NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Pennington kezd a Miamiban, legalább a hosszú labdákkal nem lesz gondunk 😉egozo
Na ezt majd meglátjuk. Jó az öreg a háznál. 0 INT lesz Penn részéről.danyly
az optimizmus nagyon fontos dolog 😀rezső
Danyly! Azért ne írkálj ilyeneket, mert a meccskor én fogom rosszul érezni magam, ha mégis lesz int 😀


Amúgy mintha Henne-vel a hosszú labdáktól félni kellett volna... Pennington is ugyan ez lesz, hogy rövid és közepes passzok. Pennington elég pontos irányító (kérdés, hogy a kihagyás után is tudja e hozni a pontosságát).
Mielőtt azt modnjátok, hogy sima győzelem lesz, azért gondoljatok arra is, hogy többnyire lényegében mostantól egy kétségbeesett delfinnel lesz dolgotok, aki szabadulna a hálóból. Persze megeshet, hogy továbbra sem tud szabadulni...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Pennington kezd a Miamiban, legalább a hosszú labdákkal nem lesz gondunk 😉egozo
Na ezt majd meglátjuk. Jó az öreg a háznál. 0 INT lesz Penn részéről.danyly
A részéről nem is, csak Finnegan és McCourty, meg Griffin részéről lesz, ő csak dobja a labdát 😂
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Pennington kezd a Miamiban, legalább a hosszú labdákkal nem lesz gondunk 😉egozo
Na ezt majd meglátjuk. Jó az öreg a háznál. 0 INT lesz Penn részéről.danyly
az optimizmus nagyon fontos dolog 😀
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pennington kezd a Miamiban, legalább a hosszú labdákkal nem lesz gondunk 😉egozo
Na ezt majd meglátjuk. Jó az öreg a háznál. 0 INT lesz Penn részéről.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Pennington kezd a Miamiban, legalább a hosszú labdákkal nem lesz gondunk 😉
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Moss edzett, mindenki örül 😊 Young viszont nem, Fisher szerint majd holnap - én nem szeretném, ha Collinsszal kéne nekimennünk a Dolphinsnak...rezső
Cillins mellett legalább bemutathatja Moss a tudását 😛 Felíveli a labdát, valamerre arra, mint Brittnek, aztán Moss meg zsonglörködhet az elkapással, és mindenki hurrázni fog, hogy a marslakó, milyen nagy fogás volt 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Moss edzett, mindenki örül 😊 Young viszont nem, Fisher szerint majd holnap - én nem szeretném, ha Collinsszal kéne nekimennünk a Dolphinsnak...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
The #Titans have signed free agent DT Marques Douglas to the roster and waived DT Amon Gordondeny79
Nem rossz, Douglas elég pöpec volt Baltimoreban, kérdés, tud-e valamit még.Rajna
NT volt a Ravensnél, meg a Jetsnél?rezső
DE, de nálunk valsz inkább DT-t játszik majd.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Randy 84-es lesz
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
a Jetsnél defensive end

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
The #Titans have signed free agent DT Marques Douglas to the roster and waived DT Amon Gordondeny79
Nem rossz, Douglas elég pöpec volt Baltimoreban, kérdés, tud-e valamit még.Rajna
NT volt a Ravensnél, meg a Jetsnél?
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
The #Titans have signed free agent DT Marques Douglas to the roster and waived DT Amon Gordondeny79
Nem rossz, Douglas elég pöpec volt Baltimoreban, kérdés, tud-e valamit még.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
The #Titans have signed free agent DT Marques Douglas to the roster and waived DT Amon Gordon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Háát sajna nyert a Pitts, de azért a vége izgalmasra sikeredett. A Bengals feljött rendesen a végén, kár, hogy jól le lett védekezve az uccsó támadásuk, mert akár nyerhettek is volna, de ez van sajna!
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A Lions inkább azon múlt, hogy a végén passzjáték volt és így bent hagytak 40 mp-t. Ha négy ponttal mennek, akkor ennyi idő alatt (na és ilyen szerelések mellett - lásd LT a pálya közepéről eljut az oldalvonalig) szerintem a TD-t csinálja meg a Jets; bosszantott no, de kétségtelen, hogy alapvetően jó bye week volt.

Esetleg a Miamit egy kicsit jobban leamortizálhatta volna a Ravens, de hát ez van, bye week-ből akkor is hozni kell.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Remélem ma kikap a Pitts!! 😀 Big Ben ma Big Bad Ben legyen!! 😂 😂
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Suh missed XP 😕 Ennyi...egozo
Csak azt nem értem, hogy miért nem a punterral rúgatták azt a ki.....ot labdát?! A Hétvége kérdőjele ez számomra! 😀NOrbyyyyy
Höri már írta, Suh soccer-ezett régen, meg kicker suliból jött.deny79
Ez akkor is érthetetlen, a labda tök más. Egy punter csak hozzászokott jobban. Egyébként kapufa volt... :/ Welker bezzeg berúgta 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Suh missed XP 😕 Ennyi...egozo
Csak azt nem értem, hogy miért nem a punterral rúgatták azt a ki.....ot labdát?! A Hétvége kérdőjele ez számomra! 😀NOrbyyyyy
Höri már írta, Suh soccer-ezett régen, meg kicker suliból jött.deny79
Bocs máá!😊 Nem láttam, de akkor is! 😂
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A Baltimore győzelménél fájóbb, hogy a Jets kiszenvedte a sikert Schwarzék ellen - egyszerűen hihetetlen ez a Detroit, nem tudom hányadik meccsen buktak úgy, hogy nyerhettek volna...
rezső
Suh missed XP 😕 Ennyi...egozo
Csak azt nem értem, hogy miért nem a punterral rúgatták azt a ki.....ot labdát?! A Hétvége kérdőjele ez számomra! 😀NOrbyyyyy
Höri már írta, Suh soccer-ezett régen, meg kicker suliból jött.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A Baltimore győzelménél fájóbb, hogy a Jets kiszenvedte a sikert Schwarzék ellen - egyszerűen hihetetlen ez a Detroit, nem tudom hányadik meccsen buktak úgy, hogy nyerhettek volna...
rezső
Suh missed XP 😕 Ennyi...egozo
Csak azt nem értem, hogy miért nem a punterral rúgatták azt a ki.....ot labdát?! A Hétvége kérdőjele ez számomra! 😀NOrbyyyyy
A Gameday összefoglalóban azt mondták, hogy valszeg azért mert Suh európai focit játszott korábban - egyébként nem sokon múlt a dolog
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Baltimore győzelménél fájóbb, hogy a Jets kiszenvedte a sikert Schwarzék ellen - egyszerűen hihetetlen ez a Detroit, nem tudom hányadik meccsen buktak úgy, hogy nyerhettek volna...
rezső
Suh missed XP 😕 Ennyi...egozo
Csak azt nem értem, hogy miért nem a punterral rúgatták azt a ki.....ot labdát?! A Hétvége kérdőjele ez számomra! 😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A Baltimore győzelménél fájóbb, hogy a Jets kiszenvedte a sikert Schwarzék ellen - egyszerűen hihetetlen ez a Detroit, nem tudom hányadik meccsen buktak úgy, hogy nyerhettek volna...
rezső
Suh missed XP 😕 Ennyi...
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerintem most, hogy nem lesznek annyian a boxban és Moss egy kicsit leköt 1-2 embert, az egyértelmű hogy CJ-nek nagyobb esély lesz futni, de most így VY-nak is még jobban oda kell figyelni a hosszú passzokra, nehogy lekapják, így nagyobb esély van rá. Persze ha ugyan ilyen jól dobál akkor nincs miről beszélni 😊 :cool: Scaife is nagyobb szerepet kaphat így, véleményem szerint. Majd kiderül. 😊pakesz
Így kell bye weekelni 😀 Ha nem játszunk, mindjárt vezetjük újra a csoportot!!!
Ma még kikap a Pittsburgh és minden csili-vili 😀 Azért a Baltimore kikaphatott volna :/ Na mindegy...
Pakesz, teljesen igazad van. Viszont ha néhány meccsen nem jönnek be a labdák Moss felé, újra visszaál a full box és ugyanott vagyunk, mint most, ezért az első két meccs hatványozottan fontos. Ezzel együtt sem értem a futójátékunk gyengeségét....valahogy olyan érzésem van, mintha nem csak az 8 men in the boxal lenne a gond 😕egozo
Reméljük megoldást jelent ez a futójátékra, na meg azt is remélem, hogy a Moss gépezet is működni fog. Viszont ha probléma lenne akkor össze kell ülni megint az RB stábnak és húzni valami újat.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Moss tegnap este megérkezett Nashville-be, magángéppel érkezett, nem beszélt senkivel egy árva szót sem, beült egy kocsiba és elhajtatott - Jó fej :/
Állítólag ma találkozik az edzőkkel, holnap meg már edzeni fog - remélem a trénerekkel, meg a csapattársakkal azért beszél majd - legalább néha 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Szerintem most, hogy nem lesznek annyian a boxban és Moss egy kicsit leköt 1-2 embert, az egyértelmű hogy CJ-nek nagyobb esély lesz futni, de most így VY-nak is még jobban oda kell figyelni a hosszú passzokra, nehogy lekapják, így nagyobb esély van rá. Persze ha ugyan ilyen jól dobál akkor nincs miről beszélni 😊 :cool: Scaife is nagyobb szerepet kaphat így, véleményem szerint. Majd kiderül. 😊pakesz
Így kell bye weekelni 😀 Ha nem játszunk, mindjárt vezetjük újra a csoportot!!!
Ma még kikap a Pittsburgh és minden csili-vili 😀 Azért a Baltimore kikaphatott volna :/ Na mindegy...
Pakesz, teljesen igazad van. Viszont ha néhány meccsen nem jönnek be a labdák Moss felé, újra visszaál a full box és ugyanott vagyunk, mint most, ezért az első két meccs hatványozottan fontos. Ezzel együtt sem értem a futójátékunk gyengeségét....valahogy olyan érzésem van, mintha nem csak az 8 men in the boxal lenne a gond 😕egozo
A Baltimore győzelménél fájóbb, hogy a Jets kiszenvedte a sikert Schwarzék ellen - egyszerűen hihetetlen ez a Detroit, nem tudom hányadik meccsen buktak úgy, hogy nyerhettek volna...
Moss annyival biztosan jobb Brittnél, hogy mindegy, milyen lesz az első 1-2 meccse, rá mindig két embernek kell majd figyelnie. Egyébként mindenki a futójátékra gyakorolt várható hatásokról ír, pedig ugyanilyen fontos lehet az is, hogy Wasghingtonra is kevésbé figyelnek majd a túloldalon, márpedig Nate szintén képes nagy playekre, egy kicsit lehetne biztosabb a keze,...