Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Elnézést, én nem akarok rosszat, és mint matektanár baromira nagy verség számomra az amit írsz! Azt csak a hollywoodi béta gondolja, hogy minden matematikus elitista. Átgondolom mindenképpen, és változtatok. 😕 😕 😕
Helmut Zimmer
En mindig ertem amit mondasz. Igazabol kicsit neha szajbaragos is. Nyilvan eppenseggel azert, mert nem elso eset, hogy vki szova teszi, amit Hanni. De szamomra akkor is vilagos a modandod, ha epp az adott szakszot nem ismerem, mert szepen elmagyarazod a lenyeget (vagy ami adott esetben lenyegi resz).

Csak igy tovabb, Helm! Koszonjuk!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Sosem valtozik itt semmi. PC ugyanazt jatszatja, mint amikor RW egy 3. koros rookie volt, mogotte egy HoF szeru futoval es a liga tortnetenek legjobb vedelmevel.

Semmin nem valtoztat.

Ido kozben a liga egyik, ha nem a legrosszabb vedelmeve vedlett a D, az O falat 8 ev alatt sem sikerult rendbe tenni.

A Seahawks 2013-tol 2020-ig egy gyonnyoruen kirajzolodo leepulesben van.
Az a 2012-es draft csoda volt, azon tul egy nagy kalap semmi amit letett a szakmai stab es a vezetoseg az asztalra.

Peldakent itt van Mahomes es Reid. Elso evere oda tettek neki egy rendszert amiben az erossegeire epithet.

A Seahawks -ismetlem magam- 8 ev alatt nem volt kepes egy atlagos falat oda tenni RW ele.

Lamar es a Ravens? Szinten. MAsodik evere oda tettek neki egy raszabott rendszert.
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Azért szeretem Helmut postjait, mert hiába nem értem a 90%-át, mégis tök érdekes elolvasni, aztán pedig furcsa totál hülyének érezni magadat.
Hanni
Elnézést, én nem akarok rosszat, és mint matektanár baromira nagy verség számomra az amit írsz! Azt csak a hollywoodi béta gondolja, hogy minden matematikus elitista. Átgondolom mindenképpen, és változtatok. 😕 😕 😕
Helmut Zimmer
Ne vedd magadra ezt kritikaként, ez főleg az én szegénységi bizonyítványom. 😊
A probléma a részemről valószínűleg a matematikára vezethető vissza, ugyanis amint megjelentek a számok között betűk, a küzdelmem az iskolapadban átfordult a túlélésért folytatott harcba 😀

De tényleg imádom a postjaidat, szóval ne tessék félreérteni.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 976 — a new hope (again)
Azt mondja, ha jól értem, hogy annyira az erősségre akartok építeni, hogy a gyengeségeket már nem lehet maszkolni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Azért srácok az utóbbi időben nagyon-nagyon sokat javult az egyetemi értékelési mechanizmus... ami az NFL.comon megy az szerintem is mindig porhintés volt. Az én kommentjeim nem a játékosok képességeinek szólnak, hanem a draft mozgásoknak, illetve a 0.000051-nek.

