Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csárli 😂 szerintem egy megbízható game manager QB lesz, már ha bevállaljátok őt véglegesen Hassie utódjának.aztec
ez valószínűleg jövőre fog eldőlni,nyilván,ha szar lesz,akkor kuka
persze minden sztornó,ha hoznak valakit elé FA-rőlNewman
Én úgy vettem észre, Csárli nem az a GameManager típus.
Szerintem egy amolyan "karakteres vezér, gyengébb pocket teljesítménnyel" típusból egy igencsak gyenge változat.
Aztán lehet,hogy megtanítják neki nem túlvállalni a meccset.
több mint 13 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
na akkor hosszabban

Round 1, Pick 25 (25) James Carpenter OL 6'4" 321 Alabama
Carrollék elsőszámú célpontja. Nagyon jó a senior bowlon, egyik legjobb OT. Egyetemen is jó volt. Futásban jó. Lynch és Forsett örül. Én annyira nem. C

Round 3, Pick 11 (75) (From Lions) John Moffitt G 6'4" 319 Wisconsin
Wisnonsini OL az egyik legjobb volt a FBSben, ő is jó futásban. Unger lesz a C, ő meg RG lesz. Igéretes fiatal OL lesz, amiből akár még elit is lehet pá év mulva. B

Round 4, Pick 2 (99) (From Broncos through Patriots) K.J. Wright LB 6'3" 246 Mississippi St.
Nem nagyon értem minek nekünk 4.körös LB. Herring jó backupnak. Jó játékosról van szó, sokoldalú is, dehát nem kell nekünk LB. D

Round 4, Pick 10 (107) (From Lions) Kris Durham WR 214 Georgia
Érthetetlen, megmagyarázhatatlan. Még az egyetemen sem volt jó. Nagydarab fehér WR, rosterre sem raknám kelenleg. F

Round 5, Pick 23 (154) (From Chiefs through Lions) Richard Sherman DB 6'3" 195 Stanford
Sherman jó CB. A snior bowl meccsen az egyik legjobb volt. Trufant és Thurmond lesz sztem kezdő CB duó. Jenningsnek lejár a szerződése és nem ír sztem alá. Roy Lewis 3.cb, Sherman lehet a 4. B+

Round 5, Pick 25 (156) Mark Legree FS 6'0" 210 Appalachian St.
Nem nagyon ismerem. Állítólag egy ballhawk safety, Thomas mögé ideális csere. SS kérdés meg eldől Babs és Chancellor között C

Round 6, Pick 8 (173) (From Lions) Byron Maxwell DB 6'0" 202 Clemson
Állat ST játékos, elit ST lesz Seattleben. B

Round 7, Pick 2 (205) (From Broncos through Lions) Lazarius Levingston DL 6'4" 292 LSU
LSU DT. Kb emiatt draftolták. Nem egy nagy név, nem nagy játékos. Rosterre kerülhet, meg Siavii félék vannak előtte... C

Round 7, Pick 39 (242) (Compensatory Selection) Malcolm Smith OLB 6'1" 225 USC
Fogalmam sincs ki ő és mit tud. USC. Carroll ismeri., én nem. D

összességében: C-braxa88
Egészen elképesztően rossz draftnak tartom az ideit.

Persze a koncepcinak örülök, hogy az O falat rendbe kell tenni. Sokat gondolkodtam, hogy kit húztam vona az 1. végén. Pont senkit, vagy mondjuk cornerek közül Smitht elhozhattuk volna Carpenter helyett. 😕 (jó mondjuk ő pont nem gyere be, de akkor is)

Én vagy lejjebb léptem volna, vagy felmentem volna, amikor még volt kiért. Elképesztően ostoba dolognak tartom, hogy egy olyan drafton, amelyiken nem volt kiemelkedő, plug and play O lineman az 1., 2. kört rááldoztuk olyan gyerekekre, akik reálisan 2. kör közepe vége, illetve 3. kör vége.
Ha azt is hozzáadjuk hogy Carpenter nem kapott rossz képzést, és évek óta kezdő, tehát lehet, hogy a fák nem nőnek az égig, illetve Moffitt kiemelkedően nyers, és rengeteg munka vár rá, hogy NFL szinten kezdő legyen, akkor lehet, hogy tulajdonképpen a potenciált megteremtettük, de még semmit nem oldottunk meg. Persze jobb lesz ez a fal, tehát, ha sokat tudjuk futtatni a lasztit, és lent tartjuk a D-t akkor mégy nyerhetünk is... 😕

Megint túrkáltunk az iszapban, hátha találunk kincset, hát nem tudom. Passrushunk megint nem lesz, csak egy Justin Houstont, és egy Bowerst hagytunk bent, ja meg Austint, és még sorolhatnám....

