Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ha valakinek kérdés lett volna:
Sebii
Kiraly, megerdemli. A regi nagy kedvencrol Steve "That was retaliation!!" Largentrol meg eleg ennyi is 😀


The Seattle Seahawks played the Denver Broncos in an early 1988 game where Denver defensive back Mike Harden delivered a hit on Steve Largent that knocked Largent unconscious and caused him some other injuries. The hit apparently did not receive a flag but League officials later fined Harden after they reviewed it and determined it to be a cheap shot. The Seahawks and Broncos (at the time, AFC West rivals) played again later that year and Largent got a chance to repay Harden. The following video shows two plays. Largent delivering his hit on Harden occurs during the second play but both plays are important.


-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Rajtunk keresztül vezet az út:

undisputedly
ez k jó 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 476
Ha valakinek kérdés lett volna:
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
Harvin edzeni fog a héten - forrás: Pete Carroll. meglepő.Fucu
szted játszhat az első PO meccsünkön? én nagyon meglepődnék, még akkor is ha most edzbraxa88
játszani játszhat, ha olyan állapotban van, de fene tudja.Fucu
“@Percy_Harvin: 12's see u in 2 weeks ... It's go time once again”

azért ez istenesen megváltoztatná az állóvizeta.kacsa
én lelkes lettem 😊braxa88
Vajon Undi is?... :cool: 🏈Medvepapa
Ő akkor lesz lelkes,ha játszik is, nem csak hír van róla, hogy netalántán elkezd edzeni 😊
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Harvin edzeni fog a héten - forrás: Pete Carroll. meglepő.Fucu
szted játszhat az első PO meccsünkön? én nagyon meglepődnék, még akkor is ha most edzbraxa88
játszani játszhat, ha olyan állapotban van, de fene tudja.Fucu
“@Percy_Harvin: 12's see u in 2 weeks ... It's go time once again”

azért ez istenesen megváltoztatná az állóvizeta.kacsa
én lelkes lettem 😊braxa88
Vajon Undi is?... :cool: 🏈

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Utána jól le is oltott mindenkit
And to all the haters who tried to kick when I was down ... Can't express how much fuel u added to my fire ....
szerintem bizakodhattok 😊

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Harvin edzeni fog a héten - forrás: Pete Carroll. meglepő.Fucu
szted játszhat az első PO meccsünkön? én nagyon meglepődnék, még akkor is ha most edzbraxa88
játszani játszhat, ha olyan állapotban van, de fene tudja.Fucu
“@Percy_Harvin: 12's see u in 2 weeks ... It's go time once again”

azért ez istenesen megváltoztatná az állóvizeta.kacsa
én lelkes lettem 😊
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Harvin edzeni fog a héten - forrás: Pete Carroll. meglepő.Fucu
szted játszhat az első PO meccsünkön? én nagyon meglepődnék, még akkor is ha most edzbraxa88
játszani játszhat, ha olyan állapotban van, de fene tudja.Fucu
“@Percy_Harvin: 12's see u in 2 weeks ... It's go time once again”

azért ez istenesen megváltoztatná az állóvizet
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Harvin edzeni fog a héten - forrás: Pete Carroll. meglepő.Fucu
szted játszhat az első PO meccsünkön? én nagyon meglepődnék, még akkor is ha most edzbraxa88
játszani játszhat, ha olyan állapotban van, de fene tudja.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Harvin edzeni fog a héten - forrás: Pete Carroll. meglepő.Fucu
szted játszhat az első PO meccsünkön? én nagyon meglepődnék, még akkor is ha most edzbraxa88
Nem tartom lehetetlennek, még most is érzek az ügy körül némi parasztvakítást. Most meg jön a PO és a nagy sakkjátszma. Ez pont beleillene.
Viszont úgy tűnik, hogy Willson és Mebane sérülése is összekalapálható. Éppen jókor jön egy kis levegővétel.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Harvin edzeni fog a héten - forrás: Pete Carroll. meglepő.Fucu
szted játszhat az első PO meccsünkön? én nagyon meglepődnék, még akkor is ha most edzbraxa88
a hír alapján az a cél h összedrótozzák a meccsre valahogy. (nyilvánvalóan mondjuk 😀)
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Jason La Canfora @JasonLaCanfora
The Vikings are double dipping on Seattle coordinators - have asked for interviews with both Darrell Bevell and Dan Quinn


