A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Rice bemutatkozhat a Cardinals ellen. Kiváncsi vagyok, mennyivel leszünk előrébb vele.Duff
Ha ott esz Williams, Rice, Miller, akkor T-Jax már semmire sem tud hivatkozni. Nem a célpontok hiányán múlik majd a dolog. Szerintem neki is vízválasztó lesz a meccs, mert ha most is csak annyit hoz, amennyit az első két meccsen, akkor jön Csárli.
Mondjuk engem egy kicsit zavar, hogy mintha túl sokat várnánk Rice-tól. Meglátjuk.garrett27
Csárli ha egy kicsit is jobb, mint Jackson, akkor sem megoldás. Valahogy meg kéne szerezni Palmert.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Rice bemutatkozhat a Cardinals ellen. Kiváncsi vagyok, mennyivel leszünk előrébb vele.Duff
Ha ott esz Williams, Rice, Miller, akkor T-Jax már semmire sem tud hivatkozni. Nem a célpontok hiányán múlik majd a dolog. Szerintem neki is vízválasztó lesz a meccs, mert ha most is csak annyit hoz, amennyit az első két meccsen, akkor jön Csárli.
Mondjuk engem egy kicsit zavar, hogy mintha túl sokat várnánk Rice-tól. Meglátjuk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Rice bemutatkozhat a Cardinals ellen. Kiváncsi vagyok, mennyivel leszünk előrébb vele.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
soldi: azèrt illett volna legalàbb egyszer-kètszer dobnia rà, nem a 3. negyed vègèn először.Fucu
Ike 2 meccses statisztikája: 7-szer dobtak rá, 1, azaz egy catch 7 yardért Williamstől. Kétlem, hogy bármelyik CB-nek ennél jobb statisztikája lenne az egész ligában.

Lehet nevetni, magam sem gondoltam volna pár éve, de Ike Taylor jelenleg shutdown corner. Ostobaság rá dobni, mikor az összes többi CB-nk fos, ő pedig (jelenleg) kib.szott jó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Seahawks
Out
G Robert Gallery (groin)

Didn't participate
FB Michael Robinson (ankle)
CB Byron Maxwell (ankle)
DE Raheem Brock (not injury related)
T Jarriel King (ankle)

Full participation
WR Sidney Rice (shoulder)
LB Malcolm Smith (hamstring)

Cardinals
Didn't participate
LB Daryl Washington (calf)

Limited participation
TE Jim Dray (pectoral)
WR DeMarco Sampson (hamstring)
RB LaRod Stephens-Howling (hand)
WR Chansi Stuckey (hamstring)

Full participation
LB Paris Lenon (groin)

@KJuraszik
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Közben megvan a Top3 "legszebb" játékosunk.
krankovics
csak úgy sugárzik az értelem a fejükből 😊 (főleg az első kettőből)csongi
Paul McQuistan-t talán iktriad neveztet el még a jaxes időszakban konyhásnéninek. 😀 nagyon komoly feje van!Helmut Zimmer
Akkor most már a szépségversenyben is rámehetünk az 1/1-re! 😂

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Gallery kidőlt 6 hétre... AWESOME -_-Duff
Közben megvan a Top3 "legszebb" játékosunk.
krankovics
csak úgy sugárzik az értelem a fejükből 😊 (főleg az első kettőből)csongi
Paul McQuistan-t talán iktriad neveztet el még a jaxes időszakban konyhásnéninek. 😀 nagyon komoly feje van!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Gallery kidőlt 6 hétre... AWESOME -_-Duff
Közben megvan a Top3 "legszebb" játékosunk.
krankovics
csak úgy sugárzik az értelem a fejükből 😊 (főleg az első kettőből)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fuc!
ey, Harrison visszaléptek zónába és levédekezték az alsó zónákat, állt teljesen ostobán, és fogalma sem volt, hogy mit tegyen. Nem hiszem, hogy Williams elfelejtett routet futni, vagy tisztára játszani magát. Így persze, hogy előbb-utóbb 4 ember is rádönti a falat. TJax nem érzi Mike Williamset, nem érzi az üres területeket.

