NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 espn.go.com/dallas/mlb/story/_/id/10124529/texas-rangers-take-seattle-seahawks-qb-russell-wilson-draft

😀a.kacsa
hátha mégsem jön be neki a foci 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
 espn.go.com/dallas/mlb/story/_/id/10124529/texas-rangers-take-seattle-seahawks-qb-russell-wilson-draft

😀
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Jeron Johnsont IR-re helyezte a csapat, így visszaigazoltuk Perrish Coxot.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Nekem már az is eszembe jutott, hogy Sherm esetleg leállt a szerekkel, mivel Brownerék csúnyán bebukták a dolgot, így nincs annyi tűz benne. Persze az is lehet, hogy csak kisebb hullámvölgy van és pont a PO-ra lesz k..va jó.garrett27
Jogos lenne a felvetés, DE
Browner nem szerrel bukott le! Kiderült,hogy semmit nem mutattak ki nála, hanem egy NFL szabályzat áldozata lett. Történetesen amikor kitették a Broncostol, eligazolt Kanadába, az ottani ligáb játszani. Értelemszerűen ott is élt ez időtájt. CSak hogy a liga még ilyenkor is kötelezheti vizsgálatra!
Tehát már nem játékosa a ligának, máshol él/dolgozik, akár civil is lehetne, de az NFL még berángathatja ilyen szerekkel való vizsgálatra (gondolom visszavonulásig), csak hát Brandon nem tudott erről, és nem jelent meg a vizsgálatokon, ezt pedig úgy vették,hogy pozitív mintát adott, és eltiltották.
A csavar ott van,hogy visszaigazoltuk az NFL-be, a liga meg egy szót se szólt amikor intéztük a papírjait, hanem most, 2 év után lökik be,hogy, ott volt valami öreg, el vagy tiltva.

Ezért van,hogy pár napja ajánlott a liga neki egy csökkentett, kb 8-9 hónapos eltiltást, Browner viszont nem fogadta el, a teljes eltiltást vissza akarja vonatni!

Thurmond pedig fűvel bukott meg, szóval esetleg azt szívott Ő is.undisputedly
Az NFL egyszer bele fog gabalyodni a saját idióta rendszerébe. Azt viszont nem tudom, hogy a fű gyorsít vagy éppen lassít az emberen, mert nem próbáltam (mondjuk mást sem és nem is áll szándékomban), de mondjuk látva néha Sherm magatartását eszembe jut Maradona lebukása a VB-n, amikor a gólja után beleordított 3 centiről a kamerába és ezáltal lett gyanús az ellenőröknek.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem már az is eszembe jutott, hogy Sherm esetleg leállt a szerekkel, mivel Brownerék csúnyán bebukták a dolgot, így nincs annyi tűz benne. Persze az is lehet, hogy csak kisebb hullámvölgy van és pont a PO-ra lesz k..va jó.garrett27
Jogos lenne a felvetés, DE
Browner nem szerrel bukott le! Kiderült,hogy semmit nem mutattak ki nála, hanem egy NFL szabályzat áldozata lett. Történetesen amikor kitették a Broncostol, eligazolt Kanadába, az ottani ligáb játszani. Értelemszerűen ott is élt ez időtájt. CSak hogy a liga még ilyenkor is kötelezheti vizsgálatra!
Tehát már nem játékosa a ligának, máshol él/dolgozik, akár civil is lehetne, de az NFL még berángathatja ilyen szerekkel való vizsgálatra (gondolom visszavonulásig), csak hát Brandon nem tudott erről, és nem jelent meg a vizsgálatokon, ezt pedig úgy vették,hogy pozitív mintát adott, és eltiltották.
A csavar ott van,hogy visszaigazoltuk az NFL-be, a liga meg egy szót se szólt amikor intéztük a papírjait, hanem most, 2 év után lökik be,hogy, ott volt valami öreg, el vagy tiltva.

Ezért van,hogy pár napja ajánlott a liga neki egy csökkentett, kb 8-9 hónapos eltiltást, Browner viszont nem fogadta el, a teljes eltiltást vissza akarja vonatni!

