Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 5 éve
Nem is konkrétan neked szólt. Csak már több helyen olvastam ehhez hasonlót. Én mindig csak akkor hiszem el a pletykákat, ha ott mosolyog egy darab üres papír felett valaki egy kiürült tollal.Nem feltételes módban fogalmaztam, elnézést érte.Most leigazolta valaki ezt a félig normálist? Mert itt most úgy jön le mintha osztaná már neki a Hawks szertáros a zoknit. Pedig aztán mindenki gyakorol mindenkivel, aztán mégse megy Barkley a Jetsbe meg OBJ el akárhova. Simán csak barátkoznak, edzenek viszik ide-oda az országban a vírust, de legalább nem bűnöznek.Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli SeattletAB-nak ez az utolsó lehetősége, szóval meg kell húznia magát... Ha ez teljesül, akkor ti jártok jól, ha meg nem, akkor húzhatja is magát lefele...
Duff
Reggio1914
Matthew99
Persze, nem igazolta le senki, csak uborkaszezon van, lehet beszélgetni az ilyen "mi lenne ha" dolgokról.
Reggio1914

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Nem feltételes módban fogalmaztam, elnézést érte.Most leigazolta valaki ezt a félig normálist? Mert itt most úgy jön le mintha osztaná már neki a Hawks szertáros a zoknit. Pedig aztán mindenki gyakorol mindenkivel, aztán mégse megy Barkley a Jetsbe meg OBJ el akárhova. Simán csak barátkoznak, edzenek viszik ide-oda az országban a vírust, de legalább nem bűnöznek.Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli SeattletAB-nak ez az utolsó lehetősége, szóval meg kell húznia magát... Ha ez teljesül, akkor ti jártok jól, ha meg nem, akkor húzhatja is magát lefele...
Duff
Reggio1914
Matthew99
Persze, nem igazolta le senki, csak uborkaszezon van, lehet beszélgetni az ilyen "mi lenne ha" dolgokról.
több mint 5 éve
most nem mernek mert lelövik őketMost leigazolta valaki ezt a félig normálist? Mert itt most úgy jön le mintha osztaná már neki a Hawks szertáros a zoknit. Pedig aztán mindenki gyakorol mindenkivel, aztán mégse megy Barkley a Jetsbe meg OBJ el akárhova. Simán csak barátkoznak, edzenek viszik ide-oda az országban a vírust, de legalább nem bűnöznek.Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli SeattletAB-nak ez az utolsó lehetősége, szóval meg kell húznia magát... Ha ez teljesül, akkor ti jártok jól, ha meg nem, akkor húzhatja is magát lefele...
Duff
Reggio1914
Matthew99
több mint 5 éve
Most leigazolta valaki ezt a félig normálist? Mert itt most úgy jön le mintha osztaná már neki a Hawks szertáros a zoknit. Pedig aztán mindenki gyakorol mindenkivel, aztán mégse megy Barkley a Jetsbe meg OBJ el akárhova. Simán csak barátkoznak, edzenek viszik ide-oda az országban a vírust, de legalább nem bűnöznek.Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli SeattletAB-nak ez az utolsó lehetősége, szóval meg kell húznia magát... Ha ez teljesül, akkor ti jártok jól, ha meg nem, akkor húzhatja is magát lefele...
Duff
Reggio1914
Szerkesztette: Matthew99

