Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én elég sima vereséget várok, két ilyen elkapót nem tudunk levédekezni. Azt láttuk, hogy 1 elit elkapóval még csak-csak megbirkózunk, de a Roddy-Julio páros sok lesz.Sebii
és akkor még ott van Tony-G is



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Én elég sima vereséget várok, két ilyen elkapót nem tudunk levédekezni. Azt láttuk, hogy 1 elit elkapóval még csak-csak megbirkózunk, de a Roddy-Julio páros sok lesz.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
vasárnapi meccstől mit vártok srácok?
falcons elég harmatos idegenben, mi meg otthon nem vagyunk olyan szarok mint egyébként.
nem azt mondom h esélyesek vagyunk, de azért nem lefutott meccs ez. de sztem kikapunk mint a szemét 😀braxa88
Ha nyernénk az óriási lökést adna a csapatnak. Én bízom benne, hogy sikerül nyernünk, aztán majd meglátjuk mire megyünk. Atlanta sem túl veretős, én azt mondom, hogy egy szoros meccsen nyerünk. .)

@KJuraszik
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
vasárnapi meccstől mit vártok srácok?
falcons elég harmatos idegenben, mi meg otthon nem vagyunk olyan szarok mint egyébként.
nem azt mondom h esélyesek vagyunk, de azért nem lefutott meccs ez. de sztem kikapunk mint a szemét 😀braxa88
Hat ez a szep kormondat egy remenyteljes kezdes utan vegtelen banatba fulladt. Mondjuk relista. 😛

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
vasárnapi meccstől mit vártok srácok?
falcons elég harmatos idegenben, mi meg otthon nem vagyunk olyan szarok mint egyébként.
nem azt mondom h esélyesek vagyunk, de azért nem lefutott meccs ez. de sztem kikapunk mint a szemét 😀
több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Néhány pozitívum tegnapról: http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/26/Vegre_pozitivumokat_lehet_sorolni/

http://seahawks.hu
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Okung false startok hazai pályán? mivaaa...?!
Browner még mindig kérdőjel számomra miért van a kezdőben.
McQuistan-t picit lejátszotta Campbell, de ez sem volt elég nekunk.

T-Jax, ha kap 6-7 mp-et faszán tud dobálni, de ha ennél kevesebb akkor semmi, nulla, tök homály. Na most mi a harmadik negyedben pont hagytunk neki ennyi időt. Azért Rice-szal "kicsit" jobb az összhangja, de ezen nem lepődünk meg.

Karesz meg akkor fog játszani, ha Jackson lesérül, ezt el kell fogadni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
T-Jack-től semmi biztatót nem láttam, Mad
En akkor lattam, amikor azt hittem leserul es johet Karoly. 😊
Nem mintha rosszat akarnek neki, de nezzuk mar meg Whitehurstot is, ne csak TJ-t lassuk szerencsetlenkedni. Na nem mintha nagy illuzioim lennenek..endorphyn
Idővel ki lesz próbálva, ebben biztos vagyok. Talán nem lesz már túl késő.

@KJuraszik
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
2000 1. kör: Shaun Alexander RB
Chris McIntosh T
2. kör: Ike Charlton CB
2001 1. kör: Koren Robinson WR
Steve Hutchinson G
2. kör: Ken Lucas CB
2002 1. kör: Jerramy Stevens TE
2. kör: Maurice Morris RB
Anton Palepoi DE
2003 1. kör: Marcus Trufant CB
2. kör: Ken Hamlin FS
2004 1. kör: Marcus Tubbs DT
2. kör: Michael Boulware DB
2005 1. kör: Chris Spencer C
2. kör: Lofa Tatupu MLB
2006 1. kör: Kelly Jennings CB
2. kör: Darryl Tapp DE
2007 1. kör: nem volt
2. kör: Josh Wilson CB
2008 1. kör: Laurence Jackson DE
2. kör: John Carlson TE
2009 1. kör: Aaron Curry LB
2. kör: Max Unger C
2010 1. kör: Russel Okung T
Earl Thomas FS
2. kör: Golden Tate WR
2011 1. kör: James Carpenter T
2. kör: nem volt

A lényeg: Csak 10 évre mentem vissza, az első körösöknél 14-ből 5 játszik ma is a csapatban, a második körösöknél 12/3 az arány. Szerintem látszik, hol a gond.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
T-Jack-től semmi biztatót nem láttam, Mad
En akkor lattam, amikor azt hittem leserul es johet Karoly. 😊
Nem mintha rosszat akarnek neki, de nezzuk mar meg Whitehurstot is, ne csak TJ-t lassuk szerencsetlenkedni. Na nem mintha nagy illuzioim lennenek..