Thurmond pedig fűvel bukott meg, szóval esetleg azt szívott Ő is.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Nekem már az is eszembe jutott, hogy Sherm esetleg leállt a szerekkel, mivel Brownerék csúnyán bebukták a dolgot, így nincs annyi tűz benne. Persze az is lehet, hogy csak kisebb hullámvölgy van és pont a PO-ra lesz k..va jó.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
igazad vanbraxa88
Ez túl egyszerűnek tűnik 😀
Amúgy azt elfelejtettem az előzőbe beleírni,hogy kicsit furcsa volt amikor azt mondta,hogy ez a meccs csak egy felhypeolt edzés volt 😀
Egyrészt jár neki a pacsi, másrészt korábban pl 2. heti győzelem után azt mondta,hogy "kielemeztünk mindent, tudtuk mit fognak csinálni", vagy ha nem is szó szerint ezt, valami hasonlót "láttuk a felvételeken".
Amúgy remélem,hogy én látok "rémeket", és visszafele sült el a fegyvere, miszerint a sok korábbi trash miatt habár felértékelődött a játéka is, és egyből elismerték, de ha meg nem trashel, akkor kicsit hajlamos az ember megfeledkezni róla.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
hagyjuk már h Sherman szar. meccsenként megy felé 3 labda, amiből jó ha egyet elkap a WR.
blokkolták a nagy futásnál, nabumm, nem egy LB, hanem egy vékony CB
továbbra is liga legjobb CBje!
vasárnap is kb egy passzt engedett, azt a bravuros Boldin elkapást. kopernikusz végig maxwellra (próbált) dobni, mikor sikerült neki, de általában homályokat dobáltbraxa88
8. hét óta nem volt INT, előtte kb minden második meccsen. Tampa és Minnesota ellen bakizott, Minnesota ellen konkrétan róla kaptunk TD-t. Frisco ellen rendre le volt maradva, az ,hogy nem dobta oda Capy fiú a labdát, az szerencse.
Futásoknál rendre fennakad, simán blokkolják.
Mi az,hogy vékony? 😀 😀 😀
Ember, pont az a mantránk,hogy nagyok és fizikális a CB-ink!
Biztos,hogy összeszedett valamit, vagy fejben van valami, mert már nem is szájal.undisputedly
fzikális, mert magas, de kurva vékony: Height: 6-3 Weight: 195 (browner: Height: 6-4 Weight: 221 ; MAxwell Height: 6-1 Weight: 207 + Revis: Height: 5-11 Weight: 198 ) -> Sherman vékony. de ránásre is látható, nagyon pipaszár lábai vannak
nagyon vicces h itt szidod őt. beszívott egy TD a vikings ellen. wow megesik. a legnagyobbakkal is megesik. és sherman az egyik legnagyobb!
5 meccse nem volt pickje, mivan?! ezért már azt kel írni h Sherman szar? c'mon man! 😊braxa88
Várj,várj 😊
Azt írtam,hogy mostanában szar. A saját szintjéhez képest bőven!
Szerintem a liga egyik ha nem a legjobb CB-je, de ha visszanézed az elmúlt 3-4 meccset, látod,hogy kicsit leült a teljesítménye.
Egy Cassel/Ponder ne szopassa már meg így,
Sherm habár nem annyira mint BB, de fizikálisan játszik. Molesztálja az elkapókat.
Szerintem joggal várható el,hogy egy az egyben ne legyen felültetve a blokkra rendszeresen.
Egy defenzív MVP jelöltről beszélünk. Nála nem elhasznált CB teljesítménye a mérce.
Az sem igaz,hogy nem dobnak rá, egyelőre még nem áll olyan szinten mint Aso volt Oaklendben, hogy meg se targeteljék.
Egy ilyen vezértől azt várja az ember,hogy csináljon momentumokat, ahogyan tette ezt a szezon kezdetén, és ezt CB poszton is megtehetei,hiszen meg is tette.

