Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Zach Miller játéka nem valószínű (doubtful), a vállával van valami...
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Elég sima L-nak ígérkezik a mai kirándulás. A legtöbb amit remélhetünk,hogy legalább a 4.negyedig szoros lesz.undisputedly
Ezt hittétek a Falcons elleni meccs előtt is, aztán csak pár másodpercen és 10 yardon múlt a győzelem. 😉

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elég sima L-nak ígérkezik a mai kirándulás. A legtöbb amit remélhetünk,hogy legalább a 4.negyedig szoros lesz.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Kis érdekesség a DB állományról:
Targeting Brandon Browner, quarterbacks go 24-29 for 342 yards, with two touchdowns for a rating of 138.8. Targeting Marcus Trufant, quarterbacks go 22-37 for 268 yards, with one interception for a rating of 70.6. They played roughly the same number of snaps (275 for Trufant, 271 for Browner), and exactly the same amount of passing snaps, 154.


Itt pedig egy hosszabb cikk arról,hogy mégsem olyan használhatatlan mint hinnék. Akit érdekel,milyen körülmények között hagyhatta el PC száját a következő, az olvassa el
"Brandon played him[Julio] very well, was all over him. He played a great game in all of the short stuff and challenged him underneath.
http://www.footballoutsiders.com/cover-2/2011/cover-2-view-form-press-boxundisputedly
PC más meccset nézett. Nem tudok mást elképzelni, mert aki látta Julio szaladgálását és Browner kínlódását, az kicsit másképp vélekedik. Bár lehet, hogy én látom rosszul.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kis érdekesség a DB állományról:
Targeting Brandon Browner, quarterbacks go 24-29 for 342 yards, with two touchdowns for a rating of 138.8. Targeting Marcus Trufant, quarterbacks go 22-37 for 268 yards, with one interception for a rating of 70.6. They played roughly the same number of snaps (275 for Trufant, 271 for Browner), and exactly the same amount of passing snaps, 154.


Itt pedig egy hosszabb cikk arról,hogy mégsem olyan használhatatlan mint hinnék. Akit érdekel,milyen körülmények között hagyhatta el PC száját a következő, az olvassa el
"Brandon played him[Julio] very well, was all over him. He played a great game in all of the short stuff and challenged him underneath.
http://www.footballoutsiders.com/cover-2/2011/cover-2-view-form-press-box
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sidney Rice kapott egy 7500 $-os büntetést, hivatalos indoklás szerint nem viselkedett sportemberhez méltóan az 52 yardos TD-je után.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
főleg úgy, hogy Tuck és Jacobs nem játszanak.

nálatok Mike Williams nem játszik agyrázkódás miatt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Most találtam ezt a statisztikát. New Yorkba se nyerni jár a csapat:

Year, opponent Outcome, score

1976, Giants L, 28-16

1983, Giants W, 17-12

1985, Jets L, 17-14

1987, Jets L, 30-14

1989, Giants L, 15-3

1992, Giants L, 23-10

1998, Jets L, 32-31

2000, Jets L, 19-9

2001, Giants L, 27-24

2002, Giants L, 9-6

2004, Jets L, 37-14

2008, Giants L, 44-6undisputedly
Na akkor éppen ideje! Használjuk ki, hogy idén még nem tarolta szét a csapatot a sérüléshullám. Ha a második félidei formát tudjuk hozni, akkor akár még szoros is lehet a meccs.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most találtam ezt a statisztikát. New Yorkba se nyerni jár a csapat:

