Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Jó!
Nem egy 4, és 6 ra hívott passz döntött. Ne most, és főleg ne itt beszéljük meg, hogy Kaep miért nem jó QB. Ott a 9-ers topic!

Srácok!
Papám elküldte a magyar közvetítést, és kezdi kiverni a biztit. szerencsére megyek melózni. majd este megnézem.Helmut Zimmer
4 és 6-ra hívott passz döntött a végén,ez volt a kulcs..így írtam..de mindegy is😊
A magyar közvetítés legnagyobbja az volt mikor egy csinos hóksz fant raktak a képernyőre..
Ricsi reakciója:"Jó CUCC" 😀Montana
es nem rakta hozza, hogy "jajj, csak nehogy serules legyen"? 😀endorphyn
És egyszer se mondta hogy Jamaal Charles 😀
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Jó!
Nem egy 4, és 6 ra hívott passz döntött. Ne most, és főleg ne itt beszéljük meg, hogy Kaep miért nem jó QB. Ott a 9-ers topic!

Srácok!
Papám elküldte a magyar közvetítést, és kezdi kiverni a biztit. szerencsére megyek melózni. majd este megnézem.Helmut Zimmer
4 és 6-ra hívott passz döntött a végén,ez volt a kulcs..így írtam..de mindegy is😊
A magyar közvetítés legnagyobbja az volt mikor egy csinos hóksz fant raktak a képernyőre..
Ricsi reakciója:"Jó CUCC" 😀Montana
es nem rakta hozza, hogy "jajj, csak nehogy serules legyen"? 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Jó!
Nem egy 4, és 6 ra hívott passz döntött. Ne most, és főleg ne itt beszéljük meg, hogy Kaep miért nem jó QB. Ott a 9-ers topic!

Srácok!
Papám elküldte a magyar közvetítést, és kezdi kiverni a biztit. szerencsére megyek melózni. majd este megnézem.Helmut Zimmer
4 és 6-ra hívott passz döntött a végén,ez volt a kulcs..így írtam..de mindegy is😊
A magyar közvetítés legnagyobbja az volt mikor egy csinos hóksz fant raktak a képernyőre..
Ricsi reakciója:"Jó CUCC" 😀
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 233 — én ezt meguntam
Endo kolegát mélyen tisztelve, és főelg azért mert igaza is van ezen felül, megpróbálom átfordítani szakmai szóváltássá ezt, ha már nem vagy hajlandó Pm-ben folytatni.

1. GB ellen hajszálon múlt a cserék cseréi ellen. Igazából erre azt mondhatná egy 9ers fan, hogy ítéletidő volt, és azt kell megverni aki szembe jön, ráadásul idegenben is volt a csapat.
Ez egy értelmes érv, viszont én mint Hawks fan azt láttam,hogy szerencsétlen Raji(?) sántítva megy Capy fiú után, úgy,hogy már a védelemben alig volt ember. Azon Capy fiú után, aki akkor is dobott egy csóker INT-et, annyi szerencséje volt,hogy az egyébként easy elkapást dropolta a védő.

2. El is érkeztünk Capy fiúhoz. Elhiszem,hogy szar lenyelni,mert a csapatod irányítója, de ha szakmai szemmel próbálod nézni, rájössz,hogy a zsebből történő passz, sőt az egész zsebbeli jelenléte átlagon aluli. Azt szerintem kevesen vitatják,hogy a ligában jelenleg az ő futásai a legveszélyesebbek, mert olyan rakétái vannak, amikkel más Qb nem bír, DE van előtte egy elit fal, és még így sem tud a zsebből irányítani, homály INT-eket dob meg fumblikat szór.
Meccs utáni nyilatkozata: "rajtam ment el, nem lehet ennyi labdát eladni"
Még Joe Montana is megszólalt a héten, és elmondta,hogy nem a legjobb a zsebben, és fejlődnie kell!

3. Hárbó paraszt, legalább akkora mint Sherm, viszont ahogyan Sherm is elit a posztján, úgy Hárbó is. Itt nem tudom mi kivetnivalót találsz, pont azt írtam,hogy nagyon szimpatikusat nyilatkozott az alagútban.

Az ,hogy elgépelt betűkre vadászol, az meg jó játék lehet, inkább nem válaszolok rá 😊undisputedly
Kedves Undi!
Komolyan mondom nem értelek..a tegnapi meccs után azzal foglalkozol hogy Kaep mennyire rossz QB?

1.Láttad a GB elleni meccset?Kaep igenis nagyot játszott,futott 98 yardot,passzolt 227 yardot TD passza volt..ebből te csak az intet látod,bár a szavaid alapján ti simán nyertetek volna a tundrán..megnéztem volna!

2.Ligaelit védelem ellen játszottunk,23 pontot tettünk a táblára,végig kontrolláltuk a meccset.Kaep 196 Yard 1 TD 0 Int.Igaz hogy csak 15 yardot futott de egy rövid TD is volt benne.

3.Harbró akkora paraszt mint Sherman??Ezt te se gondolod komolyan..

Tegnapi meccset már mindenki körülírta elemezte..a 4 és 6-ra hívott TD passz döntött a végén,az volt a kulcs,bár ehhez kellett Rodgers nagy napja is...igaz hogy Kaep nem egy top 5 QB a zsebből,ettől függetlenül van stílusa,rendszere és sok csapat földhözverné a seggét ha csak ilyen QB-jük lenne.

Jók voltatok tegnap,megérdemlitek az SB szereplét,de mi is emelt fővel jöhettünk le a pályáról,semmi szégyenkeznivalónk nincs!
Go Niners!Montana
Jó!
Nem egy 4, és 6 ra hívott passz döntött. Ne most, és főleg ne itt beszéljük meg, hogy Kaep miért nem jó QB. Ott a 9-ers topic!

Srácok!
Papám elküldte a magyar közvetítést, és kezdi kiverni a biztit. szerencsére megyek melózni. majd este megnézem.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
mi is emelt fővel jöhettünk le a pályáról,semmi szégyenkeznivalónk nincs!
Go Niners!Montana
Ezzel mindenki egyetert!

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
egy kis fan vizual ebedidore 😊



12th man Red Bluff, Ca




Seattle Waterfront 1/17/14



-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Endo kolegát mélyen tisztelve, és főelg azért mert igaza is van ezen felül, megpróbálom átfordítani szakmai szóváltássá ezt, ha már nem vagy hajlandó Pm-ben folytatni.

1. GB ellen hajszálon múlt a cserék cseréi ellen. Igazából erre azt mondhatná egy 9ers fan, hogy ítéletidő volt, és azt kell megverni aki szembe jön, ráadásul idegenben is volt a csapat.
Ez egy értelmes érv, viszont én mint Hawks fan azt láttam,hogy szerencsétlen Raji(?) sántítva megy Capy fiú után, úgy,hogy már a védelemben alig volt ember. Azon Capy fiú után, aki akkor is dobott egy csóker INT-et, annyi szerencséje volt,hogy az egyébként easy elkapást dropolta a védő.

2. El is érkeztünk Capy fiúhoz. Elhiszem,hogy szar lenyelni,mert a csapatod irányítója, de ha szakmai szemmel próbálod nézni, rájössz,hogy a zsebből történő passz, sőt az egész zsebbeli jelenléte átlagon aluli. Azt szerintem kevesen vitatják,hogy a ligában jelenleg az ő futásai a legveszélyesebbek, mert olyan rakétái vannak, amikkel más Qb nem bír, DE van előtte egy elit fal, és még így sem tud a zsebből irányítani, homály INT-eket dob meg fumblikat szór.
Meccs utáni nyilatkozata: "rajtam ment el, nem lehet ennyi labdát eladni"
Még Joe Montana is megszólalt a héten, és elmondta,hogy nem a legjobb a zsebben, és fejlődnie kell!

3. Hárbó paraszt, legalább akkora mint Sherm, viszont ahogyan Sherm is elit a posztján, úgy Hárbó is. Itt nem tudom mi kivetnivalót találsz, pont azt írtam,hogy nagyon szimpatikusat nyilatkozott az alagútban.

Az ,hogy elgépelt betűkre vadászol, az meg jó játék lehet, inkább nem válaszolok rá 😊undisputedly
Kedves Undi!
Komolyan mondom nem értelek..a tegnapi meccs után azzal foglalkozol hogy Kaep mennyire rossz QB?

1.Láttad a GB elleni meccset?Kaep igenis nagyot játszott,futott 98 yardot,passzolt 227 yardot TD passza volt..ebből te csak az intet látod,bár a szavaid alapján ti simán nyertetek volna a tundrán..megnéztem volna!

2.Ligaelit védelem ellen játszottunk,23 pontot tettünk a táblára,végig kontrolláltuk a meccset.Kaep 196 Yard 1 TD 0 Int.Igaz hogy csak 15 yardot futott de egy rövid TD is volt benne.