Vígasztalhatatlan vagyok PC személyi döntései miatt. Ez az ember egyszerűen megmagyarázhatatlan számomra, és pontosan ellentétesen cselexik azzal, amit várnék.

+Miután elindul az O egy úton, és az amúgy híresen biztonsági wc-t játszó csapatunk leírt, szétesett QB-ja dob 7 td-t és 1 db intet a playoffban (nem akárkik ellen) kirúgja az OC-t, hoz egy újat, aki némileg más rendszerben gondolkozik, de QB-t még egy Prospectből sem faragott.
+Erőltet egy olyan OL rendszert, amely pokoli nehezen tanulható, és bár hosszú távon képes megoldani a futójátékot(amely ugye nem garancia a támadójáték sikerére, főleg Karesszel a kormányrúd mögött), nyeli a pickeket, amelyek később máshonnan nagyon fognak hiányozni. Ráadásul idehozta ezt a köztörvényest a csapathoz....
+Eladja a 3. körünklet egy balfék 3.rd stringer irányítóért.
+Eladja az egyetlen "már majdnem jó" DB-nket a Ravensnek.
+Egy olyan védelmi rendszert támogat, amely "zseniális", csak értékes picket nem tesz bele, illetve nem hoz használható szabad ügynököt. A védelmünk képtelen letírhítani meccseken keresztül támadó sorokat a pályáról, vagy visszaszerezni a lasztit!
+1 db QB-nk van, ő Karesz! Tényleg azért imádkozunk, hogy Hass jöjjön vissza, hogy egy új rendszerben kezdessen dobálni??í!! Vagy esetleg már megvan a jövő évi jobb esetben 2 körünk helye a Titans, esetleg az Eagles , Cincy zsebében?!


Na ez a kemény! Elképesztően nagy zseninek tartom Allent, de, hogy rettenetes HR döntéseket hoz az is biztos!!!Helmut Zimmer
- Az O nem teljesen azon az úton indult el amit Pete elképzelt, a futás fontosságáról elég eltérő elképzelésük volt és Bates stílusa sem volt nyerő(legalábbis Caroll-nak).
- Az OL tavaly 11 kombinációban kezdett a 18 meccsünkön, jórészt máshonnan összekukázott emberekből. Vö. Big Walt - Huthc-Tobbeck-Gray kb. 80 vagy még több meccsen játszott együtt. Ráadásul Ruskell alig fektetett a falba, akit meg húzott(Loecklear) abban nem volt köszönet.
- Amennyire tudni lehet a balfék 3rd stringer is jelentős részben Bates"bűne".
- Wilson alacsony volt. Sem PC, sem Schneider nem szereti a hat láb alatti DB-ket.
- Tavaly azért csak"beáldozta" a 14. picket Thomasra. A probléma, hogy annyi lyuk van a rosteren, hogy nem tudsz egyszerre ill. két év alatt mindent megoldani.

Nem mondom, hogy nem lehet igazad és ez egy qrva szar draftnak fog tűnni 2-3 év múlva visszatekintve, de őszintén szólva az elmúlt három év vergődése után még szórakoztat is Big Pete "punkos" hozzáállása(mindenki bekaphatja, mi a saját értékelésünk alapján döntünk).
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Csárli 😂 szerintem egy megbízható game manager QB lesz, már ha bevállaljátok őt véglegesen Hassie utódjának.aztec
ez valószínűleg jövőre fog eldőlni,nyilván,ha szar lesz,akkor kuka
persze minden sztornó,ha hoznak valakit elé FA-ről

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Csárli 😂 szerintem egy megbízható game manager QB lesz, már ha bevállaljátok őt véglegesen Hassie utódjának.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Sziasztok!

Érdeklődve olvasgattam a drafttal kapcsolatos meglátásokat, véleményeket. Hát nem tudom...
Remélem, hogy Pete mester tudja mit csinál... :/

Kíváncsi leszek rá, hogy milyen játékospolitikánk lesz. Már ha lesz szezon persze.

Ami szerintem biztos, hogy Karcsi nem megoldás. Vele nekimenni egy szezonnak.... rémálom...

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Egy dolog azonban nagyon zavar, ez pedig a Csárli körül kialakult bizalom. Mire fel emberek? Mondjuk ha vele kezdünk, akkor nyugodt szezonunk lesz (ha lesz), és jövőre behúzzuk Luck-ot 1/1-en.garrett27
Pedig tényleg úgy tűnik, az öreg számol Csárlival. Egy funkcionáló fal mellett lehet,hogy elvegetál, függ ez az O# sémától is. Meglátjuk...undisputedly
Hassie az alapszakaszban borzalmas volt, és bár elismerték a korábbi érdemeit, ha Csárli komoly tényező lett volna, akkor megkapja a nagy lehetőséget, de az utolsó meccs kivételével inkább csak beugróként jött számításba. Fiatalabb, mozgékonyabb, de hogy potenciális franchise QB lenne..... Vannak nagyon súlyos kétségeim, még egy jobb fal mögött is. Ne legyen igazam, de ez az elbaltázottnak tűnő draft, meg hogy tulajdonképpen Csárli a 3. körös QB, hát ez így együtt nem túl biztató. Bár az is gaz, hogy előbb építsünk falat, aztán tegyük mögé az új irányítót. Meglátjuk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy dolog azonban nagyon zavar, ez pedig a Csárli körül kialakult bizalom. Mire fel emberek? Mondjuk ha vele kezdünk, akkor nyugodt szezonunk lesz (ha lesz), és jövőre behúzzuk Luck-ot 1/1-en.garrett27
Pedig tényleg úgy tűnik, az öreg számol Csárlival. Egy funkcionáló fal mellett lehet,hogy elvegetál, függ ez az O# sémától is. Meglátjuk...
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Carpenter jó lesz, meglássátok 😊tenorx
Anno egy kb. 110 kilós tanárnőm mondta, amikor az első padban dumáltunk a haverral: "Tudja, hogy elég ha magára dőlök"! Na így vagyok én Carpenterrel is. Hátha nem nyomják el!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Carpenter jó lesz, meglássátok 😊
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Jelen pillanatban ezt annyira gyenge draftnak tartom, hogy akár még meglepetés is lehet. Számomra túl soknak tűnik a mellényúlás, ezért - bármily meglepő - egészen nyugodt vagyok és várom a nagy áttörést. Ugyanis ez a menedzsment egyszerűen nem ilyen hülye. Valami készül! Csak figyeljetek!

Egyébként Legree elsőre kifejezetten tetszik, Mr. Hegyomlás meg remélem meghálálja a mockgyilkos picket!

Egy dolog azonban nagyon zavar, ez pedig a Csárli körül kialakult bizalom. Mire fel emberek? Mondjuk ha vele kezdünk, akkor nyugodt szezonunk lesz (ha lesz), és jövőre behúzzuk Luck-ot 1/1-en.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
na akkor hosszabban

Round 1, Pick 25 (25) James Carpenter OL 6'4" 321 Alabama
Carrollék elsőszámú célpontja. Nagyon jó a senior bowlon, egyik legjobb OT. Egyetemen is jó volt. Futásban jó. Lynch és Forsett örül. Én annyira nem. C

Round 3, Pick 11 (75) (From Lions) John Moffitt G 6'4" 319 Wisconsin
Wisnonsini OL az egyik legjobb volt a FBSben, ő is jó futásban. Unger lesz a C, ő meg RG lesz. Igéretes fiatal OL lesz, amiből akár még elit is lehet pá év mulva. B

