NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én még egy ideig nem fogok véleményt kialakítani a szituról, mert nem ismerek minden részletet (valsz sose fogok), de az teljesen alap, hogy Fish>>>>>>>>>>>VY. Előbbi tizenhat éve tulajdonképpen folyamatosan sikeres csapatot csinál a franchise-ból, sokféle arculattal, utóbbi pedig egy botrányokkal teli közepes QB, akit amúgy magasand raftoltunk. Semmi bajom vele meg bírom meg van Young mezem, de egy ilyen szituban tuti nem adok neki igazat.

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szépen oltja VY Fishert, kíváncsi vagyok mikor rakjátok ki.
pakesz: Biztos nem VY lesz a kezdő, összeveszett csúnyán Fisherrel, aki lenyilatkozta, hogy ha egészséges akkor se ő kezd.tenorx
Remélem minél előbb kirakjuk..... Fishert... 😛
Én a kettő közül egyszerűen tudnék választani. Ha VY játszik akkor nyerünk, jönnek a passzok. Ezzel szemben Fisher mit tud felmutatni. Egy csoda védelmet három év alatt szétvert, ahelyett, hogy rendbe hozta volna a CB squadot. A futójátékunk is tökéletes thunder and lightning volt, az sem volt neki elég jó. És ne jöjjön senki nekem azzal, hogy a múlt évezredben bezzeg jó volt, meg ilyenek, mert ezt egy olyan világ, ahol most kell jól teljesíteni, nem 10 évvel ezelött, vagy akár hárommal...egozo
Hát volt idő, amikor VY nélkül is jöttek a passzok és nyertünk. Az nem a múlt évezredben volt... Csak azt nem értem, miért nem lehet elképzelni, hogy Youngban is lehet hiba?
Amúgy szerintem meg ne rakjunk ki senkit, azt szeretném, ha a héten nagy összeborulás lenne.Nandito
Ki mondta, hogy nincs? Mindenkiben van, csak Fisher sajnos nem ismeri el, hogy benne is van, és ez nagy gond, mert így nem tud tanulni a hibáiból, mivel nem hajlandó tudomást venni róluk. Egyébként abban az évben amit gondolom felemlegetsz, 2008-ban, amikor liga elsők voltunk, ugyancsak sikerült neki segget csinálni a szájából, mivel megígérte VY-nek, hogy amint felépül Ő lesz ismét a kezdő. Ennek ellenére még a következő évben is csak nagy unszolásra tette be, amikor pedig Collins abszolút betlizett minden meccsen. De VY újonc évére is visszaemlékezhetünk. Amikor nagy hirtelen a mester bepánikolt és a nyakára hozta Collinst kezdőnek. VY akkor is csak úgy kapott lehetőséget, hogy Collins tök béna volt, egy csomó picket dobott, és jöttek a vereségek. Minden megmozdulásával azon volt, hogy keresztebe tegyen Youngnak, nagyon sokat lehetne a fentieken kívül is említeni, akár már idénről is. Pedig amikor igazán számítottak rá, Young mindig meghálálta a bizalmat, és több esetben is megmentette a mester seggét. Elég csak a 2006-os, vagy a tavalyi évet említeni. Egyébként a 2008-as csapatot szerintem még kis túlzással Grossman is elmenedzselgette volna, mint ahogy meg is tette, a hasonló védelmű Chicagoval. Pedig sokkal rosszabb QB, mint Collins.
A hasonló kedves hozzászólások miatt írtam azt az előző hozzászólásomba, hogy "vagy akár hárommal". Olvasd el. Kérlek!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szépen oltja VY Fishert, kíváncsi vagyok mikor rakjátok ki.
pakesz: Biztos nem VY lesz a kezdő, összeveszett csúnyán Fisherrel, aki lenyilatkozta, hogy ha egészséges akkor se ő kezd.tenorx
Remélem minél előbb kirakjuk..... Fishert... 😛
Én a kettő közül egyszerűen tudnék választani. Ha VY játszik akkor nyerünk, jönnek a passzok. Ezzel szemben Fisher mit tud felmutatni. Egy csoda védelmet három év alatt szétvert, ahelyett, hogy rendbe hozta volna a CB squadot. A futójátékunk is tökéletes thunder and lightning volt, az sem volt neki elég jó. És ne jöjjön senki nekem azzal, hogy a múlt évezredben bezzeg jó volt, meg ilyenek, mert ezt egy olyan világ, ahol most kell jól teljesíteni, nem 10 évvel ezelött, vagy akár hárommal...egozo
Hát volt idő, amikor VY nélkül is jöttek a passzok és nyertünk. Az nem a múlt évezredben volt... Csak azt nem értem, miért nem lehet elképzelni, hogy Youngban is lehet hiba?
Amúgy szerintem meg ne rakjunk ki senkit, azt szeretném, ha a héten nagy összeborulás lenne.Nandito
Látom van benned nem kevés optimizmus! 😊 Nem lesz mivel Fisher bácsi egy vaskalapos hülye fasz! Esetleg akkor lesz itt valami ha a Bud vénember a sarkára áll és kib....a innen a már úgy is elég rég óta itt tanyázó Head Coach-unkat!
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 112 — Titans fan
Szépen oltja VY Fishert, kíváncsi vagyok mikor rakjátok ki.
pakesz: Biztos nem VY lesz a kezdő, összeveszett csúnyán Fisherrel, aki lenyilatkozta, hogy ha egészséges akkor se ő kezd.tenorx
Remélem minél előbb kirakjuk..... Fishert... 😛
Én a kettő közül egyszerűen tudnék választani. Ha VY játszik akkor nyerünk, jönnek a passzok. Ezzel szemben Fisher mit tud felmutatni. Egy csoda védelmet három év alatt szétvert, ahelyett, hogy rendbe hozta volna a CB squadot. A futójátékunk is tökéletes thunder and lightning volt, az sem volt neki elég jó. És ne jöjjön senki nekem azzal, hogy a múlt évezredben bezzeg jó volt, meg ilyenek, mert ezt egy olyan világ, ahol most kell jól teljesíteni, nem 10 évvel ezelött, vagy akár hárommal...egozo
Hát volt idő, amikor VY nélkül is jöttek a passzok és nyertünk. Az nem a múlt évezredben volt... Csak azt nem értem, miért nem lehet elképzelni, hogy Youngban is lehet hiba?
Amúgy szerintem meg ne rakjunk ki senkit, azt szeretném, ha a héten nagy összeborulás lenne.

Music City Miracle
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szépen oltja VY Fishert, kíváncsi vagyok mikor rakjátok ki.
pakesz: Biztos nem VY lesz a kezdő, összeveszett csúnyán Fisherrel, aki lenyilatkozta, hogy ha egészséges akkor se ő kezd.tenorx
Remélem minél előbb kirakjuk..... Fishert... 😛
Én a kettő közül egyszerűen tudnék választani. Ha VY játszik akkor nyerünk, jönnek a passzok. Ezzel szemben Fisher mit tud felmutatni. Egy csoda védelmet három év alatt szétvert, ahelyett, hogy rendbe hozta volna a CB squadot. A futójátékunk is tökéletes thunder and lightning volt, az sem volt neki elég jó. És ne jöjjön senki nekem azzal, hogy a múlt évezredben bezzeg jó volt, meg ilyenek, mert ezt egy olyan világ, ahol most kell jól teljesíteni, nem 10 évvel ezelött, vagy akár hárommal...egozo
Ez így igaz és idézném is nektek azt a jó kis mondást, hogy szarból nem lehet várat építeni. Ez konkrétan a védelemre értem most, mert szerintem az offense és a spec. team jó.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szépen oltja VY Fishert, kíváncsi vagyok mikor rakjátok ki.
pakesz: Biztos nem VY lesz a kezdő, összeveszett csúnyán Fisherrel, aki lenyilatkozta, hogy ha egészséges akkor se ő kezd.tenorx
Remélem minél előbb kirakjuk..... Fishert... 😛
Én a kettő közül egyszerűen tudnék választani. Ha VY játszik akkor nyerünk, jönnek a passzok. Ezzel szemben Fisher mit tud felmutatni. Egy csoda védelmet három év alatt szétvert, ahelyett, hogy rendbe hozta volna a CB squadot. A futójátékunk is tökéletes thunder and lightning volt, az sem volt neki elég jó. És ne jöjjön senki nekem azzal, hogy a múlt évezredben bezzeg jó volt, meg ilyenek, mert ezt egy olyan világ, ahol most kell jól teljesíteni, nem 10 évvel ezelött, vagy akár hárommal...
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szépen oltja VY Fishert, kíváncsi vagyok mikor rakjátok ki.
pakesz: Biztos nem VY lesz a kezdő, összeveszett csúnyán Fisherrel, aki lenyilatkozta, hogy ha egészséges akkor se ő kezd.tenorx
Ez leesett, hogy összeveszett Fisherrel, csak azért még is.... Érdekes lesz ez így :/ a picsába...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szépen oltja VY Fishert, kíváncsi vagyok mikor rakjátok ki.
pakesz: Biztos nem VY lesz a kezdő, összeveszett csúnyán Fisherrel, aki lenyilatkozta, hogy ha egészséges akkor se ő kezd.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Vince ujjával kapcsolatban lehet valamit tudni? Tud vele játszani hétvégén?Már ha ő lesz a kezdő, nagyon remélem,hogy ő lesz 😊 A lényeg, hogy a következő meccsre kell koncentrálni: "videózás", Ceciléknek összülni valamit átalakítani a védelmen, szent beszéd az öltözőben 😂 , rendezni a sorokat.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A félreértések elkerülése végett jelzem, hogy én is maradok Titans drukker 😊
Young biztosan nem játszik már itt többet, mert Fishert nem fogják most elküldeni. Ezt a viszonyt pedig nem lehet már normalizálni. Úgyhogy erre a szezonra jelen állás szerint keresztet vethetünk, sajnos!rezső
Na, reméltem is, hogy maradsz Titans drukker, számomra az nem is volt kérdés! 😊 A szakmaiságba meg nem igazán merek vitatkozni, mert annyira nem értek az amerikai focihoz, inkább rajongó vagyok. Csak annyit jegyeznék meg, hogy szerintem a Skins ellen a védelem kicsit már jobban teljesített. Az amatőr hibák mellett egy TD-n tartottuk McNabbet, volt egy INT is, no meg pár sack. Gond a támadásokkal volt, meg Young sérülésével. Vele biztosan eljutottunk volna még egyszer FG-ig, s akkor most nincs balhé, nincs elkeseredettség. Persze lehet, hogy a siker csak "felületes kezelés" lett volna, és a következő meccsen omlott volna össze minden.

Fisher és VY kapcsolatában az a meghatározó, hogy a tulaj akarta igazán az irányítót. Éppen ezért egyszerűen nem hiszem el, hogy Young nem irányít a hétvégén, főleg úgy, hogy Bud pár hete sokat költött a csapatra. Azt nem engedheti meg magának, de Fisher sem teheti meg, hogy az újoncot játszassa. Ha mégis megteszi, akkor valószínúleg Bud is carik sok mindre, vagy kockára teszi az állását - én az utóbbira szavazok.Nandito
mindenesetre nagyon érdekes lesz a mai nap Nashville-ben
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 112 — Titans fan
A félreértések elkerülése végett jelzem, hogy én is maradok Titans drukker 😊
Young biztosan nem játszik már itt többet, mert Fishert nem fogják most elküldeni. Ezt a viszonyt pedig nem lehet már normalizálni. Úgyhogy erre a szezonra jelen állás szerint keresztet vethetünk, sajnos!rezső
Na, reméltem is, hogy maradsz Titans drukker, számomra az nem is volt kérdés! 😊 A szakmaiságba meg nem igazán merek vitatkozni, mert annyira nem értek az amerikai focihoz, inkább rajongó vagyok. Csak annyit jegyeznék meg, hogy szerintem a Skins ellen a védelem kicsit már jobban teljesített. Az amatőr hibák mellett egy TD-n tartottuk McNabbet, volt egy INT is, no meg pár sack. Gond a támadásokkal volt, meg Young sérülésével. Vele biztosan eljutottunk volna még egyszer FG-ig, s akkor most nincs balhé, nincs elkeseredettség. Persze lehet, hogy a siker csak "felületes kezelés" lett volna, és a következő meccsen omlott volna össze minden.

Fisher és VY kapcsolatában az a meghatározó, hogy a tulaj akarta igazán az irányítót. Éppen ezért egyszerűen nem hiszem el, hogy Young nem irányít a hétvégén, főleg úgy, hogy Bud pár hete sokat költött a csapatra. Azt nem engedheti meg magának, de Fisher sem teheti meg, hogy az újoncot játszassa. Ha mégis megteszi, akkor valószínúleg Bud is carik sok mindre, vagy kockára teszi az állását - én az utóbbira szavazok.

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A félreértések elkerülése végett jelzem, hogy én is maradok Titans drukker 😊
Young biztosan nem játszik már itt többet, mert Fishert nem fogják most elküldeni. Ezt a viszonyt pedig nem lehet már normalizálni. Úgyhogy erre a szezonra jelen állás szerint keresztet vethetünk, sajnos!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Háát ezek a történetek amit előttem leírtatok engem is elkeserítenek. Én mindenkinek egy kicsi igazat adnék. Magam részéről meg annyit mondanék, hogy nemtudom hova lett a szezon elei védelmünk? Ha azt akkor tudták akkor most miért nem?? Ki érti ezt? Valami motivációs probléma lehet a háttérben, meghát szerintem a védelem kapitánya. Tulloch-nak a védelem vezérének mutatnia kellene már valamit vagy nemtudom lehet tényleg csak a tackle-et tudja gyűjteni. Mindenesetre ezzel az LB sorral valamit kezdeni kéne, mert nem jó. Meg amit folyamatosan írok, a harmadik downok elleni védekezés az kritikán aluli.
A támadósor szerintem jó lenne csakhát ezek a viták nem kénének. VY kellene állandó kezdőnek CJ-nek egy jobb csere is elkéne. Csatlakozok a Blount elküldését sajnálók klubjához, ő jó lett volna azért. A WR sor jó lenne Brittel, TE semmi baj. Itt a legnagyobb baj amit már mióta mondogatok, csak egyes embereknek ez nem tetszett, az Dinger papa. Mien play-eket mer hívni egy újoncnak, bakker? És csodálkozunk, hogy miért incomplate a passz?
Fisher tetteibe meg nem kell logikát keresni egyszerűen csak teszi azt amit jónak lát és jónak hisz és ez nagy hiba. Ahogy öregszik úgy lesz egyre hülyébb.
Én sem látom a kiutat nagyon ebből már, pedig az eleje tényleg jól indult jöttek a passzok igaz a futások nem annyira, de az mind1, jó volt a védelem simán saccoltam egy csoport győzelmet. Most már nem tudom mit tippeljek. Valamit remélem intézkednek majd és talán elcsípjük a PO-t. Én drukkolok a csapatnak, mert én mindig is ezt tettem. Titans4ever!!!!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nagyszerűen megoldottuk megint ezt a meccset......szétbasz az ideg... Nem igaz, hogy sorozatban ilyeneket hogy 3&16, 3&11, 3&7 nem tudjuk kivédekezni!!!! TE ellen megint egy rakat szar volt a védekezésünk. Mi kellett volna még?? kb 10 ember lesérült a skinsből, a meccs végén kihagyták a FG-t , majd a hosszabításban mi kezdhettünk... Persze sikerült ezt is elbaszni 😕 Ezt már csak tetőzte az a 3 szabálytalanság a végére.... tiszta amatőr hiba, minek kellett ezt, ráadásul egymás után. Felesleges számolgatni, ha így folytatjuk egy olyan csapat mint a Colts szarrá fog passzolni, ha meg még ezek a hibák párosulnak hozzá....pakesz
Ja még ennyit, hogy pozitívum Hayes,Nate játéka, talán 😊 A többiről a vélemény marad... :/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Még egy dolgot, nyilván tisztába vagyok vele, hogy Youngnak nem kellett volna a nézőtérre dobnia a cuccát és felelőtlenül elrohannia. Az is egyértelműnek tűnik, hogy ezért a fegyelemsértésért ki kell tenni. De. A legnagyobb probléma Fisher már évek óta, az öregnek év végén el kell tőle köszönni, nincs mese. Ezt a Titanst nagyon nehéz szeretni, vagy akár drukkolni érte. Kiábrándító!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!rezső
Ne haragudj Rezső, de ez kicsit azért erős volt... Gondolom, amikor 5-2-vel álltunk, akkor nem voltál vele úgy, hogy "nagyon nehéz szeretni" ezt a Titanst. Meg a legnagyobb probléma Fisher évek óta? Két éve ligaelső volt a csapat, majd a PO-ban csak két játékos hülyesége miatt nem jutottunk a konferencia döntőbe. Abban az összességében szép eredményben biztosan nem volt szerepe.
Én is elkeseredtem a tegnapi vereség miatt, meg a VY balhé miatt, de akkor is a csapatunkról van szó, ami igenis szép szezonkezdetet produkált - a tavalyi 0-6 tükrében meg pláne. Az alapok szerintem igenis jók, ha mindenki félreteszi a sérelmeit, ha mindenki kicsit jobban figyel, akkor bőven lehet még pozitív mérlege az idénynek. Persze tudom, VY és Fisher nem egyezik, de azért nem egyszer sikerült elrendezni kettejük ügyét - én bízom benne, most is ez fog történni.Nandito
Nem haragszom természetesen, másrészről pedig nyilván nem így voltam vele, de ami az utóbbi hetekben történik azt nagyon nehéz megemészteni. Nézed a csapatot, és csak széttárod a kezed, a védelem átjáróház, ugyanazok a problémák minden meccsen, noha Fisher szerint pl a 3rd down-védekezés a bye weeken javítható, kipihenik magukat a srácok, és OK lesz. erre nem hogy OK nem lett, hanem egyre rosszabbnak tűnik.
A támadójáték meg egyszerűen nem tud működni, ha minden félidőben más játszik qb-t. S persze most lehet jönni a sérülésekkel, meg Young hozzáállásával, meg sok mindennel, de azért én mégis azt gondolom, hogy ha Fisher nem Younggal szemben akarja állandóan az erejét fitogtatatni, s "na, ki itt a főnök?"-ösdit játszani akkor beljebb lennénk. A Steelers ellen lekapta, pedig nem lett volna szabad, az ember a kezdőjével nem csinál ilyet, aztán a Dolphins ellen nem rakta kezdőbe, pedig a látottak alapján Collins akkori szerepeltetése a szezon egyik legnagyobb hibája volt (pedig volt eddig bőven), most meg inkább játszatja ezt a szerencsétlen Smith-t a végén, annak ellenére, hogy Young ott állt és egyértelműen láttszott rajta, hogy vissza akar menni.
Két meccs ment el ezen.
Az persze külön megérne egy misét, ahogy Heimerdinger a playeket hívja, borzasztó. Tegnap, amiket Smith-nek hívott, hát...., azért erősen megkérdőjelezik a képességeit néha.
És mostantól jön az új korszak, Rusty lesz a mi kezdőnk 😂 eg majd visszahívjuk Simmst backupnak 😂 - Sok szerencsét kívánok magunknak!!!
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 112 — Titans fan
Még egy dolgot, nyilván tisztába vagyok vele, hogy Youngnak nem kellett volna a nézőtérre dobnia a cuccát és felelőtlenül elrohannia. Az is egyértelműnek tűnik, hogy ezért a fegyelemsértésért ki kell tenni. De. A legnagyobb probléma Fisher már évek óta, az öregnek év végén el kell tőle köszönni, nincs mese. Ezt a Titanst nagyon nehéz szeretni, vagy akár drukkolni érte. Kiábrándító!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!rezső
Ne haragudj Rezső, de ez kicsit azért erős volt... Gondolom, amikor 5-2-vel álltunk, akkor nem voltál vele úgy, hogy "nagyon nehéz szeretni" ezt a Titanst. Meg a legnagyobb probléma Fisher évek óta? Két éve ligaelső volt a csapat, majd a PO-ban csak két játékos hülyesége miatt nem jutottunk a konferencia döntőbe. Abban az összességében szép eredményben biztosan nem volt szerepe.
Én is elkeseredtem a tegnapi vereség miatt, meg a VY balhé miatt, de akkor is a csapatunkról van szó, ami igenis szép szezonkezdetet produkált - a tavalyi 0-6 tükrében meg pláne. Az alapok szerintem igenis jók, ha mindenki félreteszi a sérelmeit, ha mindenki kicsit jobban figyel, akkor bőven lehet még pozitív mérlege az idénynek. Persze tudom, VY és Fisher nem egyezik, de azért nem egyszer sikerült elrendezni kettejük ügyét - én bízom benne, most is ez fog történni.

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Még egy dolgot, nyilván tisztába vagyok vele, hogy Youngnak nem kellett volna a nézőtérre dobnia a cuccát és felelőtlenül elrohannia. Az is egyértelműnek tűnik, hogy ezért a fegyelemsértésért ki kell tenni. De. A legnagyobb probléma Fisher már évek óta, az öregnek év végén el kell tőle köszönni, nincs mese. Ezt a Titanst nagyon nehéz szeretni, vagy akár drukkolni érte. Kiábrándító!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A Young témához nem fűzök hozzá semmit. Mindenki ismeri az álláspontomat. Elég annyi, hogy úgy érzem Fisher már túl régóta van Tennesseeben, és tulzottan meg van győződve róla, hogy tévedhetetlen.
A szezonról annyit, hogy annak többé kevésbé vége van, a rájátszás nem hiszem, hogy meg lesz. Bár a csoporton belüli helyzetünk jelenleg még nem rossz, de a sorsolás, a csapat morálja, hozzáállása és az, hogy valószínű a WC hely nem ebből a csoportból lesz kevés reménnyel kecsegtet.
Tegnap este nem ilyen szépen írtam volna, ezért vártam reggelig :/
A csapatról: passz játék - ha van VY működik, ha nincs nem működik. Egy megbizható ember:Washington. Moss-t teljesen felesleges volt leszerződtetni, ahogy már korában is írtam. Ez is Fisher hülysége volt szerintem. Gage sehol, Britt még ki tudja meddig sérült, szokás szerint, a jó öreg Bo jön néha képbe. A pass protect sem éri el a tavalyi, vagy azelötti színvonalat, de Fishernek természetesen nem kellett Mawae...mert már aaaaannnyira öreg...
Futó játék - igaz, hogy két meccsen egymás után 100yard fölé jutott CJ, de nem értünk vele semmit, a tegnapi meccsen megint akkor nem jöttek a futások, amikor még meg lehetett volna velük nyerni a meccset. Néha úgy érzem, feleslegesen vár ki sokáig. Sokkal jobb lenne, ha bevágna, és rendszeresen hozna 4yardot, így meg van pár hosszú futás, ha az nem jön, akkor meg minusz 5. A fal egy igazi védelem ellen nem tud lyukakat nyitni. Ringer nem is kap esélyt, meg nem is él vele, ha kap. Blount sokkal jobb lenne nála, falnyitogatónak, fárasztónak. Be kell látni végre, hogy CJ nem tudja egyedül megoldani a futójátékot annyira, hogy meccseket nyerjünk vele. És ez lenne a lényeg, nem a sok yard. Most ha nem megy a passz akkor carban vagyunk, a futások nem hozzák az eredményt, de ez nálunk sokáig fordítva volt, és úgy volt jó...
A falban Scott inkább a hibáival véteti észre magát, és Harris nem biztos, hogy kezdőnek is úgyan olyan jó, mint beugrónak...
Védelem: A DL sehol nincs, McNabbra és már pár meccs óta egyik irányítóra sem tudnak nyomást gyakorolni. Babin büntetése, meg egyenlő volt a halálos ítélettel. A középre futásokat megállítjuk, de ha valaki elindul a szélre, csak követni tudjuk. Persze ehhez hozzájárul az LB sor töketlensége is. Tulloch csak a szereléshez ért, ha arra fut valaki, mert utol nem éri, az biztos. Spoon csak egy faltörő kosnak jó, és McRath teljesen láthatatlan. Természetesen Fishernek ide sem kellett már Bulluck...mert aaaannnyira öreg és sérült.
A seconderyt meg már nem is érdemes részletezni, hogy már kb 2. vagy 3. offseason óta mondogatjuk mi buta szurkolók, hogy ilyen CB squaddal nem lehet nekimenni a szezonnak, csak a profi Fisher nem tudja. Verner és McCourty 1-2 éven belül jók lennének, ha a nagy pofáraesésektől nem leszenk selejtezhetőek, de most inkább minden erre utal. Mint ahogy a korábban jól teljesító Cortland és Hope is egyre jobban beleszürkül a mezőnybe. A négy kezdönkből ketten olyan lassúak, hogy még a maddenben sem játszatnám őket egyszerre (Verner és Hope). És én még azt hittem Fullernél nincs rosszabb ... :/
Aki még életben tartott minket az Mariani. Nagy fogás volt, és ha ő nem lenne - bár őt sem direkt draftolták visszahordónak - akkor már közben is eldölt volna a meccs. Ennek mondjuk így visszanézve jobban örültem volna, mert nem kellett volna ilyen soká szenvedni :/
A támadó kordinátor egyszerűen nem tudja szerintem ki van a pályán, a hosszabbításban olyan hülységeket hívott - meg néha egyébként is - hogy nem hittem a szememnek. Az újonc Smith-tel ilyen hosszú passzokat hívni, amikor nem sürget az idő...
Cecil is bajban van, de ő főleg a játékosállomány miatt...
Hát összefoglalva ennyi. Meg annyi, hogy én imádom a Titanokat, de most nem sok olyat látok rajtuk, amit szeretni lehet.
És végül:Fishernek levegőváltozásra lenne szüksége...egozo
sok mindennel nehéz vitatkozni, persze van, amivel nem értek egyet. A lényeggel viszont mélységesen egyetértek: Fisherből elég volt, soha a büdös életbe nem fog Buda Adamsnek gyűrűt hozni Mr. Kerry is our guy", vagy a legújabban '"Rusty is our guy".
Ahogy Youngot kezeli évek óta gyomorforgató - mert majdnem biztos vagyok benne, hogy azok a bizonyos pletykák tőle származnak -, s most a meccs után konferencián újra bizonyított. Múlt héten még, amikor ez a szerencsétlen fasz Collins, össze-vissza dobálta a homályokat, még azt mondta, hogy nem QB-hiba, hogy Mosshoz nem ment labda, bezzeg most már arról beszélt, hogy a meccs elején sokszor üresen volt, mégsem kapta. Csak hozzátenném, hogy az elbalfaszkodott első drive után, a másodikban sikerült három futást hvínia Dinger-mágusnak, a harmadikban pedig asszem egyetlen rontott dobása volt Vince-nek 7, vagy 8 kisérletből!!! - akkor meg mi a b..dös pi..áról beszél ez a majom????????????????????,
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A Young témához nem fűzök hozzá semmit. Mindenki ismeri az álláspontomat. Elég annyi, hogy úgy érzem Fisher már túl régóta van Tennesseeben, és tulzottan meg van győződve róla, hogy tévedhetetlen.
A szezonról annyit, hogy annak többé kevésbé vége van, a rájátszás nem hiszem, hogy meg lesz. Bár a csoporton belüli helyzetünk jelenleg még nem rossz, de a sorsolás, a csapat morálja, hozzáállása és az, hogy valószínű a WC hely nem ebből a csoportból lesz kevés reménnyel kecsegtet.
Tegnap este nem ilyen szépen írtam volna, ezért vártam reggelig :/
A csapatról: passz játék - ha van VY működik, ha nincs nem működik. Egy megbizható ember:Washington. Moss-t teljesen felesleges volt leszerződtetni, ahogy már korában is írtam. Ez is Fisher hülysége volt szerintem. Gage sehol, Britt még ki tudja meddig sérült, szokás szerint, a jó öreg Bo jön néha képbe. A pass protect sem éri el a tavalyi, vagy azelötti színvonalat, de Fishernek természetesen nem kellett Mawae...mert már aaaaannnyira öreg...
Futó játék - igaz, hogy két meccsen egymás után 100yard fölé jutott CJ, de nem értünk vele semmit, a tegnapi meccsen megint akkor nem jöttek a futások, amikor még meg lehetett volna velük nyerni a meccset. Néha úgy érzem, feleslegesen vár ki sokáig. Sokkal jobb lenne, ha bevágna, és rendszeresen hozna 4yardot, így meg van pár hosszú futás, ha az nem jön, akkor meg minusz 5. A fal egy igazi védelem ellen nem tud lyukakat nyitni. Ringer nem is kap esélyt, meg nem is él vele, ha kap. Blount sokkal jobb lenne nála, falnyitogatónak, fárasztónak. Be kell látni végre, hogy CJ nem tudja egyedül megoldani a futójátékot annyira, hogy meccseket nyerjünk vele. És ez lenne a lényeg, nem a sok yard. Most ha nem megy a passz akkor carban vagyunk, a futások nem hozzák az eredményt, de ez nálunk sokáig fordítva volt, és úgy volt jó...
A falban Scott inkább a hibáival véteti észre magát, és Harris nem biztos, hogy kezdőnek is úgyan olyan jó, mint beugrónak...
Védelem: A DL sehol nincs, McNabbra és már pár meccs óta egyik irányítóra sem tudnak nyomást gyakorolni. Babin büntetése, meg egyenlő volt a halálos ítélettel. A középre futásokat megállítjuk, de ha valaki elindul a szélre, csak követni tudjuk. Persze ehhez hozzájárul az LB sor töketlensége is. Tulloch csak a szereléshez ért, ha arra fut valaki, mert utol nem éri, az biztos. Spoon csak egy faltörő kosnak jó, és McRath teljesen láthatatlan. Természetesen Fishernek ide sem kellett már Bulluck...mert aaaannnyira öreg és sérült.
A seconderyt meg már nem is érdemes részletezni, hogy már kb 2. vagy 3. offseason óta mondogatjuk mi buta szurkolók, hogy ilyen CB squaddal nem lehet nekimenni a szezonnak, csak a profi Fisher nem tudja. Verner és McCourty 1-2 éven belül jók lennének, ha a nagy pofáraesésektől nem leszenk selejtezhetőek, de most inkább minden erre utal. Mint ahogy a korábban jól teljesító Cortland és Hope is egyre jobban beleszürkül a mezőnybe. A négy kezdönkből ketten olyan lassúak, hogy még a maddenben sem játszatnám őket egyszerre (Verner és Hope). És én még azt hittem Fullernél nincs rosszabb ... :/
Aki még életben tartott minket az Mariani. Nagy fogás volt, és ha ő nem lenne - bár őt sem direkt draftolták visszahordónak - akkor már közben is eldölt volna a meccs. Ennek mondjuk így visszanézve jobban örültem volna, mert nem kellett volna ilyen soká szenvedni :/
A támadó kordinátor egyszerűen nem tudja szerintem ki van a pályán, a hosszabbításban olyan hülységeket hívott - meg néha egyébként is - hogy nem hittem a szememnek. Az újonc Smith-tel ilyen hosszú passzokat hívni, amikor nem sürget az idő...
Cecil is bajban van, de ő főleg a játékosállomány miatt...
Hát összefoglalva ennyi. Meg annyi, hogy én imádom a Titanokat, de most nem sok olyat látok rajtuk, amit szeretni lehet.
És végül:Fishernek levegőváltozásra lenne szüksége...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Paul Kuharsky szerint (aki bár az AFC South ESPN bloggere; de mégiscsak Nashville-i; vájt fülekkel; és jó kapcsolatokkal) úgy véli; tegnap véget ért a Young-éra Tennessee-ben:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/18179/titans-should-be-done-with-vince-young
Ha tényleg igy van; és se ő; se Collins nem áll Fisher rendelketzésére; akkor a Jacksonbvilleből való Rusty Smith lehet a kezdő irányító vasárnap a Texans ellen.
Vajon a draft napján hányan gondolták; hogy ő és nem Tebow lesz előbb Jvilleből való kezdő QB az NFL-ben?....iktriad
Kuharskyx a világ egyik legvisszataszítóbb újságírója - ez a cikke csak egy újabb bizonyság erre
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Majd meglátjuk ezt még. Bud Adams a tulajdonos még mindig, és ő draftolta VY-t, neki a nagy kedvence. Bármi probléma volt, falazott neki, azért van még VY Nashvilleben. Fisher nem akarta draftolni, és tűr neki régóta. Amíg ő adja a legnagyobb esélyt a csapatnak a győzelemre, és a tulajdonos mögötte áll, nem hiszem, hogy ilyen drasztikus következmények lesznek.gsn
Fisher tűr neki régóta???? Én nem tudom, de azért óva intenék mindenkit, hogy a nashville-i újságírók interpretációja alapján ítélne egyértelműen ebben a kérdésben. Tulajdonképpen bármi szar történik a csapattal mindenki Youngot veszi elő. Nem kell őt kedvelni, de azért beszédes dolgok történtek csak ebben a szezonban, s én egyáltalán nem úgy látom, hogy minden konfliktus az ő lelkén száradna. A Steelers elleni padoztatás, vagy a Dolphins elleni első félidős Collins-játszatás is erősen megkérdőjelezhető edzői döntés, és akkor még finoman fogalmaztam.
Ráadásul éppen ezek után a meccsek után jöttek a név nélküli öltözői információk Young állítólagos kihágásairól, hozzáállás-beli problémáiról. Ugyanakkor például Scaife nyilatkozatai ezekről az esetekről másról árulkodnak.
- A tegnapi meccs pedig mindennek a csúcsa, Young vissza akart menni a pályára, de Fisher nem engedte, aztán képes volt azt nyilatkozni, hogy nem mondta neki egyenesen, hogy vissza akar menni. Őszintén, ugye senki nem gondolja, hogy szegény Rusty Smith-nél Young ne lett volna még fájós kézzel is jobb?! Tulképpen a legutóbbi két meccsünk elment azon, hogy Fisher utálja Youngot, neki meg elege lett:
- According to sources, Young was talking under his breath, uttering expletives, as Fisher prepared to address the team. When Fisher told him to keep quiet, Young finished dressing and started to leave. Fisher told Young to stop, saying not to “run out on your teammates.”
Young then told Fisher “I’m not running out on my teammates, I’m running out on you,’’ sources said. More words were exchanged and Young left.
Én Youngnak hiszek
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Paul Kuharsky szerint (aki bár az AFC South ESPN bloggere; de mégiscsak Nashville-i; vájt fülekkel; és jó kapcsolatokkal) úgy véli; tegnap véget ért a Young-éra Tennessee-ben:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/18179/titans-should-be-done-with-vince-young
Ha tényleg igy van; és se ő; se Collins nem áll Fisher rendelketzésére; akkor a Jacksonbvilleből való Rusty Smith lehet a kezdő irányító vasárnap a Texans ellen.
Vajon a draft napján hányan gondolták; hogy ő és nem Tebow lesz előbb Jvilleből való kezdő QB az NFL-ben?....
több mint 13 éve
gsn 3 548
Majd meglátjuk ezt még. Bud Adams a tulajdonos még mindig, és ő draftolta VY-t, neki a nagy kedvence. Bármi probléma volt, falazott neki, azért van még VY Nashvilleben. Fisher nem akarta draftolni, és tűr neki régóta. Amíg ő adja a legnagyobb esélyt a csapatnak a győzelemre, és a tulajdonos mögötte áll, nem hiszem, hogy ilyen drasztikus következmények lesznek.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a cikk:

http://content.usatoday.com/communities/thehuddle/post/2010/11/titans-strip-vince-young-of-starting-job-after-tantrum-in-loss-to-redskins/1

Szerintem amig Fisher a HC; ő nem játszik Nashvilleben....Nem az első balhéja tudniillik...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Titans coach Jeff Fisher announced after Sunday's loss that Vince Young will no longer be the team's starting quarterback.
Young tore a tendon in his right thumb during the game and may need surgery, but Fisher confirmed that he will not regain the job when healthy. According to the Nashville Tennessean, Young "left LP Field abruptly" after the loss, with safety Michael Griffin "chasin' after him." Fisher told reporters that there are "no excuses" for Young's behavior after the game, full details of which are still murky. The Titans will go with rookie Rusty Smith until Kerry Collins (calf) gets back. Collins is also out indefinitely.gsn
Az se rossz, rookie kezdő QB a Florida Atlanticról. 😀Döme
Nem feltétlen ezen van a hangsúly, hanem hogy VY-nál megint besötétedett. 😀 Bár Bud Adams majd elsimítja a dolgot...gsn
azt, hogy kinél és miért, és mikor sötétedett be inkább hagyjuk. Felba..ta az agyát, és elrohant. Állítólag még beszélt Fisherrel az öltözőfolyosón, képzelem miket mondhatott neki. Sztem egyáltalán nem biztos, hogy ő nem akart visszaállni, vagy, hogy a Dolphins ellen nem akart kezdeni.
Nagyon szeretem Youngot, de egyértelmű, vagy ő, vagy Fisher - ketten együtt nem megy