NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nem ugy értettem, h mi vagyunk az esélyesebbek. Hanem, ha mondod (még wildcard előtt), h válasszak kivel játszanék szívesebben, inkább a Bears, mint a Saints. Természetesen a meccsen a Bears esélyesebb.Duff
ebből már nem jössz ki Duff 😛petey
ebből sehogyse,mert nem nagyon van a playoffban olyan csapat aki nem a Seahawksal játszana legszívesebben😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 625 — Csodabogár
Nem ugy értettem, h mi vagyunk az esélyesebbek. Hanem, ha mondod (még wildcard előtt), h válasszak kivel játszanék szívesebben, inkább a Bears, mint a Saints. Természetesen a meccsen a Bears esélyesebb.Duff
ebből már nem jössz ki Duff 😛

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nah gyözött a Packers, így Jan16án vasárnap este 7kor (itteni idő szerint) játszunk chicagoban. Én személy szerint rohadtul örülök^^ Stat szerint a bears kb ugyanolyan ratyi offense-el rendelkezik amivel mi rendelkezünk, szal nyerhető meccs. Esélyesebbek vagyunk a bears ellen, mint a saints ellen voltunk a meccs előtt.Duff
Ezt most nem igazán értem,két offense lesz csak egymás ellen?😀 hardcore...amúgy a D meg a spec team is ugyanolyan ratyi lenne ha esetleg pályára lépnének?😊anfernee
Arra értettem, h ha megnézed nfl.comon az offense statokat, akkor mind két csapat a hátsó végén kullog. VIszont amig mi védelem terén is igy állunk, ti abban rohadt jok vagytok. Persze ti vagytok az esélyesek, de itt az idő megint sokkolni a világot 😀Duff
egy sokk legyen elég😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Nem ugy értettem, h mi vagyunk az esélyesebbek. Hanem, ha mondod (még wildcard előtt), h válasszak kivel játszanék szívesebben, inkább a Bears, mint a Saints. Természetesen a meccsen a Bears esélyesebb.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 625 — Csodabogár
Nah gyözött a Packers, így Jan16án vasárnap este 7kor (itteni idő szerint) játszunk chicagoban. Én személy szerint rohadtul örülök^^ Stat szerint a bears kb ugyanolyan ratyi offense-el rendelkezik amivel mi rendelkezünk, szal nyerhető meccs. Esélyesebbek vagyunk a bears ellen, mint a saints ellen voltunk a meccs előtt.Duff
attól hogy nyertetek egyszer még nem biztos hogy ti vagytok az esélyesebbek. pláne amilyen acélosak vagytok idegenben.
Bears D >>> Saints D, szóval nem lesz sétagalopp, ha HBeck hozza a szombati formáját a többiekkel nem kell félni.

Tavaly Hester visszavitt egyet ha jól emlékszem.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Nah gyözött a Packers, így Jan16án vasárnap este 7kor (itteni idő szerint) játszunk chicagoban. Én személy szerint rohadtul örülök^^ Stat szerint a bears kb ugyanolyan ratyi offense-el rendelkezik amivel mi rendelkezünk, szal nyerhető meccs. Esélyesebbek vagyunk a bears ellen, mint a saints ellen voltunk a meccs előtt.Duff
Ezt most nem igazán értem,két offense lesz csak egymás ellen?😀 hardcore...amúgy a D meg a spec team is ugyanolyan ratyi lenne ha esetleg pályára lépnének?😊anfernee
Arra értettem, h ha megnézed nfl.comon az offense statokat, akkor mind két csapat a hátsó végén kullog. VIszont amig mi védelem terén is igy állunk, ti abban rohadt jok vagytok. Persze ti vagytok az esélyesek, de itt az idő megint sokkolni a világot 😀
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nah gyözött a Packers, így Jan16án vasárnap este 7kor (itteni idő szerint) játszunk chicagoban. Én személy szerint rohadtul örülök^^ Stat szerint a bears kb ugyanolyan ratyi offense-el rendelkezik amivel mi rendelkezünk, szal nyerhető meccs. Esélyesebbek vagyunk a bears ellen, mint a saints ellen voltunk a meccs előtt.Duff
Ezt most nem igazán értem,két offense lesz csak egymás ellen?😀 hardcore...amúgy a D meg a spec team is ugyanolyan ratyi lenne ha esetleg pályára lépnének?😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Jó lesz a Hester vs. Washington.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Nah gyözött a Packers, így Jan16án vasárnap este 7kor (itteni idő szerint) játszunk chicagoban. Én személy szerint rohadtul örülök^^ Stat szerint a bears kb ugyanolyan ratyi offense-el rendelkezik amivel mi rendelkezünk, szal nyerhető meccs. Esélyesebbek vagyunk a bears ellen, mint a saints ellen voltunk a meccs előtt.Duff
Azért nagyon nem. Nem elég hogy Soldieren játszotok de ennek a Bearsnek van védelme. Persze nem akarlak leírni titeket de Saints messze jobb matchup volt nektek
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Nah gyözött a Packers, így Jan16án vasárnap este 7kor (itteni idő szerint) játszunk chicagoban. Én személy szerint rohadtul örülök^^ Stat szerint a bears kb ugyanolyan ratyi offense-el rendelkezik amivel mi rendelkezünk, szal nyerhető meccs. Esélyesebbek vagyunk a bears ellen, mint a saints ellen voltunk a meccs előtt.Duff
Én is csak azért szorítottam a Packersnek, amúgy msot sajnálom a phillyt 😐Hanni
Én nem sajnalom. Nagyon nem szeretem azt a csapatot 😂
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 234 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nah gyözött a Packers, így Jan16án vasárnap este 7kor (itteni idő szerint) játszunk chicagoban. Én személy szerint rohadtul örülök^^ Stat szerint a bears kb ugyanolyan ratyi offense-el rendelkezik amivel mi rendelkezünk, szal nyerhető meccs. Esélyesebbek vagyunk a bears ellen, mint a saints ellen voltunk a meccs előtt.Duff
Én is csak azért szorítottam a Packersnek, amúgy msot sajnálom a phillyt 😐
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Nah gyözött a Packers, így Jan16án vasárnap este 7kor (itteni idő szerint) játszunk chicagoban. Én személy szerint rohadtul örülök^^ Stat szerint a bears kb ugyanolyan ratyi offense-el rendelkezik amivel mi rendelkezünk, szal nyerhető meccs. Esélyesebbek vagyunk a bears ellen, mint a saints ellen voltunk a meccs előtt.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Szóval Aso nagyon, de nagyon kéne....
Nem akármilyen pipa lenne DB sorban.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 625 — Csodabogár
Szerintemnem, mert rájátszásba akar kerülni (várj ...várj most jön a kemény) Gyűrűt akar nyerni... ! 😛 😛 😂 😂Helmut Zimmer
ja értem, tudja már mikor lesz Seattle-ben búcsú? Egy 3 pálcás gyűrűt csak tud lőni 😛 de lehet hogy esetleg 7-9 pálca lesz az