Round 4, Pick 2 (99) (From Broncos through Patriots) K.J. Wright LB 6'3" 246 Mississippi St.
Nem nagyon értem minek nekünk 4.körös LB. Herring jó backupnak. Jó játékosról van szó, sokoldalú is, dehát nem kell nekünk LB. D

Round 4, Pick 10 (107) (From Lions) Kris Durham WR 214 Georgia
Érthetetlen, megmagyarázhatatlan. Még az egyetemen sem volt jó. Nagydarab fehér WR, rosterre sem raknám kelenleg. F

Round 5, Pick 23 (154) (From Chiefs through Lions) Richard Sherman DB 6'3" 195 Stanford
Sherman jó CB. A snior bowl meccsen az egyik legjobb volt. Trufant és Thurmond lesz sztem kezdő CB duó. Jenningsnek lejár a szerződése és nem ír sztem alá. Roy Lewis 3.cb, Sherman lehet a 4. B+

Round 5, Pick 25 (156) Mark Legree FS 6'0" 210 Appalachian St.
Nem nagyon ismerem. Állítólag egy ballhawk safety, Thomas mögé ideális csere. SS kérdés meg eldől Babs és Chancellor között C

Round 6, Pick 8 (173) (From Lions) Byron Maxwell DB 6'0" 202 Clemson
Állat ST játékos, elit ST lesz Seattleben. B

Round 7, Pick 2 (205) (From Broncos through Lions) Lazarius Levingston DL 6'4" 292 LSU
LSU DT. Kb emiatt draftolták. Nem egy nagy név, nem nagy játékos. Rosterre kerülhet, meg Siavii félék vannak előtte... C

Round 7, Pick 39 (242) (Compensatory Selection) Malcolm Smith OLB 6'1" 225 USC
Fogalmam sincs ki ő és mit tud. USC. Carroll ismeri., én nem. D

összességében: C-braxa88
Egészen elképesztően rossz draftnak tartom az ideit.

Persze a koncepcinak örülök, hogy az O falat rendbe kell tenni. Sokat gondolkodtam, hogy kit húztam vona az 1. végén. Pont senkit, vagy mondjuk cornerek közül Smitht elhozhattuk volna Carpenter helyett. 😕 (jó mondjuk ő pont nem gyere be, de akkor is)

Én vagy lejjebb léptem volna, vagy felmentem volna, amikor még volt kiért. Elképesztően ostoba dolognak tartom, hogy egy olyan drafton, amelyiken nem volt kiemelkedő, plug and play O lineman az 1., 2. kört rááldoztuk olyan gyerekekre, akik reálisan 2. kör közepe vége, illetve 3. kör vége.
Ha azt is hozzáadjuk hogy Carpenter nem kapott rossz képzést, és évek óta kezdő, tehát lehet, hogy a fák nem nőnek az égig, illetve Moffitt kiemelkedően nyers, és rengeteg munka vár rá, hogy NFL szinten kezdő legyen, akkor lehet, hogy tulajdonképpen a potenciált megteremtettük, de még semmit nem oldottunk meg. Persze jobb lesz ez a fal, tehát, ha sokat tudjuk futtatni a lasztit, és lent tartjuk a D-t akkor mégy nyerhetünk is... 😕

Megint túrkáltunk az iszapban, hátha találunk kincset, hát nem tudom. Passrushunk megint nem lesz, csak egy Justin Houstont, és egy Bowerst hagytunk bent, ja meg Austint, és még sorolhatnám....

Vígasztalhatatlan vagyok PC személyi döntései miatt. Ez az ember egyszerűen megmagyarázhatatlan számomra, és pontosan ellentétesen cselexik azzal, amit várnék.

