NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintem most, hogy nem lesznek annyian a boxban és Moss egy kicsit leköt 1-2 embert, az egyértelmű hogy CJ-nek nagyobb esély lesz futni, de most így VY-nak is még jobban oda kell figyelni a hosszú passzokra, nehogy lekapják, így nagyobb esély van rá. Persze ha ugyan ilyen jól dobál akkor nincs miről beszélni 😊 :cool: Scaife is nagyobb szerepet kaphat így, véleményem szerint. Majd kiderül. 😊pakesz
Így kell bye weekelni 😀 Ha nem játszunk, mindjárt vezetjük újra a csoportot!!!
Ma még kikap a Pittsburgh és minden csili-vili 😀 Azért a Baltimore kikaphatott volna :/ Na mindegy...
Pakesz, teljesen igazad van. Viszont ha néhány meccsen nem jönnek be a labdák Moss felé, újra visszaál a full box és ugyanott vagyunk, mint most, ezért az első két meccs hatványozottan fontos. Ezzel együtt sem értem a futójátékunk gyengeségét....valahogy olyan érzésem van, mintha nem csak az 8 men in the boxal lenne a gond 😕
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerintem most, hogy nem lesznek annyian a boxban és Moss egy kicsit leköt 1-2 embert, az egyértelmű hogy CJ-nek nagyobb esély lesz futni, de most így VY-nak is még jobban oda kell figyelni a hosszú passzokra, nehogy lekapják, így nagyobb esély van rá. Persze ha ugyan ilyen jól dobál akkor nincs miről beszélni 😊 :cool: Scaife is nagyobb szerepet kaphat így, véleményem szerint. Majd kiderül. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hátha Vick odacsap nekik 😊 Kár,hogy nem azt a meccset közvetítik.pakesz
A Cleveland megverhetné a New Englandot, az Oroszlánok meg a Jets-et. Már csak az esetleges WC-ra gondolva. Bár...úgyis megnyrjük a csoportot, már megbeszéltük 😉egozo
Megbeszéltük, ok, de azért mégis nyugodtabb volnék egy kicsit 😊rezső
háát én is!xd
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Tudnám értékelni, ha ma az Eagles legyőzné a Coltsot és a Chargers elbánna a Texansszal...rezső
Hátha Vick odacsap nekik 😊 Kár,hogy nem azt a meccset közvetítik.pakesz
A Cleveland megverhetné a New Englandot, az Oroszlánok meg a Jets-et. Már csak az esetleges WC-ra gondolva. Bár...úgyis megnyrjük a csoportot, már megbeszéltük 😉egozo
Megbeszéltük, ok, de azért mégis nyugodtabb volnék egy kicsit 😊
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Tudnám értékelni, ha ma az Eagles legyőzné a Coltsot és a Chargers elbánna a Texansszal...rezső
Hátha Vick odacsap nekik 😊 Kár,hogy nem azt a meccset közvetítik.pakesz
A Cleveland megverhetné a New Englandot, az Oroszlánok meg a Jets-et. Már csak az esetleges WC-ra gondolva. Bár...úgyis megnyrjük a csoportot, már megbeszéltük 😉
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Tudnám értékelni, ha ma az Eagles legyőzné a Coltsot és a Chargers elbánna a Texansszal...rezső
Hátha Vick odacsap nekik 😊 Kár,hogy nem azt a meccset közvetítik.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Tudnám értékelni, ha ma az Eagles legyőzné a Coltsot és a Chargers elbánna a Texansszal...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Ti Mosstól olvastatok már valami nyilatkozatot mióta Titán, vagy még mindig csendben van? 😀pakesz
Állítólag ma érkezik Nashville-be, s ha minden igaz, a hét elején mond majd valamit először - elképzelhető, hogy csak szerdán
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ti Mosstól olvastatok már valami nyilatkozatot mióta Titán, vagy még mindig csendben van? 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rezsőnek sok boldog névnapot kívánok, jövő héten egy győzelemmel kellene megünnepelni 😊pakesz
ez csak amolyan álnév/becenév féleség - de köszönömrezső
az nem lényeg!xd én is csatlakoznék, boldog becenév/álnévnapot! 😂 😂
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Rezsőnek sok boldog névnapot kívánok, jövő héten egy győzelemmel kellene megünnepelni 😊pakesz
ez csak amolyan álnév/becenév féleség - de köszönöm
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Rezsőnek sok boldog névnapot kívánok, jövő héten egy győzelemmel kellene megünnepelni 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Érdekességek Mossról:
Amellett, hogy elkapott 153 TD-t, passzolt is kettőt, és ugyanannyi interceptiont dobott, mint amennyit elkapott, vagyis egyet egyet. Sokoldalú játékos....reméljük, nemcsak volt. 😊egozo
Reméljük a Miami ellen meg lesz a 155. is. 😛 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Érdekességek Mossról:
Amellett, hogy elkapott 153 TD-t, passzolt is kettőt, és ugyanannyi interceptiont dobott, mint amennyit elkapott, vagyis egyet egyet. Sokoldalú játékos....reméljük, nemcsak volt. 😊
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Griffin lett az AFC legjobb védője októberben 😊rezső
Megérdemli, kivéve a Bolts meccs talán.egozo
gates mellett nem nézett ki jól 😐
Jut eszembe, nem örülök, hogy Gates éppen a Texans ellen nem játszik valszeg - igaz, azt a secondaryt sztem így is szétszedik Riversék
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 112 — Titans fan
Moss megszerzése szerintem jó húzás volt a Titans részéről, ha végre a játékra összpontosít, sokat segíthet a csapaton. Az egyik wild card hely mindenképpen kinéz nekik, de SB-esélyes csapatról szerintem még így sem beszélhetünk az ő esetükben.vassadi27
A jó szezon kezdés, valamint Moss megszerzése után most már csalódott lennék, ha nem lennénk ott legalább a rájátszásban... :/

