Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 5 éve
Höri a Jamal Adams traderől. #SeahawkssapkaValami fizetett munkatársa vagy hogy mindehova belinkeled Höri új csatornáját?😊 Szerintem aki akarja az beköveti, és láthatja a friss dolgait.
www.youtube.com/watch?v=OvMnNIvQD1c
iktriad
több mint 5 éve
Azért az kicsit furcsa indoklás nekem azért jó döntés ez, hogy ezzel ismerjük el hogy mi mindig hulyek vagyunk a drafthoz, a kovetkező években se leszunk okosabbak akkor nyugodtan elherdálhatjuk ide akár így.20-as Brookst nem nem velemenyezem előre.Pont ezt akartam én is bemásolni, de mondom megvárom a reggelt
2019: Collier
2018: Penny
2017: - (Malik McDowell / Ethan Pocic)
2016: Ifedy
2015: - (Frank Clark)
()-ben azon év 2.körösei amikor el letz cserélve az 1. körös pick)
Melyikükért is lett volna olyan nagyon nagy kár ha helyettük egy posztján no1 playa érkezik?
alatriste
2011 25 James Carpenter OG
2012 15 Bruce Irvin DE
2013 No pick
2014
2015
2016 31 Germain Ifedi G/T
2017 No pick
2018 27 Rashaad Penny RB
2019 29 L.J. Collier DE
2020 27 Jordyn Brooks LB
Az a helyzet, hogy a csapat 10 éve nem tudott értelmes 1. körös játékost hozni (oké, Irvin elmegy egy félnek). Folyamatosan minden évben élcelődés van a Seahawksszal kapcsolatban, és a korai évekkel ellentétben azért lejjebb sem jönnek sorra a tutik. Minden évben panaszkodtok ti is, hogy lehet ilyeneket húzni az első körben, mindenki kivétel nélkül legalább egykörös reachnek van bélyegezve a draftolása pillanatában. Ha elfogadjuk ezt, akkor nem látni, miért lenne ez jobb jövőre, mert ez nem egy-két év, ez tendencia. Akkor meg már megszerzitek a már bizonyított Isaiah Simmonst, akiért top 10-et kéne adni, ami Wilson miatt inkább két 1. körnek számít. Drága volt, drága lesz, de pont itt lehetett látni, mennyit tud adni ennek a védelemnek egy igazán baszó safety. Én nem adtam volna közel ennyit sem, inkább húztam volna két első kört. De ha van egy csapat, ahol ezt megértem valahol, az a Seahawks. És egy csapat még mindig nyerni akar, nem pedig draftra gyúrni
Wyatt
több mint 5 éve
20-as Brookst nem nem velemenyezem előre.Pont ezt akartam én is bemásolni, de mondom megvárom a reggelt
2019: Collier
2018: Penny
2017: - (Malik McDowell / Ethan Pocic)
2016: Ifedy
2015: - (Frank Clark)
()-ben azon év 2.körösei amikor el letz cserélve az 1. körös pick)
Melyikükért is lett volna olyan nagyon nagy kár ha helyettük egy posztján no1 playa érkezik?
alatriste
2011 25 James Carpenter OG
2012 15 Bruce Irvin DE
2013 No pick
2014
2015
2016 31 Germain Ifedi G/T
2017 No pick
2018 27 Rashaad Penny RB
2019 29 L.J. Collier DE
2020 27 Jordyn Brooks LB
Az a helyzet, hogy a csapat 10 éve nem tudott értelmes 1. körös játékost hozni (oké, Irvin elmegy egy félnek). Folyamatosan minden évben élcelődés van a Seahawksszal kapcsolatban, és a korai évekkel ellentétben azért lejjebb sem jönnek sorra a tutik. Minden évben panaszkodtok ti is, hogy lehet ilyeneket húzni az első körben, mindenki kivétel nélkül legalább egykörös reachnek van bélyegezve a draftolása pillanatában. Ha elfogadjuk ezt, akkor nem látni, miért lenne ez jobb jövőre, mert ez nem egy-két év, ez tendencia. Akkor meg már megszerzitek a már bizonyított Isaiah Simmonst, akiért top 10-et kéne adni, ami Wilson miatt inkább két 1. körnek számít. Drága volt, drága lesz, de pont itt lehetett látni, mennyit tud adni ennek a védelemnek egy igazán baszó safety. Én nem adtam volna közel ennyit sem, inkább húztam volna két első kört. De ha van egy csapat, ahol ezt megértem valahol, az a Seahawks. És egy csapat még mindig nyerni akar, nem pedig draftra gyúrni

több mint 5 éve
"Field Yates@FieldYates
New Seahawk S Jamal Adams:
▫️2x All Pro, 2x Pro Bowler
▫️24 years old
▫️Currently under contract through 2021 for $10.7M total
▫️Game-changing, play-wrecking S
▫️He and JJ Watt are the only players in NFL history with 200+ tackles, 10+ sacks & 25+ PBU within their first 3 seasons"
több mint 5 éve
Jó le húztak titeket, ennyit adni egy safty-ért, akit ráadásul jövöre meg is kell fizetni rendesen, plusz simán élkérhet 17-20 milliót, úgy lehuz titeket mint tunsill a Texanst, két elsö kör miatt úgyse fogjátok kivágni,
több mint 5 éve
20-as Brookst nem nem velemenyezem előre.
