A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Hát srácok az igazat megvallva elég reménytelennek tűnik a helyzet. Frisco ellen legalább futás ellen jól működtünk, de itt még az sem volt meg. Pár dolog amit nem értek:
-Bradley mi a faszt keres még az edzői stábban?!
-Bevell mi a faszért jött ide?
-Zach Millert minek hoztuk ide, ha kb nem is használjuk?
-A legbiztosabb kezű elkapónkra miért nem dobál Jackson?
-Miért kell teljesen felforgatni a csapatot egy lockoutos off-seasonben?
Az eddig látottak alapján, ha nem tér vissza Manning, akkor nagy harcban leszünk a Coltssal az 1/1-ért, amit én annyira nem is bánnék, mert jönne Luck és elfelejthetnénk az ilyen Tjac, meg Charlie féle bohócokat.Sebii
Hát teljes KO volt a tegnap este... végigszenvedtem én is...

Érdekes, hogy amiket kérdezel azt szinte már tavaly is fel lehetett volna tenni. Pl. ahogy idén Millert, úgy tavaly Carlsont nem használtuk... stb...
Az nekem is feltűnt, hogy Bradley-t írták ki OC-nak. Kábel bátyóval akkor mi van?

Szerintem nem TJac itt feltétlenül itt a legrosszabb... ilyen fal mögött lehet, hogy Brady sem igen tudna dobálni.

A legrosszabb az, hogy nem előbbre hanem visszafelé lépegetünk... de lehet, hogy csak nekem tűnik úgy, mint laikus szurkolónak.

Talán Helmut, vagy vki más, nálam okosabb tud ír valami pozitívabbat is...
Ez így nagyon-nagyon kevés... Kíváncsi lennék, hogy a seattle-i szurkolók mit szólnak ehhez. A hétvégén meg kiderül, hogy teljes kuka lesz-e ez a szezon.Sonics
Bills meccset néztem, utána már nem volt kedvem megnézni a meccset 😕 Persze megnéztem!
Szerintem 2007-ben is nullázott minket a Steelers.
Én elmondtam, hogy tök jogos az utsó helyünk a Rankingben.

Szerintem:
-Bradleynek mennie kell, egy hatalmas zéró az ember!!!
-Bevellnek mennie kell (Kábel assisstant HC) Hassel, és Mogorva Manóval távozott a támadójátékunk. emlékeztek még a PO--ban az O-ra 😊 😕
-Carollnak mennie kell,
-Schneidernek mennie kell.... és ha megy, vigye a szőrös mellkasig kigombolt latin szerető ingeit is.
-PA meg az ő HR lépései. 😕

Azért basz csak meg az ideg, mert egy idomított majom is hatékonyabban épít csapatot, mint ezek (nem ők)!
CHAN GAILEY-k és HUE JACKSONOK rohangálnak meló nélkül, vagy szakedzői, koordinátori poziban!!!!

Carpenter, Moffit, Rice micsoda húzások, kb egy normális húzásuk volt, az Thomas. Tegnap, amikor Nick Barnett elvette DMC-től a labdát, és a Bills a 2. félidőben 35!!!! pontot csinált az ellena Raiders ellen, amelyik a szart is kiverték belőlünk, akkor eszembe jutott, hogy fogunk e mi valaha ilyet tolni? Mi Miért nem tudunk Nick Barnetteket behúzni?
Nálunk miért nincsenek olyan szakik, akik Hernandezeket, Woodheadeket, Scottokat, Fitzeket nevelnek???? 😕

JNembaj, majd a zone running feltámad, és minden rendben lesz! 😂
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
remélem a 6. hétig összeszedünk vmi QB-t és egy OL-t. bár nemhiszem, mert nincs kit... a helyzet reménytelen, jól látod Sebii, de az a baj, h Carroll annyira menőnek érzi magát, h 1/1-re nem Luckot, hanem egy középszar OL-t fog húzni 😀 Idén az O még szarabb, mint a D, de azt hittem azt nem lehet überelni.

azért Brandon Bráner hozta az első percben a szokásos 10mérföldes penalty-jét.

a Seahawks blogon újabb jó írás van, a 2 safetynkről, akik valóban nagy reménységek, de 2en nem tudják lehozni a meccset...
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Hát srácok az igazat megvallva elég reménytelennek tűnik a helyzet. Frisco ellen legalább futás ellen jól működtünk, de itt még az sem volt meg. Pár dolog amit nem értek:
-Bradley mi a faszt keres még az edzői stábban?!
-Bevell mi a faszért jött ide?
-Zach Millert minek hoztuk ide, ha kb nem is használjuk?
-A legbiztosabb kezű elkapónkra miért nem dobál Jackson?
-Miért kell teljesen felforgatni a csapatot egy lockoutos off-seasonben?
Az eddig látottak alapján, ha nem tér vissza Manning, akkor nagy harcban leszünk a Coltssal az 1/1-ért, amit én annyira nem is bánnék, mert jönne Luck és elfelejthetnénk az ilyen Tjac, meg Charlie féle bohócokat.Sebii
Hát teljes KO volt a tegnap este... végigszenvedtem én is...

Érdekes, hogy amiket kérdezel azt szinte már tavaly is fel lehetett volna tenni. Pl. ahogy idén Millert, úgy tavaly Carlsont nem használtuk... stb...
Az nekem is feltűnt, hogy Bradley-t írták ki OC-nak. Kábel bátyóval akkor mi van?

Szerintem nem TJac itt feltétlenül itt a legrosszabb... ilyen fal mögött lehet, hogy Brady sem igen tudna dobálni.

A legrosszabb az, hogy nem előbbre hanem visszafelé lépegetünk... de lehet, hogy csak nekem tűnik úgy, mint laikus szurkolónak.

Talán Helmut, vagy vki más, nálam okosabb tud ír valami pozitívabbat is...
Ez így nagyon-nagyon kevés... Kíváncsi lennék, hogy a seattle-i szurkolók mit szólnak ehhez. A hétvégén meg kiderül, hogy teljes kuka lesz-e ez a szezon.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Hát srácok az igazat megvallva elég reménytelennek tűnik a helyzet. Frisco ellen legalább futás ellen jól működtünk, de itt még az sem volt meg. Pár dolog amit nem értek:
-Bradley mi a faszt keres még az edzői stábban?!
-Bevell mi a faszért jött ide?
-Zach Millert minek hoztuk ide, ha kb nem is használjuk?
-A legbiztosabb kezű elkapónkra miért nem dobál Jackson?
-Miért kell teljesen felforgatni a csapatot egy lockoutos off-seasonben?
Az eddig látottak alapján, ha nem tér vissza Manning, akkor nagy harcban leszünk a Coltssal az 1/1-ért, amit én annyira nem is bánnék, mert jönne Luck és elfelejthetnénk az ilyen Tjac, meg Charlie féle bohócokat.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ki törné össze Big Bent? Clemonsék mostanában az öltözőben sem érik utol a QB-kat. Na jó, csak vicceltem, bízok benne, hogy ő, vagy Brock néhányszor ott landol Ben nyakában.garrett27
Amíg Jonathan Scott az LT, Big Ben nincs biztonságban, bárki legyen is az ellenfél. Az is kérdés, hogy Gilbert milyen teljesítményre lesz képes élesben RT-ként, bár neki elvileg lényegesen könnyebb dolga lesz, mint a túloldalon Carpenternek.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Mindenki nagyarányú Steelers-sikert vár, de igazából nem az a fontos, hogy az offense minél több pontot szerezzen, hanem hogy a defense ismét régi fényében tündököljön a Ravens ellen beszedett 35 pont és 170 futott yard után. Persze első a győzelem.vassadi
Egyetértek, nem a nagy arány, hanem a kevés beszopott yard és pont a Steelers részről az elvárás. Az O line pedig ne engedje összetörni Bent. Ha csak 3 ponttal csinálunk többet már megvan amit akartunk. a győzelem, most csak ez fontos.polamalu
Ki törné össze Big Bent? Clemonsék mostanában az öltözőben sem érik utol a QB-kat. Na jó, csak vicceltem, bízok benne, hogy ő, vagy Brock néhányszor ott landol Ben nyakában. Engem inkább az a fél kínai idegesít. B@szott jó játékos, szerintem lesz vele gondunk. Minket már mindenki leírt egyébként is, úgyhogy bármi lehet.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Mindenki nagyarányú Steelers-sikert vár, de igazából nem az a fontos, hogy az offense minél több pontot szerezzen, hanem hogy a defense ismét régi fényében tündököljön a Ravens ellen beszedett 35 pont és 170 futott yard után. Persze első a győzelem.vassadi
Egyetértek, nem a nagy arány, hanem a kevés beszopott yard és pont a Steelers részről az elvárás. Az O line pedig ne engedje összetörni Bent. Ha csak 3 ponttal csinálunk többet már megvan amit akartunk. a győzelem, most csak ez fontos.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Dexter Davis, OLB --> IR
Kennard Cox, CB --> resignDeny
nem ártana hozni egy-két DE-t, mert csak Clemons, Bryant és Brock maradt.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dexter Davis, OLB --> IR
Kennard Cox, CB --> resign
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mindenki nagyarányú Steelers-sikert vár, de igazából nem az a fontos, hogy az offense minél több pontot szerezzen, hanem hogy a defense ismét régi fényében tündököljön a Ravens ellen beszedett 35 pont és 170 futott yard után. Persze első a győzelem.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Max 30 pontot kaptok.Szerintem 30-16 lesz

