Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
...szezon végére kikel.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Most látom, hogy Curry-t gyakorlatilag aprópénzért adtuk el. Na mindegy, most kell visszahozni Tatuput negyedláron.
A Colts hivatalosan is ráugrott az 1/1-re, vagyis várhatóan Luck kell nekik. Be akarják jegelni Manning mögé pár évre. Pedig nálunk kezdő is lehetne, látatlanban.garrett27
tojás vagy a tyúk: OL vagy QB?

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Most látom, hogy Curry-t gyakorlatilag aprópénzért adtuk el. Na mindegy, most kell visszahozni Tatuput negyedláron.
A Colts hivatalosan is ráugrott az 1/1-re, vagyis várhatóan Luck kell nekik. Be akarják jegelni Manning mögé pár évre. Pedig nálunk kezdő is lehetne, látatlanban.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
alapvetoen PC miatt eselytelen, mert eleve nem is szamol vele. Ha akarna mar mozdult volna.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
palmer esélytelen,mert mike brown nem fogja elengedni sehova.peig milyen jó lenne...
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ket okossag: ment a pletyka, hogy elhoznank Carlson Palmert Baldwinert, de vegul PC lelotte a dolgot, hogy Whthrst es Portis.
Aztan meg egy masik szepseg, PC Lebron Jamest gyozkodte a twitteren, hogy johetne jatszani.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Újabb első körös bukta, de jobb lesz így mindkét félnek. Hátha a Raidersnél magára talál. Nem lehetetlen, a MNF meccsen a fél Seattle visszaköszönt a Lionsban (Burleson, Sims, Jackson) és nem is játszottak rosszul.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
pápá curry. egy élmény volt
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
legalább nem a mi pénzünket fogja vinni, és oaklandben jó dolga is lehet. sportsikereket neki
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Méghozzá egy 12es és egy 13as ismeretlen körű pickért. (gondolom 6,7 körüli körösek). Amugy én KJ Wrighttól se vagyok elájulva, bár adjunk neki idöt. Elég szar, hogy így rendszeresen basszuk el az első köröseinket.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Curry Oaklandbe cserélődött

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Remélem PC csak viccel...

LeBron James continues his (perhaps-from-boredom) flirtation with an NFL career.
Seattle's Pete Carroll asking the 6-foot-8, 240-pounder via Twitter: "hey @KingJames are you aware of what the League's rookie minimum is?"
No response from LeBron on that slight jab.
Carroll tried again: "I kinda think of you as a touchdown maker but is it true you think of yourself as a pass rusher?"
James shot back: "TD maker for sure!"
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
SEA 0-0-7-10
SEA 0-0-0-0
SEA 3-3-7-0
SEA 0-7-14-7
SEA 14-0-2-20

Kezdetnek nem rossz. - mondta egy 49's fan és felkapott egy szívószálat...

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
T-Jax nem tudni mikor játszhat, de nincs kétség az edzői stáb részéről, ha egészséges lesz újból ő a Qb1#.
Miller nyakát megvizsgálták, de eredményt sehol sem találtam.undisputedly
Hát igen, így járunk, ha egy ilyen szintű TE-t gyakorlatilag csak blokkolásra használunk! Elpazaroljuk a képességeit és még össze is töretjük.
Csárlit meg kicsit sajnálom, mert lassan tudatosul benne, hogy sosem lesz belőle kezdő szintű QB. Szerintem még egy félig egészséges T-Jax-et is inkább fognak játszatni.
Baldwin nekem az év kellemes meglepetése. Ügyes, gyors, ráadásul még nem ismerik az ellenfelek és nem figyelnek úgy rá. Ha így folytatja, akkor ez rövidesen meg fog változni. De úgy legyen!garrett27
A Csárli téma fölött el lehet merengeni, de ha racionálisan nézzük egyértelmű,hogy nem kezdő QB.
Nekem sosem tetszett T-Jax játéka, de a mostani formájában van potenciál.Igaz,hogy ebből adódóan mindkét fél retteghet 😀
Én végig őt játszatnám, lássuk meg mire megy ha van önbizalma, és abban az esetben ha hoz egy nem kiemelkedő,de jó
ratinget, akkor spórolunk egy elég sokat érő draft cetlit, amiből lehetne hozni pl egy top CB# prospectet, vagy LB-t.
Egy jó D# és egy közepesen, de megbízhatóan teljesítő O# Westben szinte divízió győzelmet jelent.

Amúgy ez is érdekes:
"Since the Arizona game though, he's been a completely different quarterback. Working more from the shotgun and Bevell has done a great job of scheming to his strengths. He likes to set his feet and take a hitch before throwing, so there have been deeper drops to suit that. They've opened up the offense and he's done well."

Baldwin szerintem is jó húzás volt. Az elkapókra nem lehet panasz. A szezon előre haladtával csakk jobbak lesznek a számok is.

