Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Bulluck szar lesz. McRath visszatéréséig nem lesz szép az LBsor de utána sztem okés. Hayes mellesleg elég szarul van, szerintem ha nem lenne akkora isten mint amekkora, sima out lenne, most állítólag Fisher döntése.Rajna
Az ha Giantsban szar lesz, nem azt jelenti, hogy nálunk is az lenne. Elég bátor kijelentés egyébként egy olyan ikonról, mint Bulluck, aki egy évtizedig Titánok ezreinek okozott örömöt.egozo
Én nagyon bírom őt, de ha valaki, hát Fisher tudja, hogy mikor nem válik már hasznunkra. Ebben a korban egy LB-nek egy ilyen súlyos sérülés bizony beteheti a kaput. Nem véletlen, hogy a Giants-ben is Goff mögött lesz csere, namármost Goff-szintű LB-k nálunk is vannak. A legendákat is el kell tudni engedni. McNair (nyugodjon békében szegény) sem tudott már akkorra állat lenni, kellett a hely VY-nek., elengedtük. Bullucknál még sokkal rosszabb a helyzet, szerintem szerelni alig tud már, ha nem így lenne, a kiegyensúlyozottsága és a tapasztalata miatt kapva kaptak volna érte a csapatok.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
igaz is, ki emlékszik utoljára olyan játékra, ahol 5WR-ünk lett volna fent?

Titans
Szerintem elöbb találnánk valamelyik ST egységben egyszerre öt WR-t, mint a támadóban. 😀egozo
Mondjuk ja 5 WR-lenne, de 2 RB és 4 CB amiből minimum 2 szerintem nem NFL szintű játékos. Mit tudtok a gyakorló csapatban lévő futónkról asszem Donaldson a neve, ő lenne a csodafegyver ha CJ vagy Ringer kidőlne? 😂 😂
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
igaz is, ki emlékszik utoljára olyan játékra, ahol 5WR-ünk lett volna fent?

Titans
Szerintem elöbb találnánk valamelyik ST egységben egyszerre öt WR-t, mint a támadóban. 😀
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Bulluck szar lesz. McRath visszatéréséig nem lesz szép az LBsor de utána sztem okés. Hayes mellesleg elég szarul van, szerintem ha nem lenne akkora isten mint amekkora, sima out lenne, most állítólag Fisher döntése.Rajna
Az ha Giantsban szar lesz, nem azt jelenti, hogy nálunk is az lenne. Elég bátor kijelentés egyébként egy olyan ikonról, mint Bulluck, aki egy évtizedig Titánok ezreinek okozott örömöt.
több mint 14 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Bulluck szar lesz. McRath visszatéréséig nem lesz szép az LBsor de utána sztem okés. Hayes mellesleg elég szarul van, szerintem ha nem lenne akkora isten mint amekkora, sima out lenne, most állítólag Fisher döntése.Rajna
Keith nem lehet szar. ha bottal kergeti a futókat, akkor is többet ér, mint kb. bárki az LB sorunkból; mert ő legalább tudja, hogy mi történik a pályán és nem csak reagál az eseményekre, hanem eléjük megy - még ha valóban az utolsó 1-1.5 szezonban nem is ért oda mindig így se... 😉
McRath-ot lehet, hogy nagyon kritikusan figyeltem, meg a pre-seasonból nem kéne sok következtetést levonni, de mindenesetre szerintem még nem ez lesz az ő éve - és nem csak a kényszerű kihagyás miatt; hanem mert a TE-k ellen még nem tud rendszeresen és időben odaérni. Stabil szerelő, meg minden, de kevés az elütött passz, persze, tudom, hogy ott volt az az interception, de ki ellen...; talán jövőre, de szerintem inkább még egy év múlva lehet valódi helyettese Bullucknak.

több mint 14 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
szerintem nem számít semmit a felrakott depth chart.
ettől még a különböző felállásokban nyugodtan jöhet bárki helyett/mellett bárki.

igaz is, ki emlékszik utoljára olyan játékra, ahol 5WR-ünk lett volna fent?

