A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Rice, Gallery, Hawthorne vujra edzett, vasárnap játszhatnak.
nem oszt nem szoroz?braxa88
A francot nem! 😂 Nagyon is! Főleg ha a védelem visszakapja az új vezérét. Azért Lofa jól jött volna vasárnap, főleg az 1. félidőben. Tényleg, visszajött már a hátsó bejáraton?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Rice, Gallery, Hawthorne vujra edzett, vasárnap játszhatnak.
nem oszt nem szoroz?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mert úgy hiszik hogy be fog kísérteni a múlt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
ja, és ez se teszi könnyebbé a dolgunkat: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82234c34/article/ref-from-super-bowl-xl-will-seahawkssteelers-on-sundayherpaderp
Ettől miért lenne nehezebb dolga a Seahawks-nak?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
no, megnéztem én is a meccset, annyit tudnék én is mondani, mint amit már leírtatok többen, szóval nem koptatom feleslegesen a billentyűzetet.
a jövő heti meccset át kell vészelnie az offense-nek komoly sérülés, a csapatnak meg nagy zakó ellen, aztán a cardinals ellen villogjunk inkább.
ja, és ez se teszi könnyebbé a dolgunkat: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82234c34/article/ref-from-super-bowl-xl-will-seahawkssteelers-on-sunday
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Ti voltaképpen miről is beszélgettek?

Ranking nem rossz!
Jogos az utolsó hely, csak nem kell kőbe vésni mint állapotot. A szombati produkciónk ennyit ért.
PC végülis 1 szezon alatt teljesen eldózerolta az XL gárda maradékát, lehet építkezni. (csak mondjuk ne Carpenterrel)
Azért ne feledjük el, hogy a sok rossz draft, és off season tranzakció miatt nálunk nagyon gyenge a játékosállomány. Lényegesen gyengébb, mint pl SF-ben.

Jogos ez a hely, majd lesz jobb is, főleg, ha olyan tudatos nevelést látunk, mint, ami egy csomó tényleg jó csapatnál van (de említhetem a Billst is, ott is komoly nevelő munka folyik) 😊! Azt hittem Kábelt, ezért hoztuk, de az eredményét még csak szeretném látni... Amúgy a Scouting csapaton rohadt nagyot kéne tekerni.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Engem egyébként nem zavar az utolsó hely, ha tudunk egy jót draftolni végre. Sőt az sem zavar, ha lenéznek minket. A végén úgyis sajnálni fognak, mint a Lionst a 0-16 után, amely, bármily meglepő, még vonzza is a szurkolókat. Meg kell nézni hol tartanak most az Oroszlánok! Csak türelem kell a csapathoz. Sok-sok türelem. A nehéz időszakban mutatkozik meg, hogy ki az igazi szurkoló! Közhely, de igaz.garrett27
Az a 0-16os Lions tényleg balszerencsés volt, minden idők legjobb nyeretlen csapatának tartják, csak semmi se jött nekik össze akkor, nem hiszem hogy sajnálatból szeretik őket annyian most 😊 .MarioAna
meg amúgy is a Lions egy szerethető csapat. Szimpatikus, hogy építkeznek, játszanak, akaratlanul is szurkol nekik az ember.Amadeus91
Nem mellesleg abban a 0-16os szezonban volt egy megnyert meccs,amit a bírók egy 4&sok szitunál egy nevetséges DPI ítélettel elvettek a Vikings ellen. Nagyjából a 4.-5.forduló volt,minden másképp alakulhatott volna.
0-16os szezont meg úgysem fogtok produkálni,ilyen gyenge csoportban lesz 4-5 győzelmetek összesen.
Mondjuk nálam T-Jack az ultratragédia kategória,nem is értem,hogy épeszű edző miért jelöli őt kezdő irányítónak.

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
Engem egyébként nem zavar az utolsó hely, ha tudunk egy jót draftolni végre. Sőt az sem zavar, ha lenéznek minket. A végén úgyis sajnálni fognak, mint a Lionst a 0-16 után, amely, bármily meglepő, még vonzza is a szurkolókat. Meg kell nézni hol tartanak most az Oroszlánok! Csak türelem kell a csapathoz. Sok-sok türelem. A nehéz időszakban mutatkozik meg, hogy ki az igazi szurkoló! Közhely, de igaz.garrett27
Az a 0-16os Lions tényleg balszerencsés volt, minden idők legjobb nyeretlen csapatának tartják, csak semmi se jött nekik össze akkor, nem hiszem hogy sajnálatból szeretik őket annyian most 😊 .MarioAna
meg amúgy is a Lions egy szerethető csapat. Szimpatikus, hogy építkeznek, játszanak, akaratlanul is szurkol nekik az ember.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Engem egyébként nem zavar az utolsó hely, ha tudunk egy jót draftolni végre. Sőt az sem zavar, ha lenéznek minket. A végén úgyis sajnálni fognak, mint a Lionst a 0-16 után, amely, bármily meglepő, még vonzza is a szurkolókat. Meg kell nézni hol tartanak most az Oroszlánok! Csak türelem kell a csapathoz. Sok-sok türelem. A nehéz időszakban mutatkozik meg, hogy ki az igazi szurkoló! Közhely, de igaz.garrett27
Az a 0-16os Lions tényleg balszerencsés volt, minden idők legjobb nyeretlen csapatának tartják, csak semmi se jött nekik össze akkor, nem hiszem hogy sajnálatból szeretik őket annyian most 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pláne, hogy megmutatták mire képesek 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most egy Manning nélküli Coltsot mennyivel raknál feljebb, de őszintén?

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Már csont utolsónak jósolnak minket...
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82233114/article/volatile-opening-week-of-play-has-bears-rising-steelers-fallingkrankovics
Ennyire már csak nem vagyunk gyengék. 😀Mad
Hogy mennyire komoly a lista: A Colts 27., nála jobb a Browns, a Rams, a Bengals, a Jags, stb. A KC 30. No comment! Ebből is látszik, hogy kint sem különbek a hazai firkászoknál, valamiért fel kell szedni a sok lóvét a cikk írójának.
Engem egyébként nem zavar az utolsó hely, ha tudunk egy jót draftolni végre. Sőt az sem zavar, ha lenéznek minket. A végén úgyis sajnálni fognak, mint a Lionst a 0-16 után, amely, bármily meglepő, még vonzza is a szurkolókat. Meg kell nézni hol tartanak most az Oroszlánok! Csak türelem kell a csapathoz. Sok-sok türelem. A nehéz időszakban mutatkozik meg, hogy ki az igazi szurkoló! Közhely, de igaz.

Közben kikukáztunk a sérült Robinson helyére egy WR-nek látszó, korábban TE-t játszó srácot (Eddie Williams) Fullback-nek. Most mit lehet erre mondani?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Már csont utolsónak jósolnak minket...
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82233114/article/volatile-opening-week-of-play-has-bears-rising-steelers-fallingkrankovics
Ennyire már csak nem vagyunk gyengék. 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Már csont utolsónak jósolnak minket...
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82233114/article/volatile-opening-week-of-play-has-bears-rising-steelers-fallingkrankovics
Csak kabaré lehet az a lista, ahol a Steelers csak 11. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Már csont utolsónak jósolnak minket...
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82233114/article/volatile-opening-week-of-play-has-bears-rising-steelers-falling

http://seahawks.hu
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Tenyleg kellenek? Nem is tudsz nelkuluk aludni? 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Szasz Pít!
"Aztán ennyi, le voltatok oltva."
- Gondoltam erre prezentálom ezt a képvirágot -többen PM-ben gratuláltak hozzá. Köszönöm!

