Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Boldog Karácsonyt a kollektívának!
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
A Cards meccs nem adott valami jó szájízt az embernek az ünnepi menühöz, de abban bízva, hogy a Kosok ellen helyreáll majd a rend, kívánok mindenkinek Áldott Békés és Boldog Karácsonyt! A mindenkibe ma még a Frisco-Cards-Rams fanok is beletartoznak. Nélkülük unalmas lenne az életünk. Egy pillanatra békéljünk meg, aztán indulhat a háború újra!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
ha a rams ellen is ilyen ótvarszar lesz az offense akkor tökmind1 a 1.seed v 5.seed. első fordulóban repülünk.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Tényleg gyengék voltunk támadásban, talán idén a leggyengébbek. Most még Wilsonnak sem nagyon jutott eszébe semmi. A WR sor max átlag, ami nem könnyíti meg a helyzetét, mert a fal lyukas mint a szita. Most még Unger is többször csúnyán benézte a dolgokat. Futás meccsek óta 0. Lynch erőfutó, tolja a betonfalat is ha kell, de hiányzik egy mozgékonyabb Peterson-McCoy stílusú gyík, aki besurran a réseken, nem maga csinálja folyamatosan. Most már tudatosan készülnek a futásainkra és mivel TE passz a világon sincs, elég az amúgy sem acélos WR sort megfogni. Kész is a recept. Ha pedig ehhez jönnek olyan bírói hibák, mint most (Bennett fumblija amit nem adtak meg és persze a nyilvánvalóan földet ért utolsó labda), akkor nincs esély. A védelem nagyon jó volt, az egyetlen benézett nagy játék belefér, ők megtették amit kellett, néha többet is.
Nagyon remélem, hogy ez nem a hanyatlás kezdete, csak egy elb.....ott meccs, amivel a hazai pálya bevehetetlensége nevű majmot is ledobtuk a hátunkról. Innen már ez a tét se nyom. Jönnek a kosok és nyerni kell.
Szerintem RW most napokig nem alszik és még a karácsonyfa alatt is elemezni fogja a play-eket. Ő ilyen és még mindig őt tartom a nyerő emberünknek. Viszont hálistennek ő is csak egy ember, aki hibázhat. Ez megvolt, a csapatot felbosszantották, meg kell verni a Kosokat és kész!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 476
Még egy pozitívumot kiemelnék amiről eddig nem beszéltünk. KJ hiányát eddig nem érezzük meg túlságosan, pedig én nagyon féltem tőle, hogy az amúgy sem túl elit LB-sor nélküle gyenge lesz.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
Olvasmány annakaki kíváncsi rá. PC-től és RW-től:
PC:
 blogs.seattletimes.com/seahawks/2013/12/22/seahawks-coach-pete-carroll-all-in-all-they-did-a-better-job-than-we-did/?syndication=rss

RW:
 blogs.seattletimes.com/seahawks/2013/12/22/seattle-qb-russell-wilson-we-should-have-won-that-game-we-felt-like/?syndication=rss

Ahogy Helm is írta, már kb 1,5 éve ki lett beszélve a csapat legnagyobb hiányossága/hiányosságai. Ez a Cable féle rendszer egyszerűen nem működik. Bele tettünk nem kevés cap space-t és hoztunk draftról is embert, de ez valami szörnyű,hogy mennyire gyenge , pedig az O# fal az egység motorja.

A tavalyi szezonnak úgy indultunk neki,hogy 7-9-ről el kellene mozdulni. Jött RW, az O# még mindig akadozott, de egy idő után amikor hoztuk a readoption-t, egyszerűen megindult a szekér. Biztosan emlékszem egy akkori statisztikára, ami Lynch yardjait mutatta RO előtt és után.