Ha párhuzamba vonod az első 8 meccsével, ahol 4 pick kb, TD return, clutch megtört passzok, azt kapod,hogy azóta nem hozza a tőle elvárt számokat.
Magyarázhatjuk azzal,hogy papíron meggyengült a másik oldal, és azt erőltetik kulcsszituációkban az ellenfélnél, de ettől még a szezon elejei teljesítménye > after week 8.

Nem azt mondom,hogy elfelejtett játszani, mert mondom, szerintem Ő a top3 CB még most is, de valami sérülése vagy mentális gondja biztosan lehetett, mert ha megnézed a metakommunikációját, már az teljesen más, alig beszél vissza, igaz most kiosztott egy fekete pontot a bíróknak 😀

undisputedly
igazad van
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
hagyjuk már h Sherman szar. meccsenként megy felé 3 labda, amiből jó ha egyet elkap a WR.
blokkolták a nagy futásnál, nabumm, nem egy LB, hanem egy vékony CB
továbbra is liga legjobb CBje!
vasárnap is kb egy passzt engedett, azt a bravuros Boldin elkapást. kopernikusz végig maxwellra (próbált) dobni, mikor sikerült neki, de általában homályokat dobáltbraxa88
8. hét óta nem volt INT, előtte kb minden második meccsen. Tampa és Minnesota ellen bakizott, Minnesota ellen konkrétan róla kaptunk TD-t. Frisco ellen rendre le volt maradva, az ,hogy nem dobta oda Capy fiú a labdát, az szerencse.
Futásoknál rendre fennakad, simán blokkolják.
Mi az,hogy vékony? 😀 😀 😀
Ember, pont az a mantránk,hogy nagyok és fizikális a CB-ink!
Biztos,hogy összeszedett valamit, vagy fejben van valami, mert már nem is szájal.undisputedly
fzikális, mert magas, de kurva vékony: Height: 6-3 Weight: 195 (browner: Height: 6-4 Weight: 221 ; MAxwell Height: 6-1 Weight: 207 + Revis: Height: 5-11 Weight: 198 ) -> Sherman vékony. de ránásre is látható, nagyon pipaszár lábai vannak
nagyon vicces h itt szidod őt. beszívott egy TD a vikings ellen. wow megesik. a legnagyobbakkal is megesik. és sherman az egyik legnagyobb!
5 meccse nem volt pickje, mivan?! ezért már azt kel írni h Sherman szar? c'mon man! 😊braxa88
Várj,várj 😊
Azt írtam,hogy mostanában szar. A saját szintjéhez képest bőven!
Szerintem a liga egyik ha nem a legjobb CB-je, de ha visszanézed az elmúlt 3-4 meccset, látod,hogy kicsit leült a teljesítménye.
Egy Cassel/Ponder ne szopassa már meg így,
Sherm habár nem annyira mint BB, de fizikálisan játszik. Molesztálja az elkapókat.
Szerintem joggal várható el,hogy egy az egyben ne legyen felültetve a blokkra rendszeresen.
Egy defenzív MVP jelöltről beszélünk. Nála nem elhasznált CB teljesítménye a mérce.
Az sem igaz,hogy nem dobnak rá, egyelőre még nem áll olyan szinten mint Aso volt Oaklendben, hogy meg se targeteljék.
Egy ilyen vezértől azt várja az ember,hogy csináljon momentumokat, ahogyan tette ezt a szezon kezdetén, és ezt CB poszton is megtehetei,hiszen meg is tette.

Ha párhuzamba vonod az első 8 meccsével, ahol 4 pick kb, TD return, clutch megtört passzok, azt kapod,hogy azóta nem hozza a tőle elvárt számokat.
Magyarázhatjuk azzal,hogy papíron meggyengült a másik oldal, és azt erőltetik kulcsszituációkban az ellenfélnél, de ettől még a szezon elejei teljesítménye > after week 8.

