Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
... szerintem akkor !

 kepkuldes.com/images/c8c16d3f0d90775f28b6a534795d1200.jpg
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Valaki akinek van kedve ír majd egy kis összefoglalót, hogy mi volt jó, mi nem? Sikerült a 2. negyed közepén belealudnom a meccsbe. 😊
Sebii
Nem írok világszínvonalút, mert azt már nagyon várom.
Szerintem:
Nem sikerült megállítani Daltont sem - Amúgy Dalton nem volt rossz, tetszett a játéka.
Kifejezetten jó volt a playhívás O oldalon - folyamatosan "egyéni missmatch" kialakítása volt a cél, és utána csak a nyílt tér - Láthatóan fejlődik az elemzési terület, ismerjük az ellenfelet.
Hozzáteszem szokott konzervatív módon játszunk még mindig. Walker ha így halad megdönti LT futott TD rekordját. DK gyereknapot tartott. Az O fal nem volt rossz.

Carolina amúgy nem volt rossz -én még mindig csípem őket, szurkolok Nekik- ,de voltak egyéni hibák, ÍD oldalon nálunk is.

Meccsről meccsre egyre verekedősebb az O.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Pete csellendzsről semmi? végülis a nagy számok törvénye alapján EGYSZER össze is jöhet neki, talán nem vonul vissza addigra 😊

Darnold jó volt, viszont volt 3-4 dobása amit rendesen mellérakott, pedig ott benne volt több nagy play is. becsülettel helyt álltak 3/4-ig.
nálatok meg a 3rd down-okon szopatjátok magatok rendesen D/O oldalon.

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 730 — Poloska confirmed
Egy vlmit nem ertek, JSN-t miert nem tudjuk jatszatni?
balint74
Mert drága csapatunk playbookjában összeragadtak a slot receiverre írt playek lapjai, ezért van az, hogy a futás-futás után csak a hosszúpassz játszik.
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Egy vlmit nem ertek, JSN-t miert nem tudjuk jatszatni?
balint74
rájátszásra tartogatjuk

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Egy vlmit nem ertek, JSN-t miert nem tudjuk jatszatni?
balint74
Mert mindenki arra számít, mi meg elővesszük Bobo-t. Ha belőle nem lesz helyi kedvenc, akkor senkiből.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
balint74 Seattle Seahawks 399 — Forever Seahawks💚💙
Egy vlmit nem ertek, JSN-t miert nem tudjuk jatszatni?
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Valaki akinek van kedve ír majd egy kis összefoglalót, hogy mi volt jó, mi nem? Sikerült a 2. negyed közepén belealudnom a meccsbe. 😊
Sebii
Nem írok világszínvonalút, mert azt már nagyon várom.
Szerintem:
Nem sikerült megállítani Daltont sem - Amúgy Dalton nem volt rossz, tetszett a játéka.
Kifejezetten jó volt a playhívás O oldalon - folyamatosan "egyéni missmatch" kialakítása volt a cél, és utána csak a nyílt tér - Láthatóan fejlődik az elemzési terület, ismerjük az ellenfelet.
Hozzáteszem szokott konzervatív módon játszunk még mindig. Walker ha így halad megdönti LT futott TD rekordját. DK gyereknapot tartott. Az O fal nem volt rossz.

Carolina amúgy nem volt rossz -én még mindig csípem őket, szurkolok Nekik- ,de voltak egyéni hibák, ÍD oldalon nálunk is.

Meccsről meccsre egyre verekedősebb az O.
több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 047
Valaki akinek van kedve ír majd egy kis összefoglalót, hogy mi volt jó, mi nem? Sikerült a 2. negyed közepén belealudnom a meccsbe. 😊
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 730 — Poloska confirmed
Elég jól működött a 12th az este, ezt jó volt látni.

llketve több snap kell Bobonak. Elit a csávó.
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Még nem nagy minta, de azért nekem az is tetszik, hogy a pontjaink 63%-át a második félidőben szerezzük.

