A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Igen Peti, nagyon erősek vagytok, úgy játszottatok velünk mint egy rongybabával... Nagyon fáj, hogy ennyire kiszolgáltatottak voltunk, és domináltatok bennünket, mintt 100 kilós női bodybuilder mixed wrestlingben a 70 éves kisnyugdíjast!
Helmut Zimmer
? mi a gond Helm? Mondta valaki hogy mennyire rettenet jók vagyunk? Olvasd el az eredménykövetőt hogy mennyire nem értettük mi van..

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Ha pedig nincsenek a kapitális baromságok (szabálytalan blokk Washington majdnem TD visszahordásánál, ostoba rávetődés a kicker lábára, stb.) még jól is kijöhettünk volna belőle.garrett27
Erről jut eszembe, h Brandon Browner csinálta mind2 hülyeséget, de szedett még be penaltyt rendesen... Oda kéne figyelni.

Nemtom, szerintem Trufant annyira nem volt szar...
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Valójában egy eléggé kétarcú csapatot láttam. Remélem, hogy a 2. félidő (az utolsó perceket leszámítva) lesz a kiindulási alap. A defense helyenként komolyan odatette magát és ez jó jel. Ha pedig nincsenek a kapitális baromságok (szabálytalan blokk Washington majdnem TD visszahordásánál, ostoba rávetődés a kicker lábára, stb.) még jól is kijöhettünk volna belőle. A döntő a kick off return TD volt, azt nagyon benéztük, pedig ott fordulhatott volna a meccs.
T-Jax egy jó közepes QB, akivel idén már elleszünk (ha össze nem törik), talán kihúzzuk a jövő évi draftig, mert ott már senki sem veszi be, ha nem szerzünk egy tehetséges fiatalt.
Carpenterrel kezdeni kell valamit, mert ha meccsenként 3-4-szer kitolják a büfébe, akkor a maradék önbizalma is elszáll.
Ja és kellene végre egy velejéig romlott passrusher, mert így tényleg szétdobálnak bennünket.
A legjobban Trufantot sajnáltam, helyenként már Jenningset idézte. Persze ha lenne 2-3 Earl Thomasunk, akkor mindenhová jutna egy raptor. De így!
A ház még nem ég, A Steelers ellen akár nyugiban is lehetünk, minden ellenünk szól, éppen ezért......miért is ne?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
második félidő jó volt.
defense kimondottan jó volt, de Alex azért nem volt nagy falat...

ST meg mondjon lebraxa88
mi a baj Alexal? 😊 nem is passzolt, amikor igen azt meg nem védekeztétek le. Ha valamiért buktunk volna az a playhívás nem a QB teljesítmény.
az első TD driveotok jó volt, PC megtette a félidei hangolást. A második TD-nél Reggie Smith jó pozícióban volt, meg kellett volna csinálnia a tekölt, erre elment szotyiért. Aztán ennyi, le voltatok oltva. A futást elvettétek frankón, de Jim mást nem is akart, ennyi elég volt.petey
Igen Peti, nagyon erősek vagytok, úgy játszottatok velünk mint egy rongybabával... Nagyon fáj, hogy ennyire kiszolgáltatottak voltunk, és domináltatok bennünket, mintt 100 kilós női bodybuilder mixed wrestlingben a 70 éves kisnyugdíjast!


Többieknek:

Szevasztok!

Remélem ST coach már összecsomagolt.
-D: Semmi nem változott. DLine masszív, de passrush zéró, LB sor teszi a dolgát. DB sor szerintem, jó mindegy is.
-O : Carpenter faktor!!! Első félidőben talán 5ször feküdt le TJack. Komolyan megsajnáltam a végére. 2. félidőben nem feküdt le, megjött a passprot (jó, módjával) és láthattuk, hogy nem annyira gyász ez, ha nem lógnak hatan TJ fülén.
Mike Will és TJ között zéró kemisztri van, és ez roppant szomorú!
OLINE nélkül nem lehet támadni, ennyi!!! (Lynch meg nem Fred Jackson!!!)
Passrush nélkül nem lehet leparancsolni az ellenfelet a pályáról.

2. félidőben meg volt a lendület, lehetett volna akármi is! Nem lett, majd a visszavágón.

