Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Néztem a tegnapi eredménykövetőt, (SF at Car) kozmikusan Epic!
Annyira rittyó, de közben szórakoztató, mint Vályi Pista az Égéstér bármelyik adásában!
Nem tudom egy elemét kiemelni!
Kötelező!!!Helmut Zimmer
Boooooooooo 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Néztem a tegnapi eredménykövetőt, (SF at Car) kozmikusan Epic!
Annyira rittyó, de közben szórakoztató, mint Vályi Pista az Égéstér bármelyik adásában!
Nem tudom egy elemét kiemelni!
Kötelező!!!Helmut Zimmer
Én is néztem, néha az volt az érzésem a két tábor más-más meccset néz. Egy szitut teljesen máshogy ítélnek meg. Azért voltak ott kulturált fórumozók is. Elszomorító, és sajnálom azokat ha valaki normálisan megy az eredménykövetőbe és ezt látja.
De tényleg jól lehetett szórakozni. 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 232 — én ezt meguntam
Néztem a tegnapi eredménykövetőt, (SF at Car) kozmikusan Epic!
Annyira rittyó, de közben szórakoztató, mint Vályi Pista az Égéstér bármelyik adásában!
Nem tudom egy elemét kiemelni!
Kötelező!!!
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 232 — én ezt meguntam
Az erők azonosak, a másikat mindenki ismeri mint a tenyérét, ezt a részt szerintem hagyjuk is, nem sok értelmét látom az elemezgetésnek. Mindkét csapat megvan róla győződve hogy minimum istenek és ebből hatalmas erőt is merítenek, ezt kell szó szerint kiverni a másikból a meccs elején. El kel taposni a másikat hogy jelentéktelen kis szarcsimbóknak érezze magát, akinek ez sikerül vagy jobban sikerül az fog nyerni. A 12. ember nektek segít de kellő arccal ami azért megvan könnyen a visszájára lehet ezt fordítani és dacból játszani (én soccer pályafutásom alatt imádtam ezt) Győzzön a jobbik Győzzön a Frisco! 😊JayB
Figyelj!
A mi O-nkon nincs mit elemezni! 😀
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 907
Az erők azonosak, a másikat mindenki ismeri mint a tenyérét, ezt a részt szerintem hagyjuk is, nem sok értelmét látom az elemezgetésnek. Mindkét csapat megvan róla győződve hogy minimum istenek és ebből hatalmas erőt is merítenek, ezt kell szó szerint kiverni a másikból a meccs elején. El kel taposni a másikat hogy jelentéktelen kis szarcsimbóknak érezze magát, akinek ez sikerül vagy jobban sikerül az fog nyerni. A 12. ember nektek segít de kellő arccal ami azért megvan könnyen a visszájára lehet ezt fordítani és dacból játszani (én soccer pályafutásom alatt imádtam ezt) Győzzön a jobbik Győzzön a Frisco! 😊
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Lehet,hogy egy Vancouver trip miatt pont a közelben leszek a meccs idején 😊
Hétfőn kezdik állítólag árulni a jegyeket a meccsre,viszont csak bizonyos Washington-Alberta-BritishColumbia címekre kibocsátott kártyával lehet megvenni őket, ezzel segítve a helyieket,hogy láthassák élőben.
Ha sikerült jegyet venni, töltök majd fel képeket,mert akkor elvileg le tudok utazni!
Yeahundisputedly
Az kiralysag. Remelem osszejon!

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na a tegnapi meccs után én nem fosok a vaginers-től...
SeaSzilaHawk
Hogy és mennyire kellett volna nyernünk hogy féljél? 😀Montana
félni? sohasem félünk a whinerstől... 😀 de látom a lényeget kiszűrted a hsz-ből... bravóSeaSzilaHawk
Gondoltam megpróbálom oldani itt a feszültséget..pont arra céloztam hogy soha nem lesz itt kijelentve hogy féltek tőlünk!(kis iróniával,de látom szíven ütött)
Hogy mit szűrtem le a hsz.-ből?Jól látod,bár amivel nem értek egyet az az,hogy Kaep zavarba hozható..ez tegnap nem látszott rajta.😊Montana
Urak, szerintem kezdjetek elolrol az ismerkedest! Kicsit tul van vezerelve a dolog. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Na a tegnapi meccs után én nem fosok a vaginers-től...
SeaSzilaHawk
Hogy és mennyire kellett volna nyernünk hogy féljél? 😀Montana
félni? sohasem félünk a whinerstől... 😀 de látom a lényeget kiszűrted a hsz-ből... bravóSeaSzilaHawk
Gondoltam megpróbálom oldani itt a feszültséget..pont arra céloztam hogy soha nem lesz itt kijelentve hogy féltek tőlünk!(kis iróniával,de látom szíven ütött)
Hogy mit szűrtem le a hsz.-ből?Jól látod,bár amivel nem értek egyet az az,hogy Kaep zavarba hozható..ez tegnap nem látszott rajta.😊
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Na a tegnapi meccs után én nem fosok a vaginers-től...
SeaSzilaHawk
Hogy és mennyire kellett volna nyernünk hogy féljél? 😀Montana
félni? sohasem félünk a whinerstől... 😀 de látom a lényeget kiszűrted a hsz-ből... bravó

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 942 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lehet,hogy egy Vancouver trip miatt pont a közelben leszek a meccs idején 😊
Hétfőn kezdik állítólag árulni a jegyeket a meccsre,viszont csak bizonyos Washington-Alberta-BritishColumbia címekre kibocsátott kártyával lehet megvenni őket, ezzel segítve a helyieket,hogy láthassák élőben.
Ha sikerült jegyet venni, töltök majd fel képeket,mert akkor elvileg le tudok utazni!
Yeah
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Na a tegnapi meccs után én nem fosok a vaginers-től...
SeaSzilaHawk
Hogy és mennyire kellett volna nyernünk hogy féljél? 😀
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Ja, és sztem elő fogjuk venni a read option-t is, és többet fogjuk használni...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Na a tegnapi meccs után én nem fosok a vaginers-től...
A CB-jeik nem az erősségük, az látszott a tegnapi meccsen.
Aldon Smith meg nem nagyon villogott, lehet még benne van a sérülése.
Kaepi fiút meg zavarba lehet hozni...
Ellenben:
Front 7 brutál: Bowman-Willis liga legjobbja, Justin Smith meg gyilkol.
Nagyon jó O-line.
Crabtree nagyon jól nyomja és friss is.

Nekem ebből az jön le, hogy nem futással fogjuk megverni őket, hanem passzal... ha RW összeszedi magát és a playhívás sem lesz olyan passzív, akkor meg lesz... főleg ha sikerül az elején elmenni egy 10 pontra, mert akkor Kaepinek passzolnia kell és tudjuk, hogy az nekünk nagyon jó. Gore-t le kell szedni a pályáról, h Kaepi kezébe adjuk a meccset, az meg meg fog remegni a 12. ember és a tét súlya alatt.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 232 — én ezt meguntam
ja tegnap megint földrengés volt!
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 232 — én ezt meguntam
kemény meccs az biztos. megint nem ütjük ki őket mint a legutóbbi 2 alkalommal. mennie kell a futásnak. és Wilsonnak is fejlődnie kell. És Harvin. Nagyon-nagyon kell h kipihenje az agyrázkódását és ott legyen 100%osan a pályán. ugye +1napja van, de általában agyrázkódás után 1 meccset kiszoktak hagyni.braxa88
Jövőhéten az egy másik meccs lesz, úgy ismerik egymást a csapatok, mint a tenyerüket....
Relax, még akkor is, ha a tavalyi győztessel játszunk!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
kemény meccs az biztos. megint nem ütjük ki őket mint a legutóbbi 2 alkalommal. mennie kell a futásnak. és Wilsonnak is fejlődnie kell. És Harvin. Nagyon-nagyon kell h kipihenje az agyrázkódását és ott legyen 100%osan a pályán. ugye +1napja van, de általában agyrázkódás után 1 meccset kiszoktak hagyni.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 232 — én ezt meguntam
ugy nézki h összejön a frisco ellena főcsoportdöntő
megkérek mindenkit, h ne baszogássuk a másik csapat szrukolóit. ne olvassuk a topicukat, mert csak felbaszn amit ott látunk, nem kell reagálni h mit írnak, ne írjunk oda és akkor nem lesz baj. és megkérek minden frisco fant aki ezt olvassa h ők se írjanak ide.
köszi 😊braxa88
Brax!

1.) Sorry, önmagában felesleges ez a HSZ.
2.) Pályán fog eldőlni nem itt, szájkaratézhat akárki.
3.) Mióta fosunk a ninerstől ... OTHON??! Pláne a fanoktól, a megvafult Diverdoc!

Ok nem volt jó tegnap a hox O, de ez a Panthers odahaza sem úgy ment ki a pályára, ahogy hozzánk jött a Saints -Hogy ne adjak táptalajt a felesleges gondolkodásnak, ettől még remekül játszik a Niners.