3.Harbró akkora paraszt mint Sherman??Ezt te se gondolod komolyan..

Tegnapi meccset már mindenki körülírta elemezte..a 4 és 6-ra hívott TD passz döntött a végén,az volt a kulcs,bár ehhez kellett Rodgers nagy napja is...igaz hogy Kaep nem egy top 5 QB a zsebből,ettől függetlenül van stílusa,rendszere és sok csapat földhözverné a seggét ha csak ilyen QB-jük lenne.

Jók voltatok tegnap,megérdemlitek az SB szereplét,de mi is emelt fővel jöhettünk le a pályáról,semmi szégyenkeznivalónk nincs!
Go Niners!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 942 — SuperBowl Champions 2013/2014
@Helm
Igazad van, petey-nek is megírtam PM-ben, én nagyon jól szórakozom a válaszokon, de a"Seattle Isten háta mögötti város" epic posztra láttam még neked is megeredt a nyelved odaát 😊

Irvin: Komolyan begépelném ha nem lenne ekkora szentségtörés, hogy Clem cut, és Irvin vissza Leo-be Avril mellé cserének.

E.T.: Draft előtt ha jól emlékszem pont a méretei miatt volt kérdés az értéke, ennek ellenére szerintem így is a legjobb FS volt a ligában. Azt a passzt benézte, kb 1,5 cm hiányzott,de mutass olyan FS-t akitől nem lehet tape-et mutatni idén ilyenről

Bevell: A nyakunkon fog maradni, meglátjátok. Eléggé beszűkült a HC piac, sőt, nem is tudom, van még csapat ahol keresnek?

9erst most érte utól az ami minket év elején kapott el. Esnek a nagy testek és egyszerűen a nagyszámok törvénye alapján jönni fog egy-egy sérülés. Mondjuk Bowman nagyon csúnyán festett. Kíváncsiságból rákerestem .com-on a statjaira, még csak a 4. évében van, szóval azért elég esélyes ,hogy full recovery.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 910
[

1. GB ellen hajszálon múlt a cserék cseréi ellen. Igazából erre azt mondhatná egy 9ers fan, hogy ítéletidő volt, és azt kell megverni aki szembe jön, ráadásul idegenben is volt a csapat.
Ez egy értelmes érv, viszont én mint Hawks fan azt láttam,hogy szerencsétlen Raji(?) sántítva megy Capy fiú után, úgy,hogy már a védelemben alig volt ember. undisputedly
(OFF) Andy Mulumba nevezetű fiatalember volt.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 942 — SuperBowl Champions 2013/2014
áh ismét egy undi gyöngyszem.. főleg az 1 és 2., a 7.ben elírtál egy karaktert.. te beteg vagy ugye? ennyire frusztrált embert.. de remélem most kijött belőled minden.. egészségedre váljék..Josszi
[/quote]Endo kollegát mélyen tisztelve, és főelg azért mert igaza is van ezen felül, megpróbálom átfordítani szakmai szóváltássá ezt, ha már nem vagy hajlandó Pm-ben folytatni.

1. GB ellen hajszálon múlt a cserék cseréi ellen. Igazából erre azt mondhatná egy 9ers fan, hogy ítéletidő volt, és azt kell megverni aki szembe jön, ráadásul idegenben is volt a csapat.
Ez egy értelmes érv, viszont én mint Hawks fan azt láttam,hogy szerencsétlen Raji(?) sántítva megy Capy fiú után, úgy,hogy már a védelemben alig volt ember. Azon Capy fiú után, aki akkor is dobott egy csóker INT-et, annyi szerencséje volt,hogy az egyébként easy elkapást dropolta a védő.

2. El is érkeztünk Capy fiúhoz. Elhiszem,hogy szar lenyelni,mert a csapatod irányítója, de ha szakmai szemmel próbálod nézni, rájössz,hogy a zsebből történő passz, sőt az egész zsebbeli jelenléte átlagon aluli. Azt szerintem kevesen vitatják,hogy a ligában jelenleg az ő futásai a legveszélyesebbek, mert olyan rakétái vannak, amikkel más Qb nem bír, DE van előtte egy elit fal, és még így sem tud a zsebből irányítani, homály INT-eket dob meg fumblikat szór.
Meccs utáni nyilatkozata: "rajtam ment el, nem lehet ennyi labdát eladni"
Még Joe Montana is megszólalt a héten, és elmondta,hogy nem a legjobb a zsebben, és fejlődnie kell!

3. Hárbó paraszt, legalább akkora mint Sherm, viszont ahogyan Sherm is elit a posztján, úgy Hárbó is. Itt nem tudom mi kivetnivalót találsz, pont azt írtam,hogy nagyon szimpatikusat nyilatkozott az alagútban.

Az ,hogy elgépelt betűkre vadászol, az meg jó játék lehet, inkább nem válaszolok rá 😊
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 233 — én ezt meguntam
Sorry Undi!
legyél nagyvonalúbb a 9-ers fanokkal... persze mindig vannak bold predictionok /engem is igegesít, amikor valaki idejön és elmondja, hogy ők a jobbak, de hogy miére alapozza, azt nem tudjuk meg. Ezzel vitázni sem lehet. Ezzel együtt büszke vagyok a két társaságra, mert viszonylag komoly anyázás nélkül lehtudtuk ezt a hetet. Én spec kifejezetten jókat dumáltam a 9-erses srácokkal.

Én azt gondolom, hogy a 9-ers érdemeit nem szabad csökkenteni, és nem is okos dolog, mert annál nagyobb a tett, amelyet végrehajtottak fiaink.. Egy GB első csapat ellen, szerintem mi ugyanúgy vért hugyoztunk volna, ahogy ők. A GB 1. csapat TOP 5 legénység, tehát egyáltalán nem biztos, hogy akár a 9-ers, akár mi tudnánk ellenük nyerni a tundrán!

Spy volt, 2 is csak mocskos rosszul játszott mind a 2! Igaz az egyik quarter, a másik deep spy
PC-Bevell játékhívás az megint kozmikus volt olyanok vagyunk Bevellel, mint a Muppet Showban a két öreg az erkélyen... nagyon gyűlöljük, amit látunk, de legalább van miről beszélni 😊

De lehet másról is beszélni, szerencsére a D hatalmas volt!

Más!
Nagy nagy gratu a Niners fanoknak. Nekem róluk és rólunk Lázár Ervin meséje jut eszembe a zokniról és a lyukról
Egyikünk nélkül nincs nagyon miről beszélni a másik életében. Ez a két gárda sokat tett a foci megújításáért.
Nagyon emberi pillanat volt Bowman sérülése - ezúton is mielőbbi, és főleg teljes felépülést Neki, és Iupatinak is.
Mondjuk azt a taknyot, aki kukoricát szórt Bowmanre tényleg le kellett volna hajítani a lelátóról.

Shermannek joga van akárkitől, akkora pofont kapni a meccs végén, amekkorát akar, és lábon ki tud hordani, Ha neki ez öröm, tegye.

Fekete leves:
Bruce Irvinből sosem lesz játékos, semmilyen szintem sem olvassa a játékokat!
Clemons idei teljesítménye, minimum kérdéses
KJ. még valszeg nincs rendben
Earl Thomas soha többé ne szóljon be Byrdnek!
Egészen jó kis teljesítmény egy olyan csapattól, amelyik gyakorlatilag a (nagyon fontos és nagyon jó) free agentek kivételévell a tavalyi csapat alapjain ért ide... legitim 1. sz elkapó és RT, RG nélkül
Elgondolkodtató a legutolsó draftunk!




....
6.

7. Habjószájú Jimmy nőtt a szememben a meccs utáni nyilatkozatával. Szerencsétlent Pam Oliver még jól meg is sz@patta egy olyan kérdéssel, hogy:
"milyen érzés megint a cél előtt elbukni" 😀 Komolyan, hogy kérdezhetsz ilyet? 😀undisputedly
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Tőled is mentettem el "idézendőt", de annyi van,hogy nem tudtam választani 😉
Többit PM-ben pls.

áh ismét egy undi gyöngyszem.. főleg az 1 és 2., a 7.ben elírtál egy karaktert.. te beteg vagy ugye? ennyire frusztrált embert.. de remélem most kijött belőled minden.. egészségedre váljék..Josszi
undisputedly
Tőled is mentettem el "idézendőt", de annyi van,hogy nem tudtam választani 😉
Többit PM-ben pls.

áh ismét egy undi gyöngyszem.. főleg az 1 és 2., a 7.ben elírtál egy karaktert.. te beteg vagy ugye? ennyire frusztrált embert.. de remélem most kijött belőled minden.. egészségedre váljék..Josszi
undisputedly
hát ha valaki a pillanat hevében mondd ír "csúnyát" az felőlem ok.. én is szoktam elnézést kérni és adni is..
te viszont ezekkel a szépen megfogalmazott rendezettnek tűnő mániás dolgaiddal... mentegess csak, ha neked ez a fétised..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 942 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tőled is mentettem el "idézendőt", de annyi van,hogy nem tudtam választani 😉
Többit PM-ben pls.

