Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Szerintem Riverssel nem lesztek beljebb.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 279
Rivers-t és Herbertet írogatják a legtöbb helyen
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Nagyon Riverst pedzegetik ide.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Bridgewater szabadügynök lesz, de én bottal nem piszkálnám. Vagy újonc QB, vagy mondjuk Dalton, vagy a kettő együtt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Tudom,hogy ezek csak dobálózások a részemről,de én nem maradnék Winstonnál,alapvetően szimpatikus volt nekem az elejétől kezdve,kivéve amikor elkezdte enni a W-t de 5.évére összehozott egy ennyire kiegyensúlyozatlan és megbízhatatlan szezont az talán rosszabb mint,ha csak kiegyensúlyozottan vagy közepesnél rosszabb-gondolok itt Mariotára vagy Trubiskyra.Láttam most egy kommentet és szerintem illik Winstonra: Olyan mint a 9 éves gyerek aki maddenezik a 99-es irányítójával. Kell az új irányító szerintem.
Bridgewaterért Tradelnék esetleg.





Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Na jöhet Rivers?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Winston 3d annyi InT dobna majd megnyerték volna az NFCt 😛
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232


Nem is olyan rossz , csak Winston nem dobna annyi INT-et
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagyon azt csiripelik, hogy a Bucs vele tervezi a jövőt, de csak a következő szezonban akarják eldönteni, hogy nagy pénzt adnak-e neki.
Cruyffista
 www.facebook.com/fuzovelkifele/posts/10156424495576431
Asszem eldőlt 😮 😀
Wyatt
Ugyan miért?
Wilsonnal, Mahomesal, Watsonnal is valszeg nyertek volna meccset. Azt nem mondta, hogy elérhető is más QB, akivel meccset nyerne a csapat. (+ egyébként is annyira triviális a válasz, ki mondana ilyen kérdésre nemet? evidens h lehetne mással is nyerni)
Borbinho
Nem ez a lényeg. Nyilván lehet nyerni elit irányítókkal meccseket. De ha a kezdő irányítódra azt mondod, hogy ha VELE (ezzel a tökkel) IS sikerült nyerni, akkor mással is tudunk. Na most nem lepne meg ezek után, ha Winstont innentől nem érdekelné tovább a Buccaneers, hiszen ha a saját edződ így áll hozzád, így nyilatkozik rólad, akkor minek itt maradni.
Wyatt
Én meg csak arra gondoltam,h Arians mindig is ilyen volt. Tegnap v 10 percen át kérdezgették Winstonról. Elmondta azt is, h Jameis rövidlátó (eredményjelzőt nem tudja elolvasni, de a pályán látja mi van előtte, néha Davids féle szemüvegben tolja). Meg h a szezon a lehető legrosszabb módon ért véget, ennél kitalálni se tudna rosszabbat (picksix az OT-ban), meg h kurva nehéz dolga lesz kielemezni Winston játékát, mert egyszerűen annyi rossz dolog van, ami elhomályosítja a jókat (amik meg szintén annyira jók, h csak pár QB képes rá).
Nem tudja, h ki lehet-e javítani azokat a hibákat, amik Winstont jellemzik, de h ez lesz az offseasonban (az egyik legfontosabb) dolga, h kiértékelje Winston teljesítményét és h lehet-e annyit javítani, amivel már megérné folytatni vele.
Winstonnak meg annyira sok opciója nem biztos hogy lesz, főleg h elmondta többször, h ő maradni szeretne.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon azt csiripelik, hogy a Bucs vele tervezi a jövőt, de csak a következő szezonban akarják eldönteni, hogy nagy pénzt adnak-e neki.
Cruyffista
 www.facebook.com/fuzovelkifele/posts/10156424495576431
Asszem eldőlt 😮 😀
Wyatt
Ugyan miért?
Wilsonnal, Mahomesal, Watsonnal is valszeg nyertek volna meccset. Azt nem mondta, hogy elérhető is más QB, akivel meccset nyerne a csapat. (+ egyébként is annyira triviális a válasz, ki mondana ilyen kérdésre nemet? evidens h lehetne mással is nyerni)
Borbinho
Nem ez a lényeg. Nyilván lehet nyerni elit irányítókkal meccseket. De ha a kezdő irányítódra azt mondod, hogy ha VELE (ezzel a tökkel) IS sikerült nyerni, akkor mással is tudunk. Na most nem lepne meg ezek után, ha Winstont innentől nem érdekelné tovább a Buccaneers, hiszen ha a saját edződ így áll hozzád, így nyilatkozik rólad, akkor minek itt maradni.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagyon azt csiripelik, hogy a Bucs vele tervezi a jövőt, de csak a következő szezonban akarják eldönteni, hogy nagy pénzt adnak-e neki.
Cruyffista
 www.facebook.com/fuzovelkifele/posts/10156424495576431
Asszem eldőlt 😮 😀
Wyatt
Ugyan miért?
Wilsonnal, Mahomesal, Watsonnal is valszeg nyertek volna meccset. Azt nem mondta, hogy elérhető is más QB, akivel meccset nyerne a csapat. (+ egyébként is annyira triviális a válasz, ki mondana ilyen kérdésre nemet? evidens h lehetne mással is nyerni)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon azt csiripelik, hogy a Bucs vele tervezi a jövőt, de csak a következő szezonban akarják eldönteni, hogy nagy pénzt adnak-e neki.
Cruyffista
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/81800782_10156424488331431_2013667276103876608_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=3b1b4a&_nc_ohc=FUCe3TKHM1kQ7kNvgHJM-6y&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=ANf2n39DWMFQPxAqRkbwVAs&oh=00_AYDtI6m3uPRX6yCmzI6DGG0PvER_UvRQzSbNMyf5-n0KbQ&oe=6718D63B
Fűzővel kifelé!
Bruce Arianst, a Buccaneers főedzőjét megkérdezték, hogy más irányítóval tudna-e nyerni. Arians válasza: "Egy másik irányítóval? Hát igen, ha a jelenlegivel sikerült, akkor minden bizonnyal mással...

Asszem eldőlt 😮 😀

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 294 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Legenda lett!

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/79374443_126447905496846_8370555895007738518_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=tEhMdsQrKr8Q7kNvgHq4I17&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCeWxC05TCF0rR7LQfIgcndJa_lj_dsZvo6uFsj1vIZSg&oe=66F743D9
NFL on Instagram: "The 2019 Passing Title belongs to @jaboowins3."
409K likes, 11K comments - nfl on December 30, 2019: "The 2019 Passing Title belongs to @jaboowins3.".
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 623 — a new hope (again)
Komolyan sztem trollkodik 😀 ekkora király nem lehet csak úgy valaki... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Sikerült méltó módon lezárni a szezont 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Winston az a csávó az asztalnál, aki mindig lapot húz 19-re, no matter what.
Amadeus
Az semmi. Fitzmagic huszra is!
ulpianus
És mindig ellenünk jön be neki 😛 😀
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Winston az a csávó az asztalnál, aki mindig lapot húz 19-re, no matter what.
Amadeus
Az semmi. Fitzmagic huszra is!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
A mai után csak átgondolják 😊
gabokocka
két qb él a földön: goff és winston. ha választani kéne, én istenbiza ráklábot húznám, inkább neki adnék 100milliót. legalább cirkuszt kapnak a népek és némi esélyt a győzelemre, egy kiugró szezonra.
gedam
Nekem ne mondd, én imádom nézni, mondjuk úgy könnyebb, hogy nem nálunk játszik 😊
gabokocka
Winston az a csávó az asztalnál, aki mindig lapot húz 19-re, no matter what.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
A mai után csak átgondolják 😊
gabokocka
két qb él a földön: goff és winston. ha választani kéne, én istenbiza ráklábot húznám, inkább neki adnék 100milliót. legalább cirkuszt kapnak a népek és némi esélyt a győzelemre, egy kiugró szezonra.
gedam
Nekem ne mondd, én imádom nézni, mondjuk úgy könnyebb, hogy nem nálunk játszik 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gedam 5 777
A mai után csak átgondolják 😊
gabokocka
két qb él a földön: goff és winston. ha választani kéne, én istenbiza ráklábot húznám, inkább neki adnék 100milliót. legalább cirkuszt kapnak a népek és némi esélyt a győzelemre, egy kiugró szezonra.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
A mai után csak átgondolják 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 323
Nagyon azt csiripelik, hogy a Bucs vele tervezi a jövőt, de csak a következő szezonban akarják eldönteni, hogy nagy pénzt adnak-e neki.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Winston kretén, de kétségtelen, hogy nagy playmaker is egyben, nem tudom elképzelni, hogy ne maradjon a ligában, amíg a karja meglesz hozzá. Fekete Fitzmagic 😊