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nah, bena gyozelem, de jobbak voltunk vegul. Draft QB ugy miatt nem tudom, hogy oruljek -e 😊endorphyn
lehet hogy lesz olyan előttünk, aki a falba draftol majd első körben Curry meg Carpenter szintű játékosokatkrankovics
Mindenre van lehetoseg, de mivel az ez evi draft QB szinten eleg lapos volt, ezert boven benne van, hogy rajonnek masok is a megoldasra.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Eléggé gyalázatos volt megint a támadójátékunk, de a védekezésünkben megint fellelhető volt némi pozitívum. A D-Line egészen jól muzsikált, Clemons jól mozgott, úgy látszik kezd belelendülni a dologba. Fitz-et szépen semlegesítettük, nagyon kár azért a hibáért amikor két ember között szerzett TD-t, ha azt levédekezzük akkor bőven 50 yard alatt tartottuk volna a Kolb-Fitz duót, amire őszintén szólva egyáltalán nem számítottam. Lehet szidni Curry-t de szerintem tegnap az eddigi egyik legjobb játékát hozta, még ha nem is ütött agyon úgy igazán senkit sem, többször is kifejezetten jól védekezett passz ellen, csak pislogtam néha az emberfogásán, talán fejlődőképes e tekintetben.

Támadás ritka szar, szép és jó, hogy nyertünk de ez édeskevés lesz. T-Jack-től semmi biztatót nem láttam, ha az első opciót levédekezik, képtelen jó döntést hozni, fejben annyira lassú mintha be lenne tépve meccs közben. Egy ilyen fal mögött fokozott szerepe van annak, hogy minél gyorsabban hozza meg a döntést, de neki ez egyelőre nem megy. Semmiféle kockázatot nem vállal (ez mondjuk a képességeit és a "finom" kezét elnézve talán jobb is). A Cards elvileg egy jó pass-rusher csapat, nem is volt túl sok ideje trének gondolkodni. Lynch félelmetes pali, továbbra is tartom azt a véleményemet, hogy egy közepes fallal megváltaná a világot is akár. Ha felgyorsul senki nem tudja lelőni, annyira de annyira jó lenne ha egy picit működne a run block.

@KJuraszik
több mint 13 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
For a reason...

Mora egy dilettáns f@sz.

