Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 489 — Invisible man
Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli Seattlet
Duff
AB-nak ez az utolsó lehetősége, szóval meg kell húznia magát... Ha ez teljesül, akkor ti jártok jól, ha meg nem, akkor húzhatja is magát lefele...
Reggio1914
Most leigazolta valaki ezt a félig normálist? Mert itt most úgy jön le mintha osztaná már neki a Hawks szertáros a zoknit. Pedig aztán mindenki gyakorol mindenkivel, aztán mégse megy Barkley a Jetsbe meg OBJ el akárhova. Simán csak barátkoznak, edzenek viszik ide-oda az országban a vírust, de legalább nem bűnöznek.
Matthew99
Nem feltételes módban fogalmaztam, elnézést érte.
Persze, nem igazolta le senki, csak uborkaszezon van, lehet beszélgetni az ilyen "mi lenne ha" dolgokról.
Reggio1914
Nem is konkrétan neked szólt. Csak már több helyen olvastam ehhez hasonlót. Én mindig csak akkor hiszem el a pletykákat, ha ott mosolyog egy darab üres papír felett valaki egy kiürült tollal.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli Seattlet
Duff
AB-nak ez az utolsó lehetősége, szóval meg kell húznia magát... Ha ez teljesül, akkor ti jártok jól, ha meg nem, akkor húzhatja is magát lefele...
Reggio1914
Most leigazolta valaki ezt a félig normálist? Mert itt most úgy jön le mintha osztaná már neki a Hawks szertáros a zoknit. Pedig aztán mindenki gyakorol mindenkivel, aztán mégse megy Barkley a Jetsbe meg OBJ el akárhova. Simán csak barátkoznak, edzenek viszik ide-oda az országban a vírust, de legalább nem bűnöznek.
Matthew99
Nem feltételes módban fogalmaztam, elnézést érte.
Persze, nem igazolta le senki, csak uborkaszezon van, lehet beszélgetni az ilyen "mi lenne ha" dolgokról.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli Seattlet
Duff
AB-nak ez az utolsó lehetősége, szóval meg kell húznia magát... Ha ez teljesül, akkor ti jártok jól, ha meg nem, akkor húzhatja is magát lefele...
Reggio1914
Most leigazolta valaki ezt a félig normálist? Mert itt most úgy jön le mintha osztaná már neki a Hawks szertáros a zoknit. Pedig aztán mindenki gyakorol mindenkivel, aztán mégse megy Barkley a Jetsbe meg OBJ el akárhova. Simán csak barátkoznak, edzenek viszik ide-oda az országban a vírust, de legalább nem bűnöznek.
Matthew99
most nem mernek mert lelövik őket

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 489 — Invisible man
Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli Seattlet
Duff
AB-nak ez az utolsó lehetősége, szóval meg kell húznia magát... Ha ez teljesül, akkor ti jártok jól, ha meg nem, akkor húzhatja is magát lefele...
Reggio1914
Most leigazolta valaki ezt a félig normálist? Mert itt most úgy jön le mintha osztaná már neki a Hawks szertáros a zoknit. Pedig aztán mindenki gyakorol mindenkivel, aztán mégse megy Barkley a Jetsbe meg OBJ el akárhova. Simán csak barátkoznak, edzenek viszik ide-oda az országban a vírust, de legalább nem bűnöznek.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli Seattlet
Duff
AB-nak ez az utolsó lehetősége, szóval meg kell húznia magát... Ha ez teljesül, akkor ti jártok jól, ha meg nem, akkor húzhatja is magát lefele...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli Seattlet
Duff
Lehetne egy új értékteremtőtök Sherman után
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli Seattlet
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Tessék egy kis Seahawks hír, mielőtt belefulladtok a dead zoneba: Wilson együtt készült AB-vel. Igen, azzal az AB-vel. És videó is van róla!  twitter.com/MySportsUpdate/status/1278511900100263936
iktriad
Asszem Undit elég hosszú időre elveszítjük.
Helmut Zimmer
Harvin sztori 2.0
Mi baj lehet belole? 😃

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Tessék egy kis Seahawks hír, mielőtt belefulladtok a dead zoneba: Wilson együtt készült AB-vel. Igen, azzal az AB-vel. És videó is van róla!  twitter.com/MySportsUpdate/status/1278511900100263936
iktriad
Asszem Undit elég hosszú időre elveszítjük.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 056 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tessék egy kis Seahawks hír, mielőtt belefulladtok a dead zoneba: Wilson együtt készült AB-vel. Igen, azzal az AB-vel. És videó is van róla!


Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Az a tweet nem ártana. 😃
Mondjuk ő nagyon kellene szerintem, es minden nappal nő a reményem ameddig nem ír alá mashoz.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Ha ekkora marad az érdeklődés a csapat iránt, akkor üres topic előtt fogja játszani a csapat a meccseit. 😊 😊 😕 😕
Helmut Zimmer
Szerintem most mindenki vakon van. Ujoncokrol semmi info, a szezon bizonytalan. Ki tudja mi lesz szeptemberben? Szurkolok nelkul melyik csapat lesz jo? Stb-stb
Ez az ev (ha lesz persze szezon) egy nagy katyvasz lesz, rengeteg WTF meccsel és meglepo eredmenyekkel.

