Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 14 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sziasztok!

Lassan kezdődik a szezon, most már igyekszem hozzászólni a csapat "dolgaihoz". Persze folyamatosan követtem a híreket, de itt mindenki olyan profin "nyomja" a hozzászólásokat, hogy úgy éreztem, nem rúghatok labdába. :/

Ahogy látom, a támadósor bivalyerős, de a védelem nem az igazi. Utóbbi rendben lesz a rajtra? A főoldali beharangozóban azt olvastam, sok hiányzónk lesz. Kicsit félve várom a jövő heti első meccset, a Raiderstől én tartok. Lehet nem kéne, de akkor cáfoljon valaki. 😊

Music City Miracle
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Igen, Kuharsky szerint legalábbis elképzelhető egy trade...
érdekes lenne épp a Raiders meccs előtt
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A CB és az LB sor tűnik vékonynak, egyesek szerint nem lenne meglepő, ha szereznénk például egy LB-t hamarosan... Meglátjuk
rezső
Howardra gondolsz?
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Mivel szokás szerint "óriási a tolongás" a topicunkban 😀 ezért leírom a rostert egy két megjegyzéssel:
QB: VY, Collins, Rusty Smith - a rookie megérdemli, megdolgozott érte, remélem pár év és jobb lesz mint Collins
RB: CJ, Ringer, Blount - Blountra lásd mint fent, Gado nem fért fel, lehet ennyi WR, vagy Safety helyett jobb lett volna
FB: Hall
WR: Britt, Gage, Washington, Hawkins, D. Williams, Mariani - örülök, hogy mindhárman itt vannak, kicsit Edisont sajnálom
TE: Scaife, Cook, Stevens
OL: Amano, Harris, Roos, Stewart, Scott, Velasco, Otto, Kropog, Durand

DL: Haye, Ford, Morgan, Jason Jones, Babin, Marks, Hayes, Brown, Ball - Brock csak átszálló volt
LB: Spoon (vajon ezzel a hülye 4-essel fog játszani???), Winborn, Curran, Tulloch, Allred, Keglar - vajon ki lesz a 3. kezdő McRath eltiltása miatt? Thornton PUP, Winborn viszont nem gondoltam, hogy itt lesz
CB: Verner, Mouton, McCourty, Finnegan - nagyon sovánkának tűnik a tavalyihoz képest is 😕
S: Fuller, Nickey, Hope, Robert Johnson, Griff, Schommer - ez annál bővebb, de sajnos leginkább csak az ST-re jó játékosok 😕
K: Bironas
P: Kern
LS: Amatoegozo
Smith-nek jövőre már második számúnak kell lennie, mivel Collinstól az év végén sztem biztosan elköszönünk, nem adunk új szerződést. A futóknál egyértelmű volt, hogy háromnál több ember nem kell a rosterre, mivel CJ, az CJ,. ráadásul Ringer nagyon meggyőző volt eddig a preseasonban, meg a training campben. Blount-Gado kérdésben pedig valszeg a pénz is dönthetett, Blount jóval olcsóbb (persze tudom, hogy nincs idén sapka - de ez mégis csak a Titans). mivel mindketten jók voltak az elmúlt meccseken, nem kell sajnálnunk a dolgot, Gadónak adtunk egy esélyt, ő pedig bizonyított, s ezt valszeg a többi csapatnál is látták...
A CB és az LB sor tűnik vékonynak, egyesek szerint nem lenne meglepő, ha szereznénk például egy LB-t hamarosan... Meglátjuk
Egy hét és nincs több tréfa, minden kiderül 😊
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Mivel szokás szerint "óriási a tolongás" a topicunkban 😀 ezért leírom a rostert egy két megjegyzéssel:
QB: VY, Collins, Rusty Smith - a rookie megérdemli, megdolgozott érte, remélem pár év és jobb lesz mint Collins
RB: CJ, Ringer, Blount - Blountra lásd mint fent, Gado nem fért fel, lehet ennyi WR, vagy Safety helyett jobb lett volna
FB: Hall
WR: Britt, Gage, Washington, Hawkins, D. Williams, Mariani - örülök, hogy mindhárman itt vannak, kicsit Edisont sajnálom
TE: Scaife, Cook, Stevens
OL: Amano, Harris, Roos, Stewart, Scott, Velasco, Otto, Kropog, Durand

DL: Haye, Ford, Morgan, Jason Jones, Babin, Marks, Hayes, Brown, Ball - Brock csak átszálló volt
LB: Spoon (vajon ezzel a hülye 4-essel fog játszani???), Winborn, Curran, Tulloch, Allred, Keglar - vajon ki lesz a 3. kezdő McRath eltiltása miatt? Thornton PUP, Winborn viszont nem gondoltam, hogy itt lesz
CB: Verner, Mouton, McCourty, Finnegan - nagyon sovánkának tűnik a tavalyihoz képest is 😕
S: Fuller, Nickey, Hope, Robert Johnson, Griff, Schommer - ez annál bővebb, de sajnos leginkább csak az ST-re jó játékosok 😕
K: Bironas
P: Kern
LS: Amato
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hill esetét én sem értem!! Chris Simms semmit sem változott ugyan olyan sz..r, mit volt! Nem érdemelte meg az 53-at!! Rusty Smith még fiatal és megérdemli az esélyt! Legalább tanulhat Young-tól és Collins-tól! Kerry papa már öregszik és kell valaki aki beletanul a csere irányítós szerepkörbe!! Annak viszont örülök, hogy Blount lett a 3. számú futó, nagyon nagy tehetség és remