Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
Előbb SirAlex most meg ő... sok ez egy napra nekem 😕D11
még jó, hogy nem követed az NCAA negyedosztályát! 😊 (tegnap vonult vissza a futballtörténelem egyik legeredményesebb főedzője is)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A HoF-ban nem nagyon bízok, nem volt elég csili-vili a játéka hozzá, hoyg egyértelműen beférjenThrasher
meglesz neki.
2000-res all-Decade Team, Super Bowl, legtöbb kezdőmeccs CB-ként, 25sack+40INT első játékosként, meg hát 15 év ugyanott. Ez simán megéri a HoFot, és Tiki is csak erősíti a storyját.

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
legenda. az NFL-ben lenyomni ennyi időt, ilyen szinten, úgy, hogy egy csapat másfél évtizeden át úgy érezze, hogy szüksége van rád...
nagyon furcsa lesz, hogy nincs ott a pályán.
A HoF-ban nem nagyon bízok, nem volt elég csili-vili a játéka hozzá, hoyg egyértelműen beférjen, de egyértelműen a franchise történetének egyik legfontosabb tagja.
remélem, marad valami DB coachként, vagy valami asszisztensként, azokból úgyis van ezer.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Előbb SirAlex most meg ő... sok ez egy napra nekem 😕
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Fantasztikus játékos és egyben a csapathűség egyik mintája. Jóban rosszban kitartott a Buccaneers mellett, szép pályafutás az övé. Remélem beválogatják majd a Hall of Fame-be, mert szerintem megérdemli.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ronde Barber visszavonul.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jheraie Boyd a rosterünkön. Itt egy kis videjó:  www.youtube.com/watch?v=LuOQqyddaDM
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
az MNF-en a Dolphins ellen fogjuk Sappet beválasztani (vagy mit kell ilyenkor csinálni) a dicsőségizénkbe, ééés a 99-est vissza is vonultatjuk.
fú, csak állna össze a mostani keretből egy olyan védelem, mint velük volt... O.O

valamint Hardman, Corey Irvin, meg James Rogers (ez nemtomki) cut.
Hardmant azért sajnálom, ő legalább egy olyan cseretackle volt, akinek rémlett a neve 😀
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
UDFA lista offisöl verzsön:  www.buccaneers.com/news/article-1/Epilogue-to-a-Draft-Bucs-Add-13-Undrafted-Free-Agents/7146aa56-30d3-4404-ba64-0438e2db393e
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
GOBUCS! Azt kell hogy mondjam alakul azért a csapat! 😊
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nick Speller OT  www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=84460&draftyear=2013&genpos=OT
Deveron Carr CB  www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=82181&draftyear=2013&genpos=CB
Branden Smith CB  www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=89461&draftyear=2013&genpos=CB
Akeem Shavers RB  www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=107635&draftyear=2013&genpos=RB
Rashaan Melvin CB  www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=113863&draftyear=2013&genpos=CB
Evan Landi TE  www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=83423&draftyear=2013&genpos=TE
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Marcus Davis WR jöhetne UDFA
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A Patriots megszerezte a Buccaneerstől LeGarrette Blountot egy 7. körös pickért és Jeff Dempsért cserébe.csupi4
No commnet kategóri. A pats jól lehúztott minket két jó játékossal, de mi vagyunk a hülyék.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Igazi hoki draftot futottunk, nem ehhez vagyunk szokva. A Ravis tradeen és Banks húzásán kívül, kifejezetten egyik pickük se tetszik, bár van amelyik védhető. Nah jó Spencenek még örülök
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
nem gondoltam volna Blount első éve után, hogy most egy 7. köröst, és egy mellékállásban váltófutó returner project játékost fog érni...
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
A Patriots megszerezte a Buccaneerstől LeGarrette Blountot egy 7. körös pickért és Jeff Dempsért cserébe.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Means highlight reel:
 www.youtube.com/watch?v=0GuCT1N8NLo
oké, hogy kutyafüle divízióban játszott, láttam néhány elég cudar OT-t a videon, de azért ez tetszik.
jó, persze, egy jó videonyi anyagot bárkiről össze lehet szedni 😊.

Gholstonról meg visszaszívom, amit írtam, igazi pass rusher sose lesz, de a nálam okosabbak magas plafonú játékosnak tartják
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hümm, oké , Millert pótoltuk Spence-szel, de Gholston fura pick, elsőre DT/DT backupnak gondoltam, de DT-hez kicsi
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Glennont ugye én Clevelandbe jósoltam, de itt is ugyanaz a jövök-lövök jó messzire típusú Air Coryell van úgyh sztem Glennon system fit ráadásul amilyen OL van itt, nagyon nem is kell a nyomástól tartania.empty taxi
'Alig' járt el e fölött az idő. Dual-threat QB-t akarok, meg read options! Glennon meg Freeman menjenek máshová versenyezni, ki tud nagyobbat dobni :/ Soccerban is vannak azok a 'jószemű' utánpótlás edzők, akik nyalják a seggét minden tagbaszakadt parasztgyereknek, aki életerőset tud rúgni a bőrbe. Az lényegtelen, hogy 0 játékinteligenciája van meg ütemérzéke és még lassú is esetleg. Nagy, erős és szép egyeneset tud rúgni. Amerikai fociban ugyanez az irányítóknál, akiknek bomba karja van.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Freeman nyomás nélkül is túl tudja dobni VJ-t, pedig őt még én is eltalálnám.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Glennont ugye én Clevelandbe jósoltam, de itt is ugyanaz a jövök-lövök jó messzire típusú Air Coryell van úgyh sztem Glennon system fit ráadásul amilyen OL van itt, nagyon nem is kell a nyomástól tartania.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
szeretem a mérsékelt, racionális véleményeidetThrasher
Jóvanna 😊 De ez tényleg nagyon tré pick. Freemanen és Glennon-on kínunkban rommá fogjuk röhögni magunkat, Hard Knocks jöhetne Tampaba, tuti jól szórakozna mindenki a QB-battle-ön ;D
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
szeretem a mérsékelt, racionális véleményeidet
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jó ez a Glennon csak kb mint egy tégla , úgy áll a zsebben.Petikievak01
MI jó rajta? Berakjuk az ágyút a zsebbe, Zuttah meg tölti bele a labdát. Kb ennyire jó Glennon. Elbasztunk egy picket a semmire. Ennyi erővel az idei 3.-at is küldhettük volna NY-ba! Grade: Z-
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Jó ez a Glennon csak kb mint egy tégla , úgy áll a zsebben.