Az a baj, hogy megint nem a lényeget vetted ki abból, amit írtam, hanem a zrikálást!
A lényeg, hogy változott az O szemlélet, és már Ti is korszerű játékrendszert nyomtok újra (Norv alatt is az volt).
És lehet ez jó, ha beérik. Összességében rendkívül pozitív volt a megfogalmazásom, és a véleményem.

u.i.
Tegnap miután megírtam az értékelést átmentem hozzátok, hogy lássam, hogyan vélekedtek. Ott láttam, hogy megint volt wco-ról beszélgettek, gondoltam, hogy írok pár sort -hogy mindegy is mert nem azt játszotok-, de azután gondoltam nem pattintom ki a további vita szikráját.Helmut Zimmer
Én is gratulálok, nehogy kimaradjak...
És ha azt írom hogy a SEA offense shutdown alatt volt az úgy ok? Elmondtam hogy a 2 TD hogy volt részetekről, szerintem.
Ezenkívül milyen momentum volt amit fel tudsz idézni? Mondtam hogy a run D-tek is remek volt.
Kérjek elnézést mert egy rettenet playhívással teli mérkőzésen megszereztük a győzelmet?
De hogy emiatt gyengék lennénk nem hinném. Max attól hogy nem nyitotta ki Harbs a playbookot jobban.

Igen láttam mit írtál, és egyetértek vele. Hozzánk jöhetsz, nem vagy elküldve ha esetleg más véleményen vagy.

Mad 😛petey
Félre ne érts, kellene ezek a piszkálódások, legalább érezzük a törődést. 😉

@KJuraszik
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Szasz Pít!
"Aztán ennyi, le voltatok oltva."
- Gondoltam erre prezentálom ezt a képvirágot -többen PM-ben gratuláltak hozzá. Köszönöm!

Az a baj, hogy megint nem a lényeget vetted ki abból, amit írtam, hanem a zrikálást!
A lényeg, hogy változott az O szemlélet, és már Ti is korszerű játékrendszert nyomtok újra (Norv alatt is az volt).
És lehet ez jó, ha beérik. Összességében rendkívül pozitív volt a megfogalmazásom, és a véleményem.

u.i.
Tegnap miután megírtam az értékelést átmentem hozzátok, hogy lássam, hogyan vélekedtek. Ott láttam, hogy megint volt wco-ról beszélgettek, gondoltam, hogy írok pár sort -hogy mindegy is mert nem azt játszotok-, de azután gondoltam nem pattintom ki a további vita szikráját.Helmut Zimmer
Én is gratulálok, nehogy kimaradjak...
És ha azt írom hogy a SEA offense shutdown alatt volt az úgy ok? Elmondtam hogy a 2 TD hogy volt részetekről, szerintem.
Ezenkívül milyen momentum volt amit fel tudsz idézni? Mondtam hogy a run D-tek is remek volt.
Kérjek elnézést mert egy rettenet playhívással teli mérkőzésen megszereztük a győzelmet?
De hogy emiatt gyengék lennénk nem hinném. Max attól hogy nem nyitotta ki Harbs a playbookot jobban.

Igen láttam mit írtál, és egyetértek vele. Hozzánk jöhetsz, nem vagy elküldve ha esetleg más véleményen vagy.

Mad 😛

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Pít Seahawks topic trollkodásához azt hittem már hozzászokott mindenki 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Igen Peti, nagyon erősek vagytok, úgy játszottatok velünk mint egy rongybabával... Nagyon fáj, hogy ennyire kiszolgáltatottak voltunk, és domináltatok bennünket, mintt 100 kilós női bodybuilder mixed wrestlingben a 70 éves kisnyugdíjast!
Helmut Zimmer
? mi a gond Helm? Mondta valaki hogy mennyire rettenet jók vagyunk? Olvasd el az eredménykövetőt hogy mennyire nem értettük mi van..petey
Szasz Pít!
"Aztán ennyi, le voltatok oltva."
- Gondoltam erre prezentálom ezt a képvirágot -többen PM-ben gratuláltak hozzá. Köszönöm!

