Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 10 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
nem fogtok győzni, ebben a csapatban ennyi volt a maximum, amíg nem lesz jobb wr corps nálatok ez lesz a max, sőt az idei is erőn felüli teljesítmény volt szerintem..Josszi
A nem gyozessel nem ertek egyet, mert csinaltunk mar parszor csodat (ki nem mondjuk?). Annyit, hogy a jobb WR sor boven keves az udvosseghez. Ahhoz el is kell tudni passzolni a labdat es ez nemi idobe kerul, amit ugye nalunk viszonylag szuken mer a front. Szoval a Frisco tenyleg nagyon jo, benne van a boogie a labukban, tehetseges jatekosok es jo edzo a porondon. Nem ketseges. De ha csak a szamokat nezzuk az ez evi meccseinket tekinteteben, akkor mar sokkal arnyaltabb a kep ugye. A szezon elejen a 29-3-as kiutes, majd decemberben a 17-19-es alig pontos alig gyozelem othon nem arrol szol, hogy akkora folenyben lennetek. Igaz, azota a formaelony nalatok van. Meglatjuk. 😊endorphyn
én be voltam parázva múlt vasárnap hogy olyat nyomunk a Panthers ellen, mint a 10. héten. aztán az OL sallang nélkül megoldotta a dolgot, volt nem kevés idő passzolni. a jó WR sor pedig számít, hiszen láthattuk mire mentünk 1 db Boldinnal az első hetekben. nyeregettünk de nem volt egyszerű. aztán mikor visszajött Crabtree hirtelen meglódultak a dolgok. nálatok Lynch játéka sok mindent képes elrejteni, de ha olyan védelem van, aki meg tudja fogni és bent tartani Wilsont a zsebben akadozik a gépezet.
nálunk is az offenze nem a shootoutra épült, hanem a türelemes, büntetős focira. lassan indulunk aztán a végére lendülünk bele. a 2 csapat tükörképe egymásnak.
Wilson és Kap 2 különleges QB, más-más skill setekkel, de egy valamit tudnak: nyerni. Wilson szinte NFL readyként jött, Kap meg meccsről meccsre tanul.
az az összehasonlító kép meg vicc, szót sem érdemel.petey
Abszolut! Amugy magunkra ertettem a WR sor dolgot. Nyilvanos, hogy nalunk sok gond van az offense-zel.endorphyn
Jobb WR-k kellenek? Vicc. Tateval szerintem semmi baj nincs, Kearse gyerek nagyon tehetséges csak idő kell még neki. Sok lehetőséget még nem kapott de bemutatott egy két nagyon jó elkapást. Rice gondolom következő szezonban visszatér és ha még Harvint is összedrótozzák akkor szerintem nem is kell ide több. Igazából Harvinnal kapcsolatban nagyon reménykedtem. Hosszabb kihagyása után (Vikings) úgy gondoltam majd nállunk megmutatja,hogy is kell, de sajnos az élet nem így hozta. Remélem azért nagy baja nincs és a következő szezonban lássuk remekelni hiszen nagy visszatérések mindig vannak. Na meg ha már csak azt nézzük,hogy a Szentek,hogy fostak tőle...! Szerintem a WR sor a következő szezonra nagyon is rendben lesz. Ha engem kérdeztek itt a legnagyobb baj az OL en van és ott kellene változtatni,de persze nem lehetnek mindenért ők a felelőssek mert hát Wilson is benne van néha a dolgokban. Deff-ről meg csak annyit,hogy IMÁDOM! Bizok a győzelemben és igazából nekem ez lesz a döntő 😊, nyerjen a jobbik!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
LOL, Roddy White szögén találta a fejet: Roddy White: Seahawks perfect holding on defense


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Te Helmut, jobbra neztem a legfrissebb hirekbe es azt hittem, hogy Aprilis 1. -e van a bowl.hu -n 😀

"Zimmer a Vikings HC"endorphyn
LOOOOOL, bukta 😀 milyen ügyesen titkoltaJosszi
Hat de nem? 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Te Helmut, jobbra neztem a legfrissebb hirekbe es azt hittem, hogy Aprilis 1. -e van a bowl.hu -n 😀

"Zimmer a Vikings HC"endorphyn
LOOOOOL, bukta 😀 milyen ügyesen titkolta

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Te Helmut, jobbra neztem a legfrissebb hirekbe es azt hittem, hogy Aprilis 1. -e van a bowl.hu -n 😀

"Zimmer a Vikings HC"

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Addict Blogon mit talaltam 😊

 addict.blog.hu/2014/01/15/a_legjobb_reklam_az_nfl-rol


-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
az az összehasonlító kép meg vicc, szót sem érdemel.petey
Igazad van, nem kell foglalkozni vele.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
nem fogtok győzni, ebben a csapatban ennyi volt a maximum, amíg nem lesz jobb wr corps nálatok ez lesz a max, sőt az idei is erőn felüli teljesítmény volt szerintem..Josszi
A nem gyozessel nem ertek egyet, mert csinaltunk mar parszor csodat (ki nem mondjuk?). Annyit, hogy a jobb WR sor boven keves az udvosseghez. Ahhoz el is kell tudni passzolni a labdat es ez nemi idobe kerul, amit ugye nalunk viszonylag szuken mer a front. Szoval a Frisco tenyleg nagyon jo, benne van a boogie a labukban, tehetseges jatekosok es jo edzo a porondon. Nem ketseges. De ha csak a szamokat nezzuk az ez evi meccseinket tekinteteben, akkor mar sokkal arnyaltabb a kep ugye. A szezon elejen a 29-3-as kiutes, majd decemberben a 17-19-es alig pontos alig gyozelem othon nem arrol szol, hogy akkora folenyben lennetek. Igaz, azota a formaelony nalatok van. Meglatjuk. 😊endorphyn
én be voltam parázva múlt vasárnap hogy olyat nyomunk a Panthers ellen, mint a 10. héten. aztán az OL sallang nélkül megoldotta a dolgot, volt nem kevés idő passzolni. a jó WR sor pedig számít, hiszen láthattuk mire mentünk 1 db Boldinnal az első hetekben. nyeregettünk de nem volt egyszerű. aztán mikor visszajött Crabtree hirtelen meglódultak a dolgok. nálatok Lynch játéka sok mindent képes elrejteni, de ha olyan védelem van, aki meg tudja fogni és bent tartani Wilsont a zsebben akadozik a gépezet.
nálunk is az offenze nem a shootoutra épült, hanem a türelemes, büntetős focira. lassan indulunk aztán a végére lendülünk bele. a 2 csapat tükörképe egymásnak.
Wilson és Kap 2 különleges QB, más-más skill setekkel, de egy valamit tudnak: nyerni. Wilson szinte NFL readyként jött, Kap meg meccsről meccsre tanul.
az az összehasonlító kép meg vicc, szót sem érdemel.petey
Abszolut! Amugy magunkra ertettem a WR sor dolgot. Nyilvanos, hogy nalunk sok gond van az offense-zel.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 691 — Csodabogár
nem fogtok győzni, ebben a csapatban ennyi volt a maximum, amíg nem lesz jobb wr corps nálatok ez lesz a max, sőt az idei is erőn felüli teljesítmény volt szerintem..Josszi
A nem gyozessel nem ertek egyet, mert csinaltunk mar parszor csodat (ki nem mondjuk?). Annyit, hogy a jobb WR sor boven keves az udvosseghez. Ahhoz el is kell tudni passzolni a labdat es ez nemi idobe kerul, amit ugye nalunk viszonylag szuken mer a front. Szoval a Frisco tenyleg nagyon jo, benne van a boogie a labukban, tehetseges jatekosok es jo edzo a porondon. Nem ketseges. De ha csak a szamokat nezzuk az ez evi meccseinket tekinteteben, akkor mar sokkal arnyaltabb a kep ugye. A szezon elejen a 29-3-as kiutes, majd decemberben a 17-19-es alig pontos alig gyozelem othon nem arrol szol, hogy akkora folenyben lennetek. Igaz, azota a formaelony nalatok van. Meglatjuk. 😊endorphyn
én be voltam parázva múlt vasárnap hogy olyat nyomunk a Panthers ellen, mint a 10. héten. aztán az OL sallang nélkül megoldotta a dolgot, volt nem kevés idő passzolni. a jó WR sor pedig számít, hiszen láthattuk mire mentünk 1 db Boldinnal az első hetekben. nyeregettünk de nem volt egyszerű. aztán mikor visszajött Crabtree hirtelen meglódultak a dolgok. nálatok Lynch játéka sok mindent képes elrejteni, de ha olyan védelem van, aki meg tudja fogni és bent tartani Wilsont a zsebben akadozik a gépezet.
nálunk is az offenze nem a shootoutra épült, hanem a türelemes, büntetős focira. lassan indulunk aztán a végére lendülünk bele. a 2 csapat tükörképe egymásnak.
Wilson és Kap 2 különleges QB, más-más skill setekkel, de egy valamit tudnak: nyerni. Wilson szinte NFL readyként jött, Kap meg meccsről meccsre tanul.
az az összehasonlító kép meg vicc, szót sem érdemel.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Mr a Mashable -n is a meccsrol es a ket qb-rol beszelnek, pedig nem egy sportoldal. 😊

