Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem vazz, aludnank, csak túl hangosan beszelsz 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na, meg van srácok? Végigizgultátok? 😀

Az O# szar ahogyan van,habár kevés szó esett arról,hogy igencsak jó a védelme a Szenteknek.
Brees és Co-nak hatalmas mákja volt annál a kabaréba illő INT-sikeres passz kombónál, ritmusba jöttek, aztán Tate meg úgy döntött lemond a csapat Clutxh játékosa címéről.
A D# világbajnok, max 50%-ot adok magunknak a SB-ba jutásra.
Élmény volt azért a meccs, nálam ez volt a határ a sikeres és a rossz szezon között, szóval innen már mindegy. Frisco ellen jó lenne csatázni, az epic lenne.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Inactives: Bryan Walters, Christine Michael, KJ Wright, Caylin Hauptmann, James Carpenter, Benson Mayowa, Jordan Hill.

Carpenter inaktív, dde nem hiszem h McQuistan lenne a fulltime LG. Sztem Bowie kap majd 1-2 driveot
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
I'm In.. and you?😊 imin.seahawks.com/Ginola
Jelenleg:
United States 32263, Canada 1329, United Kingdom 466, Germany 377, Australia 265, Mexico 230, Brazil 171, Denmark 129, Japan 126, Hungary 78, France 75, Netherlands 73, Sweden 61, Italy 60, South Korea 57, Singapore 54, New Zealand 54, Ireland 44, Norway 40, Austria 40, Switzerland 38, Czech Republic 38, Russia 34, Belgium 31, Philippines 30, Spain 26, Qatar 25, Finland 24, Croatia 22, Thailand 18, Poland 18, Indonesia 16, United Arab Emirates 13, Turkey 13, Taiwan 13, Argentina 13, Puerto Rico 12, Guam 12, Kuwait 8, Iceland 8,Hong Kong SAR 8, Colombia 8, Slovenia 6, Malaysia 6, China 11, Israel 10, Greece 10, India 9, Portugal 8, Afghanistan 6, Estonia 5, El Salvador 5, Chile 5, Venezuela 4, Ukraine 4, Lithuania 4, Guatemala 4, Djibouti 4, South Africa 3, Slovakia 3, Nepal 3, Luxembourg 3, Hong Kong-China 3, Costa Rica 3, Cayman Islands 3, Bahrain 3, Vietnam 2, Uruguay 2, Uganda 2, stb

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
Houston, baj van! 😀

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
Terry McAulay vezeti majd a meccset. Luisiana államban nőtt fel, 1 órányira NewOrleasns-tól, és Saints fan 😀

 www.nola.com/saints/index.ssf/2009/09/louisiana_native_terry_mcaulay.htmlundisputedly
legalább lesz mire fogni, mi? sztem ha elfújják a meccset, akkor élve nem mennek haza... 😀SeaSzilaHawk
Azért tartom szerencsétlen dolognak a liga részéről,mert:
1, A Hawks kárára téved, és akkor nem mossa le,hogy elcsalta
2, Az,hogy közismert a kötődése a Szentekhez, -lévén,hogy állítólag jó bíró- azt eredményezheti,hogy inkább majd a mi javunkra téved,mert annyira el akarja kerülni ,hogy felmerüljön az 1. eset.
Szóval ez megint egy liga baki szerintem.
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Terry McAulay vezeti majd a meccset. Luisiana államban nőtt fel, 1 órányira NewOrleasns-tól, és Saints fan 😀

 www.nola.com/saints/index.ssf/2009/09/louisiana_native_terry_mcaulay.htmlundisputedly
legalább lesz mire fogni, mi? sztem ha elfújják a meccset, akkor élve nem mennek haza... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Terry McAulay vezeti majd a meccset. Luisiana államban nőtt fel, 1 órányira NewOrleasns-tól, és Saints fan 😀

 www.nola.com/saints/index.ssf/2009/09/louisiana_native_terry_mcaulay.htmlundisputedly
Még mindig jobb, mint Kassai... 😀😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
Terry McAulay vezeti majd a meccset. Luisiana államban nőtt fel, 1 órányira NewOrleasns-tól, és Saints fan 😀

 www.nola.com/saints/index.ssf/2009/09/louisiana_native_terry_mcaulay.html
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
az Eagles ellen azért ment a futás nekik (200y kb.) , ettől nem tartunk?
(csak kérdezem, szakbarbár vagyok)funkyparduc
nem hinném, azért nekünk jobb a falunk, mint az Eagles-nél és mentalitás is olyan, hogy a futást meg kell fogni, ha megvernek, akkor passzal verjenek meg...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Harvin jàtszik szombaton, teljes menetfelszereléssel! KO return is az övé. Helyes! Bassza meg hogy lagziban leszek, lehetett volna vasàrnap a meccs....Medvepapa
Kellett Neked mulatos ciganyzenesz karrierrol almodozni (bocsi, ziccer volt) 😀 😀endorphyn
Erről jut eszembe! Valakinek esetleg ötlet budapesti meccsnézésre?krankovics
Na igen, kiraly volna egyut nezni es lehetoleg nem sirni a vegen 😊 Nem is tudom,hogy merre vannak a sporthelyek, ahol eleht enni- inni es meccset nezni.endorphyn
Champs pub, dohány utca,de siessetek az asztalfoglalással mert lehet már nem marad..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kezdodik... 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Harvin jàtszik szombaton, teljes menetfelszereléssel! KO return is az övé. Helyes! Bassza meg hogy lagziban leszek, lehetett volna vasàrnap a meccs....Medvepapa
Kellett Neked mulatos ciganyzenesz karrierrol almodozni (bocsi, ziccer volt) 😀 😀endorphyn
Erről jut eszembe! Valakinek esetleg ötlet budapesti meccsnézésre?krankovics
Na igen, kiraly volna egyut nezni es lehetoleg nem sirni a vegen 😊 Nem is tudom,hogy merre vannak a sporthelyek, ahol eleht enni- inni es meccset nezni.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Harvin jàtszik szombaton, teljes menetfelszereléssel! KO return is az övé. Helyes! Bassza meg hogy lagziban leszek, lehetett volna vasàrnap a meccs....Medvepapa
Kellett Neked mulatos ciganyzenesz karrierrol almodozni (bocsi, ziccer volt) 😀 😀endorphyn
Erről jut eszembe! Valakinek esetleg ötlet budapesti meccsnézésre?krankovics
Nehogy már ne vigyél egy kivetítőt a lagziba!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Harvin jàtszik szombaton, teljes menetfelszereléssel! KO return is az övé. Helyes! Bassza meg hogy lagziban leszek, lehetett volna vasàrnap a meccs....Medvepapa
Kellett Neked mulatos ciganyzenesz karrierrol almodozni (bocsi, ziccer volt) 😀 😀endorphyn
Erről jut eszembe! Valakinek esetleg ötlet budapesti meccsnézésre?