Az a baj, hogy megint nem a lényeget vetted ki abból, amit írtam, hanem a zrikálást!
A lényeg, hogy változott az O szemlélet, és már Ti is korszerű játékrendszert nyomtok újra (Norv alatt is az volt).
És lehet ez jó, ha beérik. Összességében rendkívül pozitív volt a megfogalmazásom, és a véleményem.

u.i.
Tegnap miután megírtam az értékelést átmentem hozzátok, hogy lássam, hogyan vélekedtek. Ott láttam, hogy megint volt wco-ról beszélgettek, gondoltam, hogy írok pár sort -hogy mindegy is mert nem azt játszotok-, de azután gondoltam nem pattintom ki a további vita szikráját.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Annyira nem volt ez rossz mint amennyire gondoltam, hogy az lesz. A védekezésünk néhol kifejezetten tetszett, persze a futás elleni D-ről beszélek mert a passzok ellen továbbra is borzalmasak vagyunk. TJ-nek ha volt ideje és nem omlott rá a fal, általában jó döntéseket választott, csak sajnos rendre szétverték a falunkat. Oline, Oline, Oline. Hány éve nincs úgy konkrétan?Mad
Csecsemő korú falunk van, nagyjából 2 éves, pedig építgetjük vagy 6 éve. Pete Kőműves Carroll variál-variál, aztán reggelre (vagyis a következő meccsre) leomlik. Most már T-Jack is arra ébred éjszakánként, hogy legalább 3 hegyomlás rohan felé, Carpenterék meg arccal a fűben.garrett27
Az a legbosszantóbb, hogy az évek múlásával szinte semmit sem javult a helyzet.

@KJuraszik
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Annyira nem volt ez rossz mint amennyire gondoltam, hogy az lesz. A védekezésünk néhol kifejezetten tetszett, persze a futás elleni D-ről beszélek mert a passzok ellen továbbra is borzalmasak vagyunk. TJ-nek ha volt ideje és nem omlott rá a fal, általában jó döntéseket választott, csak sajnos rendre szétverték a falunkat. Oline, Oline, Oline. Hány éve nincs úgy konkrétan?Mad
Csecsemő korú falunk van, nagyjából 2 éves, pedig építgetjük vagy 6 éve. Pete Kőműves Carroll variál-variál, aztán reggelre (vagyis a következő meccsre) leomlik. Most már T-Jack is arra ébred éjszakánként, hogy legalább 3 hegyomlás rohan felé, Carpenterék meg arccal a fűben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Annyira nem volt ez rossz mint amennyire gondoltam, hogy az lesz. A védekezésünk néhol kifejezetten tetszett, persze a futás elleni D-ről beszélek mert a passzok ellen továbbra is borzalmasak vagyunk. TJ-nek ha volt ideje és nem omlott rá a fal, általában jó döntéseket választott, csak sajnos rendre szétverték a falunkat. Oline, Oline, Oline. Hány éve nincs úgy konkrétan?

@KJuraszik
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Köszi szépen Helmut, egy kis reményt csöpögtettél belém.... 😊

Bár van egy olyan érzésem, hogy ez a szezon kuka lesz. Csak a fejlődést látnám a csapatnál!!!

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ha pedig nincsenek a kapitális baromságok (szabálytalan blokk Washington majdnem TD visszahordásánál, ostoba rávetődés a kicker lábára, stb.) még jól is kijöhettünk volna belőle.garrett27
Erről jut eszembe, h Brandon Browner csinálta mind2 hülyeséget, de szedett még be penaltyt rendesen... Oda kéne figyelni.

Nemtom, szerintem Trufant annyira nem volt szar...Duff
Így van, tényleg ő volt a tettes. Ha így halad ő lesz a mi Ndamukong Suh-nk. Büntetnek miatta, mint az állat. Nekem mégis tetszett a srác, nagyon akar, jó felépítésű és ő is ott van mindenhol.
Remélem Hawthorne és Clemmons is felépül, no meg Gallery, bár erre állítólag kevés az esély, csakúgy, mint Rice esetében. Vele kapcsolatban beugrott egy régi komment, hogy nagyon jó WR, ha nem sérült, de általában az.
Egyébként Carroll is azt nyilatkozta, ami az én véleményem, hogy a meccs 60 percig tart. Már 4 perc sem volt hátra, amikor már csak2 ponttal ment a SF, meg voltak fogva rendesen, erre jött egy látványos összeomlás, két simán levédekezhető szituációból.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.