"Doug Baldwin is 4th in the NFL in explosive plays (20+ yards). Higher than Larry Fitz, Mike Wallace, Andre Johnson..." with 9 of those plays. Only Steve Smith, Wes Welker, and Jimmy Graham have more. And we thought that Sidney Rice would be our deep threat (he still is, which makes Baldwin that much more exciting).
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
T-Jax nem tudni mikor játszhat, de nincs kétség az edzői stáb részéről, ha egészséges lesz újból ő a Qb1#.
Miller nyakát megvizsgálták, de eredményt sehol sem találtam.undisputedly
Hát igen, így járunk, ha egy ilyen szintű TE-t gyakorlatilag csak blokkolásra használunk! Elpazaroljuk a képességeit és még össze is töretjük.
Csárlit meg kicsit sajnálom, mert lassan tudatosul benne, hogy sosem lesz belőle kezdő szintű QB. Szerintem még egy félig egészséges T-Jax-et is inkább fognak játszatni.
Baldwin nekem az év kellemes meglepetése. Ügyes, gyors, ráadásul még nem ismerik az ellenfelek és nem figyelnek úgy rá. Ha így folytatja, akkor ez rövidesen meg fog változni. De úgy legyen!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azert Brock se az a kimondott uriember, de mondjuk nem is vartam tole 😊 "All the UpSet Giants fans....I love it! Lol keep tweetn and let me know how ya feel about this lose yall took lol #seahawks"endorphyn
ejj Brock, karma is a bitch..ahogy a francia mondja(lsd. Dream Team) :cool:petey
Brock amugy se szazas, de nem baj. Kellenek a ballerinak. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Baldwin jelölt a hét újonca címre:
http://www.nfl.com/voting/rookies/2011/REG/5
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
T-Jax nem tudni mikor játszhat, de nincs kétség az edzői stáb részéről, ha egészséges lesz újból ő a Qb1#.
Miller nyakát megvizsgálták, de eredményt sehol sem találtam.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Azert Brock se az a kimondott uriember, de mondjuk nem is vartam tole 😊 "All the UpSet Giants fans....I love it! Lol keep tweetn and let me know how ya feel about this lose yall took lol #seahawks"endorphyn
ejj Brock, karma is a bitch..ahogy a francia mondja(lsd. Dream Team) :cool:

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szép győzelem volt, a defense nagyon odatette magát, egyedül a passzolt yardokra nem lehetünk büszkék (420) de ezt leszámítva mindenben jól teljesítettek: 69 engedett futott yard, 1/12 third down conversion, 3 interception, 3 forced fumble, ebből 2 recovered, 1 safety, 3 sack, 3 tackle for loss
offense-nél jó látni, hogy végre megy a futás, lynchnek 12 kísérletből 98 yard, vagyis 8,1-es yards/carry arány, nagyon szép (még úgy is, ha levesszük a hosszú futását, 4,6 y/c, ami még mindig jó)
baldwint is öröm volt nézni, azt viszont sajnáltam, hogy millernek megint nem dobtunk ha jól emlékszem csak egyszer
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha jól emlékszem Kancellár+Thomas kettős nyelte be Cruz csodaszámba menő elkapását, de tény hogy nagyon jó egység lesznek ők. undisputedly
-Thomas + Sherman 😊Hanni
Akkor nincs miről beszélni 😀
Amúgy felkerült a TYT-re a meccs az első verziónál jobb minőségben is.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha jól emlékszem Kancellár+Thomas kettős nyelte be Cruz csodaszámba menő elkapását, de tény hogy nagyon jó egység lesznek ők. undisputedly
-Thomas + Sherman 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagy gratula csopitársnak. Ez váratlan volt (legalább is számomra). Szép vót hókszdiverdoc
Köszi! Ti meg hová siettek ennyire? Tán csoportgyőztesek akartok lenni? Nagyon jól nyomjátok, gratula nektek is!
Jó volt a tegnapi meccs. Baldwin játéka nagyon tetszik. Nem tudom mi lesz, ha Butler visszatér. A Def is egyre jobb, és szerintem jól jön a by week, mert le kell ülepedni a dolognak, hogy egyre jobban összeáll a csapat. Legalább nem szalad el a ló velük. Higgadtan be kell húzni a következő két meccset, aztán mindjárt nem leszünk olyan sajnálatra méltók, mint a szezon kezdetén.
Remélem T-Jax rendbejön, meg Williams is, bár Csárli egy pillanatra sem tojt be, nagyon egyben volt tegnap. Meg akarja mutatni, látszik rajta.
A Kancellár-Thomas párost még fogják emlegetni ligaszinten, halálos kombináció a két fickó.garrett27
Ha jól emlékszem Kancellár+Thomas kettős nyelte be Cruz csodaszámba menő elkapását, de tény hogy nagyon jó egység lesznek ők. Csárliról meg mindig a "bootleg, le a szélre és a homály" move jut eszembe, tegnap is volt belőle pár.

@endo: Ne szépítsük, ez kifejezetten hülyeség volt tőle. Egy W és már üzenget.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Nagy gratula csopitársnak. Ez váratlan volt (legalább is számomra). Szép vót hókszdiverdoc
Köszi! Ti meg hová siettek ennyire? Tán csoportgyőztesek akartok lenni? Nagyon jól nyomjátok, gratula nektek is!
Jó volt a tegnapi meccs. Baldwin játéka nagyon tetszik. Nem tudom mi lesz, ha Butler visszatér. A Def is egyre jobb, és szerintem jól jön a by week, mert le kell ülepedni a dolognak, hogy egyre jobban összeáll a csapat. Legalább nem szalad el a ló velük. Higgadtan be kell húzni a következő két meccset, aztán mindjárt nem leszünk olyan sajnálatra méltók, mint a szezon kezdetén.
Remélem T-Jax rendbejön, meg Williams is, bár Csárli egy pillanatra sem tojt be, nagyon egyben volt tegnap. Meg akarja mutatni, látszik rajta.
A Kancellár-Thomas párost még fogják emlegetni ligaszinten, halálos kombináció a két fickó.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azert Brock se az a kimondott uriember, de mondjuk nem is vartam tole 😊 "All the UpSet Giants fans....I love it! Lol keep tweetn and let me know how ya feel about this lose yall took lol #seahawks"

-- TIME I'AM! --