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli SeattletAB-nak ez az utolsó lehetősége, szóval meg kell húznia magát... Ha ez teljesül, akkor ti jártok jól, ha meg nem, akkor húzhatja is magát lefele...
Duff
több mint 5 éve
Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli SeattletLehetne egy új értékteremtőtök Sherman után
Duff
több mint 5 éve
Azert AB joval nagyobb debil fasz, mint Harvin. Remelem messze elkeruli Seattlet
több mint 5 éve
Harvin sztori 2.0Tessék egy kis Seahawks hír, mielőtt belefulladtok a dead zoneba: Wilson együtt készült AB-vel. Igen, azzal az AB-vel. És videó is van róla! twitter.com/MySportsUpdate/status/1278511900100263936Asszem Undit elég hosszú időre elveszítjük.
iktriad
Helmut Zimmer
Mi baj lehet belole? 😃
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Tessék egy kis Seahawks hír, mielőtt belefulladtok a dead zoneba: Wilson együtt készült AB-vel. Igen, azzal az AB-vel. És videó is van róla! twitter.com/MySportsUpdate/status/1278511900100263936Asszem Undit elég hosszú időre elveszítjük.
iktriad
több mint 5 éve
Az a tweet nem ártana. 😃Mondjuk ő nagyon kellene szerintem, es minden nappal nő a reményem ameddig nem ír alá mashoz.
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Azért azon gondolkozom, hogy twittelek egyet Clowneynak, hogy "már a vizesfiúk is mind elkeltek, hát mekkora gáz vagy már öcsém" 😊Ha ekkora marad az érdeklődés a csapat iránt, akkor üres topic előtt fogja játszani a csapat a meccseit. 😊 😊 😕 😕Szerintem most mindenki vakon van. Ujoncokrol semmi info, a szezon bizonytalan. Ki tudja mi lesz szeptemberben? Szurkolok nelkul melyik csapat lesz jo? Stb-stb
Helmut Zimmer
Ez az ev (ha lesz persze szezon) egy nagy katyvasz lesz, rengeteg WTF meccsel és meglepo eredmenyekkel.
Nekem legalabbis semmi elvarasom nincs, de azert persze szurkolok minden meccsen es varhatoan kihordok osszel 16 szivrohamot labon. 🙃
funkyparduc
több mint 5 éve
Ha ekkora marad az érdeklődés a csapat iránt, akkor üres topic előtt fogja játszani a csapat a meccseit. 😊 😊 😕 😕Szerintem most mindenki vakon van. Ujoncokrol semmi info, a szezon bizonytalan. Ki tudja mi lesz szeptemberben? Szurkolok nelkul melyik csapat lesz jo? Stb-stb
Helmut Zimmer
Ez az ev (ha lesz persze szezon) egy nagy katyvasz lesz, rengeteg WTF meccsel és meglepo eredmenyekkel.
Nekem legalabbis semmi elvarasom nincs, de azert persze szurkolok minden meccsen es varhatoan kihordok osszel 16 szivrohamot labon. 🙃
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Ha ekkora marad az érdeklődés a csapat iránt, akkor üres topic előtt fogja játszani a csapat a meccseit. 😊 😊 😕 😕
több mint 6 éve
Igen én is így értelmeztem.A leigazolják rész az AB-pletykás tweetre ment, azt külön kell kezelni, a másik meg ja, hiperszuper kocsi, aztán közben még garázs sincs 😊Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
Matthew99
iktriad
Helmut Zimmer
Wyatt
RW az autó, a garázs meg az OL, ami védi az autót.
Dehát kurvára nincsen garázs, csak valami tákolt szar, amiben ránézésre se merőleges se párhuzamos nincsen, és kb annyit ér mint Presser Gábornak a mebucain.
Tűpontos.
több mint 6 éve
Nem a képpel van baj, az vicces, én kevertem össze az AB-s storyt, meg az én humorom el is fogyott mitagadás.A leigazolják rész az AB-pletykás tweetre ment, azt külön kell kezelni, a másik meg ja, hiperszuper kocsi, aztán közben még garázs sincs 😊Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
Matthew99
iktriad
Helmut Zimmer
Wyatt
több mint 6 éve
A leigazolják rész az AB-pletykás tweetre ment, azt külön kell kezelni, a másik meg ja, hiperszuper kocsi, aztán közben még garázs sincs 😊Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
Matthew99
iktriad
Helmut Zimmer