Hagy meséljek valamit, nem lesz annyira izgi, de talán érdekes. Nem tudom hogy a Dorudugan problémáról hallottatok e? 2 nagyon jó német egyetem az LMU és a Münsteri Egyetem diákjai (asszem ttkar) megalkották a fekete szem című szerepjátéknak egy boostolt verzióját, amiben egy rettenetesen finom karaktergenerálási rendszer van, mert a harcrendszer is nagyon finom (tehát az AD&D P3.5 az egy ilyen búgócsiga gyerekeknek ahhoz képest.) Mindegy, megalkották hozzá Dorudugant a fém gólemet, amelyet hát le lehet győzni, de csak úgy, ha van koncepciód, és "hiányos" karaktert építesz. Dorudagant alig lehet átütni, immunis majd minden bűbájra, a tűz gyógyítja, akkorát üt, hogy attól kódulsz….Dorudugant az győzi le, aki gyorsabban veszi le Dorudagan Hit Poinjait, tehát többet sebez, mint amennyit elszenved. Őt nem fogja legyőzni az, aki mindenben jó, de semmiben sem extrém kiemelkedő. Maga a rendszer az Kurtz féle erőforrásdiverzikációs elveken alapul (legalábbis azt hiszem). Adott kompetencia bizonyos határon túl építése exponenciális erőforrásokat emészt, de exponenciális eredményt hozhat RENDSSZERBE FOGLALVA?TÁMOGATVA, míg lineáris erőforrásépítéssel lineáris erőforrásfelhasználás lineáris eredményt hoz, esetenként konkurens erőforrás-problémákat. Nagyon régen kimutatták, kísérletileg igazolható, hogy természeti folyamatoknál, ahol nem emlékezet-nélküliségről beszélünk, anélkül, hogy nagyon mélyre mennénk. Van még valami ez pedig a választás a gyengeségek takargatása, és az erősségekre építés elve közti választás. Mondok egy eklatáns példát exportra termelés/import helyettesítés. Ez két külön stratégia, ami két külön időszaknak szól a nemzetközi munkaerő megosztásban. Az Import helyettesítés válság stratégia, az exportra termelés növekedési stratégia. Ugye, amikor a pénz olcsó volt, akkor ilyen dél-amerikai, meg szocialista országok ipart telepítettek, és elkezdtek import helyettesíteni (hogy a függésüket, kvázi gyengeségüket felszámolják), katasztrófa lett a vége. Szerintem páran már éltünk, amikor Mexico után Lengyelország is feltette a kezét. Erősödési pályán a gyengeségek takargatása sosem jó stratégia.

Nekem az a gondom a Seattlevel, hogy már sok éve nem tudom, hogy mit akarunk játszani, és mi a mi stratégiánk. Nekünk van túl épített kompetenciánk, ez Russel Wilson, de ő csak egy játékos, 2-3 használható célponttal.

Amikor Metcalfot behúztuk, arra azt mondtam, igen végre megépítjük a modern verzióját annak, amit Marino játszott a the Markssal, és éreztem, hogy igen ez kúrva jó lesz, már csak egy Tackle kell az erősre is...

Szóval én nem vagyok kibukva azon, hogy a hiányposztokra nem a legerősebb picket szórjuk el, ha az a cél, hogy a saját játékunkat erősítsük. DE egyrészt nem értem mi a saját játékunk, másrészt Dorudagant sem tudta legyőzni egy karakter, aki annyira sánta volt, hogy oda tudjon állni elé, és mi annyira sánták vagyunk számos poszton, hogy azt nem fogjuk tudni túlkompenzálni.
Helmut Zimmer
Egyetemet végzett értelmes emberek magas IQ val alkotják a stábot vagy is ha mindenki nem is okos és értelmes de azért nem buták.
Egy üzleti vállakozásban dolgoznak.
Ami sikeres(anyagilag).
Te eltudod képzelni hogy nincs stratégia vagy koncepcio? Én nem igazán tudom azt képzelni hogy csak vaktába probálkoznának.

Vagy van Stratégia csak téves és ragaszkodnak a téves stratégiához?
Vagy a példádnál maradva úgy gondolod
A vas és acél országának akarnak minket és ezért Sztálinvárosok épitésével probálják a importálás hiányábol adódó problémákat felszámolni.Ahelyett hogy egyszerűen az evidenst választanák és Nyugatrol exportálnák be a kész termékeket.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Azért szeretem Helmut postjait, mert hiába nem értem a 90%-át, mégis tök érdekes elolvasni, aztán pedig furcsa totál hülyének érezni magadat.
Hanni
Elnézést, én nem akarok rosszat, és mint matektanár baromira nagy verség számomra az amit írsz! Azt csak a hollywoodi béta gondolja, hogy minden matematikus elitista. Átgondolom mindenképpen, és változtatok. 😕 😕 😕
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Azért szeretem Helmut postjait, mert hiába nem értem a 90%-át, mégis tök érdekes elolvasni, aztán pedig furcsa totál hülyének érezni magadat.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Azért srácok az utóbbi időben nagyon-nagyon sokat javult az egyetemi értékelési mechanizmus... ami az NFL.comon megy az szerintem is mindig porhintés volt. Az én kommentjeim nem a játékosok képességeinek szólnak, hanem a draft mozgásoknak, illetve a 0.000051-nek.

Hagy meséljek valamit, nem lesz annyira izgi, de talán érdekes. Nem tudom hogy a Dorudugan problémáról hallottatok e? 2 nagyon jó német egyetem az LMU és a Münsteri Egyetem diákjai (asszem ttkar) megalkották a fekete szem című szerepjátéknak egy boostolt verzióját, amiben egy rettenetesen finom karaktergenerálási rendszer van, mert a harcrendszer is nagyon finom (tehát az AD&D P3.5 az egy ilyen búgócsiga gyerekeknek ahhoz képest.) Mindegy, megalkották hozzá Dorudugant a fém gólemet, amelyet hát le lehet győzni, de csak úgy, ha van koncepciód, és "hiányos" karaktert építesz. Dorudagant alig lehet átütni, immunis majd minden bűbájra, a tűz gyógyítja, akkorát üt, hogy attól kódulsz….Dorudugant az győzi le, aki gyorsabban veszi le Dorudagan Hit Poinjait, tehát többet sebez, mint amennyit elszenved. Őt nem fogja legyőzni az, aki mindenben jó, de semmiben sem extrém kiemelkedő. Maga a rendszer az Kurtz féle erőforrásdiverzikációs elveken alapul (legalábbis azt hiszem). Adott kompetencia bizonyos határon túl építése exponenciális erőforrásokat emészt, de exponenciális eredményt hozhat RENDSSZERBE FOGLALVA?TÁMOGATVA, míg lineáris erőforrásépítéssel lineáris erőforrásfelhasználás lineáris eredményt hoz, esetenként konkurens erőforrás-problémákat. Nagyon régen kimutatták, kísérletileg igazolható, hogy természeti folyamatoknál, ahol nem emlékezet-nélküliségről beszélünk, anélkül, hogy nagyon mélyre mennénk. Van még valami ez pedig a választás a gyengeségek takargatása, és az erősségekre építés elve közti választás. Mondok egy eklatáns példát exportra termelés/import helyettesítés. Ez két külön stratégia, ami két külön időszaknak szól a nemzetközi munkaerő megosztásban. Az Import helyettesítés válság stratégia, az exportra termelés növekedési stratégia. Ugye, amikor a pénz olcsó volt, akkor ilyen dél-amerikai, meg szocialista országok ipart telepítettek, és elkezdtek import helyettesíteni (hogy a függésüket, kvázi gyengeségüket felszámolják), katasztrófa lett a vége. Szerintem páran már éltünk, amikor Mexico után Lengyelország is feltette a kezét. Erősödési pályán a gyengeségek takargatása sosem jó stratégia.

Nekem az a gondom a Seattlevel, hogy már sok éve nem tudom, hogy mit akarunk játszani, és mi a mi stratégiánk. Nekünk van túl épített kompetenciánk, ez Russel Wilson, de ő csak egy játékos, 2-3 használható célponttal.

Amikor Metcalfot behúztuk, arra azt mondtam, igen végre megépítjük a modern verzióját annak, amit Marino játszott a the Markssal, és éreztem, hogy igen ez kúrva jó lesz, már csak egy Tackle kell az erősre is...