és én továbbra is csak azt nem értem meg, hogy Smith miért nem landolhatott volna nyugodtan a practice squad-ban, ahonnan simán bármikor előhúzható, és helyette egy CB vagy RB inkább elférne az 53-ban.

na jó, péntek van, hülyeség a vasárnapot várni...

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egy két furcsaság, amit észrevettem a Deph Chart-unkban és szólnék néhány szót róluk:

Craig Stevens lett a 2. számú TE. Meggyőzőbben teljesített Cook-nál a Traning Camp és az előszezon során. Fejlődést mutatott az elkapások terén és azt meg tudtuk róla, hogy jól is blokkol. Bár én Cook-ot vártam second TE-nek, de a srác nem mutatott sokat edzőinek a gyakorlásokon. Kár remélem még azért összekapja magát és feljavul majd, mert nagy ígértnek tűnt.Tavaly.
Hawkins Gage első számú cseréje lesz, hát elég érdekes mit ne mondjak. A második számú csere Mariani. Washington cseresora erősebbnek látszik Britt-tel és Williams-szel. Itt azért reméltem, hogy idén Britt lesz a 2. számú WR, de nem így lett. Köszönheti Kenny a pocsék előszezonjának, pedig ő is nagy ígéretként draftoltuk, hogy majd vele meg lesz oldva a WR kérdés egy időre. Hát jól megoldották gratula.
Jobb ember hiányában vagyis hát McRath eltiltása miatt úgy néz ki, hogy a kisebb sérüléssel bajlódó Allred lesz az egyik szélső LB a másik természetesen Spoon. Nem is tudom mi lenne ha mégsem vállalná Spoon a játékot amit meg lehetne érteni, nagyon sajnálom szegényt.
Utoljára hagytam kedvenc posztom a CB sort. Cortland párja végül is MCourty lesz. Acélos lesz a secondery. Sz...ból nem lehet várat építeni és egy fecske nem csinál nyarat, ezt a két szólást Fisheréknek is le kéne fordítani, hátha figyelembe vennék kivételes szakértelmem. 😂 😂 , de sebaj majd a safety-k kisegítik a CB-ket 😂 😂

Röviden ennyi, írjatok kommenteket, hogy ti mit gondoltok 😀
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Bulluck szar lesz. McRath visszatéréséig nem lesz szép az LBsor de utána sztem okés. Hayes mellesleg elég szarul van, szerintem ha nem lenne akkora isten mint amekkora, sima out lenne, most állítólag Fisher döntése.

több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Kevin Mawae visszavonult 😕 Még egy hatalmas veszteség. Remélem nem fog annyira hiányozni, mint gondolom.
Sérültek: Otto -out
Hayes, Brown, Allred - questionable
Ford, Gage, Harris - Probable
Utobbiak szerintem játszanak, és jó lenne ha Brown és Allred is ott lenne. Ez az LB sor egyre jobban aggaszt. Minek engedtük el Bulluckot...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szörnyű helyzet, sajnálom Spoont nagyon.
ami a csapat oldalát illeti, állítólag játszani akar vasárnap, s hogy őszinték legyünk, óriási gond lenne ha nem léphetne pályára (persze, mindenki megértené), mert vele együtt se nagyon van három normális emberünk, Allred ugyanis bokasérüléssel küszködik.rezső
Allred bokasérülés nélkül sem tökéletes megoldás 😉egozo
ja, ez csak hab a tortán 😀rezső
Ez a "szegény embert az ág is húzza" helyzet.
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Szörnyű helyzet, sajnálom Spoont nagyon.
ami a csapat oldalát illeti, állítólag játszani akar vasárnap, s hogy őszinték legyünk, óriási gond lenne ha nem léphetne pályára (persze, mindenki megértené), mert vele együtt se nagyon van három normális emberünk, Allred ugyanis bokasérüléssel küszködik.rezső
Allred bokasérülés nélkül sem tökéletes megoldás 😉egozo
ja, ez csak hab a tortán 😀
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szörnyű helyzet, sajnálom Spoont nagyon.
ami a csapat oldalát illeti, állítólag játszani akar vasárnap, s hogy őszinték legyünk, óriási gond lenne ha nem léphetne pályára (persze, mindenki megértené), mert vele együtt se nagyon van három normális emberünk, Allred ugyanis bokasérüléssel küszködik.rezső
Allred bokasérülés nélkül sem tökéletes megoldás 😉
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Szörnyű helyzet, sajnálom Spoont nagyon.
ami a csapat oldalát illeti, állítólag játszani akar vasárnap, s hogy őszinték legyünk, óriási gond lenne ha nem léphetne pályára (persze, mindenki megértené), mert vele együtt se nagyon van három normális emberünk, Allred ugyanis bokasérüléssel küszködik.
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Spoonnak kedden meghalt az anyukája. 56 éves volt. Ez egyébként is szörnyű, aztán így játszani az még szörnyűbb lehet 😕
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A 2010-es év csapatkapitányai: Tullock, VY, Ahmard Hall, Nickey
Egyébként a cornerekig el sem fog jutni a labda, félelmetes védő falunk az összes QB-t meg fogja enni vacsorára 😀
több mint 14 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
egy újonc CB-t megeszik reggelire a menetrendünkből a Indy, Hou, NYG, Dal, SD de még a McNabb-es Wash, hogy egy #7-tel felálló Pitts-et ne is említsek amit szerencsére elkerülünk, de akár egy Den ellen is komoly gondjai lesznek.

