Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 729
Lehet rá számítani, hiszen gondolkozás nélkül Kiáll a társaiért, tűzön vízen át. 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
NA, elvileg csak a Giants CB-nel volt biztosan fegyver, Dunbarral kapcsolatban ellentetes vallomasokat tettek a szemtanuk. MEg benne van, hogy nem lesz letartoztatva es eltiltva sem, ugyanakkor egy ilyen urge nem kell az oltozobe, szoval en kitennem.
undisputedly
...majd Carroll pedagógiája... 😊
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
NA, elvileg csak a Giants CB-nel volt biztosan fegyver, Dunbarral kapcsolatban ellentetes vallomasokat tettek a szemtanuk. MEg benne van, hogy nem lesz letartoztatva es eltiltva sem, ugyanakkor egy ilyen urge nem kell az oltozobe, szoval en kitennem.
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Akkor kellene még egy CB ...
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Szinten huha

The @miramarpd said an arrest warrant has been issued for Giants’ CB Deandre Baker and Seahawks’ CB Quinton Dunbar for four counts of Armed Robbery with a Firearm and four counts of Aggravated Assault with a Firearm. Incident occurred May 13.
ThundersNFL
JS benne is látta az elszántságot... 😀 😊

Amúgy meg, ha lenne feltétel nélküli alapjövedelem, akkor szegény munkanélküli NFL játékosoknak nem kéne bűnözniük 😛
több mint 6 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 290 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Már Espn is hozza...
Ennyire offszezon van?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 290 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Szinten huha

The @miramarpd said an arrest warrant has been issued for Giants’ CB Deandre Baker and Seahawks’ CB Quinton Dunbar for four counts of Armed Robbery with a Firearm and four counts of Aggravated Assault with a Firearm. Incident occurred May 13.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 134 — andrasbora@gmail.com
Na most akkor elcseréljük Wilsont?

Ez is elég logikátlannak tűnik.
SONICS-SEAHAWKS
 buntetojog.info/kulonos-resz/btk-337-§-remhirterjesztes/
Helmut Zimmer
😀
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Na most akkor elcseréljük Wilsont?

Ez is elég logikátlannak tűnik.
SONICS-SEAHAWKS
 buntetojog.info/kulonos-resz/btk-337-§-remhirterjesztes/
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 366 — WHO DAT!!!!
Na most akkor elcseréljük Wilsont?

Ez is elég logikátlannak tűnik.
SONICS-SEAHAWKS
Nem olvastam erről sehol.

Most jött ki csak egy cikk, hogy elvileg 2018-ban a Browns tárgyalt veletek, hogy az 1/1-et adták volna Wilsonért.


több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 489 — Invisible man
Na most akkor elcseréljük Wilsont?

Ez is elég logikátlannak tűnik.
SONICS-SEAHAWKS
Az tuti, hogy akkor én többet ide nem jövök.
| És ezt vegye fenyegetésnek mindenki 😊 |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 134 — andrasbora@gmail.com
Na most akkor elcseréljük Wilsont?

Ez is elég logikátlannak tűnik.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739

Matthew99
Pályázatot hirdetek, mert szerintem ez a kép túlmutat önmagán, ennek a képnek története van.

12:00-tól óramutató járása szerint:
1.) - "Ó basszus hátrányban vagyunk..."
2.) - "TD" - X
3.)- "Most tényleg futni akarunk?"
4.)- 4&3
1.)- "Ó basszus hátrányban vagyunk..."


Várok alternatív megoldásokat. 😊
Helmut Zimmer
3:00 - 3 scramble játékkal mentünk át a pályán.
6:00 - A menetrendszerinti RB fumble a redzoneban. Turnover.
9:00 - 0-1 personel, mi meg megint felküldtük a magic 4-3 base-t.
12:00 - Ha jól látom KJ védekezik JuJu-n... Fasza, már mehetünk is vissza a pályára.
akdestroyer
12 óra: Bazmeg Ifedi, te büdösbogár, a bokámon fetrengsz!
3 óra: Fasza, kirúgtuk Tom Cable-t és még élek!!!
6 óra: Ki a tökkkköm az a Dave Canales???
9 óra: Na húzz anyádba Pete!

12 óra: Skittles, skittles everywhere...
3 óra: Ez a majom Metcalf cumit vett a szájába!
6 óra: Konstatálom, hogy George Fant végre elment... sooo there is a Chance
9 óra: ....Warmack 😕
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.

