Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Bennvan Nassib, bennvan Barkley és mi elhozzuk ezt a gyökeret. Jah DT nincs, OLB nincs. Egynyócszáz perfekt.. Faszom bele az egészbe, még jóhogy a 2. kör végén elaludtam. Ez kurva gáz pick
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ömm, hoztunk egy fehér Freemant.
elsőre nem nagyon tetszett a dolog, de oké, Josh szerződése lejár, és ha még egy ilyen össze-vissza évet hoz, nem hosszabbíthatunk vele nyugodt szívvel.
ha konzisztens lesz Josh, minden remek, hosszabbítunk, ha meg nem, és még ha Glennon csak ennyi is lesz, egy fehér Freeman, legalább olcsó lesz, és máris tudunk hol elkezdeni faragni a capen...
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Eddig tetszik a csapatépítés. 😀
Hoztak Freeman mellé egy versenytársat, remélem felszívja magát Glennon és kiszorítja Freeman-t, ahogyan azt a korábbi csapattársa tette Flynn-el. 😀
Banks kiválasztása is igen jó döntés volt, így Barber nyugodt szívvel mehet nyugdíjba, de meg is érdemli.
Kíváncsian várom, hogy hogyan költik el a maradék pick-eket. Mostmár kellene egy kis mélység a D-line-ba és az LB sorba is.

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Revis-Goldson-Barron-Wright-Banks-Barber.
azért ez elég szép. 😊
főleg durva ahhoz képest, hogy nem sokkal ezelőtt még Lewis, Gaitor, meg Johnson neve figyelt ebben a felsorolásban. 😀
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Reménykedek benne, hogy húzunk valami elfogadható QB-t. Személy szerint még mindig Landry Jones-t látnám legszívesebben kalóz mezben.MikeInsDale
Jön Genya 2. körben XD Amúgy mostantól Scott kivételével nem akarok QB picket. akárki jön sírni fogok
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Reménykedek benne, hogy húzunk valami elfogadható QB-t. Személy szerint még mindig Landry Jones-t látnám legszívesebben kalóz mezben.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Bazzani én se vagyok túl optimista, sztem cronak nem lesz még egy ilyen szezonjaWester
Sztem meg jó lesz Cromartie.D11
Egy pici off: jó pár helyről úgy vélik, hogy ez lesz Cromartie és Holmes utolsó szezonja (Sancheznél is rohadtul remélem) a Jetsnél a lehetetlen fizu miatt.
ON
Remélem Revis-el jól jártok majd, fél szemmel mindig figyelek majd, míg 1. héten különösen. 😊
Mekkora különbség van h Revis Vincent Jacksont, vagy Holmes-t fogja semlegesíteni...😀
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ezzel boldog lennék mock draft:
2.13 DT Kawann Short Purdue
3.13 CB Blidi Wreh-Wilson Connecticut
4.15 OLB Kiko Alonso Oregon
4.29 (from NE) QB Matt Scott Arizona
5.14 RB Kenjon Barner Oregon / Joseph Randle Oklahoma State
6.13 DE Lawrence Okoye az uccárúl
7.20 TE Joseph Fauria UCLA
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Grat Revishez és én is csatlakozok toamhoz
Off
Bazzani én se vagyok túl optimista, sztem cronak nem lesz még egy ilyen szezonja
OnWester
Sztem meg jó lesz Cromartie. Az, hogy mennyire bomba az üzlet az meg elválik az idénybe. Tény, hogy jól jöttünk ki ebből, én előnytelenebb dealre számítottam, de Revis még így is lehet, hogy nem lesz már a régi vagy újra megsérül stb.. Akkor meg kurva jól járt a Jets!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 241 — Jó ötletnek tűnt!
Grat Revishez és én is csatlakozok toamhoz
Off
Bazzani én se vagyok túl optimista, sztem cronak nem lesz még egy ilyen szezonja
On

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fel lehet fogni úgy is, hogy a Tampa feltradelt a drafton mondjuk 2 helyet egy jövő évi harmadik köröst beáldozva és kiválasztotta 6 évre a 28 éves Revis-t, aki a TC-re már 100%os lesz ACL szakadása után. Nulla garantálttal.
Asszem ezt hívják jó üzletnek.Robilluma
Inkább bombaüzletnek.
Nem is értem a Jetset.
Nembaj, van Sanchezük.Bazzani
Woody nem akart fizetni Revisnek egy petákot sem ezt minden GM jelölt számára világossá is tette. Így maradt két opció: vagy trade, vagy ingyen távozik. Kényszerhelyzetben voltunk, így a Bucs nyugodtan úgymond fenyegetőzhetett, hogy mennyi picket ad persze normális értéket tekintve, így lett az 1+3+5 helyett, 1/13+2014/4.Beki
Itt a baj. Nekem ha azt mondták Jets akkor egyből Revis neve ugrott be.
Nekem ő olyan, mint a Lionsban Megatron. Lehet, hogy egy évig megvolt nélküle a secondary, de majd idén látjátok igazán a hiányát.
De ez itt már off.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Fel lehet fogni úgy is, hogy a Tampa feltradelt a drafton mondjuk 2 helyet egy jövő évi harmadik köröst beáldozva és kiválasztotta 6 évre a 28 éves Revis-t, aki a TC-re már 100%os lesz ACL szakadása után. Nulla garantálttal.
Asszem ezt hívják jó üzletnek.Robilluma
Inkább bombaüzletnek.
Nem is értem a Jetset.
Nembaj, van Sanchezük.Bazzani
Woody nem akart fizetni Revisnek egy petákot sem ezt minden GM jelölt számára világossá is tette. Így maradt két opció: vagy trade, vagy ingyen távozik. Kényszerhelyzetben voltunk, így a Bucs nyugodtan úgymond fenyegetőzhetett, hogy mennyi picket ad persze normális értéket tekintve, így lett az 1+3+5 helyett, 1/13+2014/4.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fel lehet fogni úgy is, hogy a Tampa feltradelt a drafton mondjuk 2 helyet egy jövő évi harmadik köröst beáldozva és kiválasztotta 6 évre a 28 éves Revis-t, aki a TC-re már 100%os lesz ACL szakadása után. Nulla garantálttal.
Asszem ezt hívják jó üzletnek.Robilluma
Inkább bombaüzletnek.
Nem is értem a Jetset.
Nembaj, van Sanchezük.

több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Talib-Revis-Goldson-Barron 4es azért mekkora kemény lenne 😮D11
hát az nagyon komoly lett volna! 😀
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Azért ha Talibot nem zavarjuk el, és mondjuk GS neki szavaz bizalmat és nem Wrightnak. Akkor most Talib-Revis-Goldson-Barron 4es azért mekkora kemény lenne 😮
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Fel lehet fogni úgy is, hogy a Tampa feltradelt a drafton mondjuk 2 helyet egy jövő évi harmadik köröst beáldozva és kiválasztotta 6 évre a 28 éves Revis-t, aki a TC-re már 100%os lesz ACL szakadása után. Nulla garantálttal.
Asszem ezt hívják jó üzletnek.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A jövő évi 4. körös kondi pick, akkor lesz 3. körös ha Revis a 2014 szezon 3. napján is rosteren van a Tampánál.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
wow, a trade ára remek, főleg ahhoz képest, hogy jelentően magasabb pickekről volt szó.
a 16 millió, az viszont kőkemény, de hogy nincs garantált, az úgy rögtön más. azért jövőre már érdekes lesz a cap helyzetünk, de azt majd akkor megoldjuk.
fel vagyok dobva. korai még Revis-mezt rendelni szerintetek? :p
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Elmebeteg összeg, de legalább nincs garantált. Remélem sokat fog játszani! És nem szopatott le minket a ződ banda!
több mint 11 éve
Csifu 223
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 29 mp
Darrelle signed six-year, $96 million deal with Bucs. This year he will make $16 million. Makes $16 million each year. Ripped up old deal.

Nincs garantált tartalom a szerződésében!Beki
Azért ez elég jól hangzik így. A draft pick-ek reálisak, a 0 garantált pedig véd a sérülése ellen.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
embertelenül nagy lóvé ez az azért (már persze akkor, ha ki kell fizetni)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Olcsón megúszta a Bucs az idei első körön túli aprópénzt (max harmadik kör 2014-ben). Jó üzletnek tartom.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 29 mp
Darrelle signed six-year, $96 million deal with Bucs. This year he will make $16 million. Makes $16 million each year. Ripped up old deal.

Nincs garantált tartalom a szerződésében!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tampa Bay Buccaneers ‏@TBBuccaneers 39 mp
Yes! It's officially a done deal: Darrelle Revis is a Buccaneer! Bucs trade 2013 1st-rounder and conditional 2014 4th or 3rd to Jets.

Revis 6 éves szerződést írt alá.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó