Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 6 éve
Troll ON Miért csak ti játszattok? Troll off. Gratula AK-nak, remek ötlet.Én ugye azért mert én találtam ki, undi volt a fix ember, akivel tudtam hogy meg szeretnék mérkőzni, SONICS meg a leggyorsabban reagált (kb 26 másodperc) a topicban való felhívásra, ahol a 3.embert kerestem.
BigBaltazar
Tervezek majd második kört, akkor már 4 emberrel, privátban lehet majd jelentkezni.
(4-nél több emberrel szerintem amúgy sincs értelme játszani, mert nagyon komolytalanná válnának a csapatok, Aboushikkal meg Terrellekkel.)
DE, most a játék. Sokat gondolkodtam ki a befutó Sonic vagy AK. Végül azért döntöttem AK mellett, mert ha van egy korszakos zseni QB-d akkor kutya kötelességed megvédeni, még ha Schneiderék nem is így gondolják. Undi azért csak a harmadik, mert bár a Sherm pickkel tutit húzott, de se a Bennett se a Miller pick nem tetszik.Köszönöm a bizalmat.
BigBaltazar
Én tudatosan választottam azt a stratégiát, hogy az A+os ikonok helyett, inkább B+os embereket húzok a szűkebb posztokról, cserébe nem kell majd C meg D osztályú bohócokat pickelni a draft utolsó harmadában, a telítettebb posztokon még mindig simán lesznek B-sek.
Ezért tudom hogy nem túl szexi az első 5 pick-em, de a terveim szerint később ez a befektetés visszajön a réven. Spoilerezni nem akarok, az hogy ez sikerül-e, a továbbiakban majd kiderül.
Sonics csapata pl. abszolút fejnehéz, ami most nagyon szexi, ellenben nagyon kíváncsi leszek, ki fogja majd nála megvédeni Wilsont. 😀
undisputedlyUndi meg expert stratéga, az összes általunk kihúzott játékost sikerült trükkösen egyetlen egy posztban jól leszólnia, ez a posztja már-már a pszichikai hadviselés halálcsillaga. 😀
Gondolom az ő pickjei makulátlanok lesznek.
Na megállj, jön még kutyára kamion. 😀
több mint 6 éve
OFF:Néhány német haverral, egyben Steel fannel játszottunk hasonlót, nekünk az ALL Time PIT csapatból lehetett választani, kb így:
bleacherreport.com/articles/498070-top-50-greatest-pittsburgh-steelers-of-all-time
Érdekesség, hogy pl: LeVeon Bell, Santonio Holmes, Mike Wallace, Ryan Shazier vagy Marvel Smith nem lett végül draftolva 😊
ON
Király játék, én Sonics-ra tennék most
több mint 6 éve
Na, azért tudjuk, hogy Wilson csak egy van 😛Erdekes lesz majd a kovetkezo posztja Ak-nak, lathatjatok hogyan alakult. Ezek szerint en tartom csak tulertekeltnek a safety posztokat 😊Mindenki túlértékeli a safety posztot, hacsak nem kap két ilyen mindenhol bevethetőt belőle. Szerintem meg a támadó fal is túlértékelt, mert láthatjuk mit művel Wilson nélküle.
undisputedly
Matthew99
Wentz tud még hasonló szabadulásokat művelni, ha az egyébként korrekt fal beomlik, csak ő kevésbé szerencsés 😊
több mint 6 éve
Fasza játék, de a szívem szakad meg amikor egy aranycsapatot feldarabolnak. (Még ha csak képzeletben is) A mai napig emésztem Sherm meg ET távozását, Unger elherdálását, itakdálse. Na de azért figyelek mit alakítotok. Csak Wilsonra vigyázzon mindenki!
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Erdekes lesz majd a kovetkezo posztja Ak-nak, lathatjatok hogyan alakult. Ezek szerint en tartom csak tulertekeltnek a safety posztokat 😊Mindenki túlértékeli a safety posztot, hacsak nem kap két ilyen mindenhol bevethetőt belőle. Szerintem meg a támadó fal is túlértékelt, mert láthatjuk mit művel Wilson nélküle.
undisputedly

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Troll ON Miért csak ti játszattok? Troll off. Gratula AK-nak, remek ötlet. DE, most a játék. Sokat gondolkodtam ki a befutó Sonic vagy AK. Végül azért döntöttem AK mellett, mert ha van egy korszakos zseni QB-d akkor kutya kötelességed megvédeni, még ha Schneiderék nem is így gondolják. Undi azért csak a harmadik, mert bár a Sherm pickkel tutit húzott, de se a Bennett se a Miller pick nem tetszik.
Szerkesztette: BigBaltazar
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Ez oké, csak OL nélkül egy Miller sokoldalúsága sem feltétlenül lenne akkora upgrade, mint amekkora pusztítást tudott végezni TT vagy Hill amikor pályán volt.A Miller pick szerintem hatalmas reach volt, mert ugye csak 1 TE-t kell húzni, a Graham-Dissly páros egyike sem lenne nagy downgrade, míg a LB és Secondary sorban vékonyabb a felhozatal, mivel korszakos zsenik játszottak az évek során.Dissly-ben max potencial van. Eddig mennyi meccset jatszott a 2 ev alatt serules elott? Harvin szinten. Abban a kvazi egy evben amig itt volt, csinalt 5 elkapast. Rice szinten tul volt mar a zenitjen. Clowney szinten egy evet volt itt, 3,5 sack es kihagyott mennyit, 4 meccset is? Sheldon Richardson is tipikusan ilyen, a Seahawksban nem sok mindent mutatott korabbi onmagahoz kepest.
Jelenleg Sonics csapatára voksolnék, mert a legendás defense húzóembereit sikerült megszerezni, a maradék posztokra bőven lehet jó játékosokat találni későbbi körökben (WR-ek közt a Harvin, Rice, Baldwin, Tate, Kearse, Lockett, Metcalf soron szépen meg lehet osztozni, DL-ba is bőven vannak még korábbi kezdők Clowney, Clemons, BigRed, Reed, Mebane..)
Nadal17
Graham max elkapni tud, egyertelmuen NEM REACH (😛) Miller. Kicsit legyetek homerok. Az o injury hostoryjat nem er vitatni.
Erdekes lesz majd a kovetkezo posztja Ak-nak, lathatjatok hogyan alakult. Ezek szerint en tartom csak tulertekeltnek a safety posztokat 😊
undisputedly
több mint 6 éve
A Miller pick szerintem hatalmas reach volt, mert ugye csak 1 TE-t kell húzni, a Graham-Dissly páros egyike sem lenne nagy downgrade, míg a LB és Secondary sorban vékonyabb a felhozatal, mivel korszakos zsenik játszottak az évek során.Dissly-ben max potencial van. Eddig mennyi meccset jatszott a 2 ev alatt serules elott? Harvin szinten. Abban a kvazi egy evben amig itt volt, csinalt 5 elkapast. Rice szinten tul volt mar a zenitjen. Clowney szinten egy evet volt itt, 3,5 sack es kihagyott mennyit, 4 meccset is? Sheldon Richardson is tipikusan ilyen, a Seahawksban nem sok mindent mutatott korabbi onmagahoz kepest.
Jelenleg Sonics csapatára voksolnék, mert a legendás defense húzóembereit sikerült megszerezni, a maradék posztokra bőven lehet jó játékosokat találni későbbi körökben (WR-ek közt a Harvin, Rice, Baldwin, Tate, Kearse, Lockett, Metcalf soron szépen meg lehet osztozni, DL-ba is bőven vannak még korábbi kezdők Clowney, Clemons, BigRed, Reed, Mebane..)
Nadal17
Graham max elkapni tud, egyertelmuen NEM REACH (😛) Miller. Kicsit legyetek homerok. Az o injury hostoryjat nem er vitatni.