Nekem legalabbis semmi elvarasom nincs, de azert persze szurkolok minden meccsen es varhatoan kihordok osszel 16 szivrohamot labon. 🙃
funkyparduc
Azért azon gondolkozom, hogy twittelek egyet Clowneynak, hogy "már a vizesfiúk is mind elkeltek, hát mekkora gáz vagy már öcsém" 😊
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Ha ekkora marad az érdeklődés a csapat iránt, akkor üres topic előtt fogja játszani a csapat a meccseit. 😊 😊 😕 😕
Helmut Zimmer
Szerintem most mindenki vakon van. Ujoncokrol semmi info, a szezon bizonytalan. Ki tudja mi lesz szeptemberben? Szurkolok nelkul melyik csapat lesz jo? Stb-stb
Ez az ev (ha lesz persze szezon) egy nagy katyvasz lesz, rengeteg WTF meccsel és meglepo eredmenyekkel.

Nekem legalabbis semmi elvarasom nincs, de azert persze szurkolok minden meccsen es varhatoan kihordok osszel 16 szivrohamot labon. 🙃

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Ha ekkora marad az érdeklődés a csapat iránt, akkor üres topic előtt fogja játszani a csapat a meccseit. 😊 😊 😕 😕
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.


 twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977
Matthew99
Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
iktriad
Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
Helmut Zimmer
A leigazolják rész az AB-pletykás tweetre ment, azt külön kell kezelni, a másik meg ja, hiperszuper kocsi, aztán közben még garázs sincs 😊
Wyatt
Igen én is így értelmeztem.
RW az autó, a garázs meg az OL, ami védi az autót.
Dehát kurvára nincsen garázs, csak valami tákolt szar, amiben ránézésre se merőleges se párhuzamos nincsen, és kb annyit ér mint Presser Gábornak a mebucain.
Tűpontos.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.


 twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977
Matthew99
Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
iktriad
Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
Helmut Zimmer
A leigazolják rész az AB-pletykás tweetre ment, azt külön kell kezelni, a másik meg ja, hiperszuper kocsi, aztán közben még garázs sincs 😊
Wyatt
Nem a képpel van baj, az vicces, én kevertem össze az AB-s storyt, meg az én humorom el is fogyott mitagadás.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.


 twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977
Matthew99
Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
iktriad
Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
Helmut Zimmer
A leigazolják rész az AB-pletykás tweetre ment, azt külön kell kezelni, a másik meg ja, hiperszuper kocsi, aztán közben még garázs sincs 😊

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.


 twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977
Matthew99
Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
iktriad
Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
Helmut Zimmer
Szerintem itt arra akart gondolni a költő, hogy a jó kocsi ábrázolja wilsont, a "nem túl jó" állapotban lévő ház pedig a többi seahawks játékost.
De lehet csak én látom így, nem megbántva senkit persze.
kapitnono
Ok így már értem, köszi 😊
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 364 — WHO DAT!!!!
Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.


 twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977
Matthew99
Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
iktriad
Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
Helmut Zimmer
Szerintem itt arra akart gondolni a költő, hogy a jó kocsi ábrázolja wilsont, a "nem túl jó" állapotban lévő ház pedig a többi seahawks játékost.
De lehet csak én látom így, nem megbántva senkit persze.


több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.


 twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977
Matthew99
Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
iktriad
Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 056 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.


 twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977
Matthew99
Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 489 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 489 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Melót keresek, tehát van időm gondolkodni olyan dolgokon, amelyeken, amúgy nem szoktam.
Szóval elgondolkodtam Undi-átmeneti- visszavonulásán, és egyébként azt hiszem értem, és megértem. Az mindig szar, amikor egy topik olyan harcost veszít, akinek konzisztens, és határozott véleménye van, amit az idő ráadásul nem egy nem két alkalommal igazol.

Mindenesetre nekem is kevés pozitív gondolatom van, ha a csapatra gondolok
Az a helyzet, hogy egyrészt szerintem nem lesz szezon, úgy ahogy megszoktuk, ...lesz valami. Mindegy ez nem Hawks specifikus. Nyilván bennem van az a legfeljebb időnként, legfeljebb elemeiben szerethető játék, amelyet látok 3-4 éve. Persze Bills szurkolóként nevetségesnek hallom ezt még saját számból is. Az utóbbi hetek polgárháborús narratíváját itt most elengedném, mert nem ide tartozik. Ezzel kapcsolatban bőven kifejtettem a véleményem a Politika topikban. Carroll érával már nehezen tudok megbékélni. Engedjük el a draftot, mert ahhoz ő ért, de pl amit Kaepernick ügy utólagos narratívája kapcsán művel, annyira nem az én világom.

Nem engedem el a csapatot, mert a szerelem örök, de most igyekszem kevesebbet gondolni rá, nem olvasni, nem követni.
Sokszor felteszem a kérdést, mi lenne, ha Paul Allen még élne, és ereje teljében lenne. Nem tudom, lehet nem lenne más. Paul különben sem halt meg, csak megunta, és hazament. 😊

Undi viszont rohadtul fog hiányozni, úgyhogy remélem nem gondolja komolyan!!!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jamal nem egy hagyományos one dimension SS.
Tavaly 400 snappet volt a boxba.
300-at FS-ként
130-at slot
35-öt szélső corner
és kb 100szor a DL-be állt fel kvázi pass rusherként a fal szélére

Adams az nfl egy olyan univerzális védője, amit minden évben keresnek Reddick stb játékosokban, idén a drafton ugye Simmons volt ez. Csak a különbség, hogy Jamal nem egy ígéret hanem egy kész termék, aki bárhol áll fel ott jó. Coverben is baromi jó, nem egy szimpla box safety.
Vele lehet olyan diverz védő felállásokat összehozni amit csak elképzel a DC (itt HC de ez mindegy).

Az más kérdés, hogy szükség van-e, vagy máshogy fogalmazva rá van-e a legnagyobb szükség, de bárhogy is Adams nem egy "sokadrangú SS".
A Nose tck kivételével bárhova rakhatod és ő JÓ LESZ!


Liverpool Fc