...Speciáis technikánk van a 9-ers ellen, amit igazából hetek óta gyakorlunk... Nem támadunk, így nem tud villogni a 9-ers D. A mi D-nk meg visszaviszi azt az 1 Intet 😊

Idén 3-szorra találkozunk, szerintem már mindent elmondtunk egymásnak... 😊Helmut Zimmer
????
Megfakult?, megvadult? Megvakult?
Egyiket sem értem
Mondjuk nem én fogom a szájkarate főcsapását vinni, mint ahogy eddig sem.
Kedves braxa: Elnézést, hogy a megszólításra reagáltam.

Helm köszi a korrektségedet (mint mindig)😉diverdoc
Megvadult lett volna... jelezvén, hogy mekkora aggresszív állatokkal van tele a 9-ers topic. de írhattam volna Josszit is.
Szerintem kettőtöktől több like-t kaptam, mint a teljes Bills topicban a 7 -annyi ideje nincs is like- x év alatt. 😊

Remekjól gépelek, míóta 300-al nyomok fekve 😊 😀Helmut Zimmer
Mert azt a topikot csak Te olvasoddiverdoc
😀 😀 😀
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 114
Hát komolyan inkább kapjunk ki az SB-ben, csak verjük meg ezeket. Ha ettől a 9erstől ha kiszopunk én kiugrok a hetedikről. Ennyire antipatikus csapatot még nem láttam az edzőjükkel meg az "irányítójukkal" az élen. Mai alapján nekik is lesz egy 12th man, és itt nem a közönségre gondolok. Wilson fiam szedd össze magad!!!!!!!!!
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Néha beleolvastam a Frisco topicba, de nincs igazán értelme. A két csapat finoman szólva nem szívleli egymást és ez sajnos a szurkolókra is átragadt. Én nem írok oda, maradok "itthon", a pályán meg legyen egy jó kis meccs. Nagy újdonságokkal már egyik csapat sem szolgálhat a másiknak, a pillanatnyi forma dönt. Az biztos, hogy az offense-től és főleg Wilsontól több kell, mert én úgy érzem az utóbbi meccseken megingott a nimbusza. Nem azt játssza amit szokott, kevés a bevállalós játék. A WR sor tényleg nem ligaelit, ezért kellene több screen passz. Tagnap ha jól számoltam 1db TE passz volt. Ami viszont szokatlan az a pontatlanság. Mintha egyre több ilyen dobása lenne. Na mindegy, nem vészmadárkodok, hanem várom azt a pillanatot, amikor RW-nak ismét tényleg jó meccse lesz. Mikor ha nem most!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
ugy nézki h összejön a frisco ellena főcsoportdöntő
megkérek mindenkit, h ne baszogássuk a másik csapat szrukolóit. ne olvassuk a topicukat, mert csak felbaszn amit ott látunk, nem kell reagálni h mit írnak, ne írjunk oda és akkor nem lesz baj. és megkérek minden frisco fant aki ezt olvassa h ők se írjanak ide.
köszi 😊braxa88
Brax!

1.) Sorry, önmagában felesleges ez a HSZ.
2.) Pályán fog eldőlni nem itt, szájkaratézhat akárki.
3.) Mióta fosunk a ninerstől ... OTHON??! Pláne a fanoktól, a megvafult Diverdoc!

Ok nem volt jó tegnap a hox O, de ez a Panthers odahaza sem úgy ment ki a pályára, ahogy hozzánk jött a Saints -Hogy ne adjak táptalajt a felesleges gondolkodásnak, ettől még remekül játszik a Niners.

...Speciáis technikánk van a 9-ers ellen, amit igazából hetek óta gyakorlunk... Nem támadunk, így nem tud villogni a 9-ers D. A mi D-nk meg visszaviszi azt az 1 Intet 😊

Idén 3-szorra találkozunk, szerintem már mindent elmondtunk egymásnak... 😊Helmut Zimmer
????
Megfakult?, megvadult? Megvakult?
Egyiket sem értem
Mondjuk nem én fogom a szájkarate főcsapását vinni, mint ahogy eddig sem.
Kedves braxa: Elnézést, hogy a megszólításra reagáltam.

Helm köszi a korrektségedet (mint mindig)😉diverdoc
Megvadult lett volna... jelezvén, hogy mekkora aggresszív állatokkal van tele a 9-ers topic. de írhattam volna Josszit is.
Szerintem kettőtöktől több like-t kaptam, mint a teljes Bills topicban a 7 -annyi ideje nincs is like- x év alatt. 😊

Remekjól gépelek, míóta 300-al nyomok fekve 😊 😀Helmut Zimmer
Mert azt a topikot csak Te olvasod


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 232 — én ezt meguntam
ugy nézki h összejön a frisco ellena főcsoportdöntő
megkérek mindenkit, h ne baszogássuk a másik csapat szrukolóit. ne olvassuk a topicukat, mert csak felbaszn amit ott látunk, nem kell reagálni h mit írnak, ne írjunk oda és akkor nem lesz baj. és megkérek minden frisco fant aki ezt olvassa h ők se írjanak ide.
köszi 😊braxa88
Brax!

