NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
EZ IGEN!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
De nagy csend van itt gyerekek. Nyertetek!!! 😀

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
kár izgulni, otthon királyok vagytok.Fucu
Nem, mi idegenben is kiralyak vagyunk! 😛 Csak legyen igazam, mert holnap (nem csak ma) jo nagy eges lehet ebbol a postbol. 😀endorphyn
idén idegenben isFucu
Na jo, legalabb ne vettel volna komolyan! 😊 Amugy franc se tudja mi lesz este. Pokoli eros ez a Saints.

Amugy Fucu, igazan nyerhettek volna este. Legalabb a kedvemert.endorphyn
tettem rátok egy 10-est... ugyhogy reszkessetek xD

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
kár izgulni, otthon királyok vagytok.Fucu
Nem, mi idegenben is kiralyak vagyunk! 😛 Csak legyen igazam, mert holnap (nem csak ma) jo nagy eges lehet ebbol a postbol. 😀endorphyn
idén idegenben isFucu
Na jo, legalabb ne vettel volna komolyan! 😊 Amugy franc se tudja mi lesz este. Pokoli eros ez a Saints.

Amugy Fucu, igazan nyerhettek volna este. Legalabb a kedvemert.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kár izgulni, otthon királyok vagytok.Fucu
Nem, mi idegenben is kiralyak vagyunk! 😛 Csak legyen igazam, mert holnap (nem csak ma) jo nagy eges lehet ebbol a postbol. 😀endorphyn
idén idegenben is



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
kár izgulni, otthon királyok vagytok.Fucu
Nem, mi idegenben is kiralyak vagyunk! 😛 Csak legyen igazam, mert holnap (nem csak ma) jo nagy eges lehet ebbol a postbol. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nincs nagyobb jelentősége, mint mondjuk a Tampa elleni meccsnek, sőt ott lett volna égő kikapni. Persze remélem megőrizzük a CLink iránti félelmet. 😊 GO HAWKS! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kár izgulni, otthon királyok vagytok.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
harvin nem játszik. yipiyo yipiye motherfucker!
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Valszeg ez a meccs fog dönteni a 1st seedről, ami nekünk létfontosságú ha SB akarunk játszani. Nincs mese a szenteket meg kell verni idehaza. Nagyon bízom a védelemben, még így az eltiltások ellenére is. Breesék tuti hogy 2-3 TD felpakolnak az eredmény jelzőre, így nekünk legalább 4-et kéne csinálni.
Az idény legfontosabb mérkőzése előtt vagyunk. Kezdődjön már!

Go Hawks!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
kezdek izgulni 😊braxa88
Én már sík ideg vagyok, pedig még aludnom kell előtte, hogy bírjam a hajnalt. Nagyon sok múlik Avril-ékon, mert nem lehet nyugalma Brees-nek. Szerintem ez lesz a kulcs.garrett27
Saints, 49ers, aztán MetLife Stadium, olyan, mintha már a rájátszás lenne. 😀

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
kezdek izgulni 😊braxa88
Én már sík ideg vagyok, pedig még aludnom kell előtte, hogy bírjam a hajnalt. Nagyon sok múlik Avril-ékon, mert nem lehet nyugalma Brees-nek. Szerintem ez lesz a kulcs.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
kezdek izgulni 😊
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
harvin valszeg nem játszik hétfőn
én nem értem mivan...
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Papp Feri az IHM-ből hawks mezben virít most a Hal a Tortánban 😀😀😀petey
.... és már nem először. Egy rendes ember!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Papp Feri az IHM-ből hawks mezben virít most a Hal a Tortánban 😀😀😀

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard


He he 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Én például dogmatikailag leszarom az egészet, NFL játékosként az NFL erre vonatkozó szabályát kellett volna betartaniuk, nem tették, jogos bünti. Browner-rel már amúgy sem számoltam személy szerint, WT III eltiltása sokkal rosszabbul érint.Medvepapa
Szerintem is így van!
Csak az a gáz, hogy a Legion of Boomot már nem látjuk együtt! Nem gondolom, hogynem fogják Carrollék megoldani, de akkor is ...end of an era!Helmut Zimmer
Ez vitathatatlanul igaz, hogy a LOB Browner nélkül már nem lesz az ami volt, az egyik (ha nem a) legkeményebben ütköző CB. De már most vannak nála jobbak a rosteren. Tharold Simon is elkezdett edzeni. Nem aggódok. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Én például dogmatikailag leszarom az egészet, NFL játékosként az NFL erre vonatkozó szabályát kellett volna betartaniuk, nem tették, jogos bünti. Browner-rel már amúgy sem számoltam személy szerint, WT III eltiltása sokkal rosszabbul érint.Medvepapa
Szerintem is így van!
Csak az a gáz, hogy a Legion of Boomot már nem látjuk együtt! Nem gondolom, hogynem fogják Carrollék megoldani, de akkor is ...end of an era!
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Ha együtt szívtak Bránerék, ha külön, azt már tudjuk, hogy merre fog Brees dobálni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10039336/seattle-seahawks-add-perrish-coxa.kacsa
Az a helyzet,hogy akinél ilyen tényállást lehetett összeszedni nemi erőszakkal kapcsolatban, azt nem szívesen látnám Hawks mezben:
Sztori röviden: Még 2010-ben, denveri játékosként ő és D.Thomas elmentek bulizni, és felcsíptek két csajt. Meghívták őket a VIP részre, ahol vélhetően beletettek valamit a piájukba, mert innentől kb az áldozatok nem emlékeznek semmire. Meglepően sok mindent amúgy elismertek Cox-ék... Szóval végül az ájult csaj teherbe esett....

 blogs.westword.com/latestword/2012/06/perrish_cox_demaryius_thomas_lawsuit_date_rape_drugs.php?page=2
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10039336/seattle-seahawks-add-perrish-cox
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Koxi Maxi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Egy kis múltidéző, annak apropójából hogy jönnek a szentek.

 www.youtube.com/watch?v=xSZdntRnQVg

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Én például dogmatikailag leszarom az egészet, NFL játékosként az NFL erre vonatkozó szabályát kellett volna betartaniuk, nem tették, jogos bünti. Browner-rel már amúgy sem számoltam személy szerint, WT III eltiltása sokkal rosszabbul érint.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"