Nem azt mondom,hogy elfelejtett játszani, mert mondom, szerintem Ő a top3 CB még most is, de valami sérülése vagy mentális gondja biztosan lehetett, mert ha megnézed a metakommunikációját, már az teljesen más, alig beszél vissza, igaz most kiosztott egy fekete pontot a bíróknak 😀

több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
braxával értek egyet... hogy Sherm gyengén játszana? tessenek még egy jó hosszú pillantást vetni a meccsekre.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
hagyjuk már h Sherman szar. meccsenként megy felé 3 labda, amiből jó ha egyet elkap a WR.
blokkolták a nagy futásnál, nabumm, nem egy LB, hanem egy vékony CB
továbbra is liga legjobb CBje!
vasárnap is kb egy passzt engedett, azt a bravuros Boldin elkapást. kopernikusz végig maxwellra (próbált) dobni, mikor sikerült neki, de általában homályokat dobáltbraxa88
8. hét óta nem volt INT, előtte kb minden második meccsen. Tampa és Minnesota ellen bakizott, Minnesota ellen konkrétan róla kaptunk TD-t. Frisco ellen rendre le volt maradva, az ,hogy nem dobta oda Capy fiú a labdát, az szerencse.
Futásoknál rendre fennakad, simán blokkolják.
Mi az,hogy vékony? 😀 😀 😀
Ember, pont az a mantránk,hogy nagyok és fizikális a CB-ink!
Biztos,hogy összeszedett valamit, vagy fejben van valami, mert már nem is szájal.undisputedly
fzikális, mert magas, de kurva vékony: Height: 6-3 Weight: 195 (browner: Height: 6-4 Weight: 221 ; MAxwell Height: 6-1 Weight: 207 + Revis: Height: 5-11 Weight: 198 ) -> Sherman vékony. de ránásre is látható, nagyon pipaszár lábai vannak
nagyon vicces h itt szidod őt. beszívott egy TD a vikings ellen. wow megesik. a legnagyobbakkal is megesik. és sherman az egyik legnagyobb!
5 meccse nem volt pickje, mivan?! ezért már azt kel írni h Sherman szar? c'mon man! 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
hagyjuk már h Sherman szar. meccsenként megy felé 3 labda, amiből jó ha egyet elkap a WR.
blokkolták a nagy futásnál, nabumm, nem egy LB, hanem egy vékony CB
továbbra is liga legjobb CBje!
vasárnap is kb egy passzt engedett, azt a bravuros Boldin elkapást. kopernikusz végig maxwellra (próbált) dobni, mikor sikerült neki, de általában homályokat dobáltbraxa88
8. hét óta nem volt INT, előtte kb minden második meccsen. Tampa és Minnesota ellen bakizott, Minnesota ellen konkrétan róla kaptunk TD-t. Frisco ellen rendre le volt maradva, az ,hogy nem dobta oda Capy fiú a labdát, az szerencse.
Futásoknál rendre fennakad, simán blokkolják.
Mi az,hogy vékony? 😀 😀 😀
Ember, pont az a mantránk,hogy nagyok és fizikális a CB-ink!
Biztos,hogy összeszedett valamit, vagy fejben van valami, mert már nem is szájal.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
hagyjuk már h Sherman szar. meccsenként megy felé 3 labda, amiből jó ha egyet elkap a WR.
blokkolták a nagy futásnál, nabumm, nem egy LB, hanem egy vékony CB
továbbra is liga legjobb CBje!
vasárnap is kb egy passzt engedett, azt a bravuros Boldin elkapást. kopernikusz végig maxwellra (próbált) dobni, mikor sikerült neki, de általában homályokat dobált
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Figyeltétek, amikor meccs közben mutatták a két QB-t Wilson mindig az ellenfél védelemének felállását elemezte, de Kap-nál egyszer sem láttam ilyet.