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Mondjuk egy olyan forgatókönyvön röhögnék, ha Brady visszavonul Billy bá elviszi Winstont, oszt embert farag belőle, nyer vele 2-3 gyűrűt...
De mondjuk egy Rivera szerű edzővel is megnézném, mert abban egyetértünk, hogy nála fejben vannak a gondok, és Tampa messze nem a legideálisabb hely neki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Basztak már ki QB-t egy 5000+ yardos, 35+ TD-s alapszakasz után? Ahogy elnézem, jó esély van rá, hogy ez meglesz Winstonnak.
Cruyffista
Az a helyzet, hogy meccsenként van 40 kísérlete, 61,7%-os pontossága és 87.9-es ratingje. Ez minden csak nem jó. Azért van ennyi yardja meg egy Evans meg egy Goodwin a célpontja, akiket ha eltalál, akkor az 20 yard. De 10-ből alig 6 labdája talál... Két ilyen elkapóval egy Prescott/Carr szintű irányító 10+ W-vel állna, és szándékosan nem a szigorúan vett elit irányítókat írtam.
Gyurma Pappa
Én másként látom.
Prescott és Carr nem hozna ilyen számokat, és több W se lenne érdemben, ahhoz maga a csapat nem elég jó. A 2 top WR se állna úgy Winston nélkül, ahogy áll most. Amiket megdob Winston, azokat nagyon kevesen tudnak megdobni, a gond az, hogy csinál mellé olyan brainfartokat, amikre Trubisky is csak csettint. Hihetetlen a csávó, egy emberbe költözött egyszerre Manning és Bortles.

Fingom sincs mi lesz a sorsa, mert ilyen QB-t nem viszel el backupnak, mert attól azt várod, hogy amíg nincs a kezdőd, ne bassza el a meccseket, extra se kell, de legyen megbízható. Na most ennek ő a totális fordítottja.
gabokocka
Ja, hát a Tampa egésze szar, ez tény. Futás nélkül meg ezzel a védelemmel nem fognak sosem messze jutni, ez nyilvánvaló.

Szerintem a két WR hozna ilyen számokat máshol is, nem úgy értettem, hogy a QB-kat cseréljük ki, hanem a két WR-t küldjük el máshova 😊 Ez mondjuk tényleg nem volt egyértelmű részemről.

Winstonnak a fegyelmével, a koncentrációjával és úgy általában mint ember vannak gondok. Ezt meg nem fogja tudni megoldani, ha nem tudta megoldani eddig sem senki. Mindig megy a pályán kívül a nagy megmondások, de ebből semmi nem tud lerakni a pályára. És most nem a nagy játékokról beszélek, hanem a konzisztenciáról, a 4 negyeden át tartó figyelemről stb. 3 meccsen zsinórban az első playre nem dob egy jó QB INT-t...

Szerintem tőle elbúcsúzhatunk, nem hiszem, hogy olyan nagy piaca lenne. Ha Arians beveri a fejét és megtartja, akkor hajrá, de szerintem ez nem fog megtörténni. Legnagyobb peche az lenne a Tampának, ha most valahogy összekalapálnak egy 0.500-as szezont, vagy akár egy 9-7-t is lehet, akkor elhihetik, hogy Winston jó lesz valamire. És akkor viszont élvezhetik majd a 3-4. helyeket a további pár évben még.