áh ismét egy undi gyöngyszem.. főleg az 1 és 2., a 7.ben elírtál egy karaktert.. te beteg vagy ugye? ennyire frusztrált embert.. de remélem most kijött belőled minden.. egészségedre váljék..Josszi
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333


Sajnos nem sikerült jegyet szereznem srácok, amiért megérte volna lemenni, az 2-3 ezer dollár körül mozgott, szóval jövőre, de akkor szinte biztosan 😊

Meccsről, és a 9ers trollokról: 😀 😀

Tök nincs értelme összehasonlítani az ötszörös SB győztes kalifornia csapatát egy isten háta mögötti város soha semmit nem nyert csapatával népszerűségben....he7edik
zokogjatok... petey
1.Volt valakiben kétség? Ez a 9ers éppenhogy megverte a 3. csapattal becsülettel kűzdő GB-t, majd áttolták őket a Panthers ellen,szóval abszolút papírforma eredmény született, főleg akkor ha figyelembe vesszük,hogy nálunk van a lehjobb corner, nekik meg meg középszer a Rákfa 😀

2 Vick>Capy fiú. Vedd el a futást a sráctól, és jönnek az INT-ek, meg a fumblik mert semmi zsebbeli jelenléte nincs! Komolyan, mit mondjon az ember, ha már a legendás 9er Joe Montana is lenyilatkozza,hogy "van hová fejlődnie psszban".

3. Saját ostobaságunk majdnem a véget jelentette. Miért nem tettünk rá egy LB-t szpájnak?

4.. Bevell és PC majdnem "megölte" nekünk RW-t. Ez a konzervatív hívás, ez a passzoljunk 10-et filozófia nehezen feldolgozható egy Qb-nak. Nem kerülsz ritmusba, aztán általában ott állsz a 4. negyedben, és egy létfontosságú 3. down-t kell megpasszolnod.
ezen kívül a rengeteg rollout a legelcseszettebb ötlet, amikor ennyire jó LB sor van a túloldalon, és ők nem restek kémkedni RW-n!

5. Sherm egy manipulátor Zseni 😀 Végignéztem a sajtótájékoztatóját, hihetetlen a pali 😀

6. Szerencsétlen falemberük és Bowman elég csúnyán szállt ki a játszmából, de ezek benne vannak, jobbulást nekik!

7. Habjószájú Jimmy nőtt a szememben a meccs utáni nyilatkozatával. Szerencsétlent Pam Oliver még jól meg is sz@patta egy olyan kérdéssel, hogy:
"milyen érzés megint a cél előtt elbukni" 😀 Komolyan, hogy kérdezhetsz ilyet? 😀undisputedly
áh ismét egy undi gyöngyszem.. főleg az 1 és 2., a 7.ben elírtál egy karaktert.. te beteg vagy ugye? ennyire frusztrált embert.. de remélem most kijött belőled minden.. egészségedre váljék..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 942 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kis negatívum: Az ember azt hinné hogy tavaly Atlantában megtanultuk egy-egy fieldgoal értékét. Hát tegnap nekem ez még mindig nem úgy tűnt.
Viszont amit itt műveltem tegnap éjszaka, ugrálás, duplafűrész, Skittles a TD után. Minden volt gyerekek 😀
AZ első fumbli meg az én hibám volt, elfelejtettem felvenni a mágikus hawks nyakkendőmet. Mea culpa. 😕
Sherman, hát ez a pali egy igazi köcsög 😀 Ilyenkor visszasírom a CB múltamat, hogy nekem ilyen trollkodások nem jutottak eszembe, tuti kiütöttek volna párszor 😀

Illetve az hogy a 7 meccses tippmixemen ez volt az utolsó meccs. 8505forintocska :3 Lehet beinvesztálom valami ereklyébe ^^,

és amit még nem láttam a topicban srácok!!!! mostmár poén nélkül lehet leírni: SZUPÁRBÓÓÓÓÓÓÓÓLHanni
Figyelj, én is azt mondom,hogy low-score meccsen nem választod a FG-t, de rendre meleg a pite,ha nem zárjuk le időben a meccset, nézd csak meg a Saint elleni meccset pl, de még alapszakaszból is rengeteg példa van, szóval nem hibáztatom PC-t, mert az első 4&7 bejött.
Amúgy az a call az pont válasz arra,hogy miért nem mi állunk az oldalvonalnál.
Ez a frisco védelem annál jobb minl kisebb a védendő terület. Beszűkült field ellen nagyon nehéz játszani ellenük,mert jobban kijön a bivaly front7.
Ennek ellenére kockáztatott. Bejött, szóval meg kell veregetni a vállát.