Magyarázza már el nekem valaki, hogy az utolsó (győztes) FG-nál miért kellett időt kérnie Jimnek? Még most sem értem. Adtak nekünk egy extra másodpercet, ami ugyan nem sok, de akkor is...
Go Hawks!BigBaltazar
ha nem mutatja a kamera akkor biztos nem csinál ilyet Kap 😉

Harbs leketyegtette a támadóidőt 01-ig és akkor kért időt 2x is. ez az ok, minél többet levenni az órából.petey
Azt vágom, de ha a FG elött leketyegtetik a támadóidő (tehát az a plusz 1 mp is) delay game minusz 5 yard. Nem 22-ről, hanem 27-ről kell Dawsonnak benyesni. Sima liba lett volna az is. Nem?BigBaltazar
minnél közelebb annál jobb, bármi lehet, beleér valaki, nem úgy rúgja meg, és azért közelről több esély van benyesni ha izomból megrúgják, és itt már elég jól megemelni. messzebbről ívet kell belerakni, dehát nem vagyok kicker 😊
1 mp ide vagy oda nem számít, és időkérés nélkül így is úgy is vége lett volna, hacsak nincs egy nagyon penge visszahordás. a végén ha el is kapja Kearse 9mp maradt az meg kevés egy felálláshoz, spikehoz.

több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Sherm amúgy pocsék meccsen van túl, a nagy futásnál is blokkolták. Mostanában ki kell mondani, egyszerűen szar. Futás ellen amúgy is gyenge, szerelésben is, szóval lehet,hogy rászállnak majd az OC-k! rowner játékát nagyon hiányolom, a LoB-ban Ő és Kancellár volt az erő, E.T. és Sherm pedig a ballwak.undisputedly
annak én csak örülni fogok ha Shermanen keresztül akarnak majd megverni az offensek. sok sikert hozzá. ne essünk abba a hibába h mindig azt várjuk tőle h nulla elkapása lesz az emberének és neki minimum egy pick, és nem futnak el mellette. neki is lehetnek rossz napjai. miatta nem aggódok. KJ miatt ellenben kurvára... egyébként én gondolkoztam ilyen is, hogy több 3 safety-s játék Jerrod Johnsonnal, és Kam meg mégjoibban a LB sorban motoszkál. mondjuk a Giants meg a Cards ellen úgyis sok nickelt kell játszani majda.kacsa
Félreérted.
A futásokat fogják majd az Ő oldalára vinni, meg a bubble screeneket.undisputedly
értettem én. de sztem nem kiemelkedően gyenge a futás ellen se. azt sem mondom h kiemelkedő
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sherm amúgy pocsék meccsen van túl, a nagy futásnál is blokkolták. Mostanában ki kell mondani, egyszerűen szar. Futás ellen amúgy is gyenge, szerelésben is, szóval lehet,hogy rászállnak majd az OC-k! rowner játékát nagyon hiányolom, a LoB-ban Ő és Kancellár volt az erő, E.T. és Sherm pedig a ballwak.undisputedly
annak én csak örülni fogok ha Shermanen keresztül akarnak majd megverni az offensek. sok sikert hozzá. ne essünk abba a hibába h mindig azt várjuk tőle h nulla elkapása lesz az emberének és neki minimum egy pick, és nem futnak el mellette. neki is lehetnek rossz napjai. miatta nem aggódok. KJ miatt ellenben kurvára... egyébként én gondolkoztam ilyen is, hogy több 3 safety-s játék Jerrod Johnsonnal, és Kam meg mégjoibban a LB sorban motoszkál. mondjuk a Giants meg a Cards ellen úgyis sok nickelt kell játszani majda.kacsa
Félreérted.
A futásokat fogják majd az Ő oldalára vinni, meg a bubble screeneket.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Sherm amúgy pocsék meccsen van túl, a nagy futásnál is blokkolták. Mostanában ki kell mondani, egyszerűen szar. Futás ellen amúgy is gyenge, szerelésben is, szóval lehet,hogy rászállnak majd az OC-k! rowner játékát nagyon hiányolom, a LoB-ban Ő és Kancellár volt az erő, E.T. és Sherm pedig a ballwak.undisputedly
annak én csak örülni fogok ha Shermanen keresztül akarnak majd megverni az offensek. sok sikert hozzá. ne essünk abba a hibába h mindig azt várjuk tőle h nulla elkapása lesz az emberének és neki minimum egy pick, és nem futnak el mellette. neki is lehetnek rossz napjai. miatta nem aggódok. KJ miatt ellenben kurvára... egyébként én gondolkoztam ilyen is, hogy több 3 safety-s játék Jerrod Johnsonnal, és Kam meg mégjoibban a LB sorban motoszkál. mondjuk a Giants meg a Cards ellen úgyis sok nickelt kell játszani majd
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kancellárt megkérdezték a meccs után,hogy mit tud mondani a Gore big run-ról. Azt mondta,hogy nem tud visszaemlékezni, mert nagyon gyorsan történt.

