NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ha VY játékra alkalmas, Fisher miért nem játszatta? Teljesen más lett volna az összkép, ha egész meccset nyom. Ha meg fél, hogy rásérül, akkor meg nem szabadott volna beállítani, mert egy meccs nem éri meg...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Egyet aludtam erre a meccsre, de sajnos nem lett sokkal jobb. Csalódás volt ez asszem, mindannyiunknak.
A védelmet kell elővenni elsősorban, mert egyszerűen most már meccsek óta nem ad tartást a csapatnak ez az egység. Még a meccs elején úgy, ahogy működtek a dolgok, de amikor Henne sorozatban dobálta a rá nem jellemző hosszúkat, mi meg nyeltük őket szépen, akkor már érezhető volt, hogy a két hét pihitől sem lettünk jobbak - s egyben Fisher korábbi magyarázata sem ül, miszerint a bye előtti utsó meccsekre elfáradtak a srácok.
A meccs hajrája viszont egész egyszerűen botrányos volt, ugyanaz lett mint a Chargers ellen, egy rosszabb periódus után a támadóegység magára talált, visszajöttünk a meccsbe, de ahelyett, hogy visszaszereztük volna a labdát, simán végiggyalogoltak rajtunk. Most ráadásul 17-20-nál kidőlt Henne is (Brown nagyon nagy játéka után), aztán elsőre egy interceptiont hagytuk veszni, majd jöttek a WildCatek. Komolyan mondom, majdnem elbőgtem magam, annyira egyértelmű volt, hogy mi lesz, Ford meg mindkétszer a zseb felé indult el, holott ot nem is volt senki, közben meg simán azon az oldalon elfutottak 20 yardokra. Nem csak a játékosok, hanem Cecil is borzasztóan meccselt. A Thigpen-féle támadásról meg inkább nem is akarok semmit mondani.
A támadóegység sem volt jó persze, de az azért látszott, hogy CJ-re tényleg jó hatással volt Moss, 6,9-es átlaggal futott, végre úgy játszott, ahogy vártuk, nem egy 80-as húzta fel az átlagát.
Collins gyenge, Young meg a rossz kezdés után összeszedte magát, jól futott, az intnél viszont csúnyán túldobta Gage-et.
A WR-ink újra sokat hibáztak, Gage és Washington felé is kilencszer dobtunk, s mindkettő három-három elkapással zárt. Az utsó drive-unkba Gage-nek és CJ-nek is volt egy fájó ejtett labdája, így pedig nem lehet nyerni.
Moss persze egy külön téma, de miatta nem aggódom, Heimerdinger egyelőre nem tud vele mit kezdeni, szinte végig pályán van, aztán a végén a 3. és 4. &sok szituációknál lehozza, miért??? Rá kellett volna dobatni...
Fájó a vereség, de nagy baj nincs, a Colts megint előttünk, de asszem, a mi szempontunkból jó, hogy a Jags lenyomta a Texanst.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Erre a meccsre a tipp 2 sack, Nate TD. 😊 Hajrá!!!pakesz
Ez a tipp bejött,de sajna kikaptunk. 😕

Saját magunkat vertük meg. Nincsennek könnyű meccsek az NFL-ben de ettől már csak keményebb ellenfelek fognak jönni. :/ szerintem...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
amikor egy csapat 3. irányítója oktatja az ember kedvenc csapatát, akkor assz'em ideje átértékelni a szezonnal kapcsolatos várakozásokat.Titans
Thigpen amúgy jó, én sosem értettem, a Chiefs-es császárkodása után miért nem lett sehol legalább 2. számú QB. Fasano szerintem nagyobb probléma...Rajna
már az nagyon csúnya volt, amikor Henne kidőlése után benyeltünk vagy három wildcatet, s aztán FG-t rúghattak, aztán a Thigpen drive-nál meg egészen elképesztően szarok voltunk.
Kicsit úgy tűnik most, hogy a Moss-féle őrület közepette elfelejtettünk rendesen felkészülni erre a meccsre.
Vince viszont futni egész jól tudott, talán ha játszhat az elejétől más lett volna...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
amikor egy csapat 3. irányítója oktatja az ember kedvenc csapatát, akkor assz'em ideje átértékelni a szezonnal kapcsolatos várakozásokat.Titans
Thigpen amúgy jó, én sosem értettem, a Chiefs-es császárkodása után miért nem lett sehol legalább 2. számú QB. Fasano szerintem nagyobb probléma...

több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
amikor egy csapat 3. irányítója oktatja kedvenc csapatom, akkor assz'em ideje átértékelnem a szezonnal kapcsolatos várakozásaimat.

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Erre a meccsre a tipp 2 sack, Nate TD. 😊 Hajrá!!!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Na srácok mindjárt kezdünk! Sok pontot és nagy izgalmakat hozó meccset várok, természetesen Titans győzelemmel! 😀NOrbyyyyy
yesyes 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na srácok mindjárt kezdünk! Sok pontot és nagy izgalmakat hozó meccset várok, természetesen Titans győzelemmel! 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Biztosan Collins kezd - nem örülök 😕
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Szerintem nem hiába igazoltátok le Moss-t mivel a jobb oldali WR poszt igen gyenge volt eddig idén. 8 meccsen 0 TD, 204 Y Gage-től és Hawkins-tól.
Míg a bal oldali WR poszton Britt és Washington ( meg néha D. Williams ) nagyon jó muzsikált : 11 TD 931 Y.

Ha Moss-ra játszanak többször bajba leszünk mert nekünk az a gyengébb oldalunk defense szempontból.

Jó taktikai meccs lesz.danyly
Nem tudom hogy mint lesz avgy akkor hol játszott, de Vontae jól semlegesítette nagyjából.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Vszínű Collins kezd 😕
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem ide tartozik,de én ha választhatnék a "sztár elkapók" közül tutira Chad Ochosinco-t választanám 😛 Bár ha jól tudom ő is bal oldali WR.Azok a TD ünneplések.... 😂pakesz
Meg azok a yard büntetések miatta... 😀 de tényeg jó, csak azk a hisztik nem tetszenek, amik a Pittsburgh ellen is voltak. Mossnál is ettől félek a legjobban, de VY nem az a beszari QB, meg azért tekintélye is van...remélem 😉egozo
Igaz a büntetések... Bár mondjuk nem értem,hogy ha nem az ellenfél szurkólóira irányul a "gólöröm" miért kell megbüntetni. Régen ennek nagyobb showja volt. Azt megérteném,ha az ellenfél szurkolóit alázza akkor büntetés persze.Csak ezt meccs közben mondjuk érdekes lenne kiszűrni,de utólag is lehetne büntetni.Lassan már ha TD után mosolyog egy játékos, dobnak rá egy zászlót,hogy szabálytalan. 😂 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Vince LP-n volt Pénteken, Mouton FP... Szerintem összedrótozzák mind a kettőt Vasárnapra 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
VY questionable, meg Mouton is. Britt Out. 😕 Brown és CJ probable. Remélem Britten kivül mindenki játszik...egozo
ahogy MCM-en olvastam CJ és Brown is full edzést toltak úgyhogy sztem játszanak majd! 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
VY questionable, meg Mouton is. Britt Out. 😕 Brown és CJ probable. Remélem Britten kivül mindenki játszik...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem ide tartozik,de én ha választhatnék a "sztár elkapók" közül tutira Chad Ochosinco-t választanám 😛 Bár ha jól tudom ő is bal oldali WR.Azok a TD ünneplések.... 😂pakesz
Meg azok a yard büntetések miatta... 😀 de tényeg jó, csak azk a hisztik nem tetszenek, amik a Pittsburgh ellen is voltak. Mossnál is ettől félek a legjobban, de VY nem az a beszari QB, meg azért tekintélye is van...remélem 😉
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Gondolkodtam ezen a Moss dolgon. Sehogy sem jött össze nekem ez a nagyfokú pénzkiadás egy nagypofájú, balhés elkapóért. De remélem rájöttem a megoldásra, ami azzal, hogy még Douglast is megszereztük, tovább erősödött bennem. Szóval, asszem az öreg Bud úgy érzi idén benne van a csapatban valami nagy eredmény, és ezért aztán teljesen ellentétes dolgokat is hajlandó megtenni, mint ami az alap tulajdonsága. Szerintem aludni sem tudott miatta, és szakadt róla a veríték, amíg meghozta a döntést és kifizette a pénzt... 😂
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintem nem hiába igazoltátok le Moss-t mivel a jobb oldali WR poszt igen gyenge volt eddig idén. 8 meccsen 0 TD, 204 Y Gage-től és Hawkins-tól.
Míg a bal oldali WR poszton Britt és Washington ( meg néha D. Williams ) nagyon jó muzsikált : 11 TD 931 Y.

Ha Moss-ra játszanak többször bajba leszünk mert nekünk az a gyengébb oldalunk defense szempontból.

Jó taktikai meccs lesz.danyly
A megoldás igen egyszerű. Gage hetek óta sérült, idén még alig játszott. Hawkins meg az ötödik számú elkaponk. Nem tudom nálatok hogy van, meg ezt a jobb, baloldali elkapókat melyik honlapról szedted, de nálnunk az utobbi időben Britt és Washington volt a két fő receiver, és soha nem volt állandó oldaluk. Mint ahogy szerintem nem jellemző az álandó oldal sehol, csak a maddenben. 😊 A harmadik szám elkapó meg Williams volt leginkább.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem ide tartozik,de én ha választhatnék a "sztár elkapók" közül tutira Chad Ochosinco-t választanám 😛 Bár ha jól tudom ő is bal oldali WR.Azok a TD ünneplések.... 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De most a jelenben vagyunk, s idén is jó volna messzire jutnirezső
Jójó ezt aláírom én is ezt szeretném! De azért nemhiába küldték el idén két csapattól én csak attól félek, nehogy mi is úgy járjunk vele. Én lennék a legboldogabb ha nálunk bevállna.NOrbyyyyy
Figyi, nincs miért aggódni, ha bejön, mindenki örül, ha nem, akkor sem veszítünk semmit. 5-3-mal állunk, Britt jó, ha decemberben vmikor visszatérhet, Moss pedig nem tud rosszabb lenni mint Gage vagy a többiek.
Egyébként meg minden OK lesz 😊rezső
Ez igaz! Úgy legyen!😊
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Basszus jó hogy nem lábatcsókolunk Mossnak máár! 😂 😂
Jó tényleg egy klasszis egy "marslakó", de azért nem övé a jövő hanem Britt-é! 😀NOrbyyyyy
De most a jelenben vagyunk, s idén is jó volna messzire jutnirezső
Jójó ezt aláírom én is ezt szeretném! De azért nemhiába küldték el idén két csapattól én csak attól félek, nehogy mi is úgy járjunk vele. Én lennék a legboldogabb ha nálunk bevállna.NOrbyyyyy
Figyi, nincs miért aggódni, ha bejön, mindenki örül, ha nem, akkor sem veszítünk semmit. 5-3-mal állunk, Britt jó, ha decemberben vmikor visszatérhet, Moss pedig nem tud rosszabb lenni mint Gage vagy a többiek.
Egyébként meg minden OK lesz 😊
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem nem hiába igazoltátok le Moss-t mivel a jobb oldali WR poszt igen gyenge volt eddig idén. 8 meccsen 0 TD, 204 Y Gage-től és Hawkins-tól.
Míg a bal oldali WR poszton Britt és Washington ( meg néha D. Williams ) nagyon jó muzsikált : 11 TD 931 Y.

Ha Moss-ra játszanak többször bajba leszünk mert nekünk az a gyengébb oldalunk defense szempontból.

Jó taktikai meccs lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Basszus jó hogy nem lábatcsókolunk Mossnak máár! 😂 😂
Jó tényleg egy klasszis egy "marslakó", de azért nem övé a jövő hanem Britt-é! 😀NOrbyyyyy
De most a jelenben vagyunk, s idén is jó volna messzire jutnirezső
Jójó ezt aláírom én is ezt szeretném! De azért nemhiába küldték el idén két csapattól én csak attól félek, nehogy mi is úgy járjunk vele. Én lennék a legboldogabb ha nálunk bevállna.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Basszus jó hogy nem lábatcsókolunk Mossnak máár! 😂 😂
Jó tényleg egy klasszis egy "marslakó", de azért nem övé a jövő hanem Britt-é! 😀NOrbyyyyy
De most a jelenben vagyunk, s idén is jó volna messzire jutni