Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Mivel kb. mindannyian ugyanugy latjuk a draftot (aka. siralmasnak), ezert hoztam nemi pozitiv gondolatot, megvilagitast az 1. koros pickunkkel kapcsolatban.Ez szep elemzes volt gartula 😊
Elorebocsatom, hogy az emberi elme mukodesi mechanizmusa okan nagyon sok beatwriter es szurkolo kezdi racionalizalni a donteseket, legyenek azok akarmennyire rosszak, de megprobalok ezen tuljutni.
1. Need volt vagy sem?
Mindannyian tudjuk, hogy a passrush volt a legnagyobb needunk, hiszen ott a liga egyik, ha nem a leggyengebb csapata voltunk tavaly, DE ha felteszem a kerdest, hogy milyen jellegzetesseg hianyzott a vedelembol, a legtobben arra a konkluziora jutnank itt, hogy a fizikalis, eroszakos foci. Az, hogy ketteutjuk azt aki megkapja a labdat (szabalyos keretek kozott). Hogy ismet olyan kimutatasokat lassunk, hogy azok a csapatok akik a Seahawks-szal jatszottaka megelozo heten, mind elveszitik a kovetkezo heti meccsuket, mert annyira romma lettek gyepalva, hogy egy het alatt sem heverik ki. 2013 korul volt ilyen statisztika. Senki sem szeretett velunk jatszni.
Ezt a felelemkeltoen fizikalis focit mi tobbnyire Kancellarral es az SS poszttal azonositjuk, pedig Kancellar tobbnyire a LB sorban osztotta a pofonokat, mivel ET single high safetyt jatszott. Bradly McD jo jatekos az SS poszton, de nincs meg benne ugyanaz, amit nem feltetlenul lehet a nyakaba varrni, hiszen Kancellar egy korszakos jatekos volt. A tavalyi 2. koros safetynk Blair mutatott jeleket. Olyan a srac, mint egy raketa, egy playmaker, de PC besz@ri modon nem jatszatta, mert felt az ujonc hibaktol.
Osszessegeben Bobby, Kendricks es KJ sem tudta ezt a dominanciat visszahozni a jatekunkba, pedig egy olyan divizioban ahol Murray futkos a Cards centere alatt, illetve ahol egy kozepes QB-val ugyan, de egy zsenialis play dizajner HC vezeti a 9erst, kell a kemeny vedelem.
Jordyn kepes erre. Gyors es nagyot ut. Itt van rola par adat:
Osszessegeben sem egy rosszra ertekelt LB. Egyetemen 6. lett az 598 rangsorolt jatekos kozott:
twitter.com/PFF_Seahawks/status/1253542545172267008?s=20
Emlekeztek tavaly mennyi elrontott szerelesunk volt a LB-ek szintjen? Hogy hiaba volt az elso ket down jol kivedekezve, a 3. es 6-at is siman megfutottak? Nos, Jordyn volt az egesz egyetemi bajnoksag legjobb runstoppere. Ez azt is jelenti, hogy nala bizony nem lesz elrontott szereles (persze egy-ekt rookie mistake johet az elejen):
twitter.com/PFF_Seahawks/status/1253574648710610949?s=20
A srac nem csak a 2. vonalon szereli a futokat, de playmaker is, rengeteg negativ yardos szerelest csinal, van hozza szeme, hogy elemezze a kibontakozo jatekot:
twitter.com/SamuelRGold/status/1253531193301184513?s=20
Osszessegeben tehat egy olyan, egyetemi szinten nagyon produktiv es sokra ertekelt LB-t kaptunk, aki kepes nagy jatekokra es midnamellett rettentoen kemeny, van benne egy Kancellar fele enforcer jelleg, plusz jollyjokerkent nagyon jol blitzel (nem veletlenul mondtak, hogy az uj Bobby):
twitter.com/SamuelRGold/status/1254801226916597761?s=20
2. Mi a helyzet akkor a cover kepessegeivel, most tud vagy nem tud TE-eket es elkapoka fedezni?
Egy eleg erdekes helyzet okozott sok szakertonek es scoutnak problemat. 2019-ben a Texas mas szerepkorben jatszatta a LB sorban. Mivel annyira atletikus es gyors volt, elkazdtek QB spykent is hasznalni a kozepso LB posztrol, igy tobbe nem igen ment coverbe. (Amugy ez a qb spy dolog jo lesz Murray ellen)
2018-ban viszont rendszeresen kuldtek elkapok es TE-ek fedezesere a kulso LB poziciobol:
twitter.com/SamuelRGold/status/1254811041747238918?s=20
twitter.com/SamuelRGold/status/1254807518557044740?s=20
JS es PC elmondta, hogy a 2018-as tape sokat segitett nekik, hiszen az alapjan boven tud coverelni. Fura is lenne, ha egy ennyire gyors es atletikus srac nem tudna.
Van amiben viszont tenyleg kevesbe jo. Ez a zonavedekezeses emberatadas, habar ez tanulhato:
twitter.com/SamuelRGold/status/1254815068182720512?s=20
Ha valaki annyira szakbarbar, akkor itt egy 12 perces elemzes a cover kepessegeirol:
youtu.be/vk_-WcDc8Kc
3. Tenyleg Bobbyra hasonlit?
Igen. Olyannyira, hogy mar a draft elott is hozza hasonlitottak es nem csak Seahawks kozeli scoutok vagy beatwriterek. Ezen a videon amit a draft napjan osztott ujra Baldinger, de mar elotte egy honappal is posztolta, 2 percben elemzi Brooks jatekat es a profik kozul Wagnerhez hasonlitja:
twitter.com/BaldyNFL/status/1248429752597110791?s=20
Egyetemi edzoje szerint is o a kovetkezo Wagner, marpedig ha valaki akkor o tudja, hiszen korabban Wagnert is edzette egyetemen:
twitter.com/RossTuckerNFL/status/1253527975095648256?s=20
A Seniorbowl-os Jim Nagy is hasonlo velemenyen van:
twitter.com/JimNagy_SB/status/1253528029504118789?s=20
Itt van egy kis osszegzes amugy az osszehasonlitasrol:
www.nbcsports.com/northwest/seattle-seahawks/seahawks-first-round-pick-lb-jordyn-brooks-dubbed-next-bobby-wagner
4. Hol fog jatszani?
Valoszinuleg rogton kezdo lesz valamelyik szelso LB poszton. Amit a fentiek tukreben varhatunk tole az sebesseg, negativ yardos run stopok es jo blitzelesek. Remelhetoleg at tudja ultetni a kemenyseget es visszater vele egyutt egy kis bunteto jellegu vedekezes a csapatba, nagy szukseg van ra.
undisputedly
De mi történt veled hogy ennyire pozitiv hangvételüre sikeredett e cikk? 🤔
Ha az ember nem tudná a véleményedet azt hinné te is őt draftoltad volna 😛
több mint 6 éve
Mivel kb. mindannyian ugyanugy latjuk a draftot (aka. siralmasnak), ezert hoztam nemi pozitiv gondolatot, megvilagitast az 1. koros pickunkkel kapcsolatban.Elorebocsatom, hogy az emberi elme mukodesi mechanizmusa okan nagyon sok beatwriter es szurkolo kezdi racionalizalni a donteseket, legyenek azok akarmennyire rosszak, de megprobalok ezen tuljutni.
1. Need volt vagy sem?
Mindannyian tudjuk, hogy a passrush volt a legnagyobb needunk, hiszen ott a liga egyik, ha nem a leggyengebb csapata voltunk tavaly, DE ha felteszem a kerdest, hogy milyen jellegzetesseg hianyzott a vedelembol, a legtobben arra a konkluziora jutnank itt, hogy a fizikalis, eroszakos foci. Az, hogy ketteutjuk azt aki megkapja a labdat (szabalyos keretek kozott). Hogy ismet olyan kimutatasokat lassunk, hogy azok a csapatok akik a Seahawks-szal jatszottaka megelozo heten, mind elveszitik a kovetkezo heti meccsuket, mert annyira romma lettek gyepalva, hogy egy het alatt sem heverik ki. 2013 korul volt ilyen statisztika. Senki sem szeretett velunk jatszni.
Ezt a felelemkeltoen fizikalis focit mi tobbnyire Kancellarral es az SS poszttal azonositjuk, pedig Kancellar tobbnyire a LB sorban osztotta a pofonokat, mivel ET single high safetyt jatszott. Bradly McD jo jatekos az SS poszton, de nincs meg benne ugyanaz, amit nem feltetlenul lehet a nyakaba varrni, hiszen Kancellar egy korszakos jatekos volt. A tavalyi 2. koros safetynk Blair mutatott jeleket. Olyan a srac, mint egy raketa, egy playmaker, de PC besz@ri modon nem jatszatta, mert felt az ujonc hibaktol.
Osszessegeben Bobby, Kendricks es KJ sem tudta ezt a dominanciat visszahozni a jatekunkba, pedig egy olyan divizioban ahol Murray futkos a Cards centere alatt, illetve ahol egy kozepes QB-val ugyan, de egy zsenialis play dizajner HC vezeti a 9erst, kell a kemeny vedelem.
Jordyn kepes erre. Gyors es nagyot ut. Itt van rola par adat:
Osszessegeben sem egy rosszra ertekelt LB. Egyetemen 6. lett az 598 rangsorolt jatekos kozott:
Emlekeztek tavaly mennyi elrontott szerelesunk volt a LB-ek szintjen? Hogy hiaba volt az elso ket down jol kivedekezve, a 3. es 6-at is siman megfutottak? Nos, Jordyn volt az egesz egyetemi bajnoksag legjobb runstoppere. Ez azt is jelenti, hogy nala bizony nem lesz elrontott szereles (persze egy-ekt rookie mistake johet az elejen):
A srac nem csak a 2. vonalon szereli a futokat, de playmaker is, rengeteg negativ yardos szerelest csinal, van hozza szeme, hogy elemezze a kibontakozo jatekot:
Osszessegeben tehat egy olyan, egyetemi szinten nagyon produktiv es sokra ertekelt LB-t kaptunk, aki kepes nagy jatekokra es midnamellett rettentoen kemeny, van benne egy Kancellar fele enforcer jelleg, plusz jollyjokerkent nagyon jol blitzel (nem veletlenul mondtak, hogy az uj Bobby):
twitter.com/SamuelRGold/status/1254801226916597761?s=20
2. Mi a helyzet akkor a cover kepessegeivel, most tud vagy nem tud TE-eket es elkapoka fedezni?
Egy eleg erdekes helyzet okozott sok szakertonek es scoutnak problemat. 2019-ben a Texas mas szerepkorben jatszatta a LB sorban. Mivel annyira atletikus es gyors volt, elkazdtek QB spykent is hasznalni a kozepso LB posztrol, igy tobbe nem igen ment coverbe. (Amugy ez a qb spy dolog jo lesz Murray ellen)
2018-ban viszont rendszeresen kuldtek elkapok es TE-ek fedezesere a kulso LB poziciobol:
twitter.com/SamuelRGold/status/1254807518557044740?s=20
JS es PC elmondta, hogy a 2018-as tape sokat segitett nekik, hiszen az alapjan boven tud coverelni. Fura is lenne, ha egy ennyire gyors es atletikus srac nem tudna.
Van amiben viszont tenyleg kevesbe jo. Ez a zonavedekezeses emberatadas, habar ez tanulhato:
Ha valaki annyira szakbarbar, akkor itt egy 12 perces elemzes a cover kepessegeirol:
youtu.be/vk_-WcDc8Kc
3. Tenyleg Bobbyra hasonlit?
Igen. Olyannyira, hogy mar a draft elott is hozza hasonlitottak es nem csak Seahawks kozeli scoutok vagy beatwriterek. Ezen a videon amit a draft napjan osztott ujra Baldinger, de mar elotte egy honappal is posztolta, 2 percben elemzi Brooks jatekat es a profik kozul Wagnerhez hasonlitja:
Egyetemi edzoje szerint is o a kovetkezo Wagner, marpedig ha valaki akkor o tudja, hiszen korabban Wagnert is edzette egyetemen:
A Seniorbowl-os Jim Nagy is hasonlo velemenyen van:
Itt van egy kis osszegzes amugy az osszehasonlitasrol:
www.nbcsports.com/northwest/seattle-seahawks/seahawks-first-round-pick-lb-jordyn-brooks-dubbed-next-bobby-wagner