Erdekes lesz majd a kovetkezo posztja Ak-nak, lathatjatok hogyan alakult. Ezek szerint en tartom csak tulertekeltnek a safety posztokat 😊
több mint 6 éve
Sonics 👌
több mint 6 éve
A Miller pick szerintem hatalmas reach volt, mert ugye csak 1 TE-t kell húzni, a Graham-Dissly páros egyike sem lenne nagy downgrade, míg a LB és Secondary sorban vékonyabb a felhozatal, mivel korszakos zsenik játszottak az évek során. Jelenleg Sonics csapatára voksolnék, mert a legendás defense húzóembereit sikerült megszerezni, a maradék posztokra bőven lehet jó játékosokat találni későbbi körökben (WR-ek közt a Harvin, Rice, Baldwin, Tate, Kearse, Lockett, Metcalf soron szépen meg lehet osztozni, DL-ba is bőven vannak még korábbi kezdők Clowney, Clemons, BigRed, Reed, Mebane..)
több mint 6 éve
Ennyi volt mára, holnap érkezik a következő 15 húzás.Nekem Sonics húzásai tetszenek. Nincs támadó oldal de a védelem megerőszakol mindenkit.
5 kör ment le, nálatok kinek tetszik eddig a legjobban a draftja?
Undi: R.Sherman, M.Lynch, F.Clark, Z.Miller, M.Bennett
AK: D.Brown, R.Okung, J.Britt, Q.Diggs, S.Griffin
SONICS: E.Thomas, M.Unger, B.Wagner, K.Chancellor, C.Avril
akdestroyer

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Ennyi volt mára, holnap érkezik a következő 15 húzás.Habar AK es SONICS is jol huzott, en Undira szavaznek, eddig o nyeri. 😀
5 kör ment le, nálatok kinek tetszik eddig a legjobban a draftja?
Undi: R.Sherman, M.Lynch, F.Clark, Z.Miller, M.Bennett
AK: D.Brown, R.Okung, J.Britt, Q.Diggs, S.Griffin
SONICS: E.Thomas, M.Unger, B.Wagner, K.Chancellor, C.Avril
akdestroyer
Szerk: Az otletgazda es a hattermunka megvalositoja is AK volt, nekunk csak pickelni kellett egy erre kitalalt feluleten.
Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Mindeközben hogy felfrissítsük a topicot, toltunk a háttérben undisputedly-vel és SONICS-SEAHAWKS-al egy draft játékot, amelynek végeredményét most közöljük. Minden nap (...ez majd még elválik 😀) 5 kör (15 választás) kerül majd ki ide, kommentárokkal, a legvégén pedig megszavazhatjátok, hogy kinek sikerült a legjobban a csapata. Lássuk hát.
Röviden a szabályokról:
-A RW-éra játékosaiból lehetett húzni (2012-2019)
-Russell Wilsont mindenki instant megkapta.
-Nincsenek sweeperek, minden játékoshoz be volt írva egy fix poszt, (általában az ahol a legtöbbet játszott), mesterségesen generálva ezzel egy kicsit nagyobb nehézséget.
-Puntert lehetett duplán húzni
-A draftolandó csapat így nézett ki: QB, RB, TE, 3xWR, 2xDE, 2xDT, 2xLB, LB/sCB, 2xCB, FS, SS
-A húzások fantasy formában működtek, a sorsolás végeredményeként undié volt az 1/1, sonics-é az 1/2, én választottam utolsóként.
-A draft alatti (lentebb olvasható) kommentárokat, stratégiákat, menet közben nem osztottuk meg egymással, most a végén írtuk egybe a cikkhez.
Lássuk hát az első 5 választást, kinek hogy sikerült.
Draft előtti gondolatok:
undisputedly: "Úgy mentem neki a draftnak, hogy az első 1-2 választásommal BPA-zok, majd utána feltöltöm a falakat. Leginkább a támadófalban volt szűkös a “jószág”, hiszen az elmúlt 10 évben mindössze 2 játékos fordult meg itt, aki átlagon felüli volt (Okung es Duane Brown), habár elitnek egyiket sem nevezném."
AK: "SONICS-ot még nem nagyon ismerem, de abban egészen biztos vagyok hogy undi kolléga 3x akkora lexikális tudással rendelkezik mint én, és egy csendes mezei BPA drafton bucira ver. Szóval úgy döntöttem, hogy én leszek a sakktáblán a galamb, aki felrúgja a bábukat és odaszarik mindenhova. Muszáj összezavarnom a rendszert, mert ez az egyetlen esélyem."
