NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Basszus jó hogy nem lábatcsókolunk Mossnak máár! 😂 😂
Jó tényleg egy klasszis egy "marslakó", de azért nem övé a jövő hanem Britt-é! 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
VY már tegnap edzett, ez mindenképpen örömteli hír. 😉 😀pakesz
ráadásul Mossal először 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
VY már tegnap edzett, ez mindenképpen örömteli hír. 😉 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem kell félni a nagy Mossozástól, sztem. ez vele jár, ő tudja kezelni, sztem Fisherék meg a többiek is fogják tudni. a lényeg, hogy jöjjenek a győzelmek. a többség nyilván nem úgy látja, de szerintem is lehet vele esélyünk akár a Super Bowlra is. Kis különbségek vannak a ligában, nálunk van egy jó alapszerkezet, Moss pedig lehet az a plusz, ami a nagy sikerhez kell. Ha sinen lesznek a dolgok, Moss szó nélkül megeszi majd a nashville-i kaját, és játszani fog mint a kisangyalrezső
Ámen! 😊egozo
Csatlakozom, úgy legyen! 😀Nandito
Én is osztom a véleményeket😊
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én is nagyon örülök neki! 😊 Tudom, a csapat sikere a fontos, de azért nem bánnám, ha egy TD-t beletenne a közösbe a Miami ellen. :cool:Nandito
Én meg már annak is örülnék,ha Moss meg Vince együtt edzenének és Mossnak sikerülne betanulni a playeket. Bár mondjuk ilyen szinten ez elvárható. Persze azért nem megy minden egyből,de reméljük a legjobbakat.Hajrá! 😊pakesz
Megy az ami kell: play action, kiforgás, Moss egy tök egyenes rout, megveri az emberét, hosszú passz, TD. Mit kell ezen begyakorolni? 😀 😉egozo
Okés, akkor legyen ilyen egyszerű, elvileg "nem bonyolult" ez a játék 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 112 — Titans fan
Nem kell félni a nagy Mossozástól, sztem. ez vele jár, ő tudja kezelni, sztem Fisherék meg a többiek is fogják tudni. a lényeg, hogy jöjjenek a győzelmek. a többség nyilván nem úgy látja, de szerintem is lehet vele esélyünk akár a Super Bowlra is. Kis különbségek vannak a ligában, nálunk van egy jó alapszerkezet, Moss pedig lehet az a plusz, ami a nagy sikerhez kell. Ha sinen lesznek a dolgok, Moss szó nélkül megeszi majd a nashville-i kaját, és játszani fog mint a kisangyalrezső
Ámen! 😊egozo
Csatlakozom, úgy legyen! 😀

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem kell félni a nagy Mossozástól, sztem. ez vele jár, ő tudja kezelni, sztem Fisherék meg a többiek is fogják tudni. a lényeg, hogy jöjjenek a győzelmek. a többség nyilván nem úgy látja, de szerintem is lehet vele esélyünk akár a Super Bowlra is. Kis különbségek vannak a ligában, nálunk van egy jó alapszerkezet, Moss pedig lehet az a plusz, ami a nagy sikerhez kell. Ha sinen lesznek a dolgok, Moss szó nélkül megeszi majd a nashville-i kaját, és játszani fog mint a kisangyalrezső
Ámen! 😊
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem kell félni a nagy Mossozástól, sztem. ez vele jár, ő tudja kezelni, sztem Fisherék meg a többiek is fogják tudni. a lényeg, hogy jöjjenek a győzelmek. a többség nyilván nem úgy látja, de szerintem is lehet vele esélyünk akár a Super Bowlra is. Kis különbségek vannak a ligában, nálunk van egy jó alapszerkezet, Moss pedig lehet az a plusz, ami a nagy sikerhez kell. Ha sinen lesznek a dolgok, Moss szó nélkül megeszi majd a nashville-i kaját, és játszani fog mint a kisangyal
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Akkor lehet meg kéne nézned a meccset 😉egozo
Majd nézzük meg a Fins meccsen 😉Laki
Csak remélni tudom, hogy ott csak örülni látjuk Collinst, dobni nem 😛egozo
😂


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Fura de én ezt másképp látom 😊 :/Laki
Akkor lehet meg kéne nézned a meccset 😉egozo
Majd nézzük meg a Fins meccsen 😉Laki
Csak remélni tudom, hogy ott csak örülni látjuk Collinst, dobni nem 😛
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Hála Brittnek, meg a "fantasztikus" védő teljesítményeknek sikerült is elkapni az úgy nagyjából arra dobált labdákat. 😀egozo
Fura de én ezt másképp látom 😊 :/Laki
Akkor lehet meg kéne nézned a meccset 😉egozo
Majd nézzük meg a Fins meccsen 😉