4. Hol fog jatszani?
Valoszinuleg rogton kezdo lesz valamelyik szelso LB poszton. Amit a fentiek tukreben varhatunk tole az sebesseg, negativ yardos run stopok es jo blitzelesek. Remelhetoleg at tudja ultetni a kemenyseget es visszater vele egyutt egy kis bunteto jellegu vedekezes a csapatba, nagy szukseg van ra.
Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Virtualis kozepso ujj Clowneynak. Nem hiszem, hogy visszater. Reed ismet megkapta a 90-es mezt, amit Clowney elott is hordott.twitter.com/1j_reed/status/1255500066565099526?s=20
több mint 6 éve
Nem tudom, de JS+PC koncepcióról ez jutott eszembeTalán nem egy agysebész, de amilyen euforikus állapotban volt, szerintem hirtelen azt is elfelejtette, hogy melyik csapat is a Hawks... lelkesedés az van bőven, elég csupaszív srácnak tűniktwitter.com/i/status/1255195073702064128Uhhh, ez eleg szomoru, hogy miutan JS elmondja, o nem edzo, hanem a Seahawks GM-je, meg kb. 28 alkalommal mondja neki, hogy "edzo, ne szorakozzon velem".
Marsellus Wallace
undisputedly
Amikor RW felhívta vajon őt is le coachozta?
Marsellus Wallace
www.youtube.com/watch?v=KvV5YFvc4IA
több mint 6 éve
Talán nem egy agysebész, de amilyen euforikus állapotban volt, szerintem hirtelen azt is elfelejtette, hogy melyik csapat is a Hawks... lelkesedés az van bőven, elég csupaszív srácnak tűniktwitter.com/i/status/1255195073702064128Uhhh, ez eleg szomoru, hogy miutan JS elmondja, o nem edzo, hanem a Seahawks GM-je, meg kb. 28 alkalommal mondja neki, hogy "edzo, ne szorakozzon velem".
Marsellus Wallace
undisputedly
Amikor RW felhívta vajon őt is le coachozta?
több mint 6 éve
twitter.com/i/status/1255195073702064128Uhhh, ez eleg szomoru, hogy miutan JS elmondja, o nem edzo, hanem a Seahawks GM-je, meg kb. 28 alkalommal mondja neki, hogy "edzo, ne szorakozzon velem".
Marsellus Wallace
több mint 6 éve
több mint 6 éve
Tavaly is már vitték volna Calitrot, csak akkor előttük voltunk waiver claim sorrendben.Calitro nem jön vissza, mert a waiver sorban első Bengals kapásból claimelte! De aggodalomra semmi ok, ti is kukáztatok tegnap 1 embert azok közül, akit kirakott hétfőn a Jags.Alltolag a Bengals vitte volt Jordyn Brooksot Queen elott, szoval nem meglepo, hogy Calitrot elvittek.
twitter.com/seahawksPR/status/1255241961885351936
Mielőtt megkérdezitek milyen játékos ő, közlöm hétfőn szembesültem a ténnyel, hogy egyáltalán nálunk volt, amikor megjelent a neve az elküldöttek listáján... 😊
iktriad
undisputedly
több mint 6 éve
Calitro nem jön vissza, mert a waiver sorban első Bengals kapásból claimelte! De aggodalomra semmi ok, ti is kukáztatok tegnap 1 embert azok közül, akit kirakott hétfőn a Jags.Alltolag a Bengals vitte volt Jordyn Brooksot Queen elott, szoval nem meglepo, hogy Calitrot elvittek.