PC amúgy elmondta,hogy egyszerűen túlrohantunk a szögeken, és nem tudtuk megcsinálni.
Ez már nem az első ilyen eset, a Tampa ellen és a St.Louis ellen is elcseszték a srácok a lyukakat. Itt maximum türelmet tudsz nekik tanítani, de az meg inkább ösztön.

Sherm amúgy pocsék meccsen van túl, a nagy futásnál is blokkolták. Mostanában ki kell mondani, egyszerűen szar. Futás ellen amúgy is gyenge, szerelésben is, szóval lehet,hogy rászállnak majd az OC-k! rowner játékát nagyon hiányolom, a LoB-ban Ő és Kancellár volt az erő, E.T. és Sherm pedig a ballwak.

Wrightot műtik, PO-ra készen lehet, Smith kezd helyette.

Unger játszik valószínűleg, Harvinnál még csak az edzésekben reménykednek.

Ja, személy szerint nagyon "mérges" vagyok MRob büntijére.

Lehet,hogy most furcsán fogtok rám nézni, de van egy elméletem. Általában mindig szurkolok azért,hogy rájátszás vége felé jöjjön pár hiba. Mondjuk a Qb-tól olyan INT amit általában nem dob, futótól fumbi, pár elrontott szerelés, blokkolt/kihagyott FG hasonlók.
Eddig úgy vettem észre,hogy ha egy csapat megússza az utolsó 7-8 meccsét alapszakaszban ezek nélkül, akkor ált PO-ban rendre jönnek, és buknak 😀

Szóval ilyen szempontból RW INT(igaz hailmary), engedett nagy futás és rontott szerelések már meg voltak. Következő meccsen biztos győzelem mellett pár kihagyott FG-t és fumblit kérnék 😀
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Figyeltétek, amikor meccs közben mutatták a két QB-t Wilson mindig az ellenfél védelemének felállását elemezte, de Kap-nál egyszer sem láttam ilyet.

Magyarázza már el nekem valaki, hogy az utolsó (győztes) FG-nál miért kellett időt kérnie Jimnek? Még most sem értem. Adtak nekünk egy extra másodpercet, ami ugyan nem sok, de akkor is...
Go Hawks!BigBaltazar
ha nem mutatja a kamera akkor biztos nem csinál ilyet Kap 😉

Harbs leketyegtette a támadóidőt 01-ig és akkor kért időt 2x is. ez az ok, minél többet levenni az órából.petey
Azt vágom, de ha a FG elött leketyegtetik a támadóidő (tehát az a plusz 1 mp is) delay game minusz 5 yard. Nem 22-ről, hanem 27-ről kell Dawsonnak benyesni. Sima liba lett volna az is. Nem?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Figyeltétek, amikor meccs közben mutatták a két QB-t Wilson mindig az ellenfél védelemének felállását elemezte, de Kap-nál egyszer sem láttam ilyet.

Magyarázza már el nekem valaki, hogy az utolsó (győztes) FG-nál miért kellett időt kérnie Jimnek? Még most sem értem. Adtak nekünk egy extra másodpercet, ami ugyan nem sok, de akkor is...
Go Hawks!BigBaltazar
ha nem mutatja a kamera akkor biztos nem csinál ilyet Kap 😉

Harbs leketyegtette a támadóidőt 01-ig és akkor kért időt 2x is. ez az ok, minél többet levenni az órából.

több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Engem nem zavar különösebben ez a vereség. Igaz, hogy nem játszottunk jól, de rosszul sem. Ami kifogásolható az a sok bünti, főleg a nagy playek esetében a 15 y-os. Kb. két ugyan olyan teljesítményt láttunk a két csapattól, de a volt két kulcsjáték amit nagyon beszoptunk. Az elsőnél Kopernikusz 3and7-nél 1'st downt futott, a második a Goré meglódulása volt, ez el is döntötte a meccset. Szerintem ez egy elfogadható vereség volt. Semmi gond majd a Giants ellen helyre állítjuk a renoménkat.

Figyeltétek, amikor meccs közben mutatták a két QB-t Wilson mindig az ellenfél védelemének felállását elemezte, de Kap-nál egyszer sem láttam ilyet.

Magyarázza már el nekem valaki, hogy az utolsó (győztes) FG-nál miért kellett időt kérnie Jimnek? Még most sem értem. Adtak nekünk egy extra másodpercet, ami ugyan nem sok, de akkor is...

Go Hawks!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Engem olyan szempontból zavar a vereség,hogy nem játszottunk jól.
Most kezdődik az időszak, amikor formába kell jönni.
Pech,hogy a legjobb cover LB megsérült, de next man up!

Lynch kb a liga legjobb erőfutója, aki mellette olyan cutbackekre képes,hogy csak na. Nem értem az elégedetlenség okát. AP-t akarjátok? Kb csak Ő lenne upgrade.

Én szeretném többet látni Carpot LG-ben, Okung és Gia maradjon egészséges, jöjjön vissza Thurmond, Sherm lendüljön formába, és akkor jók lehetünk.
Harvint én legkorábban a PO-ban tudom elképzelni, szerintem addig nem kell erőltetni, mert megsérül komolyabban. Hálát kell adni,hogy nálunk nem szakadnak a szalagok úgy, mint a liga másik felében. Egészség, ez a kulcsszó!

Amúgy idén Bevelle bebizonyította,hogy egy nagyon felkészült OC, remekül hív játékokat, de az a Frisco 25 yardosa körüli 1&10-es empty backfield mi volt, azt mostanáig nem értem.
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Személy szerint örülök Willson 1. TD-jének, viszont kellene egy Peterson szerű mozgékonyabb futó is, mert Lynch tankszerű mozgására már nagyon vigyáznak.garrett27
Christine Michael everyonea.kacsa
Jövőre majd robbant. Sztem jót tesz neki ez az év jegelés, azért elég komoly sérülései voltak neki. Turbin nem mutatott túl sokat idén, nem lepődnék meg ha könnyes búcsút intenénk neki.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Személy szerint örülök Willson 1. TD-jének, viszont kellene egy Peterson szerű mozgékonyabb futó is, mert Lynch tankszerű mozgására már nagyon vigyáznak.garrett27
Christine Michael everyone
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Hát igen, a büntetések. Ráadásul kulcsjátéknál, pl. mikor Robinson miatt visszafújták Lynch nagy futását. first down helyett 2 és 25. Meg sok apróság. Sajnos azt éreztem a végén, hogy Gore egyszer elszabadul. K.J. kiesése után ők is tudták, hogy középen kell futni. Wagner gyors, de most is volt olyan eset, hogy az embere szinte cipelte magával.
Egyébként nincs ok a pánikra (bár nekem nagyon rosszul esett, mint minden vereség), a tavalyi SB résztvevő otthonában akár nyerhettünk is volna. Ez egy kalkulálható zakó volt. Most menni kell havat lapátolni New Yorkba és onnantól kezdve nincs pardon.
Személy szerint örülök Willson 1. TD-jének, viszont kellene egy Peterson szerű mozgékonyabb futó is, mert Lynch tankszerű mozgására már nagyon vigyáznak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.