Giantsnek is van elég baja, papíron verhetőek. Jó lenne 3-1 a szünet előtt

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Szeretném, ha Pete elé odaraknának még egy 5 éves hosszabbítást, méghozzá most, amíg el nem viszi más csapat.
Elképesztően tetszett az az unortodox húzás, hogy a védőfal gyakorol nyomást az ellenfél irányítójára. Nagyon eredeti ötlet, szerintem sokan át fogják venni.
több mint 2 éve
balint74 Seattle Seahawks 399 — Forever Seahawks💚💙
Parade sracok parade💙💚
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Nabazdmeg.
Az elmúlt 2 órában írtam egy 3000+ karakteres cuccot az első két hétről, erre elveszett....
Bakker, sohatöbbet.
Most megyek felrakok egy villát főzni, hogy rendesen ki tudjam vele szúrni a szemem.

több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Nem lenne rossz , ha így folytatódna továbbra is... GO HAWKS !

 www.fieldgulls.com/2023/9/22/23885784/espn-lists-two-seahawks-edge-rushers-top-20-pass-rush-win-rate-darrell-taylor-uchenna-nwosu
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Dalton a kezdő QB ellenünk a hétvégén. Rossz hír 😃

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Jason "Tremendous Job" Myers még kerettag?
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Most mar tobb evtizede kovetem a jatekot, de van egy terulete az egesznek ami meg mindig megfoghatatlan es kifurkeszhetetlen a kanape szurkolo agyamnak: kicker pszichologia.

Hogyan van az, hogy egyik evben mindent is bever, utana meg 20 yardrol is melle rugja? Nyilvan nem statisztikai fluke.
undisputedly
Én úgy kezelném, hogy látod fiam ott az a sok szép jelölt mögötted. Ha továbbra is elszabod, mert nem bírod a nyomást, akkor majd lesz, aki nem rontja el."
Nem értek hozzá semennyire. Múltkor kértem segítséget a csevegőben, hogy hogyan érdemes kezelni ha valamelyik fórum tag nehezen éli meg, hogy elveszíti a kedvenc játékosát. De Süti át akarta küldeni a dolgozatát a halálról, és a gyász feldolgozásáról. Nem firtattam tovább.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
OFF
És nem éltél eme páratlan és kivételes lehetőséggel, hogy elolvasd Süti megfogalmazását a témával kapcsolatban? 😮 😀
Nagy lehetőség szalasztódott el... 😊
ON
A kickernek nincs bekalibrálva a lába.
Reggio1914
😊

Én csak annyit akartam tudni, hogy, ha mondjuk cutolnánk Lockettet és másnap "Jody álljon a végbeledbe a tiszai gyors" hangulatban jönne ide valaki, akkor mi lenne a helyes megközelítés.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
A hátsó megközelítés a legoptimálisabb.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Tariq-rol mit tudni?
balint74
Pete emlegetett 4-5 hét kihagyást...
több mint 2 éve
balint74 Seattle Seahawks 399 — Forever Seahawks💚💙
Tariq-rol mit tudni?
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Jason "Tremendous Job" Myers még kerettag?
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Most mar tobb evtizede kovetem a jatekot, de van egy terulete az egesznek ami meg mindig megfoghatatlan es kifurkeszhetetlen a kanape szurkolo agyamnak: kicker pszichologia.

Hogyan van az, hogy egyik evben mindent is bever, utana meg 20 yardrol is melle rugja? Nyilvan nem statisztikai fluke.
undisputedly
Én úgy kezelném, hogy látod fiam ott az a sok szép jelölt mögötted. Ha továbbra is elszabod, mert nem bírod a nyomást, akkor majd lesz, aki nem rontja el."
Nem értek hozzá semennyire. Múltkor kértem segítséget a csevegőben, hogy hogyan érdemes kezelni ha valamelyik fórum tag nehezen éli meg, hogy elveszíti a kedvenc játékosát. De Süti át akarta küldeni a dolgozatát a halálról, és a gyász feldolgozásáról. Nem firtattam tovább.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
OFF
És nem éltél eme páratlan és kivételes lehetőséggel, hogy elolvasd Süti megfogalmazását a témával kapcsolatban? 😮 😀
Nagy lehetőség szalasztódott el... 😊
ON
A kickernek nincs bekalibrálva a lába.
Reggio1914
😊

Én csak annyit akartam tudni, hogy, ha mondjuk cutolnánk Lockettet és másnap "Jody álljon a végbeledbe a tiszai gyors" hangulatban jönne ide valaki, akkor mi lenne a helyes megközelítés.
több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 047
Jason "Tremendous Job" Myers még kerettag?
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Most mar tobb evtizede kovetem a jatekot, de van egy terulete az egesznek ami meg mindig megfoghatatlan es kifurkeszhetetlen a kanape szurkolo agyamnak: kicker pszichologia.