twitter.com/seahawksPR/status/1255241961885351936
Mielőtt megkérdezitek milyen játékos ő, közlöm hétfőn szembesültem a ténnyel, hogy egyáltalán nálunk volt, amikor megjelent a neve az elküldöttek listáján... 😊
iktriad
több mint 6 éve
Calitro nem jön vissza, mert a waiver sorban első Bengals kapásból claimelte! De aggodalomra semmi ok, ti is kukáztatok tegnap 1 embert azok közül, akit kirakott hétfőn a Jags.twitter.com/seahawksPR/status/1255241961885351936
Mielőtt megkérdezitek milyen játékos ő, közlöm hétfőn szembesültem a ténnyel, hogy egyáltalán nálunk volt, amikor megjelent a neve az elküldöttek listáján... 😊
több mint 6 éve
Mind így gondoljuk, Biztos ez?www.youtube.com/watch?v=LIQ3zY9Y68Y
PFF is jol latja. PC a 90-es evekben ragadt.
PICK 27: SEATTLE SEAHAWKS — LB JORDYN BROOKS, TEXAS TECH
Oh, Seattle … Why do I feel like this was somehow always going to come to pass?
The Seahawks do things their own way, and they don’t care too much where the rest of the world has players ranked. Jordyn Brooks isn’t a bad player, but at No. 64 on PFF’s Big Board, he represents a pretty significant reach at the bottom of the first round. He represents the embodiment of the cautionary tale that if the first thing you mention is “run defense,” the player probably isn’t worth a really high pick. He’s an incredibly sure tackler and maybe the best run defender at the position in the draft, and if this were the 1990s instead of 2020, a first-round pick would be where he belongs. However, the league has moved on, and coverage has never been more important. His grade in coverage this past season was 57.9 — a below-average mark compared to his peers. His stiffness in coverage is a concern if the Seahawks project him to be a successor to K.J. Wright or Bobby Wagner.
Replacement pick: LB PATRICK QUEEN, LSU
The fact that Patrick Queen was drafted by the Baltimore Ravens just one spot later only highlights the Seahawks' reach here. Queen was ranked more than 30 spots higher on PFF’s Big Board and was the best true linebacker in the draft (with Isaiah Simmons a Swiss Army knife as much as a linebacker). Queen is a difference-maker in coverage, and though he hasn’t been as solid against the run as Brooks, he’s been more solid in that facet than Brooks has been in coverage. Given that distribution, you’d take the guy who wins in the passing game every time.
undisputedly
több mint 6 éve
Mit gondoltok, oszinten megvalaszolva, ezzel az offseasonnel kozelebb jutottunk a Saints, 9ers, Vikings harmashoz?Szerintem ez attol fugg hogy milyen lesz a futásunk ha menne fumble ok nelkul akkor a passzjatek szerintem.szarnyalna ket fasza wr el es te -k is jok ha egeszsegesek. Akkor igen kozelebb.
undisputedly
Ès akkor en is kèrdeznèk mit gondoltok a sèrulèsbol visszatèro futokrol? Penny tud e konzisztensen hozzatenni a tavalyi formajahoz ( kezdett futonak kinezni) es Carson hogy fog jatszani valamit mennyi fumble lesz ( kevesebb mint tavaly/ kb annyi / vagy tobb)?
több mint 6 éve
Mit gondoltok, oszinten megvalaszolva, ezzel az offseasonnel kozelebb jutottunk a Saints, 9ers, Vikings harmashoz?
több mint 6 éve
PFF is jol latja. PC a 90-es evekben ragadt.Ez Ak hibája ha jól rèmlik a kèpregèny a multban èrt vèget, ugylátszik PC ott ragadt ahol Ak hagyta 😂
PICK 27: SEATTLE SEAHAWKS — LB JORDYN BROOKS, TEXAS TECH
Oh, Seattle … Why do I feel like this was somehow always going to come to pass?
The Seahawks do things their own way, and they don’t care too much where the rest of the world has players ranked. Jordyn Brooks isn’t a bad player, but at No. 64 on PFF’s Big Board, he represents a pretty significant reach at the bottom of the first round. He represents the embodiment of the cautionary tale that if the first thing you mention is “run defense,” the player probably isn’t worth a really high pick. He’s an incredibly sure tackler and maybe the best run defender at the position in the draft, and if this were the 1990s instead of 2020, a first-round pick would be where he belongs. However, the league has moved on, and coverage has never been more important. His grade in coverage this past season was 57.9 — a below-average mark compared to his peers. His stiffness in coverage is a concern if the Seahawks project him to be a successor to K.J. Wright or Bobby Wagner.
