Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Valami csak készül, mert aligha hiszem, hogy Csárlira bízzák a csapatot. A végén még majd az öreg sas McNabb köt ki nálunk!
Nem gondoltam volna, hogy egyszer még visszavárom Hassiet egy ilyen alapszakasz után.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szerintem Malher csak szorakozik es kulso medianyomast probal gyakorolni a stabra, hogy okozzanak mar valamit.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
És Hasselback maradna így is a kezdő természetesen 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Parádés csapatépítés lenne ám 😀 Előbb Whitehurstért fizetni túl sokat, majd Kolbért 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
According to a report by Dave Mahler of 950 KJR Seattle, the Seattle Seahawks have offered a first and a third round draft pick for Philadelphia Eagles quarterback Kevin Kolb.Deny
meg a fél franchise is megy még kolbért.
perszeperszebraxa88
egyértelmű, hogy kamu, de az érdekes az benne, hogy nem Eagles insider írta, hanem seattlei rádióban hangzott el, meg hogy már a Seahawks is pletykák szerint érdeklődne a Cards mellett
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
According to a report by Dave Mahler of 950 KJR Seattle, the Seattle Seahawks have offered a first and a third round draft pick for Philadelphia Eagles quarterback Kevin Kolb.Deny
meg a fél franchise is megy még kolbért.
perszepersze
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
According to a report by Dave Mahler of 950 KJR Seattle, the Seattle Seahawks have offered a first and a third round draft pick for Philadelphia Eagles quarterback Kevin Kolb.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
😀 Nem tudod véletlenül, hogy ki írta a cikket?Mate96
Martin Scharenborg & Ramon Wenink

Többiek meg majdnem eltalálták 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kis OFF így ubiszezonra. Tegnap Aranysas olvasás közben bukkantam rá erre a repcsóra.



Lehet találgatni milyen szurkolók a srácok 😀Hanni
😀 Nem tudod véletlenül, hogy ki írta a cikket?
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kis OFF így ubiszezonra. Tegnap Aranysas olvasás közben bukkantam rá erre a repcsóra.



Lehet találgatni milyen szurkolók a srácok 😀Hanni
NAVY? 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Kis OFF így ubiszezonra. Tegnap Aranysas olvasás közben bukkantam rá erre a repcsóra.



Lehet találgatni milyen szurkolók a srácok 😀Hanni
greenbay
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kis OFF így ubiszezonra. Tegnap Aranysas olvasás közben bukkantam rá erre a repcsóra.



Lehet találgatni milyen szurkolók a srácok 😀
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ne is mond, Szel Kalman... Naponta megyek le oda, de nekem marad a jo oreg Moszkva ter..

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Szerintem még jó darabig Qwest Field marad a szurkolóknak, mint ahogy pl. a Moszkva térből sem lesz könnyen Széll Kálmán tér. Nekem egyébként nem tetszik az új név, de majd megszokom.
Jobban idegesít ez a k...va lockout! A sok birkafőzeléknek ebben mi az üzlet?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A Qwest com beolvadt a Centurylinkbe igy bar 2016ig volt szerzodes a stadion nevadasaval kapcsolatban, mar a heten hivatalosan az uj neven fut a field. Amugy egy lap alatt gyorsan meg is hosszabitottak 2019-ig az uzletet. Centurylink Field? Furcsan hangzik.endorphyn
hátja furcs, qwest field név jobb volt. de hát tökmind1 😀braxa88
Vegul is az, de ursejarat van ezerrel es hat ez is egy hir. Ahogy az elozo is. 😉

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
A Qwest com beolvadt a Centurylinkbe igy bar 2016ig volt szerzodes a stadion nevadasaval kapcsolatban, mar a heten hivatalosan az uj neven fut a field. Amugy egy lap alatt gyorsan meg is hosszabitottak 2019-ig az uzletet. Centurylink Field? Furcsan hangzik.endorphyn
hátja furcs, qwest field név jobb volt. de hát tökmind1 😀
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A Qwest com beolvadt a Centurylinkbe igy bar 2016ig volt szerzodes a stadion nevadasaval kapcsolatban, mar a heten hivatalosan az uj neven fut a field. Amugy egy lap alatt gyorsan meg is hosszabitottak 2019-ig az uzletet. Centurylink Field? Furcsan hangzik.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Urak, ma 39 eve, hogy Seattleben egy uzleti csoport tagjai, Herman Sarkowsky vezetesevel bejelentettek egy NFL csapat letrehozasanak a szandekat! Es milyen jol tettek!😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És mik előzték meg? :mad:Hanni
a #3 a packers-pats lett, az első kettőt még nem adták ki, de én a saints-falconst tippelem másodiknak (az első meccsüket), és a miracle in the meadowlands #2 lesz az év meccse
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
És mik előzték meg? :mad:
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
az nfl.com a szezon 4. legjobb meccsének választotta meg a Seahawks - Saintset 😛 :cool:Duff
simán top1 😊
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
az nfl.com a szezon 4. legjobb meccsének választotta meg a Seahawks - Saintset 😛 :cool:
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
lol elit fal 😀
ugyanilyet kérek futásblokkban 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A tieteket viszont kb ide vártam 😀 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/06/06/surrendering-pressure/
Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó volt itt a fal. Most még jobb lesz 😊