Matthew99
Pályázatot hirdetek, mert szerintem ez a kép túlmutat önmagán, ennek a képnek története van.

12:00-tól óramutató járása szerint:
1.) - "Ó basszus hátrányban vagyunk..."
2.) - "TD" - X
3.)- "Most tényleg futni akarunk?"
4.)- 4&3
1.)- "Ó basszus hátrányban vagyunk..."


Várok alternatív megoldásokat. 😊
Helmut Zimmer
3:00 - 3 scramble játékkal mentünk át a pályán.
6:00 - A menetrendszerinti RB fumble a redzoneban. Turnover.
9:00 - 0-1 personel, mi meg megint felküldtük a magic 4-3 base-t.
12:00 - Ha jól látom KJ védekezik JuJu-n... Fasza, már mehetünk is vissza a pályára.
akdestroyer
😊 Ugye hogy kúrva jó játék ez! 😀
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916

Matthew99
Pályázatot hirdetek, mert szerintem ez a kép túlmutat önmagán, ennek a képnek története van.

12:00-tól óramutató járása szerint:
1.) - "Ó basszus hátrányban vagyunk..."
2.) - "TD" - X
3.)- "Most tényleg futni akarunk?"
4.)- 4&3
1.)- "Ó basszus hátrányban vagyunk..."


Várok alternatív megoldásokat. 😊
Helmut Zimmer
3:00 - 3 scramble játékkal mentünk át a pályán.
6:00 - A menetrendszerinti RB fumble a redzoneban. Turnover.
9:00 - 0-1 personel, mi meg megint felküldtük a magic 4-3 base-t.
12:00 - Ha jól látom KJ védekezik JuJu-n... Fasza, már mehetünk is vissza a pályára.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Kéne nagyon:
- egy dislike gomb!!!
- Séta! Főzess otthon anyukáddal, kisköcsög gomb

😛
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM

Matthew99
1. EndZone akkor most fussunk egyet meg van idő
2. Passzoljunk baszod, mínusz yardos lett a futás
3. Ez, hogy lett INT vazze
4. Mondtam, hogy futni kellett volna..

Sorry 😊
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 489 — Invisible man

Matthew99
Pályázatot hirdetek, mert szerintem ez a kép túlmutat önmagán, ennek a képnek története van.

12:00-tól óramutató járása szerint:
1.) - "Ó basszus hátrányban vagyunk..."
2.) - "TD" - X
3.)- "Most tényleg futni akarunk?"
4.)- 4&3
1.)- "Ó basszus hátrányban vagyunk..."


Várok alternatív megoldásokat. 😊
Helmut Zimmer
Draft 2020

9 óránál - 1/27 pick "LB. Fasza."
6 óránál - 2/48 pick "DE. Egyre jobb."
3 óránál - 3/69 pick "Ottvan-e. Végre támadófal."
12 óránál - többi pick "Ez igen."


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.

Matthew99
Pályázatot hirdetek, mert szerintem ez a kép túlmutat önmagán, ennek a képnek története van.

12:00-tól óramutató járása szerint:
1.) - "Ó basszus hátrányban vagyunk..."
2.) - "TD" - X
3.)- "Most tényleg futni akarunk?"
4.)- 4&3
1.)- "Ó basszus hátrányban vagyunk..."


Várok alternatív megoldásokat. 😊
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 489 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
… Akkor lenne jó ez a játék, ha lehetne húzni a divből még. Donald bent lett volna, másképpen húztál volna 😊 😊 😊
A Miller pick szerintem hatalmas reach volt, mert ugye csak 1 TE-t kell húzni, a Graham-Dissly páros egyike sem lenne nagy downgrade, míg a LB és Secondary sorban vékonyabb a felhozatal, mivel korszakos zsenik játszottak az évek során.

Jelenleg Sonics csapatára voksolnék, mert a legendás defense húzóembereit sikerült megszerezni, a maradék posztokra bőven lehet jó játékosokat találni későbbi körökben (WR-ek közt a Harvin, Rice, Baldwin, Tate, Kearse, Lockett, Metcalf soron szépen meg lehet osztozni, DL-ba is bőven vannak még korábbi kezdők Clowney, Clemons, BigRed, Reed, Mebane..)
Nadal17
Dissly-ben max potencial van. Eddig mennyi meccset jatszott a 2 ev alatt serules elott? Harvin szinten. Abban a kvazi egy evben amig itt volt, csinalt 5 elkapast. Rice szinten tul volt mar a zenitjen. Clowney szinten egy evet volt itt, 3,5 sack es kihagyott mennyit, 4 meccset is? Sheldon Richardson is tipikusan ilyen, a Seahawksban nem sok mindent mutatott korabbi onmagahoz kepest.

Graham max elkapni tud, egyertelmuen NEM REACH (😛) Miller. Kicsit legyetek homerok. Az o injury hostoryjat nem er vitatni.

Erdekes lesz majd a kovetkezo posztja Ak-nak, lathatjatok hogyan alakult. Ezek szerint en tartom csak tulertekeltnek a safety posztokat 😊
undisputedly
Ez oké, csak OL nélkül egy Miller sokoldalúsága sem feltétlenül lenne akkora upgrade, mint amekkora pusztítást tudott végezni TT vagy Hill amikor pályán volt.
Nadal17
Igen, de pont, hogy egy eros runblocking interior OL van nalam, megspekelve Lynch-csel es Millerrel. Barkin atfutunk, akar tobbszor is ha kell.
undisputedly
Helmut Zimmer
Donaldon oda-vissza, elolrol-hatulrol, naponta 2x futunk at 😊
undisputedly
Jól látod, naponta 2x.... 30 próbálkozásból! 😀 😀 😀
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
… Akkor lenne jó ez a játék, ha lehetne húzni a divből még. Donald bent lett volna, másképpen húztál volna 😊 😊 😊
A Miller pick szerintem hatalmas reach volt, mert ugye csak 1 TE-t kell húzni, a Graham-Dissly páros egyike sem lenne nagy downgrade, míg a LB és Secondary sorban vékonyabb a felhozatal, mivel korszakos zsenik játszottak az évek során.

Jelenleg Sonics csapatára voksolnék, mert a legendás defense húzóembereit sikerült megszerezni, a maradék posztokra bőven lehet jó játékosokat találni későbbi körökben (WR-ek közt a Harvin, Rice, Baldwin, Tate, Kearse, Lockett, Metcalf soron szépen meg lehet osztozni, DL-ba is bőven vannak még korábbi kezdők Clowney, Clemons, BigRed, Reed, Mebane..)
Nadal17
Dissly-ben max potencial van. Eddig mennyi meccset jatszott a 2 ev alatt serules elott? Harvin szinten. Abban a kvazi egy evben amig itt volt, csinalt 5 elkapast. Rice szinten tul volt mar a zenitjen. Clowney szinten egy evet volt itt, 3,5 sack es kihagyott mennyit, 4 meccset is? Sheldon Richardson is tipikusan ilyen, a Seahawksban nem sok mindent mutatott korabbi onmagahoz kepest.

Graham max elkapni tud, egyertelmuen NEM REACH (😛) Miller. Kicsit legyetek homerok. Az o injury hostoryjat nem er vitatni.

Erdekes lesz majd a kovetkezo posztja Ak-nak, lathatjatok hogyan alakult. Ezek szerint en tartom csak tulertekeltnek a safety posztokat 😊
undisputedly
Ez oké, csak OL nélkül egy Miller sokoldalúsága sem feltétlenül lenne akkora upgrade, mint amekkora pusztítást tudott végezni TT vagy Hill amikor pályán volt.
Nadal17
Igen, de pont, hogy egy eros runblocking interior OL van nalam, megspekelve Lynch-csel es Millerrel. Barkin atfutunk, akar tobbszor is ha kell.
undisputedly
Helmut Zimmer
Donaldon oda-vissza, elolrol-hatulrol, naponta 2x futunk at 😊
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
… Akkor lenne jó ez a játék, ha lehetne húzni a divből még. Donald bent lett volna, másképpen húztál volna 😊 😊 😊
A Miller pick szerintem hatalmas reach volt, mert ugye csak 1 TE-t kell húzni, a Graham-Dissly páros egyike sem lenne nagy downgrade, míg a LB és Secondary sorban vékonyabb a felhozatal, mivel korszakos zsenik játszottak az évek során.

