NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Grat Martinhoz, az ember a fejét fogja csak a teljesítményétől. 😊
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Mit futott a fiú!!!!!!!!!!
Grat.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
Sziasztok!
Újonc vagyok tavaly óta nézek NFL-t.
Egy ideje már olvasom a fórumot, de csak most szántam rá magam a regisztrációra.
Go Bucs!

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 www.bucsnation.com/2012/11/1/3588170/nfl-reactions-aqib-talib-trade-buccaneers-patriots

mindenki hülyének nézi a Patst, hogy ennyit adtak 😀Thrasher
Barokkos túlzásba esel, ha így fordítod le ezt a cikket. Jó (túl jó) árat adott BB. Ez legfeljebb azt mutatja, hogy a Pats-nek mennyire fontos volt egy ennyire jó képességű CB megszerzése. Mindkét fél úgy gondolja, hogy számára jó (lehet) ez az üzlet. (Ezért is jött létre.)
A két edző kifejezetten jó kapcsolatban van egymással, úgy néz ki, hogy valóban segítettek egymásnak ezzel a trade-del. A Tampa ellenértékért tudott megszabadulni az új edzői felfogásba nem illeszkedő viselkedésű játékosáért, a Pats pedig a legégetőbb hiányát tudja ezzel a lépéssel megszüntetni. tomi-tomi
sztem max kezelni...Rolni
Igaz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
 www.bucsnation.com/2012/11/1/3588170/nfl-reactions-aqib-talib-trade-buccaneers-patriots

mindenki hülyének nézi a Patst, hogy ennyit adtak 😀Thrasher
Barokkos túlzásba esel, ha így fordítod le ezt a cikket. Jó (túl jó) árat adott BB. Ez legfeljebb azt mutatja, hogy a Pats-nek mennyire fontos volt egy ennyire jó képességű CB megszerzése. Mindkét fél úgy gondolja, hogy számára jó (lehet) ez az üzlet. (Ezért is jött létre.)
A két edző kifejezetten jó kapcsolatban van egymással, úgy néz ki, hogy valóban segítettek egymásnak ezzel a trade-del. A Tampa ellenértékért tudott megszabadulni az új edzői felfogásba nem illeszkedő viselkedésű játékosáért, a Pats pedig a legégetőbb hiányát tudja ezzel a lépéssel megszüntetni. tomi-tomi
sztem max kezelni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 www.bucsnation.com/2012/11/1/3588170/nfl-reactions-aqib-talib-trade-buccaneers-patriots

mindenki hülyének nézi a Patst, hogy ennyit adtak 😀Thrasher
Barokkos túlzásba esel, ha így fordítod le ezt a cikket. Jó (túl jó) árat adott BB. Ez legfeljebb azt mutatja, hogy a Pats-nek mennyire fontos volt egy ennyire jó képességű CB megszerzése. Mindkét fél úgy gondolja, hogy számára jó (lehet) ez az üzlet. (Ezért is jött létre.)
A két edző kifejezetten jó kapcsolatban van egymással, úgy néz ki, hogy valóban segítettek egymásnak ezzel a trade-del. A Tampa ellenértékért tudott megszabadulni az új edzői felfogásba nem illeszkedő viselkedésű játékosáért, a Pats pedig a legégetőbb hiányát tudja ezzel a lépéssel megszüntetni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/2012/11/1/3588170/nfl-reactions-aqib-talib-trade-buccaneers-patriots

mindenki hülyének nézi a Patst, hogy ennyit adtak 😀
több mint 11 éve
Csifu 223
Nem is hiszem, hogy ebből kellene megoldani. De eddig nem volt 4. körötök vagy ilyesmi nem? Gyurma Pappa
Eddig is volt minden + egy 7. kör, ebből lett most minden + egy 4.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
év végén ingyen ment volna, el van tiltva, és évente kétszer lecsukják.
kitűnő üzlet ez nekünk.
valszleg nem abból a 4. körös pickből fogjuk megoldani a CB-kérdést, de a semminél sokkal több.Thrasher
Nem is hiszem, hogy ebből kellene megoldani. De eddig nem volt 4. körötök vagy ilyesmi nem?

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
év végén ingyen ment volna, el van tiltva, és évente kétszer lecsukják.
kitűnő üzlet ez nekünk.
valszleg nem abból a 4. körös pickből fogjuk megoldani a CB-kérdést, de a semminél sokkal több.
több mint 11 éve
buccaneer 490
Én még így is nevetségesnek találom amit Talibért kapunk.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Hosszabíthattunk is volna vele. Ha Patsnek jó nekünk mért nem?D11
mert ha ők nem igazolnak évente egy eszetlen marhát, és három nyugdíjkorhatárost, hogy aztán jól megmutassák, hogy ők ki tudnak még belőlük hozni valamit, akkor oda a tekintély. :p

mármint nekik ezért jó, nekünk meg egy megbízható (!) #1 CB kéne, az meg ő sose lesz.

na mindegy, amikor bejöttek a kockáztatásai, nagyon bírtam szeretni, de teher volt már csak.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
fú, nem gondoltam, hogy valamit még tudunk érte szerezni.
a Belichick-imagenek kellenek az ilyen balhés játékosok, hadd próbáljon meg embert faragni belőle is, egészségére.
akkor nyilván Barber CB, Black pedig FS, és meg is van, mit húzunk jövőre az első körben.Thrasher
QB-t 😀 vagy D Lineba
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
fú, nem gondoltam, hogy valamit még tudunk érte szerezni.
a Belichick-imagenek kellenek az ilyen balhés játékosok, hadd próbáljon meg embert faragni belőle is, egészségére.
akkor nyilván Barber CB, Black pedig FS, és meg is van, mit húzunk jövőre az első körben.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hosszabíthattunk is volna vele. Ha Patsnek jó nekünk mért nem?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Akkor örülök ha ez jó csere! 😉
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
így legalább kaptok érte valamit, nyáron úgy is meglépett volna

több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Most mondanám, hogy meglepődtem, de már nagyon a levegőben volt, hogy megszabadulunk tőle.
Mindig csinál valamit, amivel a pályán kívül találja magát. Nem sajnálom, de így még gyengébb lett az amúgy se acélos secondary.
Barbert vissza kell mozgatni CB-nek, Grimm meg mehet FS-nek, úgyis volt már kezdő. Gyengébb nem lesz tőle a secondary.

több mint 11 éve
Csifu 223
Ez csak szerintem szar csere a Bucsnak?Bruce
Igen. 😊
Idén lejár a szerződése, szerintem nem hosszabbítottak volna vele amúgy sem.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Talib trade New England-be... 😮MarioAna
Mit adnak érte a Patrióták?Bruce
Pats adta 2013 4. kör
Tampa adta Talib 2013 7. körBeki
Shame report..
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Talib trade New England-be... 😮MarioAna
Mit adnak érte a Patrióták?Bruce
Pats adta 2013 4. kör
Tampa adta Talib 2013 7. körBeki
Ez csak szerintem szar csere a Bucsnak?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Talib trade New England-be... 😮MarioAna
Mit adnak érte a Patrióták?Bruce
Pats adta 2013 4. kör
Tampa adta Talib 2013 7. kör
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Talib trade New England-be... 😮MarioAna
Mit adnak érte a Patrióták?
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Talib trade New England-be... 😮

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
buccaneer 490
A Bucs blogon most olvastam, Wright is megsérült így már az eltiltása előtt sem szerepelhet. Szerintem most jelenthetjük ki , az idei szezonunknak vége. Jó lenne ha lennének minőségi cseréink.