2019: Collier
2018: Penny
2017: - (Malik McDowell / Ethan Pocic)
2016: Ifedy
2015: - (Frank Clark)
()-ben azon év 2.körösei amikor el letz cserélve az 1. körös pick)
Melyikükért is lett volna olyan nagyon nagy kár ha helyettük egy posztján no1 playa érkezik?
alatriste
Gyorsan ranezve az emlitett draftokra, ki lett volna meg elerheto a Hox pickeken.
2016:
Jaylon Smith, Hunter Henry, Myles Jack, Chris Jones, Xavien Howard, Michael Thomas, Tyler Boyd, Deion Jones, Cody Whitehear, Kevin Byard, Yannick Ngakoue
2017:
Marcus Maye, Marcus Williams, Curtis Samuel, Dalvin Cook, Ju-Ju, Joe Mixon, Alvin Kamara, Cooper Kupp
2018:
Will Hernandez, Nick Chubb, Darius Leonard, Braden Smith, Courtland Sutton, Connor Williams, Christian Kirk, Donte Jackson, Jessie Bates, Brian O'Neil, DJ Chark
2019:
Byron Murphy, Rock Ya-Sin,
Jawaan Taylor, Deebo Samuel, Elgton Jenkins
Persze lehet ugy hozza allni h ez mar nem is fog valtozni, de akk lehetne jelentosen sporolni a teljes scouting team kibaszasaval.
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
20-as Brookst nem nem velemenyezem előre.2019: Collier
2018: Penny
2017: - (Malik McDowell / Ethan Pocic)
2016: Ifedy
2015: - (Frank Clark)
()-ben azon év 2.körösei amikor el letz cserélve az 1. körös pick)
Melyikükért is lett volna olyan nagyon nagy kár ha helyettük egy posztján no1 playa érkezik?

Liverpool Fc
több mint 5 éve
Miért nem kapcsolsz villanyt? Azt na bazd már, hogy atomerőmű mellett nincs áram...Lassan gépelek a sötétben.Jamal Adams a fedélzeten, cserébe többek közt 2 első kör ment New Yorkba!HÁH, MEGELŐZTEM IKTRIADOT.
twitter.com/AdamSchefter/status/1287117325746016261
iktriad
tenorx
iktriad
több mint 5 éve
We know this is shocking, but Jamal Adams appears very happy to not be a Jet anymore pic.twitter.com/scGdYJFMXe
— Barstool Sports (@barstoolsports) July 26, 2020
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ez a vezetes egy QRVA NAGY VICC. Amig PC es JS itt van, tobbe nem nezem a meccseinket.Basszus rohadtúl nem akartam egy jó darabig kommentelni de ezt nem bírtam megállni innen Karintiából.
undisputedly
Undi most neked mi bajod van de komolyan ???
Basszus hoztunk egy prémium játékost aki 2 évig (de egyet minimum bagoért játszik)
Eddig az volt mondva hogy nem tudunk draftolni.Most legalabb nem kell ezzel vesződni☝️
Ha visszanézed az elmult két évet ez a játékos akkora upgrade lehet ami pont ahoz kell hogy tovább menjünk Dallas meg Gren Bay szintű csapatokon a rájátszásban.