Replacement pick: LB PATRICK QUEEN, LSU
The fact that Patrick Queen was drafted by the Baltimore Ravens just one spot later only highlights the Seahawks' reach here. Queen was ranked more than 30 spots higher on PFF’s Big Board and was the best true linebacker in the draft (with Isaiah Simmons a Swiss Army knife as much as a linebacker). Queen is a difference-maker in coverage, and though he hasn’t been as solid against the run as Brooks, he’s been more solid in that facet than Brooks has been in coverage. Given that distribution, you’d take the guy who wins in the passing game every time.
undisputedly
több mint 6 éve
PFF is jol latja. PC a 90-es evekben ragadt.PICK 27: SEATTLE SEAHAWKS — LB JORDYN BROOKS, TEXAS TECH
Oh, Seattle … Why do I feel like this was somehow always going to come to pass?
The Seahawks do things their own way, and they don’t care too much where the rest of the world has players ranked. Jordyn Brooks isn’t a bad player, but at No. 64 on PFF’s Big Board, he represents a pretty significant reach at the bottom of the first round. He represents the embodiment of the cautionary tale that if the first thing you mention is “run defense,” the player probably isn’t worth a really high pick. He’s an incredibly sure tackler and maybe the best run defender at the position in the draft, and if this were the 1990s instead of 2020, a first-round pick would be where he belongs. However, the league has moved on, and coverage has never been more important. His grade in coverage this past season was 57.9 — a below-average mark compared to his peers. His stiffness in coverage is a concern if the Seahawks project him to be a successor to K.J. Wright or Bobby Wagner.
Replacement pick: LB PATRICK QUEEN, LSU
The fact that Patrick Queen was drafted by the Baltimore Ravens just one spot later only highlights the Seahawks' reach here. Queen was ranked more than 30 spots higher on PFF’s Big Board and was the best true linebacker in the draft (with Isaiah Simmons a Swiss Army knife as much as a linebacker). Queen is a difference-maker in coverage, and though he hasn’t been as solid against the run as Brooks, he’s been more solid in that facet than Brooks has been in coverage. Given that distribution, you’d take the guy who wins in the passing game every time.
több mint 6 éve
Szerintem Shell lesz az RTÉn is ettől félek 😊
feki
több mint 6 éve
Az a baj, hogy kell még mindig egy WR, LG, RT, DT, DE, meg esetleg egy safety. Mindössze ennyi hiányposztunk van a draft után.Szerintem Shell lesz az RT, azzal nem fognak foglalkozni az biztos.
Javaslataim Schneidernek:
- Josh Gordon
- Joe Thuney (trade > ‘21 3.kör)
- Jason Peters
- Jadeveon Clowney
- Marcel Dareus
- Eric Reid
basszuk ki a McDougald-Hunt-B.Jackson-Ogbuehi négyesfogatot. Hollistert cseréljük el. (10.3 millió spórolás), aztán Wilson szerződését strukturaljuk át amennyire kell és mehetünk is.
De inkább abbahagyom a salary cap calculator nyomkodását.
SONICS-SEAHAWKS
Én nem hiszek Clowneyban valamiért. 🤷♂️
Oda tette magát mert nagy szerződést akart de most hogy nem kapta meg megy is a hiszti és ha alá is ir nem érzem hogy ugyan azt a szintet hozza mimt tavaly... 😕
több mint 6 éve
Flukert meg elvitte a RavensÉn, mint játékost is csíptem. Jó lesz ő a Ravensbe, bár mondjuk ők a posztján Yandához vannak szokva. Amúgy hála a jóistennek velük jövőre nem játszunk.
Sok sikert neki!
