Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nehany idei kiraly kep a hivatalos oldalrol. 😊












-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
Es tenyleg. Futott egyet..
endorphyn
15 perces passz-session-t is tartott kontakt nélkül RW-vel, utána csak limitáltan edzett.
Az a kérdés,hogy a terhelésre hogyan reagál a csípő, majd utána pedig az,hogy kontaktra hogyan.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Es tenyleg. Futott egyet..

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Tippre azt mondom, hogy a Saints-et fogjuk fogadni, majd 49ers-t. De lehet hogy csak ezt szeretném... 😛Medvepapa
hát ezzel én is is kiegyeznék (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 229 — én ezt meguntam
Sziasztok!
Új vagyok az oldalon,ezért kicsit írok magamról😊
31 éves vagyok,Németországban nem sokkal München mellett élek és van 2 gyönyörű gyermekem.
A 2011-es Lynch futás óta szurkolók a Hawksnak és azóta követem a liga eseményeit.
Boldog Új Évet és persze SB-t Kívánok Mindenkinek!!Ginola
Szevasz! Jókor kapcsolódtál be, a "Lynch futása" előtti időszakot már mi sem sírjuk vissza.garrett27
Nono és a Jones-Hutchinson-Strong-Alexander front az smafu?Sebii
Én nem mentem annyira vissza gondolatban, csak 3-4 évet. Én az egyetlen SB döntő óta vagyok Hawks fan, az meg már régen volt. Az a gárda tényleg jó volt. Aztán jött a leszállóág, na akkor kellett türelem. Én erre gondoltam.garrett27
Az a gárda domináns volt, a mostani 1st seed ide-oda fekete ló!
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Sziasztok!
Új vagyok az oldalon,ezért kicsit írok magamról😊
31 éves vagyok,Németországban nem sokkal München mellett élek és van 2 gyönyörű gyermekem.
A 2011-es Lynch futás óta szurkolók a Hawksnak és azóta követem a liga eseményeit.
Boldog Új Évet és persze SB-t Kívánok Mindenkinek!!Ginola
Szevasz! Jókor kapcsolódtál be, a "Lynch futása" előtti időszakot már mi sem sírjuk vissza.garrett27
Nono és a Jones-Hutchinson-Strong-Alexander front az smafu?Sebii
Én nem mentem annyira vissza gondolatban, csak 3-4 évet. Én az egyetlen SB döntő óta vagyok Hawks fan, az meg már régen volt. Az a gárda tényleg jó volt. Aztán jött a leszállóág, na akkor kellett türelem. Én erre gondoltam.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Tud valaki valami új infót Harvinnal kapcsolatban. Edz mostanában? Jó lenne ha játszana már egy keveset, mert Wilsonnak lassan már a karbantartóktól kell célpontokat keresni. Tényleg nem lehetséges az, hogy egy-két játék erejéig egy CB ugrik be WR-nek? Tudom-tudom a playeket meg kell tanulni, de akkor is.BigBaltazar
Percy Harvin was limited in the Seahawks’ bonus practice Thursday during their playoff bye week. But just the thought of getting his unlimited big-play potential back for next Saturday’s divisional playoff game has his teammates excited.

több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Sziasztok!
Új vagyok az oldalon,ezért kicsit írok magamról😊
31 éves vagyok,Németországban nem sokkal München mellett élek és van 2 gyönyörű gyermekem.
A 2011-es Lynch futás óta szurkolók a Hawksnak és azóta követem a liga eseményeit.
Boldog Új Évet és persze SB-t Kívánok Mindenkinek!!Ginola
Bratyód meg nálunk? Fasza lehet! Mindegy, így egyikötök SB-nak örülhet majd 6 hét múlva😉diverdoc
Remélem a családi béke megmarad február után is😊 De szerintem nem lesz vita, hiszen a jéghideg Lambeaun vége lesz az szezonnak...😛

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sziasztok!
Új vagyok az oldalon,ezért kicsit írok magamról😊
31 éves vagyok,Németországban nem sokkal München mellett élek és van 2 gyönyörű gyermekem.
A 2011-es Lynch futás óta szurkolók a Hawksnak és azóta követem a liga eseményeit.
Boldog Új Évet és persze SB-t Kívánok Mindenkinek!!Ginola
Bratyód meg nálunk? Fasza lehet! Mindegy, így egyikötök SB-nak örülhet majd 6 hét múlva😉