RW nagyon bekezdett igen, de alább írtam,hogy szerintem ez a rollout ez a legbutább dolog amit hívni tudtunk első játékra. Örüljünk,hogy nem verték telibe RW-t, mert az is bőven benne volt. Ez a frisco nem olyan csapat, akik ellen a T külső válla felé mozogsz 😀

Sherm nagyon tudatosan csinálja. Mondjuk ha nem a mi csapatunkban lenne, nagyon nem szeretném 😀 Elég sok jelzőt tudnék rá mondani 😀
Viszont mivel tényleg a liga legjobb CB-je, megteheti, és meg is teszi mint látjuk. PC filozófiája pedig az,hogy hagyja a játékosokat identitást szerzeni addig amíg az nem bántja a csapatot.

Amúgy a helyedben gyűjtenék egy Bennett mezre 😊 A pali óriásai. Avril-Bennett kettős hozza a sackek és fumblik 70%-át minimum.undisputedly
Hát arra nagyon gyorsan mert szerintme év végén elmegy.

Grat ez tipikusan olyan meccs amit végig nehéz dominálni. RW fumbleja talán még szerencsésen is jött ki, hogy az elején volt. 2. félidőben a D dominált, RW meg bár szerintem hihetetlenül gyengén érezte a pocketet, a fontos dobásokat megcsinálta.
Fú hihetetlen nagy meccset várok, remélem nem lesz havas esős, mert sokkal jobb lenne, ha ragyogó napsütésben vernétek el a Broncos-t. 😊Toca
Szerintem nem biztos. Rengeteg múlik azon,hogy mi történik a döntőben.
Capspace lesz az biztos, mert egyedül a Tate-Baldwin-Bennett hármasra kellene költeni, Gia meg a többi szerintem mehet a levesbe. Az Ő pénzüket meg egy Rice cut és Miller átstrukturálás megoldhatja. Habár az is igaz,hogy nagyon sokan vagyunk a falban, mert a 2 draftoltunk is ugye még vár a bemutatkozásra, és rajtuk kívül is alig lehetett megoldani,hogy mindenkinek helye legyen.
Az biztos,hogy Chicago a testvére miatt potenciális landolási hely lehet a számára, és ha meg lenne neki a gyűrű, szerintem nyugodt szívvel váltja pénzre ezt az évet ott.

Denver nagyon jó csapat. Két ember ellen van bennem egy kis félsz az AFC-ből. PM és BB(+Brady), szóval érdekes lesz, de a Sherm-Maxwell-Thurmond-Lane CB négyes szerintem elég jó a Thomas-Thomas-Werlker-Decker négyes ellen.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Kis negatívum: Az ember azt hinné hogy tavaly Atlantában megtanultuk egy-egy fieldgoal értékét. Hát tegnap nekem ez még mindig nem úgy tűnt.
Viszont amit itt műveltem tegnap éjszaka, ugrálás, duplafűrész, Skittles a TD után. Minden volt gyerekek 😀
AZ első fumbli meg az én hibám volt, elfelejtettem felvenni a mágikus hawks nyakkendőmet. Mea culpa. 😕
Sherman, hát ez a pali egy igazi köcsög 😀 Ilyenkor visszasírom a CB múltamat, hogy nekem ilyen trollkodások nem jutottak eszembe, tuti kiütöttek volna párszor 😀

Illetve az hogy a 7 meccses tippmixemen ez volt az utolsó meccs. 8505forintocska :3 Lehet beinvesztálom valami ereklyébe ^^,

és amit még nem láttam a topicban srácok!!!! mostmár poén nélkül lehet leírni: SZUPÁRBÓÓÓÓÓÓÓÓLHanni
Figyelj, én is azt mondom,hogy low-score meccsen nem választod a FG-t, de rendre meleg a pite,ha nem zárjuk le időben a meccset, nézd csak meg a Saint elleni meccset pl, de még alapszakaszból is rengeteg példa van, szóval nem hibáztatom PC-t, mert az első 4&7 bejött.
Amúgy az a call az pont válasz arra,hogy miért nem mi állunk az oldalvonalnál.
Ez a frisco védelem annál jobb minl kisebb a védendő terület. Beszűkült field ellen nagyon nehéz játszani ellenük,mert jobban kijön a bivaly front7.
Ennek ellenére kockáztatott. Bejött, szóval meg kell veregetni a vállát.