SONICS: "Jó móka lesz ez, remélem az Okung-Brown tackle párost be tudom húzni az első két pickemmel. Mondjuk az egyik úgyis benn lesz még a 2. körben is. Inkább egy jó Earl Thomasszal kezdek, végül is szegény Earl magánéleti válságban van mostanság, jól esne neki."
Na najrá, Undi is on the clock!
1.pick (undi): Richard Sherman, CB
Az én értékelésem szerint a “drafton“ mindössze 5 db játékos volt akit elitnek lehetett nevezni (Sherman, ET, Kancellar, Lynch, Wagner). Tekintve, hogy közülük mindössze egy játszott a legértékesebb 3 pozíció (LT, DE, CB) egyiken, nem volt kérdés, hogy Sherman lesz az első választásom.
5x-os ProBowler, 5x-os Allpro (1st and 2nd team), az NFL All-Decade csapatának tagja és a SB győztes csapatunk egyik vezére. Szerintem Russ es Lynch mellett o a legjobb játékos aki nálunk játszott az elmúlt évtizedben.
AK: "Kicsit más eszmefuttatás mentén, de én is Shermant vittem volna elsőnek, csak hát a legrosszabb
pozícióból várhattam a draftot. Kicsit sírok, de nem ért váratlanul a dolog."
SONICS:Jó CB van még elég, reméltem, hogy nem Thomast viszi.
2.pick (SONICS): Earl Thomas, FS
ET!
undi: "SONICS meglepetésre ET-t vitte ki a 2.pick-el, aminek örültem, mivel nem prémium poszt."
AK: "Óbazd+, első felvonás.
Nálam nincs surprise, lehet hogynem prémium a poszt, de ET az prémium volt, nem is akármilyen. Emellett pedig nagyon vékony az a FS sor, akiből meríteni lehet.
Az én stratégiám a BPA-zás helyett abszolút arra épült, hogy elsőnek a szarabb minőségű posztokból vigyem ki azt a pár használható embert aki van."
3.pick (AK): Russell Okung, OT
4.pick (AK): Duane Brown, OT
Miután kiment a két D# ikon, máris úgy döntöttem hogy újratervezem az egész draftomat: Ahelyett hogy kihúzgálnám a csilli-villi védőjátékosokat, inkább megpróbálok egy passheavy űroffense-t kiállítani, egy közepesen jó D# mellett. Elvégre RW a QB.
Ez ilyen O# nálam a 2 franchise OT kihúzásával kezdődik. Lehet hogy ezzel a többiek úgy
vannak, hogy háhá, és kihúzhatnak még pár klasszist, de hát mégis mennyire lesz komolyan
vehető egy olyan csapat, ahol Fantek meg Ifedik védik majd RW oldalát? 😀
Hamarosan kiderül. 😀
Okung nem volt A+os sztár, viszont elég magasan szerepel a JS féle "elengedem a jövő
játékosát az újoncszerződés után" balfaszságait tartalmazó listán.
Duane Brown a másik kimagasló OT a mezőnyben.
Szerintem nobrainer pick, ha nem én húzom be, SONICS vagy undi azonnal kiviszi utánam
undi: "A draft első nagy sokkja, amikor is AK kolléga a következő pickre kivitte mind Okungot, mind pedig Brown-t. Ekkor jöttem rá – a szabályok újbóli elolvasásával-, hogy a drafton nem LT es RT posztok vannak, hanem siman OT, igy AK kihúzhatta a két top OT-t, nem szegett szabályt (sajnos 😀)
Mivel az utánuk következő falemberek majdnem megegyeztek minőségre, így a draft stratégiámon korrigálva úgy döntöttem, a hátsó körökre hagyom az OL-t, remélve, hogy koruknal fogva AK es SONICS nem emlékeznek majd az évtized elején játszó Giacomini-re és P. Lewis-ra. Egyik sem volt kifejezetten jó, de átlagosnál jobbak voltak mindketten."
SONICS: "Faszomat mán! Kibaszott Giacomini, meg Ifedi, meg a félkegyelmű Garry Gilliam marad csak. Innen kezdve átmegyek Pete Carrollba és leszarom a támadófalat. Minek az...."