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 477
Sziasztok!
Új vagyok az oldalon,ezért kicsit írok magamról😊
31 éves vagyok,Németországban nem sokkal München mellett élek és van 2 gyönyörű gyermekem.
A 2011-es Lynch futás óta szurkolók a Hawksnak és azóta követem a liga eseményeit.
Boldog Új Évet és persze SB-t Kívánok Mindenkinek!!Ginola
Szevasz! Jókor kapcsolódtál be, a "Lynch futása" előtti időszakot már mi sem sírjuk vissza.garrett27
Nono és a Jones-Hutchinson-Strong-Alexander front az smafu?
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Sziasztok!
Új vagyok az oldalon,ezért kicsit írok magamról😊
31 éves vagyok,Németországban nem sokkal München mellett élek és van 2 gyönyörű gyermekem.
A 2011-es Lynch futás óta szurkolók a Hawksnak és azóta követem a liga eseményeit.
Boldog Új Évet és persze SB-t Kívánok Mindenkinek!!Ginola
Szevasz! Jókor kapcsolódtál be, a "Lynch futása" előtti időszakot már mi sem sírjuk vissza.garrett27
Na azert 2005 sem volt akarmi..

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Köszi az üdvözléseket!😊
WR kérdés miatt én sem aggódom,akinek kell az ott lesz a Saints elleni meccsen...Bár én Lockettet nem igazán erőltetném,talán csak mikor egy returnert kell legallyazni😊Ja és ebből kifolyólag remélem hogy a szentek jönnek,,aztán egy igazi főcsoportdöntő a szeretett niners ellen!

több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Boldog ùj évet kìvànok mindenkinek! Bàr nekünk még nem ért véget igazàn az év... 😀

Üdv köztünk Ginola! Reméljük gyakran jössz! Kicsit én is aktìvabb leszek most màr reményeim szerint. Ha ez valakinek nem tetszik, most szòljon! 😀

A WR helyzet miatt nem aggódok, sok idő van még a meccsig. Szerintem Harvin is lesz. Willsonra is van esély. Nem lepődnék meg ha előhùznànk Millert is vagy 6-7 target képében, ami őt ismerve szinte 6-7 elkapàst jelent. Plusz Kearse és Lockette. Nagyjàbòl megvagyunk, persze lehetne jobb a helyzet nyilvàn. Sokkal jobban aggòdok a futàs miatt, annak hatékonynak kell lennie a PO-ban, de bìzok Lynchben. Kìvàncsi leszek, hogy a coaching hogy keveri majd a lapokat. Itt mondanàm el, hogy az interjùkkal sem igazàn kell törődni, itt mindenki a Lombardit akarja, az az első!

Tippre azt mondom, hogy a Saints-et fogjuk fogadni, majd 49ers-t. De lehet hogy csak ezt szeretném... 😛Medvepapa
Igazad van, Turbinának kellene már valamit pukkantania. Remélem a gyermeteg fumblija a Cards ellen nem vetette vissza nagyon.
Harvin szerintem lesz, már csak azért is, mert többen ki akarták rúgni. Az ürge berágott és ebből még jól is kijöhetünk.
Továbbra is azt mondom, hogy nagyon kellene a TE játék (na nem Kellen Davis-el). Igazából azt sem tudom ki lenne jó ellenfélnek, de valahogy a Friscot nem akarom.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Sziasztok!
Új vagyok az oldalon,ezért kicsit írok magamról😊
31 éves vagyok,Németországban nem sokkal München mellett élek és van 2 gyönyörű gyermekem.
A 2011-es Lynch futás óta szurkolók a Hawksnak és azóta követem a liga eseményeit.
Boldog Új Évet és persze SB-t Kívánok Mindenkinek!!Ginola
Szevasz! Jókor kapcsolódtál be, a "Lynch futása" előtti időszakot már mi sem sírjuk vissza.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Boldog ùj évet kìvànok mindenkinek! Bàr nekünk még nem ért véget igazàn az év... 😀

Üdv köztünk Ginola! Reméljük gyakran jössz! Kicsit én is aktìvabb leszek most màr reményeim szerint. Ha ez valakinek nem tetszik, most szòljon! 😀

A WR helyzet miatt nem aggódok, sok idő van még a meccsig. Szerintem Harvin is lesz. Willsonra is van esély. Nem lepődnék meg ha előhùznànk Millert is vagy 6-7 target képében, ami őt ismerve szinte 6-7 elkapàst jelent. Plusz Kearse és Lockette. Nagyjàbòl megvagyunk, persze lehetne jobb a helyzet nyilvàn. Sokkal jobban aggòdok a futàs miatt, annak hatékonynak kell lennie a PO-ban, de bìzok Lynchben. Kìvàncsi leszek, hogy a coaching hogy keveri majd a lapokat. Itt mondanàm el, hogy az interjùkkal sem igazàn kell törődni, itt mindenki a Lombardit akarja, az az első!

