NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hát ilyen nincs.
Wright csak kicsit húzott fel, Barber CB-be visszarakásával átvészeljük a dolgot, de hogy Nicks is kidől, attól megbolondulok.
rágyúrunk a D-falra: mindenki lesérül
rágyúrunk az O-falra: mindenki lesérül.

végre nagyon jó volt nézni a játékunkat a Vikes ellen, erre nesze
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Se G-vel se a CB-vel..D11
A hulyeseg nalam nem annyira szerencse kerdese 😊 ezek a serulesek igen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Se G-vel se a CB-vel..
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
nincs eddig szerencsetek az OG poszttal iden...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Pro Bowl G Carl Nicks is headed to injured reserve with a toe injury.Csifu
wtf?Gyurma Pappa
Már írták pár hete, hogy a sérülés szezon végéig probléma lesz nála, de azt nem várta senki, hogy IR-re kerül. Lehet, hogy rásérült vagy valami hasonló.Csifu
hmmm... hát azért a liga két elit G-ját IR-re tenni egy idény alatt, nem valami nagy fun azért...

több mint 11 éve
Csifu 223
Pro Bowl G Carl Nicks is headed to injured reserve with a toe injury.Csifu
wtf?Gyurma Pappa
Már írták pár hete, hogy a sérülés szezon végéig probléma lesz nála, de azt nem várta senki, hogy IR-re kerül. Lehet, hogy rásérült vagy valami hasonló.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Pro Bowl G Carl Nicks is headed to injured reserve with a toe injury.Csifu
wtf?

több mint 11 éve
Csifu 223
Pro Bowl G Carl Nicks is headed to injured reserve with a toe injury.
több mint 11 éve
buccaneer 490
Na ne legyünk álszentek ! A ligában mindenki használ teljesítményfokozó szereket ! Ezt egész egyszerűen nem lehet bírni -éveken át ilyen magas szinten művelve- ezek nélkül. buccaneer
Nem érdekel mit szúrnak szednek, csak ne legyenek akkora idióták, hogy lebuknak!D11
Nyilván. De azért furcsa nekem , hogy csak ők ketten vannak a ligában akik lebuknak ezzel. Legalábbis edig.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Na ne legyünk álszentek ! A ligában mindenki használ teljesítményfokozó szereket ! Ezt egész egyszerűen nem lehet bírni -éveken át ilyen magas szinten művelve- ezek nélkül. buccaneer
Nem érdekel mit szúrnak szednek, csak ne legyenek akkora idióták, hogy lebuknak!
több mint 11 éve
buccaneer 490
Na ne legyünk álszentek ! A ligában mindenki használ teljesítményfokozó szereket ! Ezt egész egyszerűen nem lehet bírni -éveken át ilyen magas szinten művelve- ezek nélkül.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ezt a két faszt az agyú elé kéne kötni.. Bár lehet túlélnék.. (Freeman)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000086044/article/buccaneers-eric-wright-faces-suspension-for-adderall Nem kommentálnám a hírt!D11
Talib ajánlotta neki a cuccot? 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/f0myjllilpz6qxsgce33
Buccaneers' Eric Wright faces suspension for Adderall
Tampa Bay Buccaneers cornerback Eric Wright faces a four-game NFL suspension for Adderall use, according to Fox Sports Insider and NFL Network contributor Jay Glazer.
Nem kommentálnám a hírt!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Lehet hülyének néztek de bár Eagles/Skins fan vagyok , nekem a kedvenc irányítóm Freeman. Én nekem tetszik a játéka. Bár eléggé fosul játszik néha , de tud ám ő is ha kell.Petikievak01
Én meg a fumbligyárost imádom, de ettől még ő se jó játékos! ;DD11
Én is imádom mind2-t 😀 2010-ben pedig vick mvp formát nyomott , azóta meg semmi XD

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Lehet hülyének néztek de bár Eagles/Skins fan vagyok , nekem a kedvenc irányítóm Freeman. Én nekem tetszik a játéka. Bár eléggé fosul játszik néha , de tud ám ő is ha kell.Petikievak01
Én meg a fumbligyárost imádom, de ettől még ő se jó játékos! ;D
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Pontatlan! ha pontos tudna lenni nem lenne miről beszélnünk!
több mint 11 éve
buccaneer 490
Két éve még én is azt hittem , hogy megváltja a világot. Sokan úgy is vélték még a szakértők közül is , hogy franchise irányító lesz. Mostanra kiderült viszont , hogy nem tud állandó formát hozni. Ez pedig az NFL-ben egyszerűen nem elég. Nekem ezen a legutóbbi mérkőzésen sem tetszett a játéka annak ellenére , hogy jó statisztikát hozott össze. Egyébként nyilván Bucs szurkolóként kritikusabb az ember.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Lehet hülyének néztek de bár Eagles/Skins fan vagyok , nekem a kedvenc irányítóm Freeman. Én nekem tetszik a játéka. Bár eléggé fosul játszik néha , de tud ám ő is ha kell.

több mint 11 éve
buccaneer 490
Azért azokban a hosszú passzokban is benne van , hogy Mike Williamsnek vagy Vincent Jacksonnak úgy kell "összekaparni" azokat a labdákat. Vagy az égből, vagy az ellenfél sisakjáról 😊 (tényleg volt ilyen) vagy annak kezei közül.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Freeman = gunslinger. Vagy nagyon klassz, mert minden hosszú passz bejön (100 feletti rating) vagy semmi és úgy néz ki, mintha egy járókeretes vénember is jobb lenne nála. 55%-os pontossággal, csoda hogy itt tart a csapat - 8.1 yard/kísérlet az átlaga, ami a második legjobb az egész mezőnyben! Minden a nagy játékokról. Ezt konzisztensen biztosan nem lehet csinálni.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hát ha nincs doug martin, valószínűleg nem a Bucs nyeri ezt a meccset 😀 a defense jó volt, de inkább a Vikings offense volt ultrafos 😊 de legalább simán nyert a csapat. Freemant viszont tényleg cserélni kéne


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
buccaneer 490
Ez volt eddig a legjobb mérkőzése.Az idei draftról érkezett a csapathoz ,de nagyon tehetséges RB. Még tapasztalatlan , de könnyen beválhat.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Ez a Doug Martin mindig így szokott játszani?😀 egyébként engem nagyon emlékeztet Ray Ricera
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Gáz, de Freeman még ezen a meccsen is úgy játszott , hogy a játékában bármikor benne volt a hiba lehetősége. Az első félidőben gyakorlatilag mindent elkövetett egy INT érdekében. Hál Istennek nem jött neki össze, de ezt tényleg Isten intézte így. Végleg meggyőzött, hogy váltani kell. Egyébként minden más klappolt. Leonard Johnson játéka tényleg jó volt. Doug Martin meg fergeteges. Labdával a kezében 3-4 yardot úgy tett meg egyenesen a célterületre, hogy maga előtt tolta Jared Allent!!!!!buccaneer
JARED ALLENT EMBEREK!