Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Eric Wright belement a paycutba, így marad a csapatnál.
Orlovskyt meg visszaigazoltátok.empty taxi
Wright '13-as caphitje 1,5M lett. Amúgy meg tiszta szényen, úgy ki kellett volna baszni mint a szart. Még másfél milláért is találtunk volna upgradeet a helyére.D11
afenét, azt hittem, amikor azt írtam, hogy annyira nem lesz olcsó, hogy ne érte volna meg helyette a sok évi 5 milka körüli CB-ből válogatni inkább, azt hittem, 3 körül fog keresni, de ez semmi, ez így jó üzlet.
idénre ott van ő második számúnak, trade-elünk Revisért, meg draftolunk valakit magasan. és a következő évek is meg lehetnek oldva.
Clarkot újraigazoljuk, OLB-t meg szerzünk draftról.
mondjuk Aso szerződése is valami ilyesmi volt, jólesett volna megpróbálni, hátha összeszedi magátThrasher
Jah Aso meg Wright még mindig más kavéház. Nem igazán érdekel, hogy meg érte e nekünk a 1,5M-ót, ingyen se kéne.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Eric Wright belement a paycutba, így marad a csapatnál.
Orlovskyt meg visszaigazoltátok.empty taxi
Wright '13-as caphitje 1,5M lett. Amúgy meg tiszta szényen, úgy ki kellett volna baszni mint a szart. Még másfél milláért is találtunk volna upgradeet a helyére.D11
afenét, azt hittem, amikor azt írtam, hogy annyira nem lesz olcsó, hogy ne érte volna meg helyette a sok évi 5 milka körüli CB-ből válogatni inkább, azt hittem, 3 körül fog keresni, de ez semmi, ez így jó üzlet.
idénre ott van ő második számúnak, trade-elünk Revisért, meg draftolunk valakit magasan. és a következő évek is meg lehetnek oldva.
Clarkot újraigazoljuk, OLB-t meg szerzünk draftról.
mondjuk Aso szerződése is valami ilyesmi volt, jólesett volna megpróbálni, hátha összeszedi magát
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Eric Wright belement a paycutba, így marad a csapatnál.
Orlovskyt meg visszaigazoltátok.empty taxi
Wright '13-as caphitje 1,5M lett. Amúgy meg tiszta szényen, úgy ki kellett volna baszni mint a szart. Még másfél milláért is találtunk volna upgradeet a helyére.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Eric Wright belement a paycutba, így marad a csapatnál.
Orlovskyt meg visszaigazoltátok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Pre-draft kezdő:  espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/46625/pre-draft-starting-lineup-buccaneersempty taxi
jah, egyértelműen, a megjegyzések is alul
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Pre-draft kezdő:  espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/46625/pre-draft-starting-lineup-buccaneers


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hümm, úgy néz ki, megtartanánk Wrightot olcsóbban.
én még mindig azt mondom, hogy nem lesz annyival olcsóbb, mint az idén elkelt CB-k, hogy megérje, de hát ők tudják.
Asonál meg főleg nem lesz olcsóbb, nem igaz, hogy ennyi idei cap space mellett nem lehet egy próbát tenni vele.
jövőre már nem lesz ennyire kolbászból a kerítés cap ügyileg, de az még sokára lesz
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Megtaláltam közben én is 😀
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
kawann short elérhető lett volna 2.12-őn?D11
Nem:
 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/mock_draft_game_2013_-_tracker/784463
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A bowl.hu-s mock draft game-en én bújtam Mark Dominik bőrébe, ezt sikerült összehozni:
Nah akk Bucs:
1 13 Tampa Bay: Ezekiel Ansah, DE (BYU)
Kell egy pass rusher, Tampában szeretnek potenciálra húzni.
2 12 Tampa Bay: Sylvester Williams, DT (North Carolina)
McCoy-jal 1-gapben komoly pusztítást tudnának csinálni.
3 11 Tampa Bay: Blidi Wreh-Wilson, CB (Connecticut)
Kezdő potenciálú CB, ilyen nincs nagyon Tampában
4 15 Tampa Bay: Logan Ryan, CB (Rutgers)
Lsd. BWW-nél
4 29 Tampa Bay (from New England): Jordan Reed, TE (Florida)
Nincs nagyon kezdő TE, mondjuk Reed is ink WR mint TE, de Dallas Clark is az volt.
5 14 Tampa Bay: Le'Veon Bell, RB (Michigan State)
Ugyanazt tudja mint Blount és kevésbé ostoba.
6 13 Tampa Bay: Sean Renfree, QB (Duke)
Akartam draftolni egy QB-t a bennmaradtak közül ő volt a legjobb.
6 28 Tampa Bay (from Denver through Philadelphia): Tanner Hawkinson, OT (Kansas)
Az OT depth ismeretlen fogalom arrafeléempty taxi
Tetszetős Ansah-t leszámítva. A 2 4edik és az 5. körös pick főleg tetszetős. Bár nekem egy másik DT a favoritom Willams pick se rossz. kawann short elérhető lett volna 2.12-őn?
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000156064/article/arizona-cardinals-start-homework-on-carson-palmer

Bár már nem olyan jó, mint hajdanán, azért érdekes lenne egy kis verseny az utószezonban köztük. 😀MikeInsDale
jah, sokkal jobb elképzelés lett volna, mint mondjuk a Cassell-pletyka volt, de hát ma hozzávágott a Cards 10 millió garantáltat, úgyhogy muhaha, ennyiért nyilván nem
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Keadinget nem értem, Smith oké, olcsó volt, hátha nálunk összeszedi magát
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
George Selvie érkezett. Delonso örülni fog neki, nagyon. A 6. ex-jaguár a keretben..

Jött a DT Derek Landri is, szóval már 7 az a 6.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Buccaneers signed former Giants WR Steve Smith and former Chargers K Nate Kaeding, per @PewterReport.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
A bowl.hu-s mock draft game-en én bújtam Mark Dominik bőrébe, ezt sikerült összehozni:
Nah akk Bucs:
1 13 Tampa Bay: Ezekiel Ansah, DE (BYU)
Kell egy pass rusher, Tampában szeretnek potenciálra húzni.
2 12 Tampa Bay: Sylvester Williams, DT (North Carolina)
McCoy-jal 1-gapben komoly pusztítást tudnának csinálni.
3 11 Tampa Bay: Blidi Wreh-Wilson, CB (Connecticut)
Kezdő potenciálú CB, ilyen nincs nagyon Tampában
4 15 Tampa Bay: Logan Ryan, CB (Rutgers)
Lsd. BWW-nél
4 29 Tampa Bay (from New England): Jordan Reed, TE (Florida)
Nincs nagyon kezdő TE, mondjuk Reed is ink WR mint TE, de Dallas Clark is az volt.
5 14 Tampa Bay: Le'Veon Bell, RB (Michigan State)
Ugyanazt tudja mint Blount és kevésbé ostoba.
6 13 Tampa Bay: Sean Renfree, QB (Duke)
Akartam draftolni egy QB-t a bennmaradtak közül ő volt a legjobb.
6 28 Tampa Bay (from Denver through Philadelphia): Tanner Hawkinson, OT (Kansas)
Az OT depth ismeretlen fogalom arrafelé


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Tampa Bay Buccaneers sign former Eagles DT Derek Landri to a 2 year, $3.25 million contract.
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zpax2s2jarkax8jxxelm
Arizona Cardinals start homework on Carson Palmer
Carson Palmer's future is not likely to be in Oakland with the Raiders. Where might he land? Arizona? Tampa Bay? Even San Francisco?


Bár már nem olyan jó, mint hajdanán, azért érdekes lenne egy kis verseny az utószezonban köztük. 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Bucs re-signed RT Demar Dotson to a four-year, $7.5 million contract.
The Tampa Bay Times oddly pushed Dotson's new contract as a "four-year, $4.75 million" deal even though it's for $7.5 million. Dotson, 27, replaced turnstile Jeremy Trueblood in Week 2 last season and never looked back, grading out as Pro Football Focus' No. 13 right tackle. A former basketball player still learning the position, 6-foot-9, 315-pound Dotson has work to do in terms of run blocking and avoiding penalties, but he's already a strong pass protector. Dotson should only get better with more experience.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
na jó, azért azt be kell ismernem, hogy az utóbbi pár évben amikor meglepő módon szabadultunk meg egy játékostól, utólag mindig kiderült, hogy Dominikéknak van igazuk, úgyhogy lehet, hogy nem kéne innen kívülről okoskodnom, csak hát miután a magasan összedraftolt védőfalunkból mindenki folyton sérült volt, nehéz nem a régi "sose lehet elég sok jó falembered" logika mögé állni...
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Ha egészséges tud maradni Bowers és Clayborne, akkor jól döntöttek, mert van bennük potenciál. Bár abban meg van valami, hogy ennyi pénzt, azért megért volna Bennett.

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Lehet Bennettel a sérülése miatt nem foglalkoztunk.  www.nfl.com/news/story/0ap1000000153219/article/michael-bennett-reportedly-has-torn-rotator-cuffD11
én ezt direkt nem is linkeltem, ha (amikor) kivágjuk Wrightot, 30 milliónál is több cap space-ünk lesz, mindenképp megért volna annyit, amennyit a Seahawksnál kap, még fél lábbal is.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Lehet Bennettel a sérülése miatt nem foglalkoztunk.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wgzsbjkhq4mwxfe8solf
Michael Bennett reportedly has torn rotator cuff
Pass rusher Michael Bennett surprisingly settled for a one-year, $5 million contract with the Seattle Seahawks. Was the lack of suitors due to a major injury?
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Lehet, hogy már nem mai motoros, de Én behúznám Brian Urlacher-t, ha már a maciknak nem kell. Jó lenne egy tapasztalt vezér a fiatal LB párosunk mellé. 1-2 év még lehet benne, addig meg sokat tanulhatnának tőle.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
SI's Peter King reports Tampa Bay would likely trade its first- and second-round picks in 2014 for Darrelle Revis.
The holdup is the Jets' desire for picks this year, and Bucs GM Mark Dominik is reluctant to give up the No. 13 overall selection. As King points out, it's not a smart move by the Jets to hold out for this year's selection. They should take the two 2014 picks in what is shaping up to be a much better quarterback class. Per King, Tampa would be willing to pay Revis "in the neighborhood" of $15 million annually. The Bucs are the only team in the hunt for Revis. It's probably a matter of time before the sides reach a compromise.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ez jó, szerintem előbb abban bízzunk, hogy egészséges marad, és nem fogjuk megbánni Bennett elengedését