A tény,hogy a liga 2. legjobb futó csapata vagyunk annak köszönhető,hogy RW az egész ligában legtöbb yardot futó Qb, és ez a dual fenyegetés a falnak is segített a RB futásnál.
Most,hogy a RO már kiveszett a játékunkból, vagy legalábbis elvétve, nyomokban fedezhető csak fel, egyszerűen nem megy a futásblokk.
Cable hibájának tartom én is ahogyan Helm is. Egyszerűen a fószer még nem rakott össze elit runblokkot soha az NFL-ben.

A legnagyobb tanulsága a meccsnek,hogy az lmúlt 1 év elhitette,hogy az O# több mint a run-run-boom! Félreértés ne essék, én szeretem ezt a rendszert, és jónak is tartom. Futásorientáltság hatékony passzjátékkal. Viszont ennek a játéknak az alapja,hogy működjön a futás. Nem a liga 50%-a ellen, hanem a liga 90%-a ellen. Az elmúlt 5 hétből is látjuk,hogy ez nincs így, szar a runblokk, és egy run-run-boom csapat nem rendelkezik olyan WR sorral, ami alkalmas lenne arra,hogy pass-heavy-re váltsunk, arról nem is beszélve,hogy a fal szar benne.

A helyzet az,hogy az elmúlt x meccs mind beleillik PC filozófiájába. Brutál D#, kevés labdavesztés, én low-score O#!
Frisco és Cards elleni mecs is iylen volt, csak egyszerűen rossz oldalon álltunk a végelszámolásnál.
A futást kell helyretenni,mert addig kevesek vagyunk.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
szereted a szőlőt Szila? És nem savanyú? 😊Fucu
így hogy kérdezed, igen... és nem savanyú, jó bor lett belőle... de am tényleg lenyűgözött gyorsaságod, amivel a tegnapi eredménykövető egyik fontos kérdésére ilyen gyorsan reagáltál, lenyűgöz teljesítményed... taníts mester 😀SeaSzilaHawk
Mindig csak a vérszívás 😀silent7939
hát de nem? Fucu azt hiszi, hogy kemény fas.ú, aztán kiderül, hogy a kék bogyó nélkül csak a bowl.hu marad... 😀SeaSzilaHawk
ha te így vezeted le a feszültséget, legyen.Fucu
kemény vagy, mint a kád széle 😀SeaSzilaHawk
sajnos nem írhatom le mit gondolok rólad
részemről befejezve.Fucu
egyszer megérteném ezeknek a "beszólásoknak" a lényegét...
mégha élőben lennénk talán talán, de így.
(Fucu nem neked szól)
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szereted a szőlőt Szila? És nem savanyú? 😊Fucu
így hogy kérdezed, igen... és nem savanyú, jó bor lett belőle... de am tényleg lenyűgözött gyorsaságod, amivel a tegnapi eredménykövető egyik fontos kérdésére ilyen gyorsan reagáltál, lenyűgöz teljesítményed... taníts mester 😀SeaSzilaHawk
Mindig csak a vérszívás 😀silent7939
hát de nem? Fucu azt hiszi, hogy kemény fas.ú, aztán kiderül, hogy a kék bogyó nélkül csak a bowl.hu marad... 😀SeaSzilaHawk
ha te így vezeted le a feszültséget, legyen.Fucu
kemény vagy, mint a kád széle 😀SeaSzilaHawk
sajnos nem írhatom le mit gondolok rólad
részemről befejezve.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
szereted a szőlőt Szila? És nem savanyú? 😊Fucu
így hogy kérdezed, igen... és nem savanyú, jó bor lett belőle... de am tényleg lenyűgözött gyorsaságod, amivel a tegnapi eredménykövető egyik fontos kérdésére ilyen gyorsan reagáltál, lenyűgöz teljesítményed... taníts mester 😀SeaSzilaHawk
Mindig csak a vérszívás 😀silent7939
hát de nem? Fucu azt hiszi, hogy kemény fas.ú, aztán kiderül, hogy a kék bogyó nélkül csak a bowl.hu marad... 😀SeaSzilaHawk
ha te így vezeted le a feszültséget, legyen.Fucu
kemény vagy, mint a kád széle 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szereted a szőlőt Szila? És nem savanyú? 😊Fucu