ezen csapatok QB-i bármelyik újoncot zsebre teszik a 6. WR-jükkel is, nemhogy a 1.v.2. számúval.

mondjuk Cortland kivételével nem is emlékszem, hogy drafton alkalmazható CB-t szereztünk (és őt is mondjuk S-ből képeztük át egy év alatt, és lett kezdő a második évére...)

http://www.nfl.com/draft/history/fulldraft?teamId=2100&type=team
érdekes olvasmány egyébként. A 2003-as draftunkon egyenesen felröhögtem...

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Lényegében ugyanazt akartam írni, mint NOrbyyyyy. Két pick olyan nagy ár lenne Big Al-ért?Nandito
Egy hatodik és egy hetedik nem 😀 Más igen. Szerintem. 4. pont elég érte.egozo
Mondjuk ja azért egy 2. körös draft jogot én se adnék oda 😀 elég lesz érte a 4. kör igen 😂
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Lényegében ugyanazt akartam írni, mint NOrbyyyyy. Két pick olyan nagy ár lenne Big Al-ért?Nandito
Egy hatodik és egy hetedik nem 😀 Más igen. Szerintem. 4. pont elég érte.
több mint 14 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Lényegében ugyanazt akartam írni, mint NOrbyyyyy. Két pick olyan nagy ár lenne Big Al-ért?