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Srácok nem tudom hogy van e bejáratott meccsnézős helyetek de ha nincs akkor nálunk holnap megnézhető a meccs Élőben!!

http://www.facebook.com/event.php?eid=257474424293304Big L
Zuppa, én kinézek. 😉Mad
Várunk sok szeretettel!! 😉

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
41-3
nemidebraxa88
Az O-line-unknak a Seahawks front7-nel is meg fog gyűlni a baja, úgyhogy szerintem nem lesz ennyire sima, max. 14 közte.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
beharangozó: http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/17/Week_2_at_Steelers/braxa88
Eredmény tipp?petey
41-3
nemide
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Srácok nem tudom hogy van e bejáratott meccsnézős helyetek de ha nincs akkor nálunk holnap megnézhető a meccs Élőben!!

http://www.facebook.com/event.php?eid=257474424293304Big L
Zuppa, én kinézek. 😉

@KJuraszik
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
beharangozó: http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/17/Week_2_at_Steelers/braxa88
Eredmény tipp?

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
beharangozó: http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/17/Week_2_at_Steelers/
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Stokley a Giants-ben. Nem örülök neki, az egyik kedvencem volt!garrett27
Akkor megsem volt baj vele fizikalisan. Kar volt elengedni.endorphyn
én azt mondom inkább a fiatal Baldwin
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Srácok nem tudom hogy van e bejáratott meccsnézős helyetek de ha nincs akkor nálunk holnap megnézhető a meccs Élőben!!

http://www.facebook.com/event.php?eid=257474424293304

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Stokley a Giants-ben. Nem örülök neki, az egyik kedvencem volt!garrett27
Akkor megsem volt baj vele fizikalisan. Kar volt elengedni.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Stokley a Giants-ben. Nem örülök neki, az egyik kedvencem volt!garrett27
Szimpatikus csapat nekem a Giants, sok sikert neki. Tatupu-t nemtudom leigazolja-e valaki, őt is el tudom képzelni a Giantsben.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Stokley a Giants-ben. Nem örülök neki, az egyik kedvencem volt!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Rice, Gallery, Hawthorne vujra edzett, vasárnap játszhatnak.
nem oszt nem szoroz?braxa88
Gallery és Hawthorne játékra kész, de Rice ellenünk sem léphet pályára.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/15/Ingyen_ovszert_es_a_sok_sack/

😀

Ez az igazi védelem!!! 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!! Szóval elkezdődött a szezon! 😊 Azért most írom ezt mert le voltam maradva a suli miatt. Na mind1. Hajrá Seahawks!!!