így hogy kérdezed, igen... és nem savanyú, jó bor lett belőle... de am tényleg lenyűgözött gyorsaságod, amivel a tegnapi eredménykövető egyik fontos kérdésére ilyen gyorsan reagáltál, lenyűgöz teljesítményed... taníts mester 😀SeaSzilaHawk
Mindig csak a vérszívás 😀silent7939
hát de nem? Fucu azt hiszi, hogy kemény fas.ú, aztán kiderül, hogy a kék bogyó nélkül csak a bowl.hu marad... 😀SeaSzilaHawk
ha te így vezeted le a feszültséget, legyen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
szereted a szőlőt Szila? És nem savanyú? 😊Fucu
így hogy kérdezed, igen... és nem savanyú, jó bor lett belőle... de am tényleg lenyűgözött gyorsaságod, amivel a tegnapi eredménykövető egyik fontos kérdésére ilyen gyorsan reagáltál, lenyűgöz teljesítményed... taníts mester 😀SeaSzilaHawk
Mindig csak a vérszívás 😀silent7939
hát de nem? Fucu azt hiszi, hogy kemény fas.ú, aztán kiderül, hogy a kék bogyó nélkül csak a bowl.hu marad... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
szereted a szőlőt Szila? És nem savanyú? 😊Fucu
így hogy kérdezed, igen... és nem savanyú, jó bor lett belőle... de am tényleg lenyűgözött gyorsaságod, amivel a tegnapi eredménykövető egyik fontos kérdésére ilyen gyorsan reagáltál, lenyűgöz teljesítményed... taníts mester 😀SeaSzilaHawk
Mindig csak a vérszívás 😀
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
szereted a szőlőt Szila? És nem savanyú? 😊Fucu
így hogy kérdezed, igen... és nem savanyú, jó bor lett belőle... de am tényleg lenyűgözött gyorsaságod, amivel a tegnapi eredménykövető egyik fontos kérdésére ilyen gyorsan reagáltál, lenyűgöz teljesítményed... taníts mester 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szereted a szőlőt Szila? És nem savanyú? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
És a hazai veretlenség is megszakadt. Ezután már nem lesz olyan "félelmetes" bármelyik csapatnak ha hozzánk jön játszani...
😕funkyparduc
Hány meccs volt? 😊catattack
talán 13-14 franc se tudja!Helmut Zimmer
14 volt.Fucu
köszönjük Fucu, egy élő almanach vagy... vagy csak kinézted valahonnan?... áhh nem, csak biztosan próbára tettél a tegnap...😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
És a hazai veretlenség is megszakadt. Ezután már nem lesz olyan "félelmetes" bármelyik csapatnak ha hozzánk jön játszani...
😕funkyparduc
Hány meccs volt? 😊catattack
talán 13-14 franc se tudja!Helmut Zimmer
14 volt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Én azért rettenetesen sajnálom a csapatot, főleg a védelmet. Ami ebben volt, azt kihozták.
BA jobban felkészítette a csapatát, mint PC, ez az igazság!
Kikapni nem gáz, főleg egy jó csapattól, otthon kikapni sem gáz, annak meg, hogy end of an era lélektani jelentősége van. Nyílván a CL link legendája most véget ért. De lehet, hogy a srácokról is leesik a teher! Csak a Pats példáját tudom mondani, talán nekik volt egy sorozatuk, hogy 2x sosem kaptak ki egymás után, aztán vége lett. És a Pats még mindig nagy csapat.
nem ezen múlik!

Ahogy a meccs alatt is beszéltük Undival, régesrég óta tolunk problémákat, olyanokat, amelyek égetőek.
Lehet, hogy ki kellett kapni,és talán ez segít végre Carroll, helyett Schneidernek, hogy meghozzon régen esedékes döntéseket! 4 Int mellett meg kell verni az ellenfelet, ...és még mindig a fal,a fal a fal!
Utálom azt a field blockingot, amit játszunk, ugyanolyan, mint a Wankel motor, elvileg csodálatos, gyakorlatilag megoldhatatlan. Kábel, és PC hisz benne, senki más, Gus sem ezt nyomja a Jaguarsnál!