RW nagyon bekezdett igen, de alább írtam,hogy szerintem ez a rollout ez a legbutább dolog amit hívni tudtunk első játékra. Örüljünk,hogy nem verték telibe RW-t, mert az is bőven benne volt. Ez a frisco nem olyan csapat, akik ellen a T külső válla felé mozogsz 😀

Sherm nagyon tudatosan csinálja. Mondjuk ha nem a mi csapatunkban lenne, nagyon nem szeretném 😀 Elég sok jelzőt tudnék rá mondani 😀
Viszont mivel tényleg a liga legjobb CB-je, megteheti, és meg is teszi mint látjuk. PC filozófiája pedig az,hogy hagyja a játékosokat identitást szerzeni addig amíg az nem bántja a csapatot.

Amúgy a helyedben gyűjtenék egy Bennett mezre 😊 A pali óriásai. Avril-Bennett kettős hozza a sackek és fumblik 70%-át minimum.undisputedly
Hát arra nagyon gyorsan mert szerintme év végén elmegy.

Grat ez tipikusan olyan meccs amit végig nehéz dominálni. RW fumbleja talán még szerencsésen is jött ki, hogy az elején volt. 2. félidőben a D dominált, RW meg bár szerintem hihetetlenül gyengén érezte a pocketet, a fontos dobásokat megcsinálta.
Fú hihetetlen nagy meccset várok, remélem nem lesz havas esős, mert sokkal jobb lenne, ha ragyogó napsütésben vernétek el a Broncos-t. 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 942 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kis negatívum: Az ember azt hinné hogy tavaly Atlantában megtanultuk egy-egy fieldgoal értékét. Hát tegnap nekem ez még mindig nem úgy tűnt.
Viszont amit itt műveltem tegnap éjszaka, ugrálás, duplafűrész, Skittles a TD után. Minden volt gyerekek 😀
AZ első fumbli meg az én hibám volt, elfelejtettem felvenni a mágikus hawks nyakkendőmet. Mea culpa. 😕
Sherman, hát ez a pali egy igazi köcsög 😀 Ilyenkor visszasírom a CB múltamat, hogy nekem ilyen trollkodások nem jutottak eszembe, tuti kiütöttek volna párszor 😀

Illetve az hogy a 7 meccses tippmixemen ez volt az utolsó meccs. 8505forintocska :3 Lehet beinvesztálom valami ereklyébe ^^,

és amit még nem láttam a topicban srácok!!!! mostmár poén nélkül lehet leírni: SZUPÁRBÓÓÓÓÓÓÓÓLHanni
Figyelj, én is azt mondom,hogy low-score meccsen nem választod a FG-t, de rendre meleg a pite,ha nem zárjuk le időben a meccset, nézd csak meg a Saint elleni meccset pl, de még alapszakaszból is rengeteg példa van, szóval nem hibáztatom PC-t, mert az első 4&7 bejött.
Amúgy az a call az pont válasz arra,hogy miért nem mi állunk az oldalvonalnál.
Ez a frisco védelem annál jobb minl kisebb a védendő terület. Beszűkült field ellen nagyon nehéz játszani ellenük,mert jobban kijön a bivaly front7.
Ennek ellenére kockáztatott. Bejött, szóval meg kell veregetni a vállát.

RW nagyon bekezdett igen, de alább írtam,hogy szerintem ez a rollout ez a legbutább dolog amit hívni tudtunk első játékra. Örüljünk,hogy nem verték telibe RW-t, mert az is bőven benne volt. Ez a frisco nem olyan csapat, akik ellen a T külső válla felé mozogsz 😀

Sherm nagyon tudatosan csinálja. Mondjuk ha nem a mi csapatunkban lenne, nagyon nem szeretném 😀 Elég sok jelzőt tudnék rá mondani 😀
Viszont mivel tényleg a liga legjobb CB-je, megteheti, és meg is teszi mint látjuk. PC filozófiája pedig az,hogy hagyja a játékosokat identitást szerzeni addig amíg az nem bántja a csapatot.