Jelszó az back to the saddle, Oline-*gyakorolni, gyakorolni!!!! ST ugyanez. Brock azonnal cut!
Dolgozni kell ezen sokat, és jobb lesz, nem reménytelen!

Megnéztem az összes riválisunk meccsét, (és a pre meccseket) nem kell elkeseredni, a többiek sem jók, vagy legalábbis még nem tudták megmutatni, az erőt. Lépjünk túl azon a sajnálatos tényen, hogy ideje lenne vagyonkezelés allá vonni az NFC West nevű csődtömeget.
A többiekhez képest én annyit látok, hogy:
-Rams ennyit tud! Ez nem kevés, ha jó napot fognak ki, akkor ezzel elverhetnek minket (és ugye egy csoportmeccs mindig más) De erős csapatok ellen nagyon nem elég -én titkon nagyon kedvelem őket, már csa Diamondehad miatt is,- de még nem látom a fejlődést.
-Cards: Cam Newton önbizalmát megalapozta a remek arizonai védelem. Smithy kb azt csinált, amit akart.
Kolb nem rossz, ...annyira jó, amennyire hagyják őt játszani, és amennyire kisegítik az elkapók. Én Whizt becsülöm -jó mentor( mondjuk azért az első vésőnyomokat ő hagyta BigBenen) Lehet ott egy nem rossz támadó alakulat-NFC W szinten.
-Niners: Láttátok, akik eddig jók voltak (Allmotor,PWill) azok most is jók- Szerintem ennél biztonságibb playhívás nincs. Nem tudom, Harb mennyire bízik valójában Sanya karjában? Amit kellett, azt Sanya megcsinálta! A többit a ST-nk megoldotta. Szerintem enélkül is hozták volna a meccset, mert tudtak volna tekerni a playhíváson!!!
Amint lesz némi összhang az elkapóbrigáddal, lesz ez jobb is, már csak azért is, mert a pre meccsk alapján látható, hogy 3. generációs korszerű O playbook beköltözött SF-be is. Klasszik wco korszaknak ezzel vége. V Davis, Morgan rendszeresen bemennek üres területre. Mivel még nincs meg az összhang, ezért nem Edwards megy be, akinek ebben van valós rutinja. Ha ez az összhang kialakul, az megmentheti Smith karrierjét, bár lehet hogy Alex ezt talán sosem meri igazán bevállalni, de akkor le fog ülni a padra.

Szóval véget ért a preseason, és látni kell, hogy vannak off, és preseason hősök, és PO-ra épített gárdák (lásd Atlanta vs. Macik) Mi most még nagyon nem vagyunk jók, de sok sok munkával jobbak lehetünk, mint a többiek 😊

Golden Tatenek örültem 😊
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
azt se vágom, h miért kellett oly szarul jatszani az első félidőben, ha így is lehet ahogy a másodikban?Duff
A megszokas nagy ur. Meg hagyomanyteremtes is bejatszik.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
második félidő jó volt.
defense kimondottan jó volt, de Alex azért nem volt nagy falat...

ST meg mondjon lebraxa88
mi a baj Alexal? 😊 nem is passzolt, amikor igen azt meg nem védekeztétek le. Ha valamiért buktunk volna az a playhívás nem a QB teljesítmény.
az első TD driveotok jó volt, PC megtette a félidei hangolást. A második TD-nél Reggie Smith jó pozícióban volt, meg kellett volna csinálnia a tekölt, erre elment szotyiért. Aztán ennyi, le voltatok oltva. A futást elvettétek frankón, de Jim mást nem is akart, ennyi elég volt.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Tavaly egész végig st-t éltettük, h milyen jó, most meg... nemértem... valóban 19-17nél meglehetett volna a meccs. azt se vágom, h miért kellett oly szarul jatszani az első félidőben, ha így is lehet ahogy a másodikban?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
második félidő jó volt.
defense kimondottan jó volt, de Alex azért nem volt nagy falat...

ST meg mondjon le
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Reszemrol meg kell kovetnem TJaxet. Nagyreszt nem rajta mulott, hogy mit tudott produkalni. 78 valami qb mutato nem is rossz, igaz ezt egy nem sokkal jobb Frisco ellen. Ha a tamado fal jobb lenne, akkor meg eselye is lenne valamire, igy csak szimplan semmilyen. Az interception sem az O hibaja, szoval a stat is lehetett volna jobb. Viszont ez a 19-17- tol levo osszezuhanast jobb lett volna elkerulni..