Azt néztétek, hogy amikor osztja az észt az nfl.comon, akkor hox szurkolók kisebb csoportja milyen szépekkel kedveskedik neki... 😀Helmut Zimmer
Lehet, hogy Mora egy dilettáns, de az igazi Tim Ruskell vot. Ő felelt a rosterért, nem mellesleg ő hozta Morát is és miatta lépett le Holmgren mert megunta az állandó hatalmi harcot. A draft bustjait vég nélkül lehetne sorolni LaJack-től Jenningsen át Curry-ig. A legfőbb szempont az volt, hogy "four year starter" legyen egy "big school program-ból". Earl Thomast pédául soha nem húzta volna be...
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A lényeg, jövőre QB kell.
Közben Hassie megint 300 yard fölé jutott. T-Jax nem éri el a szintjét, bár tény, hogy gyorsabb nála.garrett27
Most oszinten, ilyen falnal szerinted mennyi eselye lenne Hassienak? Mondjuk passzolni jobban tud, mint Tarvaris, szoval azzal lenne eselyunk. Viszont hamarabb osszetornek, mint TJ-t es aztan megint mehetne ulni.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
braxa barkleyt van esély behúzni? vagy ő is csak a college sztárok szintjén lesz. meg hát carrollnál jobban kevesen ismerik a korlátait. a meccsről sokat nincs értelme beszélni, szarok vagyunk, de a cards mégrosszabb volt
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ez a defense meccse volt, még ha Thomasék be is nézték a TD-t. A támadások viszont...... Ha szerencsétlen Lynch csak egy kis lyukat kapna néha, jóval előrébb tartanánk, de semmi. Csak futott bele ezerrel a kordonba, semmi haszon fejében. Főleg a második félidőre igaz ez. T-Jax nagyon akart, ez látszott rajta, a TD-je dicséretes volt, mert azért fejjel előre bevállalta a végén a darálót. A passzai? Rice-t jobban érzi, mint a többieket, de hiányoltam a TE passzokat. Szerintem luxus Millert szinte csak blokkolásra használni, bár azt megoldotta. A lényeg, jövőre QB kell.
Közben Hassie megint 300 yard fölé jutott. T-Jax nem éri el a szintjét, bár tény, hogy gyorsabb nála.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Nem kevés izzadtsággal, de behúztuk a meccset. A védelem tulajdonképpen OK. T-Jax - nagyon kevés, futás - 0, a TE-ek mintha a világon sem lennének (nem szóltak T-Jax-nek, hogy nekik is lehet passzolni) . Na de ne legyünk telhetetlenek, apró pici győzelem, de győzelem!garrett27
Sok ilyen apró pici győzelem és Luck nem lesz elérhető 😀 Amúgy a divízió megnyeréséhez idén se kell több 8-8nál 😀aztec
akkor nekünk már csak 6 kell 😉


😂

grat, mondtam én hogy hazai pálya, első meccs, meglehet. Mint tavaly ellenünk. Mondjuk most jön 2 alighanem szopóka meccs nektek, ATL, NYG. Bár a Falconst elnézve az is meglehet otthon.

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nem kevés izzadtsággal, de behúztuk a meccset. A védelem tulajdonképpen OK. T-Jax - nagyon kevés, futás - 0, a TE-ek mintha a világon sem lennének (nem szóltak T-Jax-nek, hogy nekik is lehet passzolni) . Na de ne legyünk telhetetlenek, apró pici győzelem, de győzelem!garrett27
Sok ilyen apró pici győzelem és Luck nem lesz elérhető 😀 Amúgy a divízió megnyeréséhez idén se kell több 8-8nál 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Nem kevés izzadtsággal, de behúztuk a meccset. A védelem tulajdonképpen OK. T-Jax - nagyon kevés, futás - 0, a TE-ek mintha a világon sem lennének (nem szóltak T-Jax-nek, hogy nekik is lehet passzolni) . Na de ne legyünk telhetetlenek, apró pici győzelem, de győzelem!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Nah, bena gyozelem, de jobbak voltunk vegul. Draft QB ugy miatt nem tudom, hogy oruljek -e 😊endorphyn
lehet hogy lesz olyan előttünk, aki a falba draftol majd első körben Curry meg Carpenter szintű játékosokat

http://seahawks.hu
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
3-13mal is lehetünk 1/1 😛braxa88
ja, sajnos 😊endorphyn
1 már megvan belőle 😊krankovics
sokkal tobbre ne szamits 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nah, bena gyozelem, de jobbak voltunk vegul. Draft QB ugy miatt nem tudom, hogy oruljek -e 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
no az vmi jobb volt
a defense fasza volt, Rice nagyon kell ebbe az offensebe. Jackson meg mindig nem jó
több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
aa, veletlenul nem lesz 0-16 es szarban leszunk, mert nem mi huzunk elsonek qb-t. Amugy ebben az evben kb folosleges is lett volna.endorphyn
3-13mal is lehetünk 1/1 😛braxa88
ja, sajnos 😊endorphyn
1 már megvan belőle 😊

http://seahawks.hu
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
aa, veletlenul nem lesz 0-16 es szarban leszunk, mert nem mi huzunk elsonek qb-t. Amugy ebben az evben kb folosleges is lett volna.endorphyn
3-13mal is lehetünk 1/1 😛braxa88
ja, sajnos 😊

-- TIME I'AM! --