Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
A Saints ellen sem zavarta, hogy blokkolnia kellett 😀Wyatt
Szerintem ha megtudná, hogy ez az új szerepe, tuti nem írna alá újra.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Tegnap (vasárnap) nem volt valamelyikőtök a Hungaroringen, mert láttam valakit egy Seahawks-os mezben, 83-as számmal?
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Saints ellen sem zavarta, hogy blokkolnia kellett 😀

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Mondjuk azt is nehezen képzelem el, hogy Hassie vénségére egy wildcatban bevállalja az ütközős húsdarálót. Mert akkor bizony blokkolnia kell neki is rendesen!garrett27
Ez nem egészen igaz. A wildcat formációnál a valódi irányító elkapóként fog felállni a szélen minimális blokkolási/zúzó feladattal. Annyit meg ő is tud blokkolni egy CB-n, mint az átlag elkapó, ha véletlenül olyan helyzet állna elő.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
üdv mindenkinek!
már régóta vagyok nfl (és főleg seahawks) fan, de ezen az oldalon még teljesen új vagyok.
a múltkor eljátszottam a gondolattal, hogy a seahawks futóival egész jó kis wildcat formációkat lehetne összerakni. van 1 erős és 2 gyors futónk, és a fullback, michael robinson college-ban még irányítót játszott, szóval ő passzolhatna is. nektek erről mi a véleményetek?
u.i.: igen, tudom hogy ezzel még sok más gond nem oldódna meg, hasselbecket, mebane-t meg babineaux-t újra kell szerződtetni, és FA-n valami jó cb-t kéne szerezni, mondjuk asamughát, de ettől függetlenül látványos, és egy jó o-line-nal, amire most van esély, hatékony fegyvere lehetne a csapatnak a wildcat.herpaderp
Érdekes felvetés, de Carrollékban nem látom a vakmerő bevállaló szándékot. Előbb szerintem össze kellene rakni egy ütőképes csapatot, nyomni a konzervatívabb play-eket, aztán ha működik a dolog, akkor lehet variálni. Mondjuk azt is nehezen képzelem el, hogy Hassie vénségére egy wildcatban bevállalja az ütközős húsdarálót. Mert akkor bizony blokkolnia kell neki is rendesen! Meglátjuk, bármi lehet.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Már nagyon régóta nem követtem nyomon az eseményeket. Lehet tudni, hogy lesz szezon vagy nem?Mate96
Lehet, hogy valahol egy bíró már tudja. Mi sajnos nem.garrett27
Köszi!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
üdv mindenkinek!
már régóta vagyok nfl (és főleg seahawks) fan, de ezen az oldalon még teljesen új vagyok.
a múltkor eljátszottam a gondolattal, hogy a seahawks futóival egész jó kis wildcat formációkat lehetne összerakni. van 1 erős és 2 gyors futónk, és a fullback, michael robinson college-ban még irányítót játszott, szóval ő passzolhatna is. nektek erről mi a véleményetek?
u.i.: igen, tudom hogy ezzel még sok más gond nem oldódna meg, hasselbecket, mebane-t meg babineaux-t újra kell szerződtetni, és FA-n valami jó cb-t kéne szerezni, mondjuk asamughát, de ettől függetlenül látványos, és egy jó o-line-nal, amire most van esély, hatékony fegyvere lehetne a csapatnak a wildcat.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Sziasztok! Már nagyon régóta nem követtem nyomon az eseményeket. Lehet tudni, hogy lesz szezon vagy nem?Mate96
Lehet, hogy valahol egy bíró már tudja. Mi sajnos nem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Nézz be ide: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1075
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Már nagyon régóta nem követtem nyomon az eseményeket. Lehet tudni, hogy lesz szezon vagy nem?
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Hát, a Pepper helyett, én is ezt választottam volna...

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És Neóék örvendenek vala

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megszületett Zion Curry

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Sajnos elképesztően igaz, amit írsz!
Dzsámárkusz kell ide!Helmut Zimmer
Mármint a falba? 😀Hanni
Sima ügy 290 font! A combinen kicsit le volt gyengülve, de "hamar összeszedte" magát 😂
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Sajnos elképesztően igaz, amit írsz!
Dzsámárkusz kell ide!Helmut Zimmer
Mármint a falba? 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Carroll-ék tavalyi "ámokfutása" után te csodálkoznál? mert én annyira nem 😊Fucu
Sajnos elképesztően igaz, amit írsz!
Dzsámárkusz kell ide!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Carroll-ék tavalyi "ámokfutása" után te csodálkoznál? mert én annyira nem 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
sztem maradni fog. drafton nem jött DT, így ki lenne a kezdő Cole melett? Siavii vagy Terrill? nane
annak nem sok értelmét látnám, h elengednénk, de közben jönne másik FA DT...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tegnap vagy tegnap előtt olvastam egy interjút vele, amiben ő sem igazán számít rá, hogy visszatér. Az egyik, hogy csak 3. körös tendert adtak neki, a másik, hogy ha nagyon meg akarták volna tartani akkor a lockout előtt még hosszabbítottak volna vele. De azt mondja nagyon szívesen visszatér a Seahawksba mert nagyon jól érezte magát itt de azt is elfogadja, hogy ha máshol kell folytatnia a pályafutását.