+Miután elindul az O egy úton, és az amúgy híresen biztonsági wc-t játszó csapatunk leírt, szétesett QB-ja dob 7 td-t és 1 db intet a playoffban (nem akárkik ellen) kirúgja az OC-t, hoz egy újat, aki némileg más rendszerben gondolkozik, de QB-t még egy Prospectből sem faragott.
+Erőltet egy olyan OL rendszert, amely pokoli nehezen tanulható, és bár hosszú távon képes megoldani a futójátékot(amely ugye nem garancia a támadójáték sikerére, főleg Karesszel a kormányrúd mögött), nyeli a pickeket, amelyek később máshonnan nagyon fognak hiányozni. Ráadásul idehozta ezt a köztörvényest a csapathoz....
+Eladja a 3. körünklet egy balfék 3.rd stringer irányítóért.
+Eladja az egyetlen "már majdnem jó" DB-nket a Ravensnek.
+Egy olyan védelmi rendszert támogat, amely "zseniális", csak értékes picket nem tesz bele, illetve nem hoz használható szabad ügynököt. A védelmünk képtelen letírhítani meccseken keresztül támadó sorokat a pályáról, vagy visszaszerezni a lasztit!
+1 db QB-nk van, ő Karesz! Tényleg azért imádkozunk, hogy Hass jöjjön vissza, hogy egy új rendszerben kezdessen dobálni??í!! Vagy esetleg már megvan a jövő évi jobb esetben 2 körünk helye a Titans, esetleg az Eagles , Cincy zsebében?!


Na ez a kemény! Elképesztően nagy zseninek tartom Allent, de, hogy rettenetes HR döntéseket hoz az is biztos!!!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
sztem ott csak 3.lesz a sorban. Balmer van köztük. mongyuk egyik jobb mint a másik
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Akkor ő lehet Bryant cseréje.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azért az picit zavar h egy DE se jött. remélhetőleg azt majd free agencyn akarják megoldani. meglátjuk mi lesz, mondjuk az tetszik h van már két baszott magas CB-nk isa.kacsa
Levingston DE volt első éveiben, Tyson Jackson mellett. Utolsó évében lett DT és Nevis párja.Höri
itt pedig Red Bryant cseréje lesz



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért az picit zavar h egy DE se jött. remélhetőleg azt majd free agencyn akarják megoldani. meglátjuk mi lesz, mondjuk az tetszik h van már két baszott magas CB-nk isa.kacsa
Levingston DE volt első éveiben, Tyson Jackson mellett. Utolsó évében lett DT és Nevis párja.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nálam ez a draft C+ vagy B- attól függ mennyire veszem durva reachnek a Carpenter picket. Hiányra jött ahogy Moffitt is. a Wright pick is érthető valamennyire Hering UFA és nem biztos hogy vissza akarják hozni.
Legree-t úgy olvastam SS-nek szánják, de sokoldalú így FS-nek is használható ezzel bizonyos felállásoknál Thomas mehetne emberre.

Sherman miatt pipa voltam rendesen

K.J.Wright telefonja mikor szólalt meg? a Diplomaosztója kellős közepén 😊
"Wright getting the call from the Seahawks while he was in line during his graduation ceremony at Mississippi State."

Maxwell meg a barátnőjével volt moziban és a film közben hívták 😊Fucu
lehet Herringet vki kezdőnek szánná, akkor nem akarunk fizetni neki ami érthető.
Legree akár még kezdő is lehet. beleillik sémába, kell 2 jó passz elleni S, cover2be beleillene talán egy Thomas-Legree duó

Maxwell nagyon számított arra h draftolják 😀braxa88
nem véletlen,a combineja után én se hittem
Go Byron,Go! 😀

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nálam ez a draft C+ vagy B- attól függ mennyire veszem durva reachnek a Carpenter picket. Hiányra jött ahogy Moffitt is. a Wright pick is érthető valamennyire Hering UFA és nem biztos hogy vissza akarják hozni.
Legree-t úgy olvastam SS-nek szánják, de sokoldalú így FS-nek is használható ezzel bizonyos felállásoknál Thomas mehetne emberre.

Sherman miatt pipa voltam rendesen

K.J.Wright telefonja mikor szólalt meg? a Diplomaosztója kellős közepén 😊
"Wright getting the call from the Seahawks while he was in line during his graduation ceremony at Mississippi State."

Maxwell meg a barátnőjével volt moziban és a film közben hívták 😊Fucu
lehet Herringet vki kezdőnek szánná, akkor nem akarunk fizetni neki ami érthető.
Legree akár még kezdő is lehet. beleillik sémába, kell 2 jó passz elleni S, cover2be beleillene talán egy Thomas-Legree duó

Maxwell nagyon számított arra h draftolják 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nálam ez a draft C+ vagy B- attól függ mennyire veszem durva reachnek a Carpenter picket. Hiányra jött ahogy Moffitt is. a Wright pick is érthető valamennyire Hering UFA és nem biztos hogy vissza akarják hozni.
Legree-t úgy olvastam SS-nek szánják, de sokoldalú így FS-nek is használható ezzel bizonyos felállásoknál Thomas mehetne emberre.

Sherman miatt pipa voltam rendesen

K.J.Wright telefonja mikor szólalt meg? a Diplomaosztója kellős közepén 😊
"Wright getting the call from the Seahawks while he was in line during his graduation ceremony at Mississippi State."

Maxwell meg a barátnőjével volt moziban és a film közben hívták 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért az picit zavar h egy DE se jött. remélhetőleg azt majd free agencyn akarják megoldani. meglátjuk mi lesz, mondjuk az tetszik h van már két baszott magas CB-nk is
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
na akkor hosszabban

Round 1, Pick 25 (25) James Carpenter OL 6'4" 321 Alabama
Carrollék elsőszámú célpontja. Nagyon jó a senior bowlon, egyik legjobb OT. Egyetemen is jó volt. Futásban jó. Lynch és Forsett örül. Én annyira nem. C

Round 3, Pick 11 (75) (From Lions) John Moffitt G 6'4" 319 Wisconsin
Wisnonsini OL az egyik legjobb volt a FBSben, ő is jó futásban. Unger lesz a C, ő meg RG lesz. Igéretes fiatal OL lesz, amiből akár még elit is lehet pá év mulva. B

Round 4, Pick 2 (99) (From Broncos through Patriots) K.J. Wright LB 6'3" 246 Mississippi St.
Nem nagyon értem minek nekünk 4.körös LB. Herring jó backupnak. Jó játékosról van szó, sokoldalú is, dehát nem kell nekünk LB. D

Round 4, Pick 10 (107) (From Lions) Kris Durham WR 214 Georgia
Érthetetlen, megmagyarázhatatlan. Még az egyetemen sem volt jó. Nagydarab fehér WR, rosterre sem raknám kelenleg. F

Round 5, Pick 23 (154) (From Chiefs through Lions) Richard Sherman DB 6'3" 195 Stanford
Sherman jó CB. A snior bowl meccsen az egyik legjobb volt. Trufant és Thurmond lesz sztem kezdő CB duó. Jenningsnek lejár a szerződése és nem ír sztem alá. Roy Lewis 3.cb, Sherman lehet a 4. B+

Round 5, Pick 25 (156) Mark Legree FS 6'0" 210 Appalachian St.
Nem nagyon ismerem. Állítólag egy ballhawk safety, Thomas mögé ideális csere. SS kérdés meg eldől Babs és Chancellor között C

Round 6, Pick 8 (173) (From Lions) Byron Maxwell DB 6'0" 202 Clemson
Állat ST játékos, elit ST lesz Seattleben. B

Round 7, Pick 2 (205) (From Broncos through Lions) Lazarius Levingston DL 6'4" 292 LSU
LSU DT. Kb emiatt draftolták. Nem egy nagy név, nem nagy játékos. Rosterre kerülhet, meg Siavii félék vannak előtte... C

Round 7, Pick 39 (242) (Compensatory Selection) Malcolm Smith OLB 6'1" 225 USC
Fogalmam sincs ki ő és mit tud. USC. Carroll ismeri., én nem. D

összességében: C-
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Én sem. Ha letudtam az érettségit majd utánanézek a fiúknak rendesen.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
röviden: nem vagyok elégedett...
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
mr hegyomlás

seahawks sapka 😀
braxa88
Ezt ismerem, ez a Predator varazsgomban ... 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
nem is akármilyet. udfa-tbraxa88
Nah az a patsnek bejön, hátha nekünk is 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Most értem haza bajnoki ünneplésről erre azt látom hogy WR-t húztunk? Whaaaaaat? 😂 😂Hanni
nem is akármilyet. udfa-t