Mi vagyunk a liga egyik legfizikálisabb csapata a D oldalán, és az Ofal egyszerűen nem tudja megvédeni Russelt. Blokkolatlanul megy át az ellenfél, újra, és újra, és újra!
Futásnál egyszerűen nem alakulnak ki a blokkoló csapatok, nem is tudnak és ez így rettenet! Azt kérem, hogy akinek van gyomra nézze meg teamben az erős oldali guard szinkronját a Tacklevel, és a Centerrel. Olyat fogtok látni, hogy besírtok!

Harvin! Az év buktája. Én ugyanazt gondolom, mint Undi, szükség volt rá, jobb megoldás lehetett volna, mint egy rookie, de ez így kalap szamóca. Ha pályára láp és megértik egymást RW-vel az nem tudás, az szerencse!

Szóval van mit megoldani!Helmut Zimmer
Lynch-re már nagyon készül mindenki, nem is fut 100y felett, emberfeletti amit hoz még így is de hogy miért nem használja ki az OC ezt jobban?.. már a LOS-nál a nyakán lógnak vagy 2-3an, ezt ő sem bírja megoldani.. főleg hogy szarul blokkolnak neki..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
No, hát az a bírói döntés a végén nagyon csúnya volt, kb nem láttam még ennyire fals ítéletet, de ha nem fújják be INT-re, akkor is kevés esélye lett volna a TD-nek, tekintve,hogy egész meccsen nem tudott semmit sem csinálni az O#!

RW szörnyen játszott, az elkapóink megtettek mindent amit tudtak,de sajnos tőlük nem várható el több, így őket nem hibáztatnám, Kearse-nek ráadásul volt egy-két igen szép elkapása.
A futáshoz nem tudunk blokkolni, Lynch kb a labdacipelések 80%-ában már kontaktolva volt a los mögött vagy közvetlenül a Los-nál.
Sikerült 4 TO-t kiharcolnia a védelemnek, ez nem volt elég az O# számára, nem érdemeltünk győzelmet.

A Cardinals ide jött az oroszlán barlangjába, és jogosan elvitte a skalpot, mert hiába van egy rakás ... irányítójuk, tudták kompenzálni, a védelmük nagyon nagyot játszott.

Én a frisco elleni pofonra mondtam azt,hogy talán jót is tehet, ezt egyelőre nem tudom hová sorolni.
Nem érdemeltünk győzelmet, ez nem olyan produkció volt amit egy bajnok csapat decemberben mutat, szóval össze kell szedni magunkat, mert a Kosok azért jönnek,hogy vért igyanak 😊undisputedly
hasonló feeling mint nekünk a szezon elején.. jókor jöttek a pofonok, kérdés feltudtok e pörögni a PO-ra, helyre kerülnek e a "fejek", mondjuk az nem lehet a taktika része hogy van egy nagyon jól látó QB-m aki majd megoldja ha állandóan rusholják, és úgyis megtalál valakit a pontos labdáival..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
catattack 3 520
És a hazai veretlenség is megszakadt. Ezután már nem lesz olyan "félelmetes" bármelyik csapatnak ha hozzánk jön játszani...
😕funkyparduc
Hány meccs volt? 😊catattack
talán 13-14 franc se tudja!Helmut Zimmer
Aza baj hogy B-ligát nem tudunk nektek indítani! Pedig tényleg megérdemelnétek....