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Harvin edzeni fog a héten - forrás: Pete Carroll. meglepő.Fucu
szted játszhat az első PO meccsünkön? én nagyon meglepődnék, még akkor is ha most edz
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Harvin edzeni fog a héten - forrás: Pete Carroll. meglepő.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Szépen fogynak a HC-k, nálunk meg már lassan a cheerleadereket is elcsábítják (mondjuk ezt nem csodálom, de csak férfi szempontból). PC-ék jövőre építhetnek új coach brigádot, miközben a fél NFL-nek nyitott könyv lesz a játékunk, mert a túlparton tuti ott egy ex-Hawk.
Azért remélem a PO most még mindent felülír, bár tegnap PC-t nem nagyon láttam Bewell közelében, lehet hogy tényleg fasírt van?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a high ankle sprain egyáltalán nem biztos, hogy season ending, főleg, hogy van plusz egy hét pihenőtök. Nálunk Rashad Johnson egy meccset hagyott ki (ellenetek) és tegnap már játszott hasonló sérüléssel.Fucu
Igazad lehet, de az a pletyka járja, esetleg lehetnek fokozatai ennek HAS-nak, reméljük a legjobbakat.
.undisputedly
Igen vannak még ennek is fokozatai, nem olvastam utána mit írnak mennyire súlyos. Viszont úgy gondolom, hogy ez a plusz egy hét pont elég lesz, hogy játszani tudjon. Kellene nagyon.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
a high ankle sprain egyáltalán nem biztos, hogy season ending, főleg, hogy van plusz egy hét pihenőtök. Nálunk Rashad Johnson egy meccset hagyott ki (ellenetek) és tegnap már játszott hasonló sérüléssel.Fucu
Igazad lehet, de az a pletyka járja, esetleg lehetnek fokozatai ennek HAS-nak, reméljük a legjobbakat.

Lassan írok egy rövidke évértékelőt szerintem, mert akármi jön a PO-ban, az nekem már csak a ráadás,és mivel elég sok élményt kaptunk a csapattól idén, talán megemlékezhetünk róluk.

Amúgy PC a szokásos hétfői rádió interjúban azt mondta,hogy valószínűleg IR-re teszik tudjukkit, ami a korrában írtak szerint azt jelentené,hogy garantált lesz a szerződése.
Én személy szerint nagyon ellenszenvesnek tartom #11-et!
A személyében rejlő több tényező miatt is. Egy, roppantul idegesítő hangja van.
Kettő, nincs kint a meccseken az oldalvonalnál, ezt amúgy nem is értem,hogyan tudja megcsinálni, amikor még az eltiltott Browner is mindig ott van.
Három, semmilyen megnyilatkozásában nem köti magát a csapathoz, a twitterén is csak valami üzletét reklámozza, semmi kötelező marketing duma a szurkolóknak, amit pedig ilyen előmények nélkül is kötelező lenne.
Remélem jó lecke volt Schneidernek,hogy soha, de soha ne adjon 10+ millió/év-es szerződést egy valganyi garantált pénzzel.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Browns requested permission to interview Seahawks DC Dan Quinn for HC job, per source. Quinn can interview Jan. 5.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a high ankle sprain egyáltalán nem biztos, hogy season ending, főleg, hogy van plusz egy hét pihenőtök. Nálunk Rashad Johnson egy meccset hagyott ki (ellenetek) és tegnap már játszott hasonló sérüléssel.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tudja valaki mi van Willsonnal?garrett27
High ankle sprain, tehát nem törés, de valószínűleg ez is season ending sérülés. Amúgy nagyon kemény sérüléshullám söpört végig idén a TE/WR poszton:

-Offseasonban kidőlt McCoy, aki idén &#@ jó lehetett volna elkapó TE-nek
-Offseasonban kidőlt a nagy FA igazolás, tudjukki

-Regularban kidőlt Miller a kezdő TE több meccsre
-Regularban kidőlt Rice az elsőszámú elkapó
-Regular végén agyrázkódás és sérült boka Kearse-nél
-Regular végén Willson season ending lábsérülés

Remélem akasztunk valakit a héten, most lenne idő beépíteni pár routra.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Győzelem, NFC West bajnoki cím, 1. kiemelés, végig otthon, ez eddig jó, de féltem a csapatot. Nagy az elvárás, de ilyen támadójátékkal még hazai pályán is kevés az esélyünk. Wilson továbbra sincs biztonságban, nincsenek kiemelkedő célpontjai, már az is csoda, hogy 13 győzelmet szerzett a csapat. Most még az amúgy sem veretes Te alakulat is összeomlóban. Futásban csak Lynch, pedig 2 év alatt 3 futót hoztunk. Tudom, szép dolog a rájátszás, meg innen már lehet sikeresnek nevezni a szezont, de ez persze egyetlen szurkolónak sem elég. Én abban reménykedem, hogy a PO tényleg egy teljesen más műfaj és végre beindul a szekér, egy igazán jó sorozattal, de valamit ki kell találni. Ez így nekem offense oldalról nem meggyőző. A védelem hozza magát és szerintem továbbra is a liga egyik legjobbja. Számomra kellemes csalódás Maxwell. Korábban ahányszor beállt néhány percre, már hajigáltak is felé, szegénykém meg csak kapkodta a fejét. Most meg egyszerűen k.....a jó.
Szóval bízom a srácokban és nagy meccseket várok.
Tudja valaki mi van Willsonnal?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 227 — én ezt meguntam
Rajtunk keresztül vezet az út:

undisputedly
A tegnapi meccs alapján Sherm mellett inkább ET és Maxwell kéne röpködjön 😊rantotthus
Azért ismerjük el, hogy Shermann, mint gyűlöletes szárnyas gyökér, hát minimum magas labda...
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Rajtunk keresztül vezet az út:

undisputedly
A tegnapi meccs alapján Sherm mellett inkább ET és Maxwell kéne röpködjön 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem a Patriots és a Hawks a leginkább "kórház-csapat" így a PO-ra.
Elképesztő mennyi sérültünk van. Mebane és Willson nagy érvágás, nincsenek nagy elvárásaim a PO-val kapcsolatban.

Lockette:

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537