több mint 6 éve
Ok így már értem, köszi 😊Szerintem itt arra akart gondolni a költő, hogy a jó kocsi ábrázolja wilsont, a "nem túl jó" állapotban lévő ház pedig a többi seahawks játékost.Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
Matthew99
iktriad
Helmut Zimmer
De lehet csak én látom így, nem megbántva senkit persze.
kapitnono
több mint 6 éve
Szerintem itt arra akart gondolni a költő, hogy a jó kocsi ábrázolja wilsont, a "nem túl jó" állapotban lévő ház pedig a többi seahawks játékost.Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
Matthew99
iktriad
Helmut Zimmer
De lehet csak én látom így, nem megbántva senkit persze.

több mint 6 éve
Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban.Esküszöm nem értem a posztot. Wilson eddig nem volt az autós típus, nem itt él, le van igazolva. DK-val gyakorolnak... Mindegy!
twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
Matthew99
iktriad
több mint 6 éve
Egy kép többet mond ezer szónál. Ennek a címe: Russell Wilson a Seattle Seahawksban. twitter.com/BleacherReport/status/1275496609904766977Ha bármelyik csapatoz is leigazolják, akkor Ed Wasielewski az év ügynöke.
Matthew99
több mint 6 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Melót keresek, tehát van időm gondolkodni olyan dolgokon, amelyeken, amúgy nem szoktam. Szóval elgondolkodtam Undi-átmeneti- visszavonulásán, és egyébként azt hiszem értem, és megértem. Az mindig szar, amikor egy topik olyan harcost veszít, akinek konzisztens, és határozott véleménye van, amit az idő ráadásul nem egy nem két alkalommal igazol.
Mindenesetre nekem is kevés pozitív gondolatom van, ha a csapatra gondolok
Az a helyzet, hogy egyrészt szerintem nem lesz szezon, úgy ahogy megszoktuk, ...lesz valami. Mindegy ez nem Hawks specifikus. Nyilván bennem van az a legfeljebb időnként, legfeljebb elemeiben szerethető játék, amelyet látok 3-4 éve. Persze Bills szurkolóként nevetségesnek hallom ezt még saját számból is. Az utóbbi hetek polgárháborús narratíváját itt most elengedném, mert nem ide tartozik. Ezzel kapcsolatban bőven kifejtettem a véleményem a Politika topikban. Carroll érával már nehezen tudok megbékélni. Engedjük el a draftot, mert ahhoz ő ért, de pl amit Kaepernick ügy utólagos narratívája kapcsán művel, annyira nem az én világom.
Nem engedem el a csapatot, mert a szerelem örök, de most igyekszem kevesebbet gondolni rá, nem olvasni, nem követni.
Sokszor felteszem a kérdést, mi lenne, ha Paul Allen még élne, és ereje teljében lenne. Nem tudom, lehet nem lenne más. Paul különben sem halt meg, csak megunta, és hazament. 😊
Undi viszont rohadtul fog hiányozni, úgyhogy remélem nem gondolja komolyan!!!
több mint 6 éve
Jamal nem egy hagyományos one dimension SS.Tavaly 400 snappet volt a boxba.
300-at FS-ként
130-at slot
35-öt szélső corner
és kb 100szor a DL-be állt fel kvázi pass rusherként a fal szélére
Adams az nfl egy olyan univerzális védője, amit minden évben keresnek Reddick stb játékosokban, idén a drafton ugye Simmons volt ez. Csak a különbség, hogy Jamal nem egy ígéret hanem egy kész termék, aki bárhol áll fel ott jó. Coverben is baromi jó, nem egy szimpla box safety.
Vele lehet olyan diverz védő felállásokat összehozni amit csak elképzel a DC (itt HC de ez mindegy).
Az más kérdés, hogy szükség van-e, vagy máshogy fogalmazva rá van-e a legnagyobb szükség, de bárhogy is Adams nem egy "sokadrangú SS".
A Nose tck kivételével bárhova rakhatod és ő JÓ LESZ!

Liverpool Fc