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hála Brittnek, meg a "fantasztikus" védő teljesítményeknek sikerült is elkapni az úgy nagyjából arra dobált labdákat. 😀egozo
Fura de én ezt másképp látom 😊 :/Laki
Akkor lehet meg kéne nézned a meccset 😉
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Moss megérkezett a jetjével, Moss sajtótájékoztató, Roby Johnson Moss szerelésben, Moss miatt Nashville-ben az összes csatorna, Moss labdát kapott Rusty Smithtől, Moss harmadszor a Miami ellen, Moss kétéretelműen fogalmazott, Moss, Moss, Moss....
Nagyon félek ettől a nagy Mossozástól, egy ilyen small market csapatnál ez a nagy felhajtás....csak nehogy az eredmények rovásár menjen. Meglátjuk...de nem nagyon tetszik. Nem mintha jelentene valamit, hogy nekem mi tetszik..... persze nekem jelent, ha másnak nem is... 😉
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Hála Brittnek, meg a "fantasztikus" védő teljesítményeknek sikerült is elkapni az úgy nagyjából arra dobált labdákat. 😀egozo
Fura de én ezt másképp látom 😊 :/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉Laki
Ha már hosszú labdák, akkor inkább VY, a középhosszúig talán jobb Collins, de nem biztos 😉egozo
Azért Brittnek a Philly ellen dobálta Kerry rendesen...😊Laki
Hála Brittnek, meg a "fantasztikus" védő teljesítményeknek sikerült is elkapni az úgy nagyjából arra dobált labdákat. 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉Laki
Ha már hosszú labdák, akkor inkább VY, a középhosszúig talán jobb Collins, de nem biztos 😉egozo
Azért Brittnek a Philly ellen dobálta Kerry rendesen...😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉Laki
Ha már hosszú labdák, akkor inkább VY, a középhosszúig talán jobb Collins, de nem biztos 😉
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉Laki
Én is nagyon örülök neki! 😊 Tudom, a csapat sikere a fontos, de azért nem bánnám, ha egy TD-t beletenne a közösbe a Miami ellen. :cool:Nandito
Én meg már annak is örülnék,ha Moss meg Vince együtt edzenének és Mossnak sikerülne betanulni a playeket. Bár mondjuk ilyen szinten ez elvárható. Persze azért nem megy minden egyből,de reméljük a legjobbakat.Hajrá! 😊pakesz
Megy az ami kell: play action, kiforgás, Moss egy tök egyenes rout, megveri az emberét, hosszú passz, TD. Mit kell ezen begyakorolni? 😀 😉
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉Laki
Én is nagyon örülök neki! 😊 Tudom, a csapat sikere a fontos, de azért nem bánnám, ha egy TD-t beletenne a közösbe a Miami ellen. :cool:Nandito
Én meg már annak is örülnék,ha Moss meg Vince együtt edzenének és Mossnak sikerülne betanulni a playeket. Bár mondjuk ilyen szinten ez elvárható. Persze azért nem megy minden egyből,de reméljük a legjobbakat.Hajrá! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 112 — Titans fan
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉Laki
Én is nagyon örülök neki! 😊 Tudom, a csapat sikere a fontos, de azért nem bánnám, ha egy TD-t beletenne a közösbe a Miami ellen. :cool:

Music City Miracle
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Uhh de örülök Mossnak!
Szerintem összeillenek Collinssal mert ő dobálja a hosszú labdákat, Moss elkapja --> TD
örülök a 84-esünknek 😉


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Azért tavaly épphogy majdnem nyertünk 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
az optimizmus nagyon fontos dolog 😀rezső
Danyly! Azért ne írkálj ilyeneket, mert a meccskor én fogom rosszul érezni magam, ha mégis lesz int 😀


Amúgy mintha Henne-vel a hosszú labdáktól félni kellett volna... Pennington is ugyan ez lesz, hogy rövid és közepes passzok. Pennington elég pontos irányító (kérdés, hogy a kihagyás után is tudja e hozni a pontosságát).
Mielőtt azt modnjátok, hogy sima győzelem lesz, azért gondoljatok arra is, hogy többnyire lényegében mostantól egy kétségbeesett delfinnel lesz dolgotok, aki szabadulna a hálóból. Persze megeshet, hogy továbbra sem tud szabadulni...Ventura
Nem hiszem,hogy valaki úgy gondolná, hogy sima lesz 😊pakesz
Én sem gondolom, hogy sima lesz csak én nagyon optimista típus vagyok és ebben az esetben sem adnám fel ezen felfogásom.
Ha Young tényleg nem játszik ( bocsi ) de ennek örülök mert őt azért tisztelem a jó játéka miatt + azért is mert mobilis irányító. Jó irányító.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Na ezt majd meglátjuk. Jó az öreg a háznál. 0 INT lesz Penn részéről.danyly
az optimizmus nagyon fontos dolog 😀rezső
Danyly! Azért ne írkálj ilyeneket, mert a meccskor én fogom rosszul érezni magam, ha mégis lesz int 😀


Amúgy mintha Henne-vel a hosszú labdáktól félni kellett volna... Pennington is ugyan ez lesz, hogy rövid és közepes passzok. Pennington elég pontos irányító (kérdés, hogy a kihagyás után is tudja e hozni a pontosságát).
Mielőtt azt modnjátok, hogy sima győzelem lesz, azért gondoljatok arra is, hogy többnyire lényegében mostantól egy kétségbeesett delfinnel lesz dolgotok, aki szabadulna a hálóból. Persze megeshet, hogy továbbra sem tud szabadulni...Ventura
Nem hiszem,hogy valaki úgy gondolná, hogy sima lesz 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Na ezt majd meglátjuk. Jó az öreg a háznál. 0 INT lesz Penn részéről.danyly
az optimizmus nagyon fontos dolog 😀rezső
Danyly! Azért ne írkálj ilyeneket, mert a meccskor én fogom rosszul érezni magam, ha mégis lesz int 😀


Amúgy mintha Henne-vel a hosszú labdáktól félni kellett volna... Pennington is ugyan ez lesz, hogy rövid és közepes passzok. Pennington elég pontos irányító (kérdés, hogy a kihagyás után is tudja e hozni a pontosságát).
Mielőtt azt modnjátok, hogy sima győzelem lesz, azért gondoljatok arra is, hogy többnyire lényegében mostantól egy kétségbeesett delfinnel lesz dolgotok, aki szabadulna a hálóból. Persze megeshet, hogy továbbra sem tud szabadulni...Ventura
Nem tudom, ki mire számít, én nem veszem simára az biztos. Pláne, ha Young nem játszhat.
Nem rossz ez a Dolphins, igaz, nem is igazán félelmetes, de azért tutira nem lehet menni