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Griffin lett az AFC legjobb védője októberben 😊rezső
Megérdemli, kivéve a Bolts meccs talán.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Griffin lett az AFC legjobb védője októberben 😊
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Kenny Britt várhatóan 6-8 hetet fog kihagyniadam8
Ez annyit tesz, hogy jó esetben az esetleges playoffra okés lehete -szuper 😕
Többek között ezért kellett Moss
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Kenny Britt várhatóan 6-8 hetet fog kihagyni

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Moss megszerzése szerintem jó húzás volt a Titans részéről, ha végre a játékra összpontosít, sokat segíthet a csapaton. Az egyik wild card hely mindenképpen kinéz nekik, de SB-esélyes csapatról szerintem még így sem beszélhetünk az ő esetükben.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Winborn ment IR-re. Moss-ról ismeritek a véleményemet. Remélem tesz róla, hogy megváltozzon...
Curran több lehetőséget fog kapni ST-ben.
Több mint 3 milkót képes volt Bud kifizetni fél évre neki...nem gondoltam volna, az öreg kezd szenilis lenni, úgy látom 😀
Meglátjuk...egozo
Semmi köze ennek a szenilisséghez - az öreg 88 éves lesz, akar egy gyűrűt, ha bejön, boldogan hal meg, ha nem, akkor is megért potom három milkót a dolog. igaza van!!!!
Én úgy vélem, ez nagyon jó lehet mindenkinek, CJ-nek, Vince-nek, a WR-sornak és a támadóegyságünknek úgy általában.
Ez most pont egy olyan Titans, amivel megéri kockáztatni, mert én úgy látom, bárki ellen van esélyünk, ugyanakkor egy kicsi plussz hiányzik ahhoz, hogy komolyan számolni kelljen velünk a SB-re. Moss-szal ez összejöhet, persze be is bukhatjuk, de meg kell próbálni - optimista vagyokrezső
Sajnos innentől nem tudok nektek drukkolni. 😛 Gondolom, hogy fáj ez most nektek 😀 😀, de ez az ember remélem gyűrű nélkül távozik majd a ligából. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Winborn ment IR-re. Moss-ról ismeritek a véleményemet. Remélem tesz róla, hogy megváltozzon...
Curran több lehetőséget fog kapni ST-ben.
Több mint 3 milkót képes volt Bud kifizetni fél évre neki...nem gondoltam volna, az öreg kezd szenilis lenni, úgy látom 😀
Meglátjuk...egozo
Semmi köze ennek a szenilisséghez - az öreg 88 éves lesz, akar egy gyűrűt, ha bejön, boldogan hal meg, ha nem, akkor is megért potom három milkót a dolog. igaza van!!!!
Én úgy vélem, ez nagyon jó lehet mindenkinek, CJ-nek, Vince-nek, a WR-sornak és a támadóegyságünknek úgy általában.
Ez most pont egy olyan Titans, amivel megéri kockáztatni, mert én úgy látom, bárki ellen van esélyünk, ugyanakkor egy kicsi plussz hiányzik ahhoz, hogy komolyan számolni kelljen velünk a SB-re. Moss-szal ez összejöhet, persze be is bukhatjuk, de meg kell próbálni - optimista vagyok
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Winborn ment IR-re. Moss-ról ismeritek a véleményemet. Remélem tesz róla, hogy megváltozzon...
Curran több lehetőséget fog kapni ST-ben.
Több mint 3 milkót képes volt Bud kifizetni fél évre neki...nem gondoltam volna, az öreg kezd szenilis lenni, úgy látom 😀
Meglátjuk...
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem semmi, hogy Moss végül nálatok kötött ki. Jó sokan elpasszolhatták akkor.

Én bírom a fickót egyébként. Öntörvényű, de olyan jópofán az, nem a TO féle buta feltűnősködő módon. Ha az eddigi idei formáját hozza majd ellenünk, akkor még inkább bírni fogom. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)