5.pick (SONICS): Max Unger, C
Mégse. Legalább a snap legyen jó, ha már sack lesz a playből úgyis.
AK: "Meglepett hogy Unger ennyire magasan ment ki, azt hittem nagyobb sleeper lesz. Hozzám viszont már be volt írva #9-en. 😀 Mondjuk így utólag, úgy gondolom, hogy az OT rush megtette a várt hatást. Legalábbis én éreztem itt egy kis pánikszagot. 😀"
undi: -
6.pick (undi): Marshawn Lynch, RB
A draft steal-jet sikerült kivinnem Lynch személyében.
5×-os Pro Bowl-er 2x-es Allpro, 2× NFL rushing touchdowns leader (2013, 2014), és szintén tagja az NFL All-Decade csapatanak. A SB győztes csapatunk vezére támadó oldalon. Ezzel a pickkel sikerült a két legjobb játékost (RW-t ugye mindenki megkapta) kivinnem.
Eddig nyerem a draftot.
SONICS: "Lynchet már a játék előtt elengedtem, tudtam, hogy nem viszek futót magasan."
AK: "Mivel nálam passheavy csapat épül, nem volt a boardomon olyan magasan RB, hogy
kihúzzam #3-4-en. Nem érzem hibának az elengedését, azzal meg tisztában voltam hogy nem csúszik le #9-ig."
7.pick (undi): Frank Clark, DE
A következő pickkel már a védőoldalra fókuszáltam, a 3 legfontosabb poszt egyikére,
DE-re húztam Frank Clarkot. Ugyan még karrierje elején jár, de úgy gondolom, hogy a Bennett,
Avril, Clemons, Irvin es Clark alkotta 5-ösbol ő (lesz) a legjobb.
SONICS: "Avril és Bennett nálam feljebb van."
AK: "Clark kihúzása itt nálam reach. Az egy dolog, hogy nálam Bennett feljebb van a listán, de a fő bajom a pick-el inkább az, hogy nagyon telített ez az évtized kiváló védőfalemberekből, és innen a 60.pickkel is simán húzok jó kezdőt.
Amúgy nekem is a kedvenc edge-rusherem volt, sok évig vitte egyedül a hátán a védőfalat (mint tavaly Clowney), míg Bennettnek egy korszakos védőfalban kellett (és tudott) lubickolni. Nem ugyanaz."
8.pick (SONICS): Bobby Wagner, LB
Az NFL történetének egyik legjobbja. Posztfüggetlenül.
undi: "Egyike az 5 elit játékosnak a boardomon, de az LB nem prémium poszt, így nem fókuszáltam rá."
AK: "Wagnert én is most vittem volna, pont nem esett le 😕"
9.pick (AK): Justin Britt, C
Voltak még bent remek BPA játékosok, de vittem tovább a saját stratégiámat. Max Unger korai kiválása nálam beindította a pánikgombot: Lewis és Hunt átlag alatti kezdők, és egyiküket sem szerettem volna a snap fölött látni, márpedig ha hagyom csúszni, és undi kiviszi Brittet egyből ebben a helyzetben találom magam.
Justin Britt a támadófalat vitte a hátán sok éven át, nálam ő a belső védőfal unsung heroja. Több olyan szezonja is volt ahol top 5 volt a posztján passzblokkban. Ő sem A+os sztár, viszont egy nagyon kiegyensúlyozott játékos volt, csendesen tette a dolgát, szerettem. Itt is jó helye lesz.
undi: "AK kolléga a falat tartja prioritásnak, igy nem meglepő a húzás. Mivel mindketten vittek már centert, így hagyhatom az utolso huzasra a titkos favoritom."
SONICS: "Hát jó..."
10.pick (AK): Quandre Diggs, FS
A legnagyobb dilemmámhoz érkeztem a 10. választásnál. Nagyon-nagyon akartam Kam-et a csapatba, de SS-ben ott volt még McDougald valamint mentőövként Blair is, későbbi körökben mindkettőt szívesen láttam volna a csapatomban.
Ellenben az FS-el, ahol ET mögött igazából kúrvára nem volt senki a listámon, és ha undi kiviszi Diggs-et, akkor ott vagyok hogy választhatok Terrell és TT közül.