Amúgy a helyedben gyűjtenék egy Bennett mezre 😊 A pali óriásai. Avril-Bennett kettős hozza a sackek és fumblik 70%-át minimum.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Egyebkent koszi mindenkinek az eddigi es a tovabbi gratulaciokat! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
szep volt sracok, gratulalok, sok sikert az sb-n!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
undi, egy igazi nagyvonalú nyertes vagy, hogy képes vagy már nem először visszanézni és bekopizni hsz-eket és más orra alá dörgölni, pláne vereség után. na ez a trollkodás, miután mindenki kultúráltan oda-vissza gratulált, csak te nem. az meg hogy ki nyer nem rajtunk múlik, vágod?

sok sikert a SB-en, Wilson megérdemelnépetey
Gratuláltam a nap folyamán olyan frisco fanoknak, akiknek nem abból áll a fórumuk,hogy az ellenfelet pocskondiázzák 😉 Vagy te önnön magadat azonosítod a frisco fanokkal mint jelenséggel?
Elég ellenszenvet vívtál ki újfent előző héten, szerintem nem kellene folytatni 😊undisputedly
inkább válaszolj a pm-re :-8petey
Sracok, szerintem hagyjatok ezt! En felhotlenul szeretnek orulni a gyozelmunknek! A trollkodast meg amugy is utalom, barhonnan is szarmazik. A pm jo otlet, beszeljetek meg!

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 691 — Csodabogár
undi, egy igazi nagyvonalú nyertes vagy, hogy képes vagy már nem először visszanézni és bekopizni hsz-eket és más orra alá dörgölni, pláne vereség után. na ez a trollkodás, miután mindenki kultúráltan oda-vissza gratulált, csak te nem. az meg hogy ki nyer nem rajtunk múlik, vágod?

sok sikert a SB-en, Wilson megérdemelnépetey
Gratuláltam a nap folyamán olyan frisco fanoknak, akiknek nem abból áll a fórumuk,hogy az ellenfelet pocskondiázzák 😉 Vagy te önnön magadat azonosítod a frisco fanokkal mint jelenséggel?
Elég ellenszenvet vívtál ki újfent előző héten, szerintem nem kellene folytatni 😊undisputedly
inkább válaszolj a pm-re :-8

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 248 — Je suis kobranadrág
Kis negatívum: Az ember azt hinné hogy tavaly Atlantában megtanultuk egy-egy fieldgoal értékét. Hát tegnap nekem ez még mindig nem úgy tűnt.
Viszont amit itt műveltem tegnap éjszaka, ugrálás, duplafűrész, Skittles a TD után. Minden volt gyerekek 😀
AZ első fumbli meg az én hibám volt, elfelejtettem felvenni a mágikus hawks nyakkendőmet. Mea culpa. 😕
Sherman, hát ez a pali egy igazi köcsög 😀 Ilyenkor visszasírom a CB múltamat, hogy nekem ilyen trollkodások nem jutottak eszembe, tuti kiütöttek volna párszor 😀

Illetve az hogy a 7 meccses tippmixemen ez volt az utolsó meccs. 8505forintocska :3 Lehet beinvesztálom valami ereklyébe ^^,

és amit még nem láttam a topicban srácok!!!! mostmár poén nélkül lehet leírni: SZUPÁRBÓÓÓÓÓÓÓÓL
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Gratulálok én is a csapatnak! Egy nagyon jó Niners győztünk le. Jobbulást a sérülteknek.

Egy kis előzetes februárra:  www.youtube.com/watch?v=M0_S62E2ylY

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 942 — SuperBowl Champions 2013/2014
undi, egy igazi nagyvonalú nyertes vagy, hogy képes vagy már nem először visszanézni és bekopizni hsz-eket és más orra alá dörgölni, pláne vereség után. na ez a trollkodás, miután mindenki kultúráltan oda-vissza gratulált, csak te nem. az meg hogy ki nyer nem rajtunk múlik, vágod?

sok sikert a SB-en, Wilson megérdemelnépetey
Gratuláltam a nap folyamán olyan frisco fanoknak, akiknek nem abból áll a fórumuk,hogy az ellenfelet pocskondiázzák 😉 Vagy te önnön magadat azonosítod a frisco fanokkal mint jelenséggel?
Elég ellenszenvet vívtál ki újfent előző héten, szerintem nem kellene folytatni 😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 691 — Csodabogár
undi, egy igazi nagyvonalú nyertes vagy, hogy képes vagy már nem először visszanézni és bekopizni hsz-eket és más orra alá dörgölni, pláne vereség után. na ez a trollkodás, miután mindenki kultúráltan oda-vissza gratulált, csak te nem. az meg hogy ki nyer nem rajtunk múlik, vágod?

sok sikert a SB-en, Wilson megérdemelné