1.) Sorry, önmagában felesleges ez a HSZ.
2.) Pályán fog eldőlni nem itt, szájkaratézhat akárki.
3.) Mióta fosunk a ninerstől ... OTHON??! Pláne a fanoktól, a megvafult Diverdoc!

Ok nem volt jó tegnap a hox O, de ez a Panthers odahaza sem úgy ment ki a pályára, ahogy hozzánk jött a Saints -Hogy ne adjak táptalajt a felesleges gondolkodásnak, ettől még remekül játszik a Niners.

...Speciáis technikánk van a 9-ers ellen, amit igazából hetek óta gyakorlunk... Nem támadunk, így nem tud villogni a 9-ers D. A mi D-nk meg visszaviszi azt az 1 Intet 😊

Idén 3-szorra találkozunk, szerintem már mindent elmondtunk egymásnak... 😊Helmut Zimmer
????
Megfakult?, megvadult? Megvakult?
Egyiket sem értem
Mondjuk nem én fogom a szájkarate főcsapását vinni, mint ahogy eddig sem.
Kedves braxa: Elnézést, hogy a megszólításra reagáltam.

Helm köszi a korrektségedet (mint mindig)😉diverdoc
Megvadult lett volna... jelezvén, hogy mekkora aggresszív állatokkal van tele a 9-ers topic. de írhattam volna Josszit is.
Szerintem kettőtöktől több like-t kaptam, mint a teljes Bills topicban a 7 -annyi ideje nincs is like- x év alatt. 😊

Remekjól gépelek, míóta 300-al nyomok fekve 😊 😀
több mint 10 éve
Fredo 205
Lynchnek meg kellett volna állnia kb. az 1 yardos vonalon pályán belül 2:40-nél, és akkor game over (1st down és a NO-nek nem volt több időkérése, úgyhogy három kneel down és vége), és megspórolhattak volna egy 80 yardos drive-ot, egy onside kicket és egy csomó izgulást (és sérülést) - Brian Westbrook csinált ilyen pár éve  sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=3158572, azóta se nagyon látni hasonlót sajnos, pedig ez is a stratégia része..Aguirre
P Manning is megcsinálta pár éve egy Oakland-Colts mecsen 30 yardos saját(!) futás ( futás hát nem tudom lehet-e azt futásnak nevezni 😊 ) lefeküdt az 1 yardoson hasonló okokból.
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
ugy nézki h összejön a frisco ellena főcsoportdöntő
megkérek mindenkit, h ne baszogássuk a másik csapat szrukolóit. ne olvassuk a topicukat, mert csak felbaszn amit ott látunk, nem kell reagálni h mit írnak, ne írjunk oda és akkor nem lesz baj. és megkérek minden frisco fant aki ezt olvassa h ők se írjanak ide.
köszi 😊braxa88
Brax!

1.) Sorry, önmagában felesleges ez a HSZ.
2.) Pályán fog eldőlni nem itt, szájkaratézhat akárki.
3.) Mióta fosunk a ninerstől ... OTHON??! Pláne a fanoktól, a megvafult Diverdoc!

Ok nem volt jó tegnap a hox O, de ez a Panthers odahaza sem úgy ment ki a pályára, ahogy hozzánk jött a Saints -Hogy ne adjak táptalajt a felesleges gondolkodásnak, ettől még remekül játszik a Niners.

...Speciáis technikánk van a 9-ers ellen, amit igazából hetek óta gyakorlunk... Nem támadunk, így nem tud villogni a 9-ers D. A mi D-nk meg visszaviszi azt az 1 Intet 😊

Idén 3-szorra találkozunk, szerintem már mindent elmondtunk egymásnak... 😊Helmut Zimmer
????
Megfakult?, megvadult? Megvakult?
Egyiket sem értem
Mondjuk nem én fogom a szájkarate főcsapását vinni, mint ahogy eddig sem.
Kedves braxa: Elnézést, hogy a megszólításra reagáltam.

Helm köszi a korrektségedet (mint mindig)😉


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 232 — én ezt meguntam
hát jolvan 😊
szó nincs fosásról csak nem akartam fölösleges anyázásokat 😀braxa88
rajtam nem fog múlni 😉
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hajrá skacok, nyernetek kell, Gore futásaira kell nagyon odafigyelni, Kaep futásait szerintem megoldjátok Wright nélkül is, a sok célpont meg elveszik majd a secondary mellett. Szereztek két Int-et, csak az offense működjön...gyerünk, gyerünk!