Hogyan van az, hogy egyik evben mindent is bever, utana meg 20 yardrol is melle rugja? Nyilvan nem statisztikai fluke.
undisputedly
Én úgy kezelném, hogy látod fiam ott az a sok szép jelölt mögötted. Ha továbbra is elszabod, mert nem bírod a nyomást, akkor majd lesz, aki nem rontja el."
Nem értek hozzá semennyire. Múltkor kértem segítséget a csevegőben, hogy hogyan érdemes kezelni ha valamelyik fórum tag nehezen éli meg, hogy elveszíti a kedvenc játékosát. De Süti át akarta küldeni a dolgozatát a halálról, és a gyász feldolgozásáról. Nem firtattam tovább.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
OFF
És nem éltél eme páratlan és kivételes lehetőséggel, hogy elolvasd Süti megfogalmazását a témával kapcsolatban? 😮 😀
Nagy lehetőség szalasztódott el... 😊
ON
A kickernek nincs bekalibrálva a lába.
Reggio1914
Ugyanitt kicker-lábkalibrátor eladó olcsón!
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Jason "Tremendous Job" Myers még kerettag?
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Most mar tobb evtizede kovetem a jatekot, de van egy terulete az egesznek ami meg mindig megfoghatatlan es kifurkeszhetetlen a kanape szurkolo agyamnak: kicker pszichologia.

Hogyan van az, hogy egyik evben mindent is bever, utana meg 20 yardrol is melle rugja? Nyilvan nem statisztikai fluke.
undisputedly
Én úgy kezelném, hogy látod fiam ott az a sok szép jelölt mögötted. Ha továbbra is elszabod, mert nem bírod a nyomást, akkor majd lesz, aki nem rontja el."
Nem értek hozzá semennyire. Múltkor kértem segítséget a csevegőben, hogy hogyan érdemes kezelni ha valamelyik fórum tag nehezen éli meg, hogy elveszíti a kedvenc játékosát. De Süti át akarta küldeni a dolgozatát a halálról, és a gyász feldolgozásáról. Nem firtattam tovább.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
OFF
És nem éltél eme páratlan és kivételes lehetőséggel, hogy elolvasd Süti megfogalmazását a témával kapcsolatban? 😮 😀
Nagy lehetőség szalasztódott el... 😊
ON
A kickernek nincs bekalibrálva a lába.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Jason "Tremendous Job" Myers még kerettag?
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Most mar tobb evtizede kovetem a jatekot, de van egy terulete az egesznek ami meg mindig megfoghatatlan es kifurkeszhetetlen a kanape szurkolo agyamnak: kicker pszichologia.

Hogyan van az, hogy egyik evben mindent is bever, utana meg 20 yardrol is melle rugja? Nyilvan nem statisztikai fluke.
undisputedly
Én úgy kezelném, hogy látod fiam ott az a sok szép jelölt mögötted. Ha továbbra is elszabod, mert nem bírod a nyomást, akkor majd lesz, aki nem rontja el."
Nem értek hozzá semennyire. Múltkor kértem segítséget a csevegőben, hogy hogyan érdemes kezelni ha valamelyik fórum tag nehezen éli meg, hogy elveszíti a kedvenc játékosát. De Süti át akarta küldeni a dolgozatát a halálról, és a gyász feldolgozásáról. Nem firtattam tovább.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
En inkabb a megbocsato tipus vagyok. Talan lehiggad es formajavulas lesz, ha tudja, hogy 2 elrontott rugas miatt meg nem vesziti el a megelheteset. PErsze vannak akik a fenyegetesre kepesek onmotivaciot elohozni, de szerintem inkabb a pedagogia.
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Jason "Tremendous Job" Myers még kerettag?
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Most mar tobb evtizede kovetem a jatekot, de van egy terulete az egesznek ami meg mindig megfoghatatlan es kifurkeszhetetlen a kanape szurkolo agyamnak: kicker pszichologia.

Hogyan van az, hogy egyik evben mindent is bever, utana meg 20 yardrol is melle rugja? Nyilvan nem statisztikai fluke.
undisputedly
Én úgy kezelném, hogy látod fiam ott az a sok szép jelölt mögötted. Ha továbbra is elszabod, mert nem bírod a nyomást, akkor majd lesz, aki nem rontja el."
Nem értek hozzá semennyire. Múltkor kértem segítséget a csevegőben, hogy hogyan érdemes kezelni ha valamelyik fórum tag nehezen éli meg, hogy elveszíti a kedvenc játékosát. De Süti át akarta küldeni a dolgozatát a halálról, és a gyász feldolgozásáról. Nem firtattam tovább.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Jason "Tremendous Job" Myers még kerettag?
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Most mar tobb evtizede kovetem a jatekot, de van egy terulete az egesznek ami meg mindig megfoghatatlan es kifurkeszhetetlen a kanape szurkolo agyamnak: kicker pszichologia.

Hogyan van az, hogy egyik evben mindent is bever, utana meg 20 yardrol is melle rugja? Nyilvan nem statisztikai fluke.
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Jason "Tremendous Job" Myers még kerettag?