Köszönöm nem, úgyhogy reach-nem reach, de én azonnal vittem Diggs-et, aki egy potensebb védelemben sokkal nagyobb sztár lehetne, emellett igazi locker room leader is, imádom hogy ő lesz a csapatom söprögetője.
(ui: ...később undi kolléga kisebb csítje miatt úgy alakult, hogy hatalmasat reacheltem végül, de most már így marad 😀)
undi: "Diggs jó húzás, én is lamentáltam rajta, hogy mikor vigyem ki, de tekintve, hogy a fél szezont sérülten töltötte, az injury concern miatt nem tettem magasra a listámon."
SONICS: "Ez is, vihetem BamBamet!"
11.pick (SONICS): Kam Chancellor, SS
BamBam!
undi: "Kancellár egyike az elit játékosoknak, de az SS értéktelen pozíció."
AK: "Az egyik szemem sír, de ma se csinálnám másként: ha a T.Thompson-K.Chancellor és Diggs-McDougald párosból kell választani, 10-ből 10-szer utóbbira rakok. Mindemellett: BamBam!!!<3"
12.pick (undi): Zach Miller, TE
Sokat gondolkodtam, hogy kivigyem-e itt DK Metcalf-et, de reménykedtem benne, hogy a többiek bent hagyják a későbbi huzásaimig, így a draft titkos szuperfegyverét, Zach Millert húztam.
Eredetileg az Oakland draftolta 2007 környékén, 2010-ben ProBowlba választották, majd 2011-ben igazoltuk le FA-kent. O volt a PC-era elso nagy FA igazolasa. A liga talan legjobb blokkolo TE-je aki elkapni is kivaloan tudott, habar mi ritkabban hasznaltuk ott, de ha szorul a hurok, akkor altalaban megtalaltuk. Mindketto SB szerepelsunkben elevulhetetlen erdemeket szerzett. A serulesek miatt eleg koran visszavonult. Nem kerdes, hogy az elmult evtized legjobb TE-je nalunk, a seahawks.com-on is bevalasztottak az All-Decade teambe.
SONICS: "Nem baj, majd viszem Grahamet, blokkolással úgyse foglalkozunk."
AK: "Miller nálam is első volt a listán, de számomra nem magaslott ki annyira a TE classból - mint mondjuk M.Unger a saját posztján, ez pedig így nekem kevés volt ahhoz, hogy top10-es pickkel kihúzzam. 20 körül már biztos vittem volna."
13.pick (undi): Michael Bennett, DE
Kovetkezo pickkel az evtized 2. legjobb Seahawks DE-jet is kihuztam, nevezetesen Michael Bennettet. Ugyan mint embert, nagyon megvetem tobb hazugsaga es botranya miatt is, de a palyan nagyon jol ertette a dolgat.
3x-os ProBowler, 70 koruli karrier sack szam. A prototipus hibrid falember aki 3. downon belulrol is tud nyomast gyakorolni. Avrillal egyutt a bajnok csapatunk utolso puzzlejei voltak. Habar Avril-t sokkal job embernek tartom, kettejuk kozul Bennett volt a jobb jatekos, igy ot huztam.
SONICS: "A következő pickkel sajnos ki kell húzni Avrilt. Azt hittem még elhúzhatom a dolgot."
AK: "Tetszik amúgy a pick, de továbbra sem tüzelnék EDGE-re, mert még mindig egy halom kiváló player van a DE classban bent.
De a Clark-Bennett páros azért elég pofás lesz. Kár hogy D.Brown és Okung ellen kell helytállniuk, visszafelé ugyanez a matchup jóval csúnyább lesz (tippre Fant+Ifedi vs. Avril+Clowney) 😀"
14.pick (SONICS): Cliff Avril, DE
Imádtam.
undi: "Avril a 3./4. legjobb DE nalam, es mivel kivittem a ketto legjobbat, nem csoda, hogy a valaki lecsapott a sorban kovetkezore."
AK:" Na igen, amikor rush van egy poszton, mindig az veszi be a cerka hegyét, aki leghátul áll. De tartom magamhoz amit írtam, olyannyira, hogy még mindig nem érzem azt, hogy a következő pick-el a passrusht kéne hogy erősítsem."