Tippre azt mondom, hogy a Saints-et fogjuk fogadni, majd 49ers-t. De lehet hogy csak ezt szeretném... 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Tud valaki valami új infót Harvinnal kapcsolatban. Edz mostanában? Jó lenne ha játszana már egy keveset, mert Wilsonnak lassan már a karbantartóktól kell célpontokat keresni. Tényleg nem lehetséges az, hogy egy-két játék erejéig egy CB ugrik be WR-nek? Tudom-tudom a playeket meg kell tanulni, de akkor is.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sziasztok!
Új vagyok az oldalon,ezért kicsit írok magamról😊
31 éves vagyok,Németországban nem sokkal München mellett élek és van 2 gyönyörű gyermekem.
A 2011-es Lynch futás óta szurkolók a Hawksnak és azóta követem a liga eseményeit.
Boldog Új Évet és persze SB-t Kívánok Mindenkinek!!Ginola
Üdv a fedélzeten, érezd magad otthon.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Sziasztok!
Új vagyok az oldalon,ezért kicsit írok magamról😊
31 éves vagyok,Németországban nem sokkal München mellett élek és van 2 gyönyörű gyermekem.
A 2011-es Lynch futás óta szurkolók a Hawksnak és azóta követem a liga eseményeit.
Boldog Új Évet és persze SB-t Kívánok Mindenkinek!!Ginola
Szia Ginola! Udvozlunk a sasfeszekben! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Sziasztok!
Új vagyok az oldalon,ezért kicsit írok magamról😊
31 éves vagyok,Németországban nem sokkal München mellett élek és van 2 gyönyörű gyermekem.
A 2011-es Lynch futás óta szurkolók a Hawksnak és azóta követem a liga eseményeit.
Boldog Új Évet és persze SB-t Kívánok Mindenkinek!!

több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
undisputedly
Én is Jó Egészséget és Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
2014-es ellenfelek:

Otthon: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Dallas Cowboys, New York Giants, Green Bay Packers, Denver Broncos, and Oakland Raiders.

Idegenben: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, Carolina Panthers, Kansas City Chiefs, and San Diego Chargerskrankovics
idegenben 8ból 5 PO csapat + a 10-6os Cards.. erősbraxa88
Semmit nem jelent.
Tavaly ilyenkor még az is fogta a fejét aki a Texans/Skins/Atlanta hármas ellen volt kiírva, aztán látjuk mi lett belőlük.
Fontosabb,hogy ne kelljen annyit utazni, illetve a konferenciabeli ellenfeleket otthon fogadjuk.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
2014-es ellenfelek:

Otthon: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Dallas Cowboys, New York Giants, Green Bay Packers, Denver Broncos, and Oakland Raiders.

Idegenben: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, Carolina Panthers, Kansas City Chiefs, and San Diego Chargerskrankovics
idegenben 8ból 5 PO csapat + a 10-6os Cards.. erős
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
2014-es ellenfelek:

Otthon: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Dallas Cowboys, New York Giants, Green Bay Packers, Denver Broncos, and Oakland Raiders.

Idegenben: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, Carolina Panthers, Kansas City Chiefs, and San Diego Chargers

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
Számomra ez a statisztika ad okot az örömre így a PO előtt:

Seattle allows opponents to score touchdowns on just 35.3 percent of red zone trips, best in the NFL. Inside the 30, the Seahawks have held opposing quarterbacks to a passer rating of 60.0 -- also lowest in the NFL, by a HUGE margin. The league average? 96.3 #LOB

Nevezetesen a redzone évdelmünk a legjobb a ligában, csak az esetek 35%-ában csinálnak ellenünk TD-t, illetve a 30 yardosunkon belül a liga átlag 96-os passer rating helyett messze a legjobb a mi mutatónk, lévén mi 60-as engedett mutatóval vezetjük a ligát.