Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
aa, veletlenul nem lesz 0-16 es szarban leszunk, mert nem mi huzunk elsonek qb-t. Amugy ebben az evben kb folosleges is lett volna.endorphyn
3-13mal is lehetünk 1/1 😛
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
ma' megint? 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
ebben a csoportban még tovább is mehetünk 😀

http://seahawks.hu
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
aa, veletlenul nem lesz 0-16 es szarban leszunk, mert nem mi huzunk elsonek qb-t. Amugy ebben az evben kb folosleges is lett volna.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Luckot imádni fogják 😉
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Épp egy 50 yard feletti driveban vagyunk!!!! 😊krankovics
és Tjack futott a végén egy TD-t!krankovics
igen, vegre. de egy felvillanas nem eleg. Ilyen driveokat kellene csinalni tobbet. Vegre dobal tj/

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Épp egy 50 yard feletti driveban vagyunk!!!! 😊krankovics
és Tjack futott a végén egy TD-t!

http://seahawks.hu
több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Épp egy 50 yard feletti driveban vagyunk!!!! 😊

http://seahawks.hu
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szoval mindig elgondolkodom, hogy meddig lehet ezt csinalni Seattleben? Az emberek egy ido utan el fognak maradozni a meccsekrol. Meg egy hete is folyamatosan ment a reklam a season ticketekrol, hogy vegyek az emberek. Ot eve nem nagyon emlekszem, hogy lett volna ilyen. Mert lehet, hogy buszkesegbol kimennek, de ezt nem lehet vegtelensegig csinalni. Nem beszelve a tv elott ulokrol. Ha mindenki felido utan atkapcsol, akkor nem lesz annyi reklam fogyasztas se. Allen meg nyilvan nem lesz lelkes..

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
az eheti beharangozó: http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/24/Week_3_vs_Cardinals/braxa88
nagyon jól sikerült 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
az eheti beharangozó: http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/24/Week_3_vs_Cardinals/
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Dilettáns barmok.

@KJuraszik
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Csak úgy hajigáljuk a kukába az első köröseinket! Curry a következő, akit anno már a behúzása pillanatában sok-sok felhúzott seattle-i szemöldök kísért.
A másik, hogy Browner fogja Fitzgeraldot, hát akkor megint lesz pár kilométer bünti! Nem ügyetlen gyerek, de hiperaktív, ráadásul sokszor ész nélkül közlekedik.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Elvileg Browner fogja fogni Fitzgeraldot. fail...Duff
😂

Curry megérett a cserére, múlt héten az első negyedben nem volt rossz, de droppolt egy INT-t



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Elvileg Browner fogja fogni Fitzgeraldot. fail...Duff
tökmind ki fogja.
végre Curry 😊
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Elvileg Browner fogja fogni Fitzgeraldot. fail...
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Na akkor Curry végre nem kezdő. szerintem lesz még cut is
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8227ae90/article/demoted-curry-says-all-questions-will-be-answered-on-sunday?module=HP11_headline_stackHelmut Zimmer
Pedig szerintem annyira nem kezdte szarul a szezont, sőt statok alapján a legeredményesebb LB-nk az elmúlt két meccsen.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Ha ott esz Williams, Rice, Miller, akkor T-Jax már semmire sem tud hivatkozni. Nem a célpontok hiányán múlik majd a dolog. Szerintem neki is vízválasztó lesz a meccs, mert ha most is csak annyit hoz, amennyit az első két meccsen, akkor jön Csárli.
Mondjuk engem egy kicsit zavar, hogy mintha túl sokat várnánk Rice-tól. Meglátjuk.garrett27
Rice-nak egy jó éve volt Favre-al, a többi átlag/alatti.

Szerintem nyertek, otthoni meccs, kell a W. Cards run D-n átmehettekpetey
Petey te amúgy jósoltál nekünk valaha W-t? 😊csongi
első meccs.

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Rice bemutatkozhat a Cardinals ellen. Kiváncsi vagyok, mennyivel leszünk előrébb vele.Duff
Ha ott esz Williams, Rice, Miller, akkor T-Jax már semmire sem tud hivatkozni. Nem a célpontok hiányán múlik majd a dolog. Szerintem neki is vízválasztó lesz a meccs, mert ha most is csak annyit hoz, amennyit az első két meccsen, akkor jön Csárli.
Mondjuk engem egy kicsit zavar, hogy mintha túl sokat várnánk Rice-tól. Meglátjuk.garrett27
Rice-nak egy jó éve volt Favre-al, a többi átlag/alatti.

Szerintem nyertek, otthoni meccs, kell a W. Cards run D-n átmehettekpetey
Petey te amúgy jósoltál nekünk valaha W-t? 😊
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A Steelers ellen kb senki nem az 1. elkapóját keresi. Rajta Ike van, aki igencsak jó az elmúlt 3 évben és most is. Ellenben kb ő az egyetlen értékelhető cornerünk, az összes többit agyonverik a WR-ek. Akkor miért keresse bárki az 1. WR-t, amikor ő van a legnagyobb, legszorosabb őrizetben, a többi pedig szabadon integethet, hogy hééé üresen vagyok. 😊Soldados
Williamsre mar az elso meccsen se dobtak tul sokat, szoval szinte tok mindegy ki all a tuloldalon. Ettol fuggetlenul igaz, hogy nehezebb dolga volt.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
ez milyen gáz már 😀 és lenyilatkozza h everything happens for a reason. na ne szopass 😊a.kacsa
For a reason...

Mora egy dilettáns f@sz.

Azt néztétek, hogy amikor osztja az észt az nfl.comon, akkor hox szurkolók kisebb csoportja milyen szépekkel kedveskedik neki... 😀
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ez milyen gáz már 😀 és lenyilatkozza h everything happens for a reason. na ne szopass 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Na akkor Curry végre nem kezdő. szerintem lesz még cut is
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8227ae90/article/demoted-curry-says-all-questions-will-be-answered-on-sunday?module=HP11_headline_stack
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Rice bemutatkozhat a Cardinals ellen. Kiváncsi vagyok, mennyivel leszünk előrébb vele.Duff
Ha ott esz Williams, Rice, Miller, akkor T-Jax már semmire sem tud hivatkozni. Nem a célpontok hiányán múlik majd a dolog. Szerintem neki is vízválasztó lesz a meccs, mert ha most is csak annyit hoz, amennyit az első két meccsen, akkor jön Csárli.
Mondjuk engem egy kicsit zavar, hogy mintha túl sokat várnánk Rice-tól. Meglátjuk.garrett27
Rice-nak egy jó éve volt Favre-al, a többi átlag/alatti.

Szerintem nyertek, otthoni meccs, kell a W. Cards run D-n átmehettek

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
Gallery kidőlt 6 hétre... AWESOME -_-Duff
Majd Paul McQuistan pótolja. 😊 Közben megvan a Top3 "legszebb" játékosunk.



krankovics
hogy lehet valaki ilyen ronda mint McQuistan ?

criminal lawyer or criminal lawyer?