15.pick (AK): Shaquill Griffin, CB
Nincs egyértelmű konszenzus abban, hogy Sherman mögött ki a 2. számú corner, sok név van elég közel egymáshoz, valakinél Griffin lesz az, valakinél nem. Nálam ő.
Ami alapján végül döntöttem, az az, hogy ő az, aki sokszor egymaga rángatta végig a porban ezt a döglött lóhoz hasolító secondaryt, és ez nálam sokkal többet ér, mint a LoB-ban való csillogás. Amikor csak egy kávét kérsz, mert ET segít duplázni a WR-t. Láttuk Maxwell-t másik csapatba menni a LoB ajánlólevelével, de a LoB nélkül, mit ne mondjak: igazi sikersztori volt.
Griffin nem ilyen. Emellett, ma, benne van abban a 2 emberben (a védelemben), akiért igazából tudok rajongani. <3
SONICS: "Ezt sajnálom, így a sittes Brownerrel kell majd beérnem."
undi: "Meglepett, hogy idaig esett, habar ha oszinte akarok lenni, nem vagyok benne biztos, hogy Sherm utan o volt a legjobb CB az elozo evtizedben."
---
Ennyi volt mára, holnap érkezik a következő 15 húzás.
5 kör ment le, nálatok kinek tetszik eddig a legjobban a draftja?
Undi: R.Sherman, M.Lynch, F.Clark, Z.Miller, M.Bennett
AK: D.Brown, R.Okung, J.Britt, Q.Diggs, S.Griffin
SONICS: E.Thomas, M.Unger, B.Wagner, K.Chancellor, C.Avril
több mint 6 éve
Szerintem arra gondolt a költő hogy "csoda ha dolgozik", csak lemaradt az "if".Vegulis csodaszamba megy, hogy mekkora gyoker 😀www.fieldgulls.com/2020/5/11/21255282/seattle-seahawks-myles-garrett-trade-rumors-nfl-news"....John Schneider works miracles but even that one is hard to fathom."
A köcsögje. Cserébe ma megnézem az NFC döntőt mégegyszer.
akdestroyer
ŐŐőőööö, watwatwat?
Hanni
undisputedly
több mint 6 éve
Vegulis csodaszamba megy, hogy mekkora gyoker 😀www.fieldgulls.com/2020/5/11/21255282/seattle-seahawks-myles-garrett-trade-rumors-nfl-news"....John Schneider works miracles but even that one is hard to fathom."
A köcsögje. Cserébe ma megnézem az NFC döntőt mégegyszer.
akdestroyer
ŐŐőőööö, watwatwat?
Hanni
több mint 6 éve
www.fieldgulls.com/2020/5/11/21255282/seattle-seahawks-myles-garrett-trade-rumors-nfl-news"....John Schneider works miracles but even that one is hard to fathom."
A köcsögje. Cserébe ma megnézem az NFC döntőt mégegyszer.
akdestroyer
ŐŐőőööö, watwatwat?
több mint 6 éve
www.fieldgulls.com/2020/5/11/21255282/seattle-seahawks-myles-garrett-trade-rumors-nfl-newsA köcsögje. Cserébe ma megnézem az NFC döntőt mégegyszer.
több mint 6 éve
Szerk: Komolyan elhiszitk, hogy egy "I Love Nudz" nevu redditezonek belsos infoi vannak amirol senki mas insider nem tud? 😀Egyáltalán nem hiszem el, de annyira nem tudtam semminek sem örülni a csapat háza táján az elmúlt 3 hónapban, legalább most hadd legyen egy jó estém. 😀
undisputedly
Meg hát tudod mi a legfontosabb...
Azt gondoltad volna hogy Hopkinst eladják egy zsák szotyiért?
több mint 6 éve
Mostmár Myles Garretet akarom.Ezt elbaszták Peték, ha nem ő, mert minden mást csalódásként fogok megélni. 😕
És az senkinek se jó, ha szomorú vagyok.