Az is felmerült, hogy Leinart is idejön ez a legjobb poén amit olvastam mostanában 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Már megint Mebane a téma. Nem szabadna kiengedni a piacra. Fontos része a csapatnak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Carpenter átvette Locklear helyét a falban és ezzel együtt a számát is. A rookie 75-ösben fog játszani mint elődje. reméljük sokkal jobban teszi
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Carroll megszolalt QB draft ugyben, erdemes elolvasni a cikket: http://www.fanfeedr.com/nfl/2011/05/04/pete-carroll-on-quarterbacks

A lenyeg, egyik mostani QB jeloltet se talaltak annyira jonak, hogy behuzzak.endorphyn
Főleg mert szinte mindegyik értékelhetőt kihúzták előbb. Ez csak magyarázkodás. Nem akarják látványosan bebukni a Csárlira kidobott 3. kört.garrett27
Magyarazkodas-nem magyarazkodas, ettol meg lehet, hogy van elkepzelesuk QB ugyben. Mert nem hinnem, hogy ekkora marhak lennenek csak azert tuzon-vizen kitartananank CW mellett, mert Ok dontottek igy tavaly. Schneider vegul is egy GB -bol jott, ahol volt egy Favre, most Rodgers es Carroll sem egy gagyi csapattol jott gagyi QB -val. Csak ertik valamennyire azt, hogy miert kell egy jo QB nekunk. Nyugodtan behuzhattak volna barmelyik megmaradt felsobb kategorias iranyitot es mondhattak volna a tavalyi mantrat, hogy mindig kell QB-t huzni, mert kinevelik es ha kesobb megsincs ra szukseg, akkor max eladjak. Ez nem jelentette volna azt, hogy CW bukik es ezzel az O presztizsuk is elmegy borert. Szoval nem hiszek ebben az ego+magyarazkodas teoriaban.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Hát két dolgot biztos nem oldottunk meg a draftról, a CB és a passzrusher problémát. Na ebből tényleg kinéz a meccsenkénti 300 yard. (vagyis -300 yard)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Ne legyetek már ennyire elkeseredve a draft miatt. A fanok az alapján értékelnek, amit láttak a mock draftokban. Ott Carpetner nem volt ennyire magasan jegyezve, így nyilván szerintük mekkora reach úristen, aztán meg ki tudja, hogy a csapatoknál hol volt rangsorolva?
Mert én meg vagyok róla győződve, hogy kivitték volna legkésőbb 10 pickkel később.

Egyébként meg a tavalyi draftotokat mindenki imádta, aztán most őszintén, mire mentetek vele eddig? Okung folyamatosan sérült, Tate a Taylor Swift dalon kívül nem sok mindent mutatott eddig.tenorx
Ten Orcs barátom!

Figyi ez egy konszenzus, egy mintavétel, amelyben elmondhatta a véleményét mindenki, akárki.
Azok is, akik nézik az NCAA meccseket, és azok is, akik a draft értékelő alapján mondanak véleményt. Valamennyire reprezentatív!

Nekünk az a bajunk, hogy emlékszünk a tavalyi meccsekre, és pontosan tudjuk, hogy idén is csak az nem fog 300 yardot passzoln ellenünk, aki nem akar. Elhiszem én, hogy Carpenterből pro bowlert farag Cable, és pontosan tudom, hogy a futóink is meg teszik , amit kell, sőt létrejött a kohézió Matt Hass, és Williams, és Butler, és Stockley között is. A laszti azonban vissza fog kerülni az ellenfélhez.
Az az én gondom, hogy mindig a marketingdraftra lyukadunk ki, ami Carpenter. Nem sok jó húzás volt.
Szerintem lesz még FA bevésárlás, de jobb lett volna a draftról csapatot építeni 😕
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Ne legyetek már ennyire elkeseredve a draft miatt. A fanok az alapján értékelnek, amit láttak a mock draftokban. Ott Carpetner nem volt ennyire magasan jegyezve, így nyilván szerintük mekkora reach úristen, aztán meg ki tudja, hogy a csapatoknál hol volt rangsorolva?
Mert én meg vagyok róla győződve, hogy kivitték volna legkésőbb 10 pickkel később.

Egyébként meg a tavalyi draftotokat mindenki imádta, aztán most őszintén, mire mentetek vele eddig? Okung folyamatosan sérült, Tate a Taylor Swift dalon kívül nem sok mindent mutatott eddig.tenorx
Nem azt mondtam, h ez számít, csak, h egy kicsit mutathat vmit, szal érdekes 😊