NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
A Chargers szerintem megint készségesen hajlandó eltradelni Whitehurstöt borsos árért 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Lehet találni más csapatok padján olyan irányítókat, akikre lehetne építeni.MikeInsDale
Na sorold 😊D11
Én is akartam írni, hogy kit? Nem adjuk Chase Danielt!

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Lehet találni más csapatok padján olyan irányítókat, akikre lehetne építeni.MikeInsDale
Na sorold 😊
több mint 11 éve
buccaneer 490
Pedig muszáj lesz, mert Freeman nem franchise irányító, de még elfogadható szinten sincs. Az adottságai meglennének, de fejben nagyon gyenge. Nem lát a pályán, rossz döntéseket hoz és ami a legidegesítőbb bármennyi védő tart felé csak áll, mint valami szobor. Kell a váltás, de én nem draftról hoznék irányítót. Az offense most jónak tűnik összességében, csak egy megfelelő irányító hiányzik hozzá. Nincs idő kivárni, hogy egy újonc beválik-e vagy sem. Lehet találni más csapatok padján olyan irányítókat, akikre lehetne építeni.MikeInsDale
Flynnen kívül nem nagyon van. Ő is állítólag sérült(márha igaz) , meg azért még első számú irányítóként nem bizonyított. Nehéz ügy , de szerintem is lépni kell . Az idei csapatunk már szerintem nem rossz , ha jövőre egybetartják őket jó lehet. De az irányító poszt váltásra szorul. Szerintem. Egyébként szerintem van rá példa , hogy draftról beválik valaki. Mostanában egyre több. Abban viszont igazad van , hogy az megint plusz idő.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Demar Dotsonról vélemények, hogy mozog a pályán kezdő RT-ként? 😊

több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Pedig muszáj lesz, mert Freeman nem franchise irányító, de még elfogadható szinten sincs. Az adottságai meglennének, de fejben nagyon gyenge. Nem lát a pályán, rossz döntéseket hoz és ami a legidegesítőbb bármennyi védő tart felé csak áll, mint valami szobor. Kell a váltás, de én nem draftról hoznék irányítót. Az offense most jónak tűnik összességében, csak egy megfelelő irányító hiányzik hozzá. Nincs idő kivárni, hogy egy újonc beválik-e vagy sem. Lehet találni más csapatok padján olyan irányítókat, akikre lehetne építeni.

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Meglepődnék ha QB szinten nem lépnének.buccaneer
Meglepődnék, ha igen!
több mint 11 éve
buccaneer 490
Ez kész ! Kell egy QB, irány az 1/1.buccaneer
A Barkley, Geno Smith, Tyler Wilson hármas jelen állás szerint adekvát franchise QB anyag (kissé off, de ugyanakkor megjegyezném h Wilson Petrino-QB azok pedig azért nem arattak eddig osztatlan sikert NFL szinten), ha még melléjük teszem azt Bray is kijön a draftra akk sztem kb. egyértelmű h nem feltétlen kell 1/1 a köv. drafton ahhoz h franchise QB-d legyen.empty taxi
Csak nehogy megint belepancsoljunk a választásba. Attól még , hogy valaki jó az egyetemen nem biztos , hogy beválik a ligában. Geno Smith-t tudom, hogy nagyon dícsérik a szakértők. Nem tudom , meglátjuk. Egyenlőre még azt sem tudjuk mit akar a Bucs menedzsmentje . Meglepődnék ha QB szinten nem lépnének.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Huhh, látom mindkét szurkolótábor elég pesszimista. 😀
Sanchezt vihetitek. 😀Beki
Kössz! Sancho - Freeman trade-del nem tudom ki járna szarabbul XDD11
Ki tudja lehet mindketten csodát tennének. 😀
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Huhh, látom mindkét szurkolótábor elég pesszimista. 😀
Sanchezt vihetitek. 😀Beki
Kössz! Sancho - Freeman trade-del nem tudom ki járna szarabbul XD

Suck for Geno?  espn.go.com/ncf/boxscore?gameId=322730277D11
beteg, kosármeccsGyurma Pappa
A szakértők szerint jobb, mint RGIII akkor pedig 1/1. Inkább, mint Barkley. Különben is az USC milyen QBket adott a ligának mostanság Palmer, Sancho, Leinart...D11
Leinart ingadozott már egyetemen is, legalábbis mérföldekkel szarabb volt mint Barkley most. Nála fog megszakadni a széria. berger90
Jó legyen Barkley az 1/1 szopjon érte aki akar. Nekem megfelel Geno 1/2-re nincsenek nagy igényeim, csak félek, hogy a Jets szarabb mint mi..
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Huhh, látom mindkét szurkolótábor elég pesszimista. 😀
Sanchezt vihetitek. 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
kb. egyértelmű h nem feltétlen kell 1/1 a köv. drafton ahhoz h franchise QB-d legyen.empty taxi
Ne is mondj ilyeneket, kivel fogjuk eltradelni így az 1/1-et???Gyurma Pappa
Az OT class annyira nem mély, kelleni fog az nektek 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
kb. egyértelmű h nem feltétlen kell 1/1 a köv. drafton ahhoz h franchise QB-d legyen.empty taxi
Ne is mondj ilyeneket, kivel fogjuk eltradelni így az 1/1-et???

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ez kész ! Kell egy QB, irány az 1/1.buccaneer
A Barkley, Geno Smith, Tyler Wilson hármas jelen állás szerint adekvát franchise QB anyag (kissé off, de ugyanakkor megjegyezném h Wilson Petrino-QB azok pedig azért nem arattak eddig osztatlan sikert NFL szinten), ha még melléjük teszem azt Bray is kijön a draftra akk sztem kb. egyértelmű h nem feltétlen kell 1/1 a köv. drafton ahhoz h franchise QB-d legyen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
buccaneer 490
Barth kezd a kedvencem lenni, vérprofi játékot hoz. A Nugentes szenvedés idején azt hittem, már sose találunk stabil rúgót, de végre megvan.

Hát, ha a második félidei tökös támadójáték megmarad jövő hétre is, akkor nincs baj, nem szégyen ennyivel kikapni a Redskinstől.
Jackson meg Williams egész egyszerűen domináns WR-ek tudnak lenni, ha valamelyikükön 1-on-1 vannak, nem kell szarozni, oda kell vágni.

Clarknak kéne még szerepet találni, Martinnak megtanulni látni a pályán, meg belőni az egyensúlyt közte, meg Blount között, és igenis erőteljes offense-ünk lehet.Thrasher
A támadók arculatát és eredményességét a QB határozza meg. Ott váltani kell. Ez az ingadozó játék nem elég ebben a ligában.
több mint 11 éve
buccaneer 490
Ez kész ! Kell egy QB, irány az 1/1.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Suck for Geno?  espn.go.com/ncf/boxscore?gameId=322730277D11
beteg, kosármeccsGyurma Pappa
A szakértők szerint jobb, mint RGIII akkor pedig 1/1. Inkább, mint Barkley. Különben is az USC milyen QBket adott a ligának mostanság Palmer, Sancho, Leinart...D11
Leinart ingadozott már egyetemen is, legalábbis mérföldekkel szarabb volt mint Barkley most. Nála fog megszakadni a széria.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Barth kezd a kedvencem lenni, vérprofi játékot hoz. A Nugentes szenvedés idején azt hittem, már sose találunk stabil rúgót, de végre megvan.

Hát, ha a második félidei tökös támadójáték megmarad jövő hétre is, akkor nincs baj, nem szégyen ennyivel kikapni a Redskinstől.
Jackson meg Williams egész egyszerűen domináns WR-ek tudnak lenni, ha valamelyikükön 1-on-1 vannak, nem kell szarozni, oda kell vágni.

Clarknak kéne még szerepet találni, Martinnak megtanulni látni a pályán, meg belőni az egyensúlyt közte, meg Blount között, és igenis erőteljes offense-ünk lehet.
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
ezt nem hiszem el 😕
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Suck for Geno?  espn.go.com/ncf/boxscore?gameId=322730277D11
beteg, kosármeccsGyurma Pappa
A szakértők szerint jobb, mint RGIII akkor pedig 1/1. Inkább, mint Barkley. Különben is az USC milyen QBket adott a ligának mostanság Palmer, Sancho, Leinart...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Suck for Geno?  espn.go.com/ncf/boxscore?gameId=322730277D11
beteg, kosármeccs

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Suck for Geno?  espn.go.com/ncf/boxscore?gameId=322730277
több mint 11 éve
buccaneer 490
Igazad lehet, de jó QB nélkül nincs pont és nincs győzelem.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Semmi gond. Mindkét csapat ugyanabban a cipőben jár. Nagyjából. Talán annyi különbséggel, hogy Ti draftoltatok egy jó irányítót , nekünk meg pont az kéne. Még egyszer semmi gond, éshát csatára fel.buccaneer
Sztem a skinsbe több a lyuk mint nálunk. Az más kérdés, hogy jó QB-t a legnehezebb találni! De Washingtonba soká lesz még első körös draft pick..
több mint 11 éve
buccaneer 490
Semmi gond. Mindkét csapat ugyanabban a cipőben jár. Nagyjából. Talán annyi különbséggel, hogy Ti draftoltatok egy jó irányítót , nekünk meg pont az kéne. Még egyszer semmi gond, éshát csatára fel.