Szóval szerintem akkor arra a kérdésre, hogy Jax helyett Palmer, vagy Garrard a Te válaszod is az, hogy bárki!!! 😉Helmut Zimmer
nem bàrki. Èn ràpróbàlnèk Kareszra.
a passprot jobb volt mint amire szàmìtottam

soldi: azèrt illett volna legalàbb egyszer-kètszer dobnia rà, nem a 3. negyed vègèn először.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Steelers ellen kb senki nem az 1. elkapóját keresi. Rajta Ike van, aki igencsak jó az elmúlt 3 évben és most is. Ellenben kb ő az egyetlen értékelhető cornerünk, az összes többit agyonverik a WR-ek. Akkor miért keresse bárki az 1. WR-t, amikor ő van a legnagyobb, legszorosabb őrizetben, a többi pedig szabadon integethet, hogy hééé üresen vagyok. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Fuc!

Isten ments, nem akarom TJaxet felmenteni (nem is lehet). Kapott vakról, késleltetett blitzről, szóval ne beszéljünk remek passprotról. (a Harrison sack kifejezetten fájó volt), viszont legalább 2 tisztán a lelkén szárad.

A nagyobb baj viszont az amit mondasz! Alapjaiban van baj a rendszerrel, az emberrel ,a döntéshozással. Amint Woodley, Harrison visszaléptek zónába és levédekezték az alsó zónákat, állt teljesen ostobán, és fogalma sem volt, hogy mit tegyen. Nem hiszem, hogy Williams elfelejtett routet futni, vagy tisztára játszani magát. Így persze, hogy előbb-utóbb 4 ember is rádönti a falat. TJax nem érzi Mike Williamset, nem érzi az üres területeket.

Szóval szerintem akkor arra a kérdésre, hogy Jax helyett Palmer, vagy Garrard a Te válaszod is az, hogy bárki!!! 😉
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Abban az 5 zacsiban rendesen benne volt T-Jax is, mivel (végigszenvedtem a meccset tegnap) volt (!!) pass protection, csak ez a szerencsétlen nem tudott (meglepődött, hogy van ennyi ideje?) mit kezdeni a labdával, jah és geci pontatlan volt. Az még engem is kiakasztott, hogy Mike Williams felé a harmadik negyed vége felé ment az első labda?! WTF?
A másik Browner, első héten oké hogy megszivatták, de a másodikon tök ugyan azokat a hibákat csinálta. KI kellene próbálni Sherman-t, ezt a szintet ő is tudná hozni. Ugyanitt Earl Thomas egy állat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Gallery kidőlt 6 hétre... AWESOME -_-Duff
Majd Paul McQuistan pótolja. 😊 Közben megvan a Top3 "legszebb" játékosunk.




http://seahawks.hu
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Pff elemzés a meccsről: http://www.profootballfocus.com/blog/2011/09/20/re-focused-seahawks-steelers-week-2/
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Gallery kidőlt 6 hétre... AWESOME -_-Duff
Még az ág is... :/

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Gallery kidőlt 6 hétre... AWESOME -_-
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ha jól látom a 14. héten (dec 12.) MNF a Rams-el. Vajon lesz még tétje a meccsnek? Mert most aztán figyelünk rendesen a gödör aljáról!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
apám már röhög rajtam, h 1 hét után már leginkább a draftot várom. és tényleg 😊

14-0ig bírtam a meccset, utána inkább kikapcsoltam, mert teljesen kiakadtam amit játék alatt műveltünk. teljesen egyet értek a fentiekben említettekkel, és jöjjön vissza peyton, és akkor gond nélkül meglesz az 1/1 😊

Helmut: Fitzpatrick for president 😉a.kacsa
😊 Ha már ezt így felhoztad. Hoznék egy példát arra, hogy mennyi minden múlik a nevelésen, mentoráláson, és jöhet ide akárki Top 5-ben, ha nincs senki, aki kineveli.