Jelenleg Sonics csapatára voksolnék, mert a legendás defense húzóembereit sikerült megszerezni, a maradék posztokra bőven lehet jó játékosokat találni későbbi körökben (WR-ek közt a Harvin, Rice, Baldwin, Tate, Kearse, Lockett, Metcalf soron szépen meg lehet osztozni, DL-ba is bőven vannak még korábbi kezdők Clowney, Clemons, BigRed, Reed, Mebane..)
Nadal17
Dissly-ben max potencial van. Eddig mennyi meccset jatszott a 2 ev alatt serules elott? Harvin szinten. Abban a kvazi egy evben amig itt volt, csinalt 5 elkapast. Rice szinten tul volt mar a zenitjen. Clowney szinten egy evet volt itt, 3,5 sack es kihagyott mennyit, 4 meccset is? Sheldon Richardson is tipikusan ilyen, a Seahawksban nem sok mindent mutatott korabbi onmagahoz kepest.

Graham max elkapni tud, egyertelmuen NEM REACH (😛) Miller. Kicsit legyetek homerok. Az o injury hostoryjat nem er vitatni.

Erdekes lesz majd a kovetkezo posztja Ak-nak, lathatjatok hogyan alakult. Ezek szerint en tartom csak tulertekeltnek a safety posztokat 😊
undisputedly
Ez oké, csak OL nélkül egy Miller sokoldalúsága sem feltétlenül lenne akkora upgrade, mint amekkora pusztítást tudott végezni TT vagy Hill amikor pályán volt.
Nadal17
Igen, de pont, hogy egy eros runblocking interior OL van nalam, megspekelve Lynch-csel es Millerrel. Barkin atfutunk, akar tobbszor is ha kell.
undisputedly
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
A Miller pick szerintem hatalmas reach volt, mert ugye csak 1 TE-t kell húzni, a Graham-Dissly páros egyike sem lenne nagy downgrade, míg a LB és Secondary sorban vékonyabb a felhozatal, mivel korszakos zsenik játszottak az évek során.

Jelenleg Sonics csapatára voksolnék, mert a legendás defense húzóembereit sikerült megszerezni, a maradék posztokra bőven lehet jó játékosokat találni későbbi körökben (WR-ek közt a Harvin, Rice, Baldwin, Tate, Kearse, Lockett, Metcalf soron szépen meg lehet osztozni, DL-ba is bőven vannak még korábbi kezdők Clowney, Clemons, BigRed, Reed, Mebane..)
Nadal17
Dissly-ben max potencial van. Eddig mennyi meccset jatszott a 2 ev alatt serules elott? Harvin szinten. Abban a kvazi egy evben amig itt volt, csinalt 5 elkapast. Rice szinten tul volt mar a zenitjen. Clowney szinten egy evet volt itt, 3,5 sack es kihagyott mennyit, 4 meccset is? Sheldon Richardson is tipikusan ilyen, a Seahawksban nem sok mindent mutatott korabbi onmagahoz kepest.

Graham max elkapni tud, egyertelmuen NEM REACH (😛) Miller. Kicsit legyetek homerok. Az o injury hostoryjat nem er vitatni.

Erdekes lesz majd a kovetkezo posztja Ak-nak, lathatjatok hogyan alakult. Ezek szerint en tartom csak tulertekeltnek a safety posztokat 😊
undisputedly
Ez oké, csak OL nélkül egy Miller sokoldalúsága sem feltétlenül lenne akkora upgrade, mint amekkora pusztítást tudott végezni TT vagy Hill amikor pályán volt.
Nadal17
Igen, de pont, hogy egy eros runblocking interior OL van nalam, megspekelve Lynch-csel es Millerrel. Barkin atfutunk, akar tobbszor is ha kell.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Erdekes lesz majd a kovetkezo posztja Ak-nak, lathatjatok hogyan alakult. Ezek szerint en tartom csak tulertekeltnek a safety posztokat 😊
undisputedly
Mindenki túlértékeli a safety posztot, hacsak nem kap két ilyen mindenhol bevethetőt belőle. Szerintem meg a támadó fal is túlértékelt, mert láthatjuk mit művel Wilson nélküle.
Matthew99
Na, azért tudjuk, hogy Wilson csak egy van 😛

Wentz tud még hasonló szabadulásokat művelni, ha az egyébként korrekt fal beomlik, csak ő kevésbé szerencsés 😊
dande
Elértük a lejtő alját 😀