 mashable.com/2014/01/13/kaepernick-wilson-instagram-comparison/

Amugy erdekes ez a hetvege abbol a szempontbol is, hogy lesz ugye egy Manning vs Brady es egy Wilson vs Kaepernick parharc. A regi es az uj QB generacio.endorphyn
igen, ez egy generációváltó csata is lesz egyben..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
nem fogtok győzni, ebben a csapatban ennyi volt a maximum, amíg nem lesz jobb wr corps nálatok ez lesz a max, sőt az idei is erőn felüli teljesítmény volt szerintem..Josszi
A nem gyozessel nem ertek egyet, mert csinaltunk mar parszor csodat (ki nem mondjuk?). Annyit, hogy a jobb WR sor boven keves az udvosseghez. Ahhoz el is kell tudni passzolni a labdat es ez nemi idobe kerul, amit ugye nalunk viszonylag szuken mer a front. Szoval a Frisco tenyleg nagyon jo, benne van a boogie a labukban, tehetseges jatekosok es jo edzo a porondon. Nem ketseges. De ha csak a szamokat nezzuk az ez evi meccseinket tekinteteben, akkor mar sokkal arnyaltabb a kep ugye. A szezon elejen a 29-3-as kiutes, majd decemberben a 17-19-es alig pontos alig gyozelem othon nem arrol szol, hogy akkora folenyben lennetek. Igaz, azota a formaelony nalatok van. Meglatjuk. 😊endorphyn
meg.. (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 942 — SuperBowl Champions 2013/2014
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mr a Mashable -n is a meccsrol es a ket qb-rol beszelnek, pedig nem egy sportoldal. 😊

 mashable.com/2014/01/13/kaepernick-wilson-instagram-comparison/

Amugy erdekes ez a hetvege abbol a szempontbol is, hogy lesz ugye egy Manning vs Brady es egy Wilson vs Kaepernick parharc. A regi es az uj QB generacio.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
nem fogtok győzni, ebben a csapatban ennyi volt a maximum, amíg nem lesz jobb wr corps nálatok ez lesz a max, sőt az idei is erőn felüli teljesítmény volt szerintem..Josszi
A nem gyozessel nem ertek egyet, mert csinaltunk mar parszor csodat (ki nem mondjuk?). Annyit, hogy a jobb WR sor boven keves az udvosseghez. Ahhoz el is kell tudni passzolni a labdat es ez nemi idobe kerul, amit ugye nalunk viszonylag szuken mer a front. Szoval a Frisco tenyleg nagyon jo, benne van a boogie a labukban, tehetseges jatekosok es jo edzo a porondon. Nem ketseges. De ha csak a szamokat nezzuk az ez evi meccseinket tekinteteben, akkor mar sokkal arnyaltabb a kep ugye. A szezon elejen a 29-3-as kiutes, majd decemberben a 17-19-es alig pontos alig gyozelem othon nem arrol szol, hogy akkora folenyben lennetek. Igaz, azota a formaelony nalatok van. Meglatjuk. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Beindult a szájkarate a jegykorlátozás miatt. Kapja a részt a csapat, mintha ők találták volna ki, vagy ők árulnák a jegyeket a kapuban. Néhány honi hozzászólást olvasva - tisztelet a normális Frisco fanoknak - el tudom képzelni mi mehet odakint. Nem mondom hogy szimpatikus húzás, de nem csodálkozok, hogy így akarják szűrni a népet. Egyébként meg teljesen mindegy, csak győzzünk!garrett27
hol olvastad a honi hozzászólásokat amiből el tudod képzeled mi mehet kint? nálunk biztos nem..
szűrni akarják mert tudják hogy a 12.man előny nem is kicsit, ezt megértem , azt is hogy nem gyakran jut NFC döntőbe a helyi kedvenc, lássák minnél többen a helyi fanok közül. ezt is..

nem fogtok győzni, ebben a csapatban ennyi volt a maximum, amíg nem lesz jobb wr corps nálatok ez lesz a max, sőt az idei is erőn felüli teljesítmény volt szerintem..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 232 — én ezt meguntam
Igy a meccs elott egy kis FB vizual 😊



endorphyn
Hogy komolyan, akik ezeket a kicsit sem vicces baszokat csinálják, legalább a nyelv alapvető szabályaival lennének tisztában...
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Igy a meccs elott egy kis FB vizual 😊





































-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
NFC West lost a combined 21 games this season, and 12 came against teams in the division.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Beindult a szájkarate a jegykorlátozás miatt. Kapja a részt a csapat, mintha ők találták volna ki, vagy ők árulnák a jegyeket a kapuban. Néhány honi hozzászólást olvasva - tisztelet a normális Frisco fanoknak - el tudom képzelni mi mehet odakint. Nem mondom hogy szimpatikus húzás, de nem csodálkozok, hogy így akarják szűrni a népet. Egyébként meg teljesen mindegy, csak győzzünk!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Na a tegnapi meccs után én nem fosok a vaginers-től...
SeaSzilaHawk
Hogy és mennyire kellett volna nyernünk hogy féljél? 😀Montana
félni? sohasem félünk a whinerstől... 😀 de látom a lényeget kiszűrted a hsz-ből... bravóSeaSzilaHawk
Gondoltam megpróbálom oldani itt a feszültséget..pont arra céloztam hogy soha nem lesz itt kijelentve hogy féltek tőlünk!(kis iróniával,de látom szíven ütött)
Hogy mit szűrtem le a hsz.-ből?Jól látod,bár amivel nem értek egyet az az,hogy Kaep zavarba hozható..ez tegnap nem látszott rajta.😊Montana
az elején simán látszott rajta megszeppentség... dobált is egy pár csúnyát... amikor a védelmetek megállította a cicákat onnan pörgött fel Ő is...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 232 — én ezt meguntam
Ugyan Niners fanok még megfáznának a hidegben!
Én ott voltam az idei meccsen, nem akarják ők azt újra átélni.
Az az aréna maga a Mega Therion, szerintem megint meg fog dőlni a rekord!

Nem lesz még egy olyan meccsünk, amikor eldobáljuk az inteket.
Kiváncsi vagyok, hogy lesz e Guardians of Asgaard?

Undi szurkolok, kihagyhatatlan, ha esetleg jó helyeket keresel, ajánlhatok párat, de arra vigyázz, hogy a kaja általában smoked tase, eurúpai szemmel simán meg van égetve!
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Lehet,hogy egy Vancouver trip miatt pont a közelben leszek a meccs idején 😊
Hétfőn kezdik állítólag árulni a jegyeket a meccsre,viszont csak bizonyos Washington-Alberta-BritishColumbia címekre kibocsátott kártyával lehet megvenni őket, ezzel segítve a helyieket,hogy láthassák élőben.
Ha sikerült jegyet venni, töltök majd fel képeket,mert akkor elvileg le tudok utazni!
Yeahundisputedly
Az kiralysag. Remelem osszejon!endorphyn
Köszi! 😊

Nem olvasom a 9ers topicot,de lenne rá pár dollárom,hogy már több friss acc sír a jegyek miatt 😊
Nos ez egy bevett szokás a major league csapatoknál, az NFL-ben most még álló csapatok közül pl a Denver is rendszerint él a lehetőséggel 😊 Akinek meg nem tetszik az nyerje meg a csoportját.undisputedly
Nem csak Amerikában divat. 2 éve Madridban voltunk, amikor a Barca játszott ott BL meccset a kiesési körben. Amikor elkezdték árulni rá a jegyeket akkor először a bérletesek vehettek, majd a pártoló tagok, majd a madridista fanok, majd a madridiak, utána a nyesedék, illendőség szerint azért küldtek 2000 jegyet Barcelonába. Mondanom se kell csak a Bernabeu elé jutottunk el, be már nem, igaz a hangulat a városban és a Stadionnál fantasztikus volt. ( Én matracos vagyok xD )

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 942 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lehet,hogy egy Vancouver trip miatt pont a közelben leszek a meccs idején 😊
Hétfőn kezdik állítólag árulni a jegyeket a meccsre,viszont csak bizonyos Washington-Alberta-BritishColumbia címekre kibocsátott kártyával lehet megvenni őket, ezzel segítve a helyieket,hogy láthassák élőben.
Ha sikerült jegyet venni, töltök majd fel képeket,mert akkor elvileg le tudok utazni!
Yeahundisputedly
Az kiralysag. Remelem osszejon!endorphyn
Köszi! 😊

Nem olvasom a 9ers topicot,de lenne rá pár dollárom,hogy már több friss acc sír a jegyek miatt 😊
Nos ez egy bevett szokás a major league csapatoknál, az NFL-ben most még álló csapatok közül pl a Denver is rendszerint él a lehetőséggel 😊 Akinek meg nem tetszik az nyerje meg a csoportját.

Nagyon jó meccsre számítok. Nincs mitől tartani, vertük már meg nem egyszer a friscót otthon az elmúlt időszakban. Miután olyan nagyon arról szólnak a hírek,hogy jön a rettegett Crabtree-Boldin páros:

FACT: Crabtree még sosem szerzett TD-t Carrol csapata ellen 😉
FACT: A PC érában meccsenként 3 elkapás az átlaga 34 yardért
FACT: Crabtree játszott tavaly is, amikor 42-13-ra lettek megruházva
FACT: A PC érában 2 meccset játszott Boldin a CLinken, eredmény: 3 elkapás 29 yardért

Én csak kedd/szerda környékén leszek, addig is kellemes szurkolást srácok 😊
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
ugy nézki h összejön a frisco ellena főcsoportdöntő
megkérek mindenkit, h ne baszogássuk a másik csapat szrukolóit. ne olvassuk a topicukat, mert csak felbaszn amit ott látunk, nem kell reagálni h mit írnak, ne írjunk oda és akkor nem lesz baj. és megkérek minden frisco fant aki ezt olvassa h ők se írjanak ide.
köszi 😊braxa88
Brax!

1.) Sorry, önmagában felesleges ez a HSZ.
2.) Pályán fog eldőlni nem itt, szájkaratézhat akárki.
3.) Mióta fosunk a ninerstől ... OTHON??! Pláne a fanoktól, a megvafult Diverdoc!

Ok nem volt jó tegnap a hox O, de ez a Panthers odahaza sem úgy ment ki a pályára, ahogy hozzánk jött a Saints -Hogy ne adjak táptalajt a felesleges gondolkodásnak, ettől még remekül játszik a Niners.

...Speciáis technikánk van a 9-ers ellen, amit igazából hetek óta gyakorlunk... Nem támadunk, így nem tud villogni a 9-ers D. A mi D-nk meg visszaviszi azt az 1 Intet 😊

Idén 3-szorra találkozunk, szerintem már mindent elmondtunk egymásnak... 😊Helmut Zimmer
Én szurkoló vagyok, mit foglalkozzak a meccsel, túl azon, hogy megnézem? (és egy kicsit hízom közben)

Helm!
3-megrántgattad a cica bajszát 😀 !

????
Megfakult?, megvadult? Megvakult?
Egyiket sem értemdiverdoc
Megafull.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Néztem a tegnapi eredménykövetőt, (SF at Car) kozmikusan Epic!
Annyira rittyó, de közben szórakoztató, mint Vályi Pista az Égéstér bármelyik adásában!
Nem tudom egy elemét kiemelni!
Kötelező!!!Helmut Zimmer
Én is néztem, néha az volt az érzésem a két tábor más-más meccset néz. Egy szitut teljesen máshogy ítélnek meg. Azért voltak ott kulturált fórumozók is. Elszomorító, és sajnálom azokat ha valaki normálisan megy az eredménykövetőbe és ezt látja.
De tényleg jól lehetett szórakozni. 😊BigBaltazar
én inkább csak a meccset néztem.. 😀 a forumon viszont lehetett derülni utólag.. a stilus maga az ember 😀 bár belőlem is jön néha a -iq cult

The Amazing Racoon