Szóval én nem vagyok kibukva azon, hogy a hiányposztokra nem a legerősebb picket szórjuk el, ha az a cél, hogy a saját játékunkat erősítsük. DE egyrészt nem értem mi a saját játékunk, másrészt Dorudagant sem tudta legyőzni egy karakter, aki annyira sánta volt, hogy oda tudjon állni elé, és mi annyira sánták vagyunk számos poszton, hogy azt nem fogjuk tudni túlkompenzálni.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Mi lett volna, ha meg sem kérdezik Russell Wilsont?
Fast Willie
nem nagyon kérdezték szerintem, inkább ő mondta, hogy a lóf@sznak is van vége (úgy tűnik még sincs). Azt nem értem, hogy mi nem tudtunk volna felajánlani annyit, mint a 49ers Trent Williamsnek?
peet_24
Szerintem nem is akartunk.
Iden ha lesz szezon teljesen más tipusu falunk lesz hiszen szinte mindenki kicserélödött benne.(Ifedi,Fluker,Britt)
Meg még szerintem lesz benne változás.
Plusz én úgy gondolom Carrol nagyobb szabadságot fog adni Brian-nek és merőben más tipusu támadó filozofiával rukkolunk ki a szezonra mint eddig.(pl.rengeteg TE van kereten)
Abban meg biztos vagyok hogy vagy Yannick vagy Griffen vagy Clowney jönni fog.
És nagyot fog erősödni a védőfalunk tavalyihoz képest.
több mint 6 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Mi lett volna, ha meg sem kérdezik Russell Wilsont?
Fast Willie
nem nagyon kérdezték szerintem, inkább ő mondta, hogy a lóf@sznak is van vége (úgy tűnik még sincs). Azt nem értem, hogy mi nem tudtunk volna felajánlani annyit, mint a 49ers Trent Williamsnek?
peet_24
nem biztos h akart volna jönni ide
briareos
Ne hogy azt hidd, Seattle azért elég felkapott hely a játékosok között.
akdestroyer
ja, ezt nem olyan értelemben mondom h seattle szar, frisco király. De ki tudja milyen olyan szempontrendszere lehet egy játékosnak ami miatt azt mondja h xy most nem opció neki. Attól még lehet fasza csapat meg fasza város

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Mi lett volna, ha meg sem kérdezik Russell Wilsont?
Fast Willie
nem nagyon kérdezték szerintem, inkább ő mondta, hogy a lóf@sznak is van vége (úgy tűnik még sincs). Azt nem értem, hogy mi nem tudtunk volna felajánlani annyit, mint a 49ers Trent Williamsnek?
peet_24
nem biztos h akart volna jönni ide
briareos
Ne hogy azt hidd, Seattle azért elég felkapott hely a játékosok között.

több mint 6 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Mi lett volna, ha meg sem kérdezik Russell Wilsont?
Fast Willie
nem nagyon kérdezték szerintem, inkább ő mondta, hogy a lóf@sznak is van vége (úgy tűnik még sincs). Azt nem értem, hogy mi nem tudtunk volna felajánlani annyit, mint a 49ers Trent Williamsnek?
peet_24
nem biztos h akart volna jönni ide

több mint 6 éve
peet_24 Seattle Seahawks 361
Mi lett volna, ha meg sem kérdezik Russell Wilsont?
Fast Willie
nem nagyon kérdezték szerintem, inkább ő mondta, hogy a lóf@sznak is van vége (úgy tűnik még sincs). Azt nem értem, hogy mi nem tudtunk volna felajánlani annyit, mint a 49ers Trent Williamsnek?
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916

akdestroyer
Megnéznék a tavalyi draftrol egy draft utáni ilyet aztán ugyan azokat most értékelve...
Nagyon fel van fújva ez gyerekek.
Ha valaki nem azt választja akit a "szakértők" istenitenek akkor az már csak C lehet 😃
A top 10-15 után kb 100 ig bárkit bármikor lehetne vinni attól függően, hogy kinek melyik prospect tetszik jobban.
Nekem most pl Lewis és Parkinson a 2 kedvenc pick.
feki
Itt a tavalyi:

undisputedly
Nekem az tökéletesen elég, hogy látom a Redskinst és a Patset elől...
egyes csapatoknál az F-től A-
-ig terjedő értékelés mindent elmond erről az egész reach-steals dologról... 1 perc játék nélkül 🤦‍♂️
feki
Jaja elég vicc az egész, ilyen Collier meg Jennings szintű pickek után megszórtak minket B- meg B+okkal... 😀

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Mi lett volna, ha meg sem kérdezik Russell Wilsont?
több mint 6 éve
feki Seattle Seahawks 79

akdestroyer
Megnéznék a tavalyi draftrol egy draft utáni ilyet aztán ugyan azokat most értékelve...
Nagyon fel van fújva ez gyerekek.
Ha valaki nem azt választja akit a "szakértők" istenitenek akkor az már csak C lehet 😃
A top 10-15 után kb 100 ig bárkit bármikor lehetne vinni attól függően, hogy kinek melyik prospect tetszik jobban.
Nekem most pl Lewis és Parkinson a 2 kedvenc pick.
feki
Itt a tavalyi:

undisputedly
Nekem az tökéletesen elég, hogy látom a Redskinst és a Patset elől...
egyes csapatoknál az F-től A-
-ig terjedő értékelés mindent elmond erről az egész reach-steals dologról... 1 perc játék nélkül 🤦‍♂️
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Hát nem is tudom, Britt kivágása érett, többen tippeltek rá már korábban is, de nekem ez valahogy nem tetszik. Behozzuk esetleg Finneyt, aki nekem jelenleg eléggé talányos, vagy marad Hunt, de akkor Wilson tényleg elmegy Bostonba.
Fluker helyére megy Lewis, de hogy ki lesz Ifedi utódja.... Mondjuk több kárt nem nagyon tudna okozni bárki lesz az.
Remélem a spórolt zsetonnal kihorgászunk valami értelmes kezdőt a maradványból.
A draftunk nagyon le lett húzva, ami jelenleg jogosnak tűnik, így csak reménykedni tudok, hogy úgy járunk mint anno egy 3. körös Wilson nevű gyerekkel, vagy egy (ha jól emlékszem) negyedik körös Sherman nevű noname CB esetében és elhal a röhögés a túloldalon.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026

akdestroyer
Megnéznék a tavalyi draftrol egy draft utáni ilyet aztán ugyan azokat most értékelve...
Nagyon fel van fújva ez gyerekek.
Ha valaki nem azt választja akit a "szakértők" istenitenek akkor az már csak C lehet 😃
A top 10-15 után kb 100 ig bárkit bármikor lehetne vinni attól függően, hogy kinek melyik prospect tetszik jobban.
Nekem most pl Lewis és Parkinson a 2 kedvenc pick.
feki
Itt a tavalyi:


Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
KJ sem maradhat akkor a 10 millios fizetesevel.

Brittet sajnalom. Flukert nem.
Yannick biztosan nem jon, hiszen mar most van 4 jatekosunk LEO posztra. A ket ujonc igy sem fogja megkapni a kello jatekidot ahhoz, hogy fejlodhessen.

Remelem Griffen jon.
több mint 6 éve
feki Seattle Seahawks 79

akdestroyer
Megnéznék a tavalyi draftrol egy draft utáni ilyet aztán ugyan azokat most értékelve...
Nagyon fel van fújva ez gyerekek.
Ha valaki nem azt választja akit a "szakértők" istenitenek akkor az már csak C lehet 😃
A top 10-15 után kb 100 ig bárkit bármikor lehetne vinni attól függően, hogy kinek melyik prospect tetszik jobban.
Nekem most pl Lewis és Parkinson a 2 kedvenc pick.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Peterk a követőben úgy foglalta össze a draftunkat 2 mondatban, ahogy nekem 200 mondatból sem sikerült. 😀
Aranykomment.
A hawks a saját útját járja. Vagy elhagyták a draft board első két lapját. 😀
peterk2005


Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Megint csak azt tudom mondani nagyon hamar kezdtétek temetni a csapatot 😊
Draft meg túl van értékelve.
Kb a játékosok 5%-rol lehet tudni hogy jo lesz a profik között.
A többi meg hatalmas lutri.
Fun fact amilyen rossznak itéli meg szinte mindenki a draftunkat ilyenkor szokott nagyon betalálni az ellenkezője.

De ez már Undi fejében is megfordult:

"Akkora vicc lett az idei draftunk, hogy az mar gyakorlatilag komikum. Sot, tovabb megyek, annyira gyenge lett ez igy papiron, hogy azon sem csodalkoznek, ha lenne koztuk 1-2 allpro 😀"
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
 www.instagram.com/p/B_dyMa-luiJ/?igshid=17cobumigwj4h
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Úgy nézem DJ Flukert elküldtétek.
 twitter.com/DJTheWarrior76/status/1254542755461652481
iktriad
Nem csak őt hanem Britt-et is !
12.1 milliot szabaditottunk fel !
E kettő lépéssel.
Valami keszül Seattlelben 😊

Iktriad Tippem egy jovo evi 3.korert jön hozzánk Yannick Ngakoue😀😛