Szerk.: De tényleg!
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 227 — én ezt meguntam
És a hazai veretlenség is megszakadt. Ezután már nem lesz olyan "félelmetes" bármelyik csapatnak ha hozzánk jön játszani...
😕funkyparduc
Hány meccs volt? 😊catattack
talán 13-14 franc se tudja!
több mint 10 éve
catattack 3 520
És a hazai veretlenség is megszakadt. Ezután már nem lesz olyan "félelmetes" bármelyik csapatnak ha hozzánk jön játszani...
😕funkyparduc
Hány meccs volt? 😊
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 227 — én ezt meguntam
Én azért rettenetesen sajnálom a csapatot, főleg a védelmet. Ami ebben volt, azt kihozták.
BA jobban felkészítette a csapatát, mint PC, ez az igazság!
Kikapni nem gáz, főleg egy jó csapattól, otthon kikapni sem gáz, annak meg, hogy end of an era lélektani jelentősége van. Nyílván a CL link legendája most véget ért. De lehet, hogy a srácokról is leesik a teher! Csak a Pats példáját tudom mondani, talán nekik volt egy sorozatuk, hogy 2x sosem kaptak ki egymás után, aztán vége lett. És a Pats még mindig nagy csapat.
nem ezen múlik!

Ahogy a meccs alatt is beszéltük Undival, régesrég óta tolunk problémákat, olyanokat, amelyek égetőek.
Lehet, hogy ki kellett kapni,és talán ez segít végre Carroll, helyett Schneidernek, hogy meghozzon régen esedékes döntéseket! 4 Int mellett meg kell verni az ellenfelet, ...és még mindig a fal,a fal a fal!
Utálom azt a field blockingot, amit játszunk, ugyanolyan, mint a Wankel motor, elvileg csodálatos, gyakorlatilag megoldhatatlan. Kábel, és PC hisz benne, senki más, Gus sem ezt nyomja a Jaguarsnál!

Mi vagyunk a liga egyik legfizikálisabb csapata a D oldalán, és az Ofal egyszerűen nem tudja megvédeni Russelt. Blokkolatlanul megy át az ellenfél, újra, és újra, és újra!
Futásnál egyszerűen nem alakulnak ki a blokkoló csapatok, nem is tudnak és ez így rettenet! Azt kérem, hogy akinek van gyomra nézze meg teamben az erős oldali guard szinkronját a Tacklevel, és a Centerrel. Olyat fogtok látni, hogy besírtok!

Harvin! Az év buktája. Én ugyanazt gondolom, mint Undi, szükség volt rá, jobb megoldás lehetett volna, mint egy rookie, de ez így kalap szamóca. Ha pályára láp és megértik egymást RW-vel az nem tudás, az szerencse!

Szóval van mit megoldani!
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
És a hazai veretlenség is megszakadt. Ezután már nem lesz olyan "félelmetes" bármelyik csapatnak ha hozzánk jön játszani...
😕funkyparduc
azért mert egy meccset elveszítettünk???
hahahaha
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
No, hát az a bírói döntés a végén nagyon csúnya volt, kb nem láttam még ennyire fals ítéletet, de ha nem fújják be INT-re, akkor is kevés esélye lett volna a TD-nek, tekintve,hogy egész meccsen nem tudott semmit sem csinálni az O#!

RW szörnyen játszott, az elkapóink megtettek mindent amit tudtak,de sajnos tőlük nem várható el több, így őket nem hibáztatnám, Kearse-nek ráadásul volt egy-két igen szép elkapása.
A futáshoz nem tudunk blokkolni, Lynch kb a labdacipelések 80%-ában már kontaktolva volt a los mögött vagy közvetlenül a Los-nál.
Sikerült 4 TO-t kiharcolnia a védelemnek, ez nem volt elég az O# számára, nem érdemeltünk győzelmet.

A Cardinals ide jött az oroszlán barlangjába, és jogosan elvitte a skalpot, mert hiába van egy rakás ... irányítójuk, tudták kompenzálni, a védelmük nagyon nagyot játszott.

Én a frisco elleni pofonra mondtam azt,hogy talán jót is tehet, ezt egyelőre nem tudom hová sorolni.
Nem érdemeltünk győzelmet, ez nem olyan produkció volt amit egy bajnok csapat decemberben mutat, szóval össze kell szedni magunkat, mert a Kosok azért jönnek,hogy vért igyanak 😊