Kérdezem én egy konferencia döntönél mivel kell több egy sima szurkolonak ????(jo persze tudom Super Bowl de az mindig lutri)
Szóval tenyleg nem értem a kinyilatkoztatásod🤔
Főleg úgy hogy hiányoznál innen plusz neked se lenne jó ha nem láthatod szeretett kis csapatunkat 😊
több mint 5 éve
Mindig örülök ha elit játèkos kerül a csapatba, de nem vagom higy ,Blair/Diggs/Adams trioval ez hogy fog kinezni , csak rotacioba jatszhatnak vagy van erre barmilyen sèma hogy legalabb ketten tudjanak esetleg palyan lenni?Meglehet oldani persze, Adams svájci bicska, fel lehet tolni a boxba, néhany snapet játszott szélső cornerként, slotban is volt sokat, el voltak osztva a snapjei.
Fantomas0429
Ha tudjuk használni akkor szerintem megérte, 20-30 közötti pickek lettek volna és mostanában nem nagyon használtuk fel jól ezeket a választásokat.
több mint 5 éve
Most megkeseredtem már ettől a 2020tól, vagy lett volna tényleg jobb helye ennyi picknek?
több mint 5 éve
Mindig örülök ha elit játèkos kerül a csapatba, de nem vagom higy ,Blair/Diggs/Adams trioval ez hogy fog kinezni , csak rotacioba jatszhatnak vagy van erre barmilyen sèma hogy legalabb ketten tudjanak esetleg palyan lenni?
több mint 5 éve
Azért azt lássuk, hogy ezzel a trade-el elég pofásan fest a secondary. Kell is mondjuk, mert hogy nyomást ki fog generálni az továbbra is óriási rejtély. Én sem vagyok annyira feldobva, McD teljesen oké játékos volt és nekem Blair játéka is nagyon tetszett, aki így nem tudom mennyi pályát fog látni.
több mint 5 éve
2 első kör (meg az apró) Adamsért? Azért ezt még emészteni kell. Elsőre nem ugrottam a plafonig. Na de vajon kell-e nekem mindent érteni amit a PC féle brancs művel?
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Úgyis RB-t húztatok volna!Vagy Ifedi szintű OL-t. 😊
Szóval teljesen jó! 😁
steelwolf
több mint 5 éve
Úgyis RB-t húztatok volna!Szóval teljesen jó! 😁
több mint 5 éve
Tarvarious Moore-ra gondoltam 😀 nyilvan am DerwinreTre Bostonnál azért szerintem jobb 😁A jó hír, kb a csapat legjobb pass rushere is megjött egyben Adamsszel.Plusz jo hir h a keleti part 2. legjobb 33asban jatszo safetyje mostantol a csapatnal 😀
twitter.com/FieldYates/status/1287126596378333185
A rossz hír (a feladott ellenérték mellett), hogy olyan jó tárgyalási pozícióban lesz a hosszabbításnál, mint Tunsil volt a Texansban, vagy Ramsey a Ramsben.
iktriad
Borbinho
kapitnono
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Ez a vezetes egy QRVA NAGY VICC. Amig PC es JS itt van, tobbe nem nezem a meccseinket.
több mint 5 éve
Tre Bostonnál azért szerintem jobb 😁A jó hír, kb a csapat legjobb pass rushere is megjött egyben Adamsszel.Plusz jo hir h a keleti part 2. legjobb 33asban jatszo safetyje mostantol a csapatnal 😀
twitter.com/FieldYates/status/1287126596378333185
A rossz hír (a feladott ellenérték mellett), hogy olyan jó tárgyalási pozícióban lesz a hosszabbításnál, mint Tunsil volt a Texansban, vagy Ramsey a Ramsben.
iktriad
Borbinho

több mint 5 éve
A jó hír, kb a csapat legjobb pass rushere is megjött egyben Adamsszel.Plusz jo hir h a keleti part 2. legjobb 33asban jatszo safetyje mostantol a csapatnal 😀
twitter.com/FieldYates/status/1287126596378333185
A rossz hír (a feladott ellenérték mellett), hogy olyan jó tárgyalási pozícióban lesz a hosszabbításnál, mint Tunsil volt a Texansban, vagy Ramsey a Ramsben.
iktriad
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
A jó hír, kb a csapat legjobb pass rushere is megjött egyben Adamsszel.A rossz hír (a feladott ellenérték mellett), hogy olyan jó tárgyalási pozícióban lesz a hosszabbításnál, mint Tunsil volt a Texansban, vagy Ramsey a Ramsben.