbin.

update1: Schefter szerint-az eddigi leghitelesebb forrás- a Miami a befutó.
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Michael Robinson marad!
https://twitter.com/#!/RealMikeRob/statuses/180479919304867840

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
A Titans-nek állítólag nagyon nagy az esélye Manningre. Akkor Locker a backup, Hassie meg létszám feletti. Még a végén nálunk köt ki.A tereppel mindenesetre sokat nem kell ismerkednie! 😂

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.