Year, opponent Outcome, score

1976, Giants L, 28-16

1983, Giants W, 17-12

1985, Jets L, 17-14

1987, Jets L, 30-14

1989, Giants L, 15-3

1992, Giants L, 23-10

1998, Jets L, 32-31

2000, Jets L, 19-9

2001, Giants L, 27-24

2002, Giants L, 9-6

2004, Jets L, 37-14

2008, Giants L, 44-6
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Jött Dave Vobora, LB.Deny
Akit már egyszer elküldtünk?garrett27
Gondolom őt legalább már látták és nem kell interjúzni, annyival több edzés fér majd be.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Jött Dave Vobora, LB.Deny
Akit már egyszer elküldtünk?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jött Dave Vobora, LB.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
nagyon szoros lett a vége, jó kis második félidő volt, az első felejthető. 4. és 8-nál csodálkoztam miért rúgjuk rá, volt még 16 másodperc, egy jó passzal az oldalvonalhoz hozhattunk volna még 10 yardot, maradt volna 4-5 másodperc, és egy 52-53 yardos field goalra azért jóval több esély lett volna, mint a rekordot beállítani.
na mindegy, ez már történelem, a giants ellen nehezebb dolgunk lesz, mint most, főleg az osi & co. -tól féltem a "stabil" falunkat.herpaderp
Arról nem is beszélve hogy időkérésünk is volt még egy...
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Állítólag a Kansas City-t érdekli Curry...krankovics
Adják ide Flowerst és oké. 😀
több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Állítólag a Kansas City-t érdekli Curry...

http://seahawks.hu
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nagyon szoros lett a vége, jó kis második félidő volt, az első felejthető. 4. és 8-nál csodálkoztam miért rúgjuk rá, volt még 16 másodperc, egy jó passzal az oldalvonalhoz hozhattunk volna még 10 yardot, maradt volna 4-5 másodperc, és egy 52-53 yardos field goalra azért jóval több esély lett volna, mint a rekordot beállítani.
na mindegy, ez már történelem, a giants ellen nehezebb dolgunk lesz, mint most, főleg az osi & co. -tól féltem a "stabil" falunkat.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Sig gyanús 😀
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Lynch nem normális. 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
ez a barom Lynch egy iylen TD öröm közben még meg fog sérülni 😀
braxa88
Azt a fejet lehet ütni, hülyébb úgysem lesz! Pont ez kell nekünk! Nem lehet mindenki szép és okos. Na ő egyik sem! 😂
Nem tudom szegény Baldwin hazatalált-e, mert elég tanácstalannak tűnt a sisak-sisak találka után. Hogy az miért nem ért 15 yardot nekünk, az nálam homály!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ez a barom Lynch egy iylen TD öröm közben még meg fog sérülni 😀
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
ez JÓ volt.
van ok a reméykedésre. bár a defense suar volt, pass rush nem volt és Browner is szétszopatta Julio
de reménykeltő meccs volt.braxa88
Szerintem a Def futás ellen jól játszott, bár végén 3 és 8-nál Ryan futását rendesen benézték, és sajnos ez számított. A passzokkal továbbra is gond van, Browner meg tényleg látványosan szenvedett Jones ellen. A második félidővel és T-Jax-el elégedett vagyok, bár még most is azt mondom, hogy többet kellene keresnie Millert. Voltak biztató jelek, külön kiemelném Thomast, aki egyszerűen mindenhol ott van.
Ami nagyon nem tetszett, az a pass rush. Egész meccsen hozzá sem tudtunk érni Ryan-hez. Kellene valami vadállat oda, mondjuk egy Thomas féle, 20 kilóval nehezebb kivitelben. Ha a pass rush-CB kérdést meg tudnánk oldani, akkor stabil középcsapat lehetnénk.
Éjszaka azon agyaltam, hogy jobb kikapni, tizen pontokkal, simán és nincs ideg, vagy kiélezett helyzetben, egy kimaradt field góllal, becsületes csatában (nem Hauschka-n múlott, nagyon messze volt), én az utóbbira szavazok. A Giants ellen lehet bizonyítani, hogy nem kell még leírni a csapatot.
Jut eszembe, Lynch felé még screen passzt sem szabad dobni. Nyomjuk a markába, aztán fusson!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Második félidejei csapattal meg voltam elégedve Tarvaris jó volt és meg is védték, szépen felhoztuk, de hát sajnos túl messze volt az field goal, remélem többi meccsen is így játszunk az elejétől a végéig és akkor nyerünk 😊

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ez JÓ volt.
van ok a reméykedésre. bár a defense suar volt, pass rush nem volt és Browner is szétszopatta Julio
de reménykeltő meccs volt.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Lassan azért kiderul, hogy nem Hassieben volt a hiba. 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
tavaly jobbak is voltak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter