NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nah innentől nem kell számolgatni.. KárD11
És Freeman újra a tavalyi formáját hozta, az még nagyobb kár.Csifu
Az hogy kár e az nézőpont kérdése? 😀 Attól, hogy van egy jó hónapja még szar irányító, vagy legalábbis nem franchise QB. Szóval minden meccs amikor ezt igazolja azzal egy lépéssel közelebb kerülünk ahhoz, hogy elkezdjenek gondolkodni az illetékesek egy QB drafton.
több mint 11 éve
Csifu 223
Nah innentől nem kell számolgatni.. KárD11
És Freeman újra a tavalyi formáját hozta, az még nagyobb kár.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nah innentől nem kell számolgatni.. Kár
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
David Douglas WR Inactive
David Gilreath WR Inactive
Najee Goode LB Inactive
LeQuan Lewis CB Inactive
Matthew Masifilo DE Inactive
Roy Miller DT Inactive
Michael Smith RB Inactive

több mint 11 éve
buccaneer 490
A Bears/ PAckerből az egyik a wild card 1. helye. és a redskins - bucs - seahawks közt dől el a wc 2. helye.Petikievak01
Innen szerintem kimaradt a Saints. Ők is bőven odaérhetnek.
több mint 11 éve
buccaneer 490
Én továbbra is tartom , hogy szerintem az NFC-ben az idén a wild card 10-6. Bucs szurkolóként még emlékszem hogy két éve a 10-6 is kevés volt. Mondjuk az idén ez elég úgy gondolom.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Szóval ez nagyon nem ilyen egyszerű...Gyurma Pappa
ha belenézel (-tek) a redskins topikba írtam egy beatwriter nyomán egy kicsit részletesebb gondolatkísérletet, persze szubjektív!, de legalább össze lett kicsit rázva minden csapat szempontjából a kilátások (nem másolom ide😕)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
A Bears/ PAckerből az egyik a wild card 1. helye. és a redskins - bucs - seahawks közt dől el a wc 2. helye.Petikievak01
khm, a Boys is 5-6-tal áll, és ők a Eagles-szel játszanak, a Skins pedig a Giants-szel, szintén 5-6-tal. A Bucs Denverben játszik (ahol nem ők az esélyesek), és még játszanak idén a Saints-szel is, akikkel 0-1-ben állnak, és ha a Saints nyer csütörtökön, akkor 6-6 lesz nekik is. A Seahawks 6-5-tal megy a Bearshez játszani, akik azért szeretnének csoportot nyerni, szóval simán kikaphatnak. Így a Boys, a Hawks és a Saints is nyugodtan állhat 6-6-tal, de a Skinsnek is belefér egy Giants verés, és akkor ők is.

Szóval ez nagyon nem ilyen egyszerű...

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
A Bears/ PAckerből az egyik a wild card 1. helye. és a redskins - bucs - seahawks közt dől el a wc 2. helye.

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Penge ez a bucks 😀 A tavalyi formához képest az idei óriási fejlődés 😀Petikievak01
mondjuk Freemannek volt jó pár homály passza, de Doug Martin meg V-Jax meccsben tartotta a csapatot. nem meglepő a vereség, és ennél többet nem is lehetett elvárni szerintem, de ha így folytatják, neccesen, de meglehet a playoffDexxter Tailor
Ebből a szezonból szerintem innen már a 9-7 a legjobb amit ki lehet hozni. Azt is szerencsével. De a 9-7 az idén nem lesz elég a PO-hoz. El kell kezdeni gondolkodni, hogyan kell erősíteni a következő esztendőre. buccaneer
9-7 messze elég lesz a playoffhoz. Petikievak01
Miért lenne elég a 9-7? Szerintem is annyi lesz, de azért ott van a Skins, a Hawks, meg a Bears/Packers duóból az egyik, nem lesz olyan egyszerű.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Penge ez a bucks 😀 A tavalyi formához képest az idei óriási fejlődés 😀Petikievak01
mondjuk Freemannek volt jó pár homály passza, de Doug Martin meg V-Jax meccsben tartotta a csapatot. nem meglepő a vereség, és ennél többet nem is lehetett elvárni szerintem, de ha így folytatják, neccesen, de meglehet a playoffDexxter Tailor
Ebből a szezonból szerintem innen már a 9-7 a legjobb amit ki lehet hozni. Azt is szerencsével. De a 9-7 az idén nem lesz elég a PO-hoz. El kell kezdeni gondolkodni, hogyan kell erősíteni a következő esztendőre. buccaneer
9-7 messze elég lesz a playoffhoz.

több mint 11 éve
buccaneer 490
Penge ez a bucks 😀 A tavalyi formához képest az idei óriási fejlődés 😀Petikievak01
mondjuk Freemannek volt jó pár homály passza, de Doug Martin meg V-Jax meccsben tartotta a csapatot. nem meglepő a vereség, és ennél többet nem is lehetett elvárni szerintem, de ha így folytatják, neccesen, de meglehet a playoffDexxter Tailor
Ebből a szezonból szerintem innen már a 9-7 a legjobb amit ki lehet hozni. Azt is szerencsével. De a 9-7 az idén nem lesz elég a PO-hoz. El kell kezdeni gondolkodni, hogyan kell erősíteni a következő esztendőre.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Penge ez a bucks 😀 A tavalyi formához képest az idei óriási fejlődés 😀Petikievak01
mondjuk Freemannek volt jó pár homály passza, de Doug Martin meg V-Jax meccsben tartotta a csapatot. nem meglepő a vereség, és ennél többet nem is lehetett elvárni szerintem, de ha így folytatják, neccesen, de meglehet a playoff


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Schefter: Bucs HC Greg Schiano said CB Eric Wright will be suspended by the league for the next four games for violating PED policy.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Penge ez a bucks 😀 A tavalyi formához képest az idei óriási fejlődés 😀

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Martin futott TD-jét nem tudom miért nem adták megGreg666
Röviden: fumble miatt. De azt nem lehetett a visszajátszás alapján sem tökéletesen megállapítani, hogy pontosan mikor mozdult meg a labda a kezében, de gyanús, hogy tényleg inkább TD volt, mint fumble. A pályán azonban fumble volt az ítélet, és azt nem változtatták meg a nem perdöntő felvételek miatt (ha TD-t ítélnek, az is maradt volna).

Talán jobb is lett volna, ha ott nincs szerencsénk 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
10-0-nál azt hittem sima meccs lesz, aztán nagyon szétestünk.
Martin futott TD-jét nem tudom miért nem adták meg, pedig ott megint elkezdtem reménykedni, mert jó kis drive volt.
Szerencsére ezek után sem mondott le a csapat a győzelemről.

Playoff egyenlőre kicsit túlzás szerintem, főleg ennyi sérülttel, de jó irányba haladunk!

több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Sajnos csak a 3. negyedig tudtam nézni a meccset és csalódottan tértem nyugovóra, de a reggelem viszont jól indult miután megláttam, hogy megint a sírból hoztunk vissza egy meccset. 😀 Jól működik összességében ez a Schiano féle Bucs, csak a sérüléseket kellene valahogy elkerülni.

több mint 11 éve
Csifu 223
Josh "Captain Comeback" Freeman! 😊 Negyedik negyed elején egy fillért nem tettem volna a győzelemre, de csak összejött valahogy 😀 Meccs közben biztos rájött a Panthers edzői stáb, hogy ők az 1/1-et célozták meg 😊Dexxter Tailor
Én elkapcsoltam már, csak az utolsó drive-ra jöttem vissza, megérte. 😊

Szerintem a Panthers edzői azóta arra is rájöttek, hogy lassan el kellene kezdeni munkát keresni, mert ez már nem tart sokáig. Kirúgták már a GM-et és ha jól emlékszem lecserélték a Special Teams Coach-ot, most jönnek majd a többiek.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Josh "Captain Comeback" Freeman! 😊 Negyedik negyed elején egy fillért nem tettem volna a győzelemre, de csak összejött valahogy 😀 Meccs közben biztos rájött a Panthers edzői stáb, hogy ők az 1/1-et célozták meg 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Freeman kapcsán azért 3 dolgot muszáj megemlíteni:
1. Új az edzői stáb, lehet h Sullivan rendszere jobban igazodik Freemanhez (való igaz ez a Coryell-alapú dolog ami most megy nálatok kb. a legjobb Joshnak)
2. Kapott egy VJ-t meg egy Dallas Clarkot, ilyen célpontjai eddig nem voltak
3. Idén megy a futás, úgy egyszerűbb passzolniempty taxi
Hát Dallas Clark valóban sokat tesz fel a táblára ha arról van szó hogy célpont.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Freeman kapcsán azért 3 dolgot muszáj megemlíteni:
1. Új az edzői stáb, lehet h Sullivan rendszere jobban igazodik Freemanhez (való igaz ez a Coryell-alapú dolog ami most megy nálatok kb. a legjobb Joshnak)
2. Kapott egy VJ-t meg egy Dallas Clarkot, ilyen célpontjai eddig nem voltak
3. Idén megy a futás, úgy egyszerűbb passzolni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Csifu 223
Egyébként tudni kell, hogy évad végén lejár a szerződése buccaneer
Következő szezon végén jár le, de mindegy kb., mert mindenhol azt írják, hogy nem az a kérdés, hogy kap-e újat, hanem, hogy mikor. Úgyhogy ha még évekig ő lesz a QB, legalább játsszon úgy, ahogy az utóbbi hetekben, abból nagy baj nem lehet. 😊Csifu
Nem 3 évre szóló kontraktusa volt ?buccaneer
5 éves.
több mint 11 éve
buccaneer 490
Egyébként tudni kell, hogy évad végén lejár a szerződése buccaneer
Következő szezon végén jár le, de mindegy kb., mert mindenhol azt írják, hogy nem az a kérdés, hogy kap-e újat, hanem, hogy mikor. Úgyhogy ha még évekig ő lesz a QB, legalább játsszon úgy, ahogy az utóbbi hetekben, abból nagy baj nem lehet. 😊Csifu
Nem 3 évre szóló kontraktusa volt ?
több mint 11 éve
Csifu 223
Egyébként tudni kell, hogy évad végén lejár a szerződése buccaneer
Következő szezon végén jár le, de mindegy kb., mert mindenhol azt írják, hogy nem az a kérdés, hogy kap-e újat, hanem, hogy mikor. Úgyhogy ha még évekig ő lesz a QB, legalább játsszon úgy, ahogy az utóbbi hetekben, abból nagy baj nem lehet. 😊