NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Harvinról van valami hír? Mennyi az esély rá, hogy játszhat az alapszakaszban? Azért nem lenne rossz, ha legalább a két hazai meccsen tudna játszani és egy kicsit összeszokna Wilsonnal.
Ami viszont jobban aggaszt az KJ sérülése. 6 hetet mondanak, tehát ha meglesz a 1. seed akkor 4 hete van. Nagy szükség lesz rá, jó lenne ha össze tudnák drótozni, mert ő az egyetlen aki rendesen tud TE-n védekezni.
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 114
Szerintem ráadásul, ha nem is sokkal, de inkább mi voltunk a jobbak. Ha nincs a végén az a Gore futás, akkor megvan. Ez van, a hazai pálya meg lejtett. Többit nyerni kell és nincs miről beszélni.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
hát ez egy nagyon szar meccs volt 😀
az h kinyert az egy dolog, semmivel nem volt jobb a frisco, de a seahawks sem. nekik jött ki jobban a vége, ennyi döntött.
11-2, @giants, rams, cardinals. hozható mind, sőt hozni kell mindet. nem kéne leengedni.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
A büntetésekkel kapcsolatban az tisztán látszik, hogy a védelem túl van pörögve. Ami egyrészt jó, így jönnek a nagy playek, labdaszerzések. Másrészt pl. tegnap is túl sokat megengedtek maguknak, ami hazai pályán belefér, de idegenben láthatóan nem, itt meg fogják fújni, pláne ha egy Jim Harbaugh üvöltözik a zebrákkal az oldalvonal mellett a legkisebb holding miatt is. És Sherman ráadásul azt mondta meccs után, hogy rossz ítéletek születtek a védelmünk kárára, és itt biztosan az ő ellene befújtakra is gondolt, pedig bizony azokra (is) dobható volt a zászló. Kíváncsi leszek a folytatásra, erre rámondom, hogy egy rivalizálásról szóló csoportrangadónak ilyennek kell lennie.Medvepapa
mondjuk az h az offensive holdingot nem fújták be egyik oldalnak se, ellenben a DB-knél mindenre, az nevetséges volt számomra. vmit kezdenie kell az nfl-nek a bírókkal, mert elbasszák a meccseket hétről hétre. (és most nem csak a seahawks meccsekről beszélek.)

ettől függetlenül, ahogy a mondás tartja, annyival kell jobban játszani, hogy a bírók bármilyen ítéletei ellenére se kapjál ki. az egyértelmű volt, h a 9ers sokkal jobban akarta ezt a meccset. vigyék, annyira nem zavart engem h kikaptunk. viszont az h wright 6 (!) hétre kidőlt az kurvára. nagyjából csak a SB-ban játszhat. fasza... meg ungernek is ez a folyamatos sérüléshulláma hiányzik mint a púp...
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A büntetésekkel kapcsolatban az tisztán látszik, hogy a védelem túl van pörögve. Ami egyrészt jó, így jönnek a nagy playek, labdaszerzések. Másrészt pl. tegnap is túl sokat megengedtek maguknak, ami hazai pályán belefér, de idegenben láthatóan nem, itt meg fogják fújni, pláne ha egy Jim Harbaugh üvöltözik a zebrákkal az oldalvonal mellett a legkisebb holding miatt is. És Sherman ráadásul azt mondta meccs után, hogy rossz ítéletek születtek a védelmünk kárára, és itt biztosan az ő ellene befújtakra is gondolt, pedig bizony azokra (is) dobható volt a zászló. Kíváncsi leszek a folytatásra, erre rámondom, hogy egy rivalizálásról szóló csoportrangadónak ilyennek kell lennie.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kar ezert a meccsert, megnyerheto lett volna. Mindenesetre jol megfogalmaztatok az elozoekben, hogy a buntik egesz egyszeruen toleralhatattlanok mar. Ezeken mentek el meccsek a multban is es hat tegnap is boven vegeredmeny faktor volt. Mindenesetre most mar szepen hozni kell a kiemelest es akkor johet a rajatszas.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Én ilyen meccset vártam, bárki nyerhetett volna, most nem mi voltunk azok. Tökéletes példa, hogy a sok barom büntetés egy meccsbe kerülhet. A sérültek jöjjenek rendbe a PO-ra, a többi nem számít.Medvepapa
Így van! Tanulni kell a hibákból, de túl nagy jelentőséget nem kell tulajdonítani a vereségnek. Most paraszthajszállal jobb volt a 9-ers, grat Nekik! Spec team hibái immár nem tolerálhatóak, Shermann ... nem játszik annyira ihletetten. Rengeteg a fegyelmezetlenség, sok a bünti. ha ezeket rendbe teszik, akkor nagy gond nem lesz!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Én ilyen meccset vártam, bárki nyerhetett volna, most nem mi voltunk azok. Tökéletes példa, hogy a sok barom büntetés egy meccsbe kerülhet. A sérültek jöjjenek rendbe a PO-ra, a többi nem számít.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
teljesen hidegen hagy a vereség. semmivel nem lennénk előrébb a W-vel.
1 W kell a 1.st seedért. ennyi.

a frisco ilyen QBval sokáig ugysem fog jutni.
tampában és arizonaban ki is fognak szopni.braxa88
köszönjük hogy gondolsz ránk és ennyire aggódsz értünk 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
teljesen hidegen hagy a vereség. semmivel nem lennénk előrébb a W-vel.
1 W kell a 1.st seedért. ennyi.

a frisco ilyen QBval sokáig ugysem fog jutni.
tampában és arizonaban ki is fognak szopni.braxa88
az Atlantát ne hagyd ki 😛

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
teljesen hidegen hagy a vereség. semmivel nem lennénk előrébb a W-vel.
1 W kell a 1.st seedért. ennyi.

a frisco ilyen QBval sokáig ugysem fog jutni.
tampában és arizonaban ki is fognak szopni.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sikerült egy szörnyen színvonaltalan meccsen hajszálnyival kikapni.
Nem érdemeltünk győzelmet, nem tudtunk élni többször sem a "momentummal", és gyermeteg hibákkal kint tartottunk magunkat a vezetésből, amíg nem a jó idő kezeléssel lehozta a frisco.

Öröm az ürömben,hogy nekünk nem számított a meccs, nekik igen, a hazai pálya meg lesz, tehát nem kerültünk semmivel sem hátrébb, viszont a Cardinalst nem tudtuk kisegíteni.
Negatívum,hogy megsérült K.J. és Unger(ismét), és előbbi talán aggodalomra adhat okot, mert messze a legjobb cover LB a csapatban, de szerencsére a PO-ig nem lesz rá égető szükség, szóval ha csak kisebb sérülés, akkor még jól állunk.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Már eléggé várom a meccset, szóval szét spammelem a topicot 😀

1.Válaszul a szomszédok képére


2. Itt az útmutató amit kiküldtek a 9ers fanoknak, az egyetlen szurkolói csoportnak, akiket meg kell tanítani,hogyan szurkoljanak 😛 (remélem nem veszik magukra az itteniek)
Olyan alap dolgok, mint pl vegyenek fel vöröset, amikor ők támadnak akkor csend, amikor mi akkor őrjönghetnek 😀

undisputedly
szerintem is hasonlít

a levélre meg ez:
 blogs.sacbee.com/49ers/archives/2013/12/49ers-qa-whats-the-future-at-wr-how-will-marcus-lattimore-fit.html

A: Sigh. There was an inter-office memo with something along those lines included. (Remember, fans, the 49ers are the ones wearing red!). But I've been assured that it was never distributed to season-ticket holders. (And I made up the 'wearing red' line).

amúgy ja, sokan nem tudják mikor kell kussolni vagy ordítani.petey
Valahol láttam régebben egy jog szögből készített változatot, de nem volt google első oldalon.
Amúgy meg ne emésszétek magatokat, nem szégyen az NFL Lakers fanjainak lenni : P

Szerk: ha rágúglizol,hogy "49ers memo", elég sok megjelent írást találsz akik szerint ki lett küldve ez.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Már eléggé várom a meccset, szóval szét spammelem a topicot 😀

1.Válaszul a szomszédok képére


2. Itt az útmutató amit kiküldtek a 9ers fanoknak, az egyetlen szurkolói csoportnak, akiket meg kell tanítani,hogyan szurkoljanak 😛 (remélem nem veszik magukra az itteniek)
Olyan alap dolgok, mint pl vegyenek fel vöröset, amikor ők támadnak akkor csend, amikor mi akkor őrjönghetnek 😀

undisputedly
szerintem is hasonlít

a levélre meg ez:
 blogs.sacbee.com/49ers/archives/2013/12/49ers-qa-whats-the-future-at-wr-how-will-marcus-lattimore-fit.html

A: Sigh. There was an inter-office memo with something along those lines included. (Remember, fans, the 49ers are the ones wearing red!). But I've been assured that it was never distributed to season-ticket holders. (And I made up the 'wearing red' line).

amúgy ja, sokan nem tudják mikor kell kussolni vagy ordítani.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Már eléggé várom a meccset, szóval szét spammelem a topicot 😀

1.Válaszul a szomszédok képére


2. Itt az útmutató amit kiküldtek a 9ers fanoknak, az egyetlen szurkolói csoportnak, akiket meg kell tanítani,hogyan szurkoljanak 😛 (remélem nem veszik magukra az itteniek)
Olyan alap dolgok, mint pl vegyenek fel vöröset, amikor ők támadnak akkor csend, amikor mi akkor őrjönghetnek 😀

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy, a hivatalos odlal által megosztott kép a tegnapi friscoi megmozdulásról:

több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 114
Mit vártok az estétől?
Hazai pályán egy ilyen csoportrivális nem igazán engedheti meg,hogy győzzön a másik.
Nekik még elég nagy tétje van, kell a W,hogy a Cardinals előtt maradjanak, nekünk még akkor is bőven a saját kezünkben lesz az első kiemelés és a hazai pálya, ha kikapunk.
Én 3 pontos győzelmet jósolok magunknak, és remélem nem lesznek komoly sérülések.undisputedly
Szeirntem ugyanúgy, mint tavaly: Kevés pontos meccs, kevéssel kikapunk. 17-13 oda.

Kaep nem para, ami gáz lehet számunkra az a futójátékuk, meg a védelmük. Goret meg a többit meg kéne fogni, secondaryukat meg valahogy szétszedni.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Hawks fanok "elfoglalták" a Pier 39-et Friscoban 😀

több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
én a POt már ebben nézem:
braxa88
egy meccsre ennyit kiadni.. bár jól jöhet jövőre a preseasonban is.. 😀Josszi
Az első héten mi úgyis pihenünk! 😉

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mit vártok az estétől?
Hazai pályán egy ilyen csoportrivális nem igazán engedheti meg,hogy győzzön a másik.
Nekik még elég nagy tétje van, kell a W,hogy a Cardinals előtt maradjanak, nekünk még akkor is bőven a saját kezünkben lesz az első kiemelés és a hazai pálya, ha kikapunk.
Én 3 pontos győzelmet jósolok magunknak, és remélem nem lesznek komoly sérülések.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
A 9ers fanok i észbe kaptak, és válaszul a stadionjukban megvett téglára, és a holnapi meccs előtti banner reptetésre, elkezdett egy csoport pénzt gyűjteni,hogy plakátolhassanak a CLing körül. Eddig kb 2300 dollárt szedtek össze, 7k a cél.

Azt írják,hogy egész decemberre ki akarják bérelni, mondjuk azt nem tudom miért nem kalkulálták bele,hogy elég könnyen eltávolítható egy ilyen plakát.

 www.gofundme.com/Seattle-Billboard-Fund
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nagyszerű írás, köszi, hogy vetted a fáradtságot és lefordítottad nekünk, jár a virtuális sör.Sebii
Bizony, reszemrol is koszi! Tessek meg ilyeneket! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Uzenet a Legion of Boom-tol 😀


-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
 www.nfl.com/2020

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Wohoooo! Danny megírta a védelem elemzését a Saints elleni meccsről, és mivel igencsak érdekes lett, ezért átfordítom a fontosabb részeket gifekkel együtt. Néhol rövidítek elég sokat, mivel így könnyebben feldolgozható, de a teljes tartalom Danny írásából jön, szóval a teljes szöveg az Ő szüleménye:

Az eredeti írás:
 www.sbnation.com/nfl/2013/12/6/5181238/seattle-seahawks-defense-nfc-breakdownundisputedly
azt akartam is írni korábban, h Gruden a közvetítés alatt is kiemelte h cover 3 volt négy rövid zónával, és meccs közben is faszán elemezte a védelmet. aki angolul nézte a meccset, az élvezkedhetett benne 😊

egyébként meg ebben a védelemben az a csodás, h hétről hétre szinte meg tud változni. könnyen lehet h single high-al végig nyomjuk a niners meccset, és úgy is működne minden.