Music City Miracle
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Két pick igazán nem ár Big Al-ért, én a helyükben nem hagynám ki ezt az alkalmat. Legalább lenne egy igazi vezére a védelemnek. Sőt még két pickért Chris Carr-t is visszahozhatnánk és meg lenne oldva a CB gond, de kétlem, hogy a Ravens elengedné. Bár ki tudja egy próbálkozást megérne. 😀 😂
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Állítólag a Redskins 2. körös választást akkor, mi pedig 4. köröset adnánk Albertértrezső
Amilyen jól mennek nekünk mostanában ezek az üzletelések, a végén csak sikerül megegyezni egy 2. plussz egy 4. körös pickben. 😀
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Állítólag a Redskins 2. körös választást akkor, mi pedig 4. köröset adnánk Albertért
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Azért az megnyugtat, hogy nem én vagyok a h..lye, vagy nem csak én. 😀
Itt is, máshol is olvastam, hogy nem várnak sokat a DL-ünktől, pedig szerintem az Albert nélkül is zúzni fog. Belül Jones és Brown a liga egyik legjobb DT-párosává nőheti ki magát, s idővel a Hayes-Morgan DE-duóval sem akar majd sok QB találkozni, ráadásul a cserék is erősek..
A CB-knél Vernerből nagy játékos lehet, legalábbis helyi szakik szerint az ösztönei egészen kiválóak, s ugyan a preseasonban minden meccsen voltak rontásai, de azért mindig megmutatta, hogy nagy jövő előtt áll. Azért gondoljunk bele, hogy a Harper tavalyi szintjét kellene túlszárnyalnia, az pedig neki és McCourtynak is sikerülni fog, méghozzá jócskán. Továbbra is Finnegan oldalával van bajom, mert Mouton ott nagyon vékony csere...
Más: Blountot - ahogy vártuk - el is vitték, Tampában folytatja. A practice squadunkat így Herb Donaldson RB-vel és Carson Butler TE-vel egészítettük ki.rezső
Blountot tegnap már írtam 😊 Egyébként teljesen igazat adok neked. Annyit fűznék hozzá, hogy amit írtál az mind jövő időben lesz, reméljük a közeli jövőben, mert különben gondok lesznek. :/egozo
Bocs a Blountért (pedig esküszöm visszaolvastam a hsz-eket, de ezek szerint vak vagyok 😀 )
Nu, ismét Kuharsky ad nekünk némi fogódzótt Albert ügyben. Szerinte, már egy harmadik körös választást is érdemes érte feláldozni, mert mi tudunk vele bánni. Úgy látja, ilyen lehetőséget nem szabad kihagyni, s ha megszerezzük szegény Haye kerül ki a rotációból, a Brown-Jones-Marks-Haynesworth kvartettel pedig (egyébként valóban nagyon durván hangzik) jobb csapat leszünk. - Ha így nézzük a dolgokat azért ez nem tűnik olyan rossz elképzelésnek. S attól, hogy ezen az üzleten dolgozunk, még nem jelenti azt, hogy nem udvarolnák ezerrel Oaklandben, vagy ne keresgetnénk valahol egy CB-t...
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Azért az megnyugtat, hogy nem én vagyok a h..lye, vagy nem csak én. 😀
Itt is, máshol is olvastam, hogy nem várnak sokat a DL-ünktől, pedig szerintem az Albert nélkül is zúzni fog. Belül Jones és Brown a liga egyik legjobb DT-párosává nőheti ki magát, s idővel a Hayes-Morgan DE-duóval sem akar majd sok QB találkozni, ráadásul a cserék is erősek..
A CB-knél Vernerből nagy játékos lehet, legalábbis helyi szakik szerint az ösztönei egészen kiválóak, s ugyan a preseasonban minden meccsen voltak rontásai, de azért mindig megmutatta, hogy nagy jövő előtt áll. Azért gondoljunk bele, hogy a Harper tavalyi szintjét kellene túlszárnyalnia, az pedig neki és McCourtynak is sikerülni fog, méghozzá jócskán. Továbbra is Finnegan oldalával van bajom, mert Mouton ott nagyon vékony csere...
Más: Blountot - ahogy vártuk - el is vitték, Tampában folytatja. A practice squadunkat így Herb Donaldson RB-vel és Carson Butler TE-vel egészítettük ki.rezső
Blountot tegnap már írtam 😊 Egyébként teljesen igazat adok neked. Annyit fűznék hozzá, hogy amit írtál az mind jövő időben lesz, reméljük a közeli jövőben, mert különben gondok lesznek. :/
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Azért az megnyugtat, hogy nem én vagyok a h..lye, vagy nem csak én. 😀
Itt is, máshol is olvastam, hogy nem várnak sokat a DL-ünktől, pedig szerintem az Albert nélkül is zúzni fog. Belül Jones és Brown a liga egyik legjobb DT-párosává nőheti ki magát, s idővel a Hayes-Morgan DE-duóval sem akar majd sok QB találkozni, ráadásul a cserék is erősek..
A CB-knél Vernerből nagy játékos lehet, legalábbis helyi szakik szerint az ösztönei egészen kiválóak, s ugyan a preseasonban minden meccsen voltak rontásai, de azért mindig megmutatta, hogy nagy jövő előtt áll. Azért gondoljunk bele, hogy a Harper tavalyi szintjét kellene túlszárnyalnia, az pedig neki és McCourtynak is sikerülni fog, méghozzá jócskán. Továbbra is Finnegan oldalával van bajom, mert Mouton ott nagyon vékony csere...
Más: Blountot - ahogy vártuk - el is vitték, Tampában folytatja. A practice squadunkat így Herb Donaldson RB-vel és Carson Butler TE-vel egészítettük ki.