Én csiptem mint embert.
feki
több mint 6 éve
Az a baj, hogy kell még mindig egy WR, LG, RT, DT, DE, meg esetleg egy safety. Mindössze ennyi hiányposztunk van a draft után.Javaslataim Schneidernek:
- Josh Gordon
- Joe Thuney (trade > ‘21 3.kör)
- Jason Peters
- Jadeveon Clowney
- Marcel Dareus
- Eric Reid
basszuk ki a McDougald-Hunt-B.Jackson-Ogbuehi négyesfogatot. Hollistert cseréljük el. (10.3 millió spórolás), aztán Wilson szerződését strukturaljuk át amennyire kell és mehetünk is.
De inkább abbahagyom a salary cap calculator nyomkodását.
több mint 6 éve
Al Davis (RIP) 30 évig kereste a következő Ken Stablert… sosem találta meg.Pedig Al Davis korszakos zseni volt...
Világos kösz az utba igazìtást!Kétségbeesetten keresi ugyanazt a védőkben, mint a 2012-es classban???
Szerintetek mi a def hanyatlasanak oka èrtem itt azt h mindig azt mondtuk h Pc nem enged a vèdő kordinatoroknak ő agyalja ki a sèmákat tehát full vakon van vagy átengedte teljesen a gyeplőt teljesen Ken Nortonnak ? Mi az ok hogy a secondary 3 ève nem számìt megoldandó problèmának?
Fantomas0429
A liga nem ebben az irányban fejlődött, ő meg leragadt egy vízió mellett.
Fast Willie
Világos kösz az utba igazìtást!Kétségbeesetten keresi ugyanazt a védőkben, mint a 2012-es classban???
Szerintetek mi a def hanyatlasanak oka èrtem itt azt h mindig azt mondtuk h Pc nem enged a vèdő kordinatoroknak ő agyalja ki a sèmákat tehát full vakon van vagy átengedte teljesen a gyeplőt teljesen Ken Nortonnak ? Mi az ok hogy a secondary 3 ève nem számìt megoldandó problèmának?
Fantomas0429
A liga nem ebben az irányban fejlődött, ő meg leragadt egy vízió mellett.
Fast Willie
több mint 6 éve
Kicsit Aranycsapat-feelingem van. Nem baj, hogy most a semmibe mennek az erőforrások, hogy nincs irány, rendszer, de vót' egy csapat, AZ a csapat, A CSAPAT, amitől mindenki rettegett. Ez szép, jó és a szívemet is melengeti, de ennek így tovább kevés értelme van... Akkora szobor kell PC-nek állíttatni, amekkorát csak lehet, mert rengeteget köszönhet neki mindenki a szervezetnél, de lassan már nem lehet lezárni elegánsan ezt a történetet, azt meg nem kívánom neki, hogy úgy kelljen elkullognia, mint sok edzőnek. A szurkolói tömeg pedig fel fog támadni egyszer...
több mint 6 éve
Koszonom a vèlemènyeket , èn nem akarom PC t semmilyen helyre semmilyen sorrendbe betenni nekem a def haldoklasa szurja a szemem a legjobban es fura h mezei szurkolok latjak megsincs erofeszites a javitasra.Eggyetlen dolog amiert lehet hogy megkoveztek de èn sosem fogom PC nyakaba varrni hogy elpazarolja RW legjobb èveit ez kizárolag RW hibaja alairt a nagy loveert es 100% ig tudta hogy sosem fognak ele egy valamire valo falat rakni. Peldaul ,teoria de atmegy a Bears hez teszem azt super bowlba viszi oket .
Ez egyeni velemeny tudom vad de ami sosem tortent meg hiaba varod hogy egyszer megfog amikor az egesz alap felfogas ugy van kitalalva higy leszarjuk az o-linet.
több mint 6 éve
Világos kösz az utba igazìtást!Kétségbeesetten keresi ugyanazt a védőkben, mint a 2012-es classban???
Szerintetek mi a def hanyatlasanak oka èrtem itt azt h mindig azt mondtuk h Pc nem enged a vèdő kordinatoroknak ő agyalja ki a sèmákat tehát full vakon van vagy átengedte teljesen a gyeplőt teljesen Ken Nortonnak ? Mi az ok hogy a secondary 3 ève nem számìt megoldandó problèmának?
Fantomas0429
A liga nem ebben az irányban fejlődött, ő meg leragadt egy vízió mellett.