(Amúgy ennek NAGYON kamu szaga van.)
több mint 6 éve
Én úgy hallottam, hogy a pass rusher akiért tradelnétek nem Myles Garrett lesz, hanem Olivier Vernon. A Browns meg viszi majd Clowneyt, ha a csere megtörténik.
több mint 6 éve
"Ugyanez a user Justin Britt kivágását szivárogtatta ki órákkal a hivatalos bejelentés előtt...Ne mar. A Britt cut szint biztos volt, barki megmondhatta volna 😀
UPDATE - kiszabadult a szellem a palackból, a legfrissebb pletykák szerint:
Seahawks adja: K.J. Wright + egy 2. és egy 7. körös 2021-es draft pick
Browns adja: Myles Garrett és egy 6. körös 2021-es draft pick."
Szerk: Egyre kevésbé tűnik kacsának, nem mellesleg ez a move egyszerre magyarázná az EDGE magasról leszarását a drafton, valamint a világi reachelést egy LB-ért az első körben.
akdestroyer
Egy 30+-os LB, egy 2. kor es egy 7. a liga egyik legelitebb jatekosaert aki meg vagy 2 evig rookie szerzodes alatt jatszik egy sikerre ehes csapatban? 😀
Ezt meg OBrian sem huzna meg, annyira meredek. Amugy nem lett letoljva a DE. 2. korben hoztunk oda, plusz a 4. koros prospectben is nagyon hiszunk.
Tovabbra sem erositette meg semmilyen hiteles forras, epp ellenkezoleg:
Szerk: Komolyan elhiszitk, hogy egy "I Love Nudz" nevu redditezonek belsos infoi vannak amirol senki mas insider nem tud? 😀
Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
"Ugyanez a user Justin Britt kivágását szivárogtatta ki órákkal a hivatalos bejelentés előtt...Ha tényleg összejön ez a trade ezzel az ellenértékkel,akkor a Nuk trade mellett ez lesz az offseason stealje.
UPDATE - kiszabadult a szellem a palackból, a legfrissebb pletykák szerint:
Seahawks adja: K.J. Wright + egy 2. és egy 7. körös 2021-es draft pick
Browns adja: Myles Garrett és egy 6. körös 2021-es draft pick."
Szerk: Egyre kevésbé tűnik kacsának, nem mellesleg ez a move egyszerre magyarázná az EDGE magasról leszarását a drafton, valamint a világi reachelést egy LB-ért az első körben.
akdestroyer
több mint 6 éve
"Ugyanez a user Justin Britt kivágását szivárogtatta ki órákkal a hivatalos bejelentés előtt...UPDATE - kiszabadult a szellem a palackból, a legfrissebb pletykák szerint:
Seahawks adja: K.J. Wright + egy 2. és egy 7. körös 2021-es draft pick
Browns adja: Myles Garrett és egy 6. körös 2021-es draft pick."
Szerk: Egyre kevésbé tűnik kacsának, nem mellesleg ez a move egyszerre magyarázná az EDGE magasról leszarását a drafton, valamint a világi reachelést egy LB-ért az első körben.
Szerkesztette: akdestroyer
több mint 6 éve
Kamu. Habar emberileg egy hulladek a gyerek, a liga talan legdominansabb EDGE jatekosa. En orulnek neki.Myles Garrett trade? Kiért, miért, hogyis? Vagy csak kacsák ballagnak az úton?Én is most olvastam, és nagyon nem tűnik annak!
garrett27
A move tetszik, az árra kíváncsi leszek.
akdestroyer
Szerk: Amugy a Cleveland Texansi melysegbe sullyedne ezzel a trade-del, illetve JS-re sem jellemzo a hasonlo move. Megis mi lenne az ara. 3db 1. kor? 😀
Szerk2: Ordas nagy kamu. Valami IloveNudz nevu reddites dobta be a forumra, aztan meghivtak egy radiomusorba is. Utana a fanbase elkezdett spekulalni. Semmi valosagalapja. Mar onmagaban az, hogy forraskent egy Seahawks O jatekost jelolt meg... Honnan tudna rola barmelyik jatekos is, hogy kiert trade-elunk...
Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Myles Garrett trade? Kiért, miért, hogyis? Vagy csak kacsák ballagnak az úton?Én is most olvastam, és nagyon nem tűnik annak!
garrett27
A move tetszik, az árra kíváncsi leszek.