"Ryan Fitzpatrick, the quarterback, a seventh-round pick of the Rams six years ago, played at Harvard and is singing for his supper in the last year of his contract. The winning touchdown pass in the 38-35 win over Oakland Sunday was caught by David Nelson, an undrafted wide receiver who wasn't even a full-time college starter. Their touchdown leader, tight end Scott Chandler, was a waiver pickup from Dallas last December. And their starting running back, Fred Jackson, also undrafted (isn't everyone on this team?), went to mighty Coe College, enrollment 1,300, in Cedar Rapids, Iowa. There is one key receiver who was drafted -- Stevie Johnson. In the seventh round of the 2008 draft."

Még annyi, hogy annyira röstellem, hogy másképpen látom, de akkor sem szeretem az 1/1 versenyt.

Igatából nekünk is meg kéne találnunk a Ted Thompsonunkat, AJ Kovácsunkat, Dungynkat, és igen büszkén mondom Buddy Nixünket, akinek a személye garancia a hiteles, kemény munkára.

Szóval sajnálom 😕
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
apám már röhög rajtam, h 1 hét után már leginkább a draftot várom. és tényleg 😊

14-0ig bírtam a meccset, utána inkább kikapcsoltam, mert teljesen kiakadtam amit játék alatt műveltünk. teljesen egyet értek a fentiekben említettekkel, és jöjjön vissza peyton, és akkor gond nélkül meglesz az 1/1 😊

Helmut: Fitzpatrick for president 😉
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Hasselbeck lealázta a Ravenst. Ez egy nonsense húzás volt, elengedni.
Garrard, Palmer?petey
Nem kell egyik sem! Ezt a szezont arra kéne szentelni, hogy valami használható futójátékot összehozzunk, aztán jövőre top5-ben hozunk QB-t.Sebii
Ne haragudj a használható futójáték összehozása milyen kapcsolatban áll azzal, hogy próbáljunk erre az évre találni egy irányítót? Amúgy ez a szerencsétlen megint 5 zacskót kapott, tehát mielőtt idehozzuk a Top 5prospectet passprotectiont kéne csinálni. Amúgy meg ki fog nálunk ki fog ebből a Top 5 prospectből irányítót nevelni?
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Hasselbeck sem megoldás már számunkra, ezt tudja mindenki nagyon jól. Tankoljunk és jöjjön Luck. Jelenleg csak ebben tudok bízni. 😐

@KJuraszik
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Hasselbeck lealázta a Ravenst. Ez egy nonsense húzás volt, elengedni.
Garrard, Palmer?petey
Nem kell egyik sem! Ezt a szezont arra kéne szentelni, hogy valami használható futójátékot összehozzunk, aztán jövőre top5-ben hozunk QB-t.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ha a két következő hazai meccsen nem lépünk előre valami komolyat, és PC még mindig a helyén lesz, akkor van végünk igazán. Akkor nem az számít, hogy van-e normális csapat, vagy nincs, valami külső erő tartja a kispadon. Mi meg békésen várhatjuk a tér nélküli szezon végét, bízva abban, hogy felépül Manning és nem veszik el tőlünk az 1/1-et. De ez így nagyon hosszú lesz, sok kínlódással.
Ez így, az elb@szott drafttal együtt már kezd nagyon ciki lenni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Hasselbeck lealázta a Ravenst. Ez egy nonsense húzás volt, elengedni.
Garrard, Palmer?petey
Bármelyikük!
Amúgy nektek gratu, lehet emelt fővel is kikapni, a 9-ers O változásról az anyagot meg nem felejtettem el, csak robot van.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Hasselbeck lealázta a Ravenst. Ez egy nonsense húzás volt, elengedni.
Garrard, Palmer?