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Látszólag sima zakó a meccs, de voltak biztató jelek. Visszajöttünk 0-16-ról, és csak a saját hülyeségünk miatt lett összeomlás a vége. Kár ezért a meccsért.
Az O falnak is voltak egészen jó időszakai, sokszor éreztem azt, hogy sok ideje van T-Jack-nek, mégsem lett belőle semmi. PC biztos jobban látta, hogy az elkapók nem tudtak elszakadni, vagy T-Jack nem volt eléggé bevállalós.
Mindezek ellenére szerintem bele fog a csapat rázódni a dologba.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
nem akarok idén meccset néznibraxa88
Gyere, Te is nézz inkább Bills meccset! 😊
Nem szar ez a seahox, csak másik játékot játszik....
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nem akarok idén meccset nézni
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
GAMEDAY!
jáj de kéne nyerni
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Anthony Hargrove joined. Elv akár játszhat is a 49ers ellen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nfl.com időjárásjelentése szerint a pályán olyan 66-67 fahrenheit lesz, napos idő, 12-13 mérföld per órás oldalszél, szóval a rúgóknak nem lesz könnyű
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
beharangozó: http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/10/Week_1_at_49ers/
lájkoljatok 😛
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezt muszáj megkérdeznem: Toni Ventrella eredetileg fodrász? Olyan profin vágta Ryan haját! 😂 😂 😂garrett27
Tuti, az elején ott bevillan egy kis Tony's Haircut, világítós cégér vagy mi az isten. 😀
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ezt muszáj megkérdeznem: Toni Ventrella eredetileg fodrász? Olyan profin vágta Ryan haját! 😂 😂 😂

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Na tippelek egyet PS után
Ez így valoban egy 5-11 :/Duff
Mivel sokan leírnak minket, lehetünk a meglepetéscsapat. 😊

http://seahawks.hu
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Azért egy árva idegenbeli győzelmet betippelhettél volna 😊Deny
PS alapján nem sok esélyt látok rá. Talántalán a 49ers, vagy a Browns ellen...
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Egy kis segítség nekem és mindazoknak, akik iCal kompatibilis online frissített naptárat használnak (Google, Yahoo stb.). A Yahoo által létrehozott naptár címét csak be kell másolni az alkalmazott online vagy helyi naptárprogiba és máris megjelenik benne az aktuális információ, ami tipikusan egy vasárnapi meccs pontos dátummal és idővel. Arra figyeljetek, hogy amint vége van a meccsnek, a végeredményt kiírja a leírásban, ezért aki késöbb nézi meg, annak ez nem legjobb megoldás.

webcal://sports.yahoo.com/nfl/teams/sea/ical.ics

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért egy árva idegenbeli győzelmet betippelhettél volna 😊
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Na tippelek egyet PS után

1 - SEA @ SF -- L
2 - SEA @ PIT -- L
3 - ARI @ SEA -- W
4 - ATL @ SEA -- L
5 - SEA @ NYG -- L
6 - -
7 - SEA @ CLE -- L
8 - CIN @ SEA -- W
9 - SEA @ DAL -- L
10 - BAL @ SEA -- L
11 - SEA @ STL -- L
12 - WAS @ SEA -- W
13 - PHI @ SEA -- L
14 - STL @ SEA -- W
15 - SEA @ CHI -- L
16 - SF @ SEA -- W
17 - SEA @ ARI -- L

Ez így valoban egy 5-11 :/
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hogy ebből mi lesz!!garrett27
5-11 😕 😕
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Okung viszont játszhat mellette
viszont Rice valszeg nem...braxa88
csak nehogy Okung lépjen egyet mert megsérülpetey
Okung mar mult heten is egy muanyag kerettel jatszott a bokaja korul. Reszemrol az ember leirodott a torekenysege miatt. Remelem nem nekem van igazam!endorphyn
Ha így haladunk Mr. Porcelán jókora bust lesz! Sajnos nem a tudása miatt. Ez így viszont csak kínlódás. Valahogy ezt az egész szezonkezdetet annak érzem. Fontos emberek sérülése, Rice, Okung, Carlson, Williams, meg a többi. Márpedig nálunk az első sorok is vékonyak, második vonal pedig gyakorlatilag nincs. Hogy ebből mi lesz!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.