NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
buccaneer 490
Egyébként freeman tök jól játszik , érthetetlen számomra hogy miért kapja midnenkitől az ívet. Próbál vigyázni is a labdára. Nektek csak Aaron Rodgers felel meg?Petikievak01
Az elmúlt pár hétben tényleg jól játszik Freeman. Viszont előtte egy évadon keresztül és még az első egynéhány idei mérkőzésen sem teljesített méltóan ahhoz amit akár az edzői stáb akár mi szurkolók elvárunk tőle.
Persze tudom mindeki kritikusabb a saját csapatának játékosaival. Ez így természetes.

Egyébként tudni kell, hogy évad végén lejár a szerződése és most rájött (végre) , hogy a hosszabításhoz "izmozni" kell.Remélem ha a hosszabítás megtörténik - mert mostmár úgy néz ki meg fog - nem "lustul" vissza a tavalyi formájához.
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Egyébként freeman tök jól játszik , érthetetlen számomra hogy miért kapja midnenkitől az ívet. Próbál vigyázni is a labdára. Nektek csak Aaron Rodgers felel meg?Petikievak01
Elég volt ránézni a nickre és már tudtam hogy miért nem látod a problémát. 😀 (bocs 😛 ) EasyGhost
Miért mi a baj nickel? Van itt freemannél 25 roszabb irányító. Itt meg mindenki azért sír hogy váltsák le , na most vicket kirugják igazoljátok le😀Petikievak01
Nem szeretek ilyenkor magyarázkodni. 😀 Csak annyi hogy ott van a végén hogy "vak". 😀
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Egyébként freeman tök jól játszik , érthetetlen számomra hogy miért kapja midnenkitől az ívet. Próbál vigyázni is a labdára. Nektek csak Aaron Rodgers felel meg?Petikievak01
Elég volt ránézni a nickre és már tudtam hogy miért nem látod a problémát. 😀 (bocs 😛 ) EasyGhost
Miért mi a baj nickel? Van itt freemannél 25 roszabb irányító. Itt meg mindenki azért sír hogy váltsák le , na most vicket kirugják igazoljátok le😀

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Egyébként freeman tök jól játszik , érthetetlen számomra hogy miért kapja midnenkitől az ívet. Próbál vigyázni is a labdára. Nektek csak Aaron Rodgers felel meg?Petikievak01
Elég volt ránézni a nickre és már tudtam hogy miért nem látod a problémát. 😀 (bocs 😛 )
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Egyébként freeman tök jól játszik , érthetetlen számomra hogy miért kapja midnenkitől az ívet. Próbál vigyázni is a labdára. Nektek csak Aaron Rodgers felel meg?

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Black IR.. Kiváncsi leszek D. Watson mennyi lehetőséget kap pre-seasonban csinált bíztató dolgokat.
több mint 11 éve
buccaneer 490
Még Freeman is jó mostanában. Nagyon remélem , hogy most már fogja tudni hozni ezt a formát. Ez a csapaterősítést rendkívül megkönnyítené és jövőre PO esélyes csapatunk lehetne.buccaneer
Lehet ebből már idén WCempty taxi
Két meccs még a Falcons ellen és egy a Saints ellen + egy út Denverbe. A második Falcons meccs lehet, hogy tét nélküli lesz, de ha #1-ről fog dönteni, akkor a Falcons sem fogja adni magát könnyedén. 9-7 meg nem biztos, hogy elég lesz.

Az biztos, hogy ennyi sérülttel nagy csoda lenne egy PO, de láttunk már ilyet máskor is 😊Gyurma Pappa
Idén nem tartom reálisnak PO-t. Bár ettől még tényleg meg lehet. Pont most fognak jönni az igazi "passzolós" csapatok . A secondarynak nagyon fel kéne kötni a gatyát , hogy tudjunk hozni kellő számú győzelmet.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nem lesz PO, felesleges álmodozni, és nem is vagyunkelég erősek ahhoz, hogy megérdemelnénk. De tényleg bíztató amit gyengébb ellenfelek ellen nyújtunk 😀 Sajnálom, hogy Freeman marad jövőre..
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Még Freeman is jó mostanában. Nagyon remélem , hogy most már fogja tudni hozni ezt a formát. Ez a csapaterősítést rendkívül megkönnyítené és jövőre PO esélyes csapatunk lehetne.buccaneer
Lehet ebből már idén WCempty taxi
Két meccs még a Falcons ellen és egy a Saints ellen + egy út Denverbe. A második Falcons meccs lehet, hogy tét nélküli lesz, de ha #1-ről fog dönteni, akkor a Falcons sem fogja adni magát könnyedén. 9-7 meg nem biztos, hogy elég lesz.

Az biztos, hogy ennyi sérülttel nagy csoda lenne egy PO, de láttunk már ilyet máskor is 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Még Freeman is jó mostanában. Nagyon remélem , hogy most már fogja tudni hozni ezt a formát. Ez a csapaterősítést rendkívül megkönnyítené és jövőre PO esélyes csapatunk lehetne.buccaneer
Lehet ebből már idén WC


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
buccaneer 490
Még Freeman is jó mostanában. Nagyon remélem , hogy most már fogja tudni hozni ezt a formát. Ez a csapaterősítést rendkívül megkönnyítené és jövőre PO esélyes csapatunk lehetne.
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Alakul ez a csapat. Végre megint jó nézni a meccseinket. A passz elleni védelmünk csapni való, de mégis produktív tud lenni a defense. Az offense a sok sérülés ellenére is kezd egyre jobban összhangba kerülni. Eddig jó döntésnek tűnik Schiano leszerződtetése, jól építgeti fel a csapatot. Csak így tovább! 😀

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Szorítok nektek , asszem a szezon maradék részére Tampának szurkolok 😀 Vagyis hát nektek is 😀

több mint 11 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
Nyerni kell, és pozitívra változtatni a mérleget!!
GO BUCS!

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Következő jómadár a secből.. Black marihuána birtoklás
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 568 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
According to STATS: Doug Martin is 1st player since at least 1940 with 3 rushing TDs of 45+ yards in 1 game
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Martint minden fantasy csapatomba 1-2. körben draftoltam, kezd kifizetődni a belé vetett bizalmam. 2. hete épp ezért mindenki engem szid... 😛 Persze Lynch a Király! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
Üdvözöllek a fedélzeten ! Ajánlom figyelmedbe a Bucs blogját is a következő elérhetőségen  buccaneers.blog.nepsport.hu/buccaneer
Indulás óta olvasom!
Nagy hiánypotló mert így nem kell mindenhonnan összeollózni a Bucsról szóló híreket! 😉
Köszönet mindenkinek egyébként 😀

több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Az O-line "széthullása" után temettem szegény Martin újonc idényét, de eszméletlen a srác. 😀 Érdemes volt elhozni az első kör végén. Csak így tovább!

Greg666: Üdv a fedélzeten! Go Bucs!

több mint 11 éve
buccaneer 490
Első félidő nem volt túl acélos szerintem, aztán Martin futott hármat, ennek ellenére Blount izgalmassá tette a végét 😊
Lavonte David is nagyot játszott!
Idei draftunk elég jól sikerült úgy néz kI!Greg666
Üdvözöllek a fedélzeten ! Ajánlom figyelmedbe a Bucs blogját is a következő elérhetőségen  buccaneers.blog.nepsport.hu/
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
már nem azért, de ez a Martin gyerek miből van? 😀

szerintem Peterson és Lynch közös gyereke lehet 😀

több mint 11 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
Első félidő nem volt túl acélos szerintem, aztán Martin futott hármat, ennek ellenére Blount izgalmassá tette a végét 😊
Lavonte David is nagyot játszott!
Idei draftunk elég jól sikerült úgy néz kI!

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Greg666: üdv a hajón
Basszus Martinnak nem kell fal XD Sztem Lynch küldött neki skittlest! Mi lesz Blountal? Csoda hogy még nem rendezett vmi ámokfutást! Jah David egy kibaszott tackle machine, Leonard Johnson újabb pick.. Jó kis draft class!
több mint 11 éve
Roll Tampa Bay Buccaneers Florida State Seminoles 15 — Don Johnson
Azok után, hogy Nicks-t elvesztettük nem gondoltam volna, hogy ilyen jól fog muzsikálni az OL. Dougie zseniális, messze a No.1 pick a drafton (Barron is jó párost alkot Barberral).
A rush D előtt szintén le a kalappal. Eszméletlen mit produkálnak...

Greg666: welcome on board. Az Újpest-Bucs páros a legjobb 😀

Monte Kiffin: "I want 11 guys getting to the ball as quick as we can."