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Harvin jàtszik szombaton, teljes menetfelszereléssel! KO return is az övé. Helyes! Bassza meg hogy lagziban leszek, lehetett volna vasàrnap a meccs....Medvepapa
Kellett Neked mulatos ciganyzenesz karrierrol almodozni (bocsi, ziccer volt) 😀 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Harvin jàtszik szombaton, teljes menetfelszereléssel! KO return is az övé. Helyes! Bassza meg hogy lagziban leszek, lehetett volna vasàrnap a meccs....

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 229 — én ezt meguntam
Szasztok, már OTTHON...
Kurva hideg van, pedig enyhülés...
Seattleben Tail of tears lesz vasárnap... tehát mocskosul esni fog!
Quinnt kerülgeti a Titans!
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
a védelmnk harmadik TE elleni védekezésben a szezonra kivetítve (Y)
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Mi ez a csend urak? 😀 Azért elég fontos meccs jön! Tippek?funkyparduc
Szerintem nyerünk. Fontos lesz, hogy tudjuk a TE játékot és a screen futásokat levédekezni. A mi LB sorunk erre alkalmas lehet + a kancellár. O# oldalon szeretném a pályán látni Harvint, amint a pénzéért meg is dolgozik. Ha nem így lesz nem fogom szeretni soha a büdös életbe. :p Lynch futásaivall szerintem nem lesz baj, ha a fal egy kicsit jobban dolgozik az elmúlt hetekhez képest. Volt idejük pihenni, most odatehetik magukat. De, úgy látom se a Turbinátor, se Krisztina nem képes még megközelíteni a Szörnyeteg teljesítményét. 😥 Ez azért kicsit gáz, pláne milyen pickeket adtunk értük.

Amúgy a Saint nem rossz csapat, Breest pedig a Liga egyik legjobb QB-jének tartom, de az előjelek nekünk kedveznek. Nem szabad félvárról venni és meg lesz ez.

Go Hawks, és a konferencia döntőben pedig jöjjön a SF.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Minden tiszteletem a Saints-é, de ennek a Seahawks-nak Super Bowl-t kell játszania februárban! Nincs más út!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Mi ez a csend urak? 😀 Azért elég fontos meccs jön! Tippek?funkyparduc
Nehéz meccsre számítok és az is lesz...Az eddigiekhez annyit tennék hozzá,hogy Brees idegenben lesz,hideg ,hangzavar és talán egy kis csapadék is.Mind-mind olyan ami mellettünk szól.Jobb csapat vagyunk de ezt kő keményen be is kell bizonyítani!!
Nem sok van már,aztán 1..2..3..Hawks!😊
I'm In.. and you?😊 imin.seahawks.com/

több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Azért legyünk óvatosak, a legutóbbi Frisco meccsen Gore csak egyszer szabadult el, annyi is lett nekünk. Mondjuk a NO passzban jobb, úgyhogy Sherméknek nem lesz unalmas napjuk. Én továbbra is azt mondom, hogy az O falnak kell nagyot alkotni. De most aztán tényleg!
Feljavulhatna Turbina is, mert Lynch nem fogja bírni egyedül (ja és nehogy visszahordásra vetemedjen). Clemmons is kibújhatna az odujából, mert nekem idén nem olyan meggyőző. Mondjuk ha Avril odaér néhányszor (az előző NO meccs előtt ezt vártam tőle és így is lett, abból szerzett Bennett pick6-t).
Szóval szerintem ez a kulcs, no meg Wilson formája. Remélem a Cards meccset már megemésztette.
Menni kell ezerrel, én győzelmet várok és kezdek izgulni!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
az Eagles ellen azért ment a futás nekik (200y kb.) , ettől nem tartunk?
(csak kérdezem, szakbarbár vagyok)funkyparduc
Ingramtől nem tartok. 1-2 nagyobb futás kijöhet neki. ő nem kezdőszintű RB.
faluktol inkább, belül elég jó nevek vannak. DE az ujtóbbi 4-5 meccsen nagyon durván fogtuk a futást. Mebane és a többiek nagyon jók voltak.
ettől függetlenül kijöhet egy rosszabb meccs a Dtől, hiszen volt néhány olyan meccs (pl tampa ellen) mikor szétfutotta a csapatot az ellenfél futója.
Eagles ellen ment nekik, de az a D# nagyságrendekkel gyengébb a mienknél.