😂 :cool:petey
???
Pít! Tudsz Te ennél jobbat is! 😛 😂

...kevés....!!! 😊Helmut Zimmer
szom tudja, biztos front van. én kérek elnézést 😀

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
ide jön 😛 nem akar elmenni a Bay Area-ból 😊petey
Szerintemnem, mert rájátszásba akar kerülni (várj ...várj most jön a kemény) Gyűrűt akar nyerni... ! 😛 😛 😂 😂Helmut Zimmer
ja értem, tudja már mikor lesz Seattle-ben búcsú? Egy 3 pálcás gyűrűt csak tud lőni 😛 de lehet hogy esetleg 7-9 pálca lesz az

😂 :cool:petey
???
Pít! Tudsz Te ennél jobbat is! 😛 😂

...kevés....!!! 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 625 — Csodabogár
Ki a fenét érdekel, hogy mit mond?!

Más: Aso úgy néz ki placcra kerül Orclandben!
Nagyon kéne.
Nem lesz olcsó!Helmut Zimmer
ide jön 😛 nem akar elmenni a Bay Area-ból 😊petey
Szerintemnem, mert rájátszásba akar kerülni (várj ...várj most jön a kemény) Gyűrűt akar nyerni... ! 😛 😛 😂 😂Helmut Zimmer
ja értem, tudja már mikor lesz Seattle-ben búcsú? Egy 3 pálcás gyűrűt csak tud lőni 😛 de lehet hogy esetleg 7-9 pálca lesz az

😂 :cool:

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
remélem szabad ég alatt vagy 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
ez a f*sz olivér megint lefikázott minket. nem hiszem el.a.kacsa
Ki a fenét érdekel, hogy mit mond?!

Más: Aso úgy néz ki placcra kerül Orclandben!
Nagyon kéne.
Nem lesz olcsó!Helmut Zimmer
ide jön 😛 nem akar elmenni a Bay Area-ból 😊petey
Szerintemnem, mert rájátszásba akar kerülni (várj ...várj most jön a kemény) Gyűrűt akar nyerni... ! 😛 😛 😂 😂
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
trufant trade és az ő fizuját megemeljük és odaadjuk asonak. simaliba 😊

egyébként okos csak a szokásosat mondta. h egy seattle is bejutott a playoffba és h ez mi 😊a.kacsa
Savanyú a szőlő, hogy a giants nem jutott be. Ennyi.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 625 — Csodabogár
ez a f*sz olivér megint lefikázott minket. nem hiszem el.a.kacsa
Ki a fenét érdekel, hogy mit mond?!

Más: Aso úgy néz ki placcra kerül Orclandben!
Nagyon kéne.
Nem lesz olcsó!Helmut Zimmer
ide jön 😛 nem akar elmenni a Bay Area-ból 😊

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
trufant trade és az ő fizuját megemeljük és odaadjuk asonak. simaliba 😊

egyébként okos csak a szokásosat mondta. h egy seattle is bejutott a playoffba és h ez mi 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
ez a f*sz olivér megint lefikázott minket. nem hiszem el.a.kacsa
Ki a fenét érdekel, hogy mit mond?!

Más: Aso úgy néz ki placcra kerül Orclandben!
Nagyon kéne.
Nem lesz olcsó!
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
héjjaaaaa, miért nem már vércse vagy tengeri bagoly.... 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
ez a f*sz olivér megint lefikázott minket. nem hiszem el.a.kacsa
Mit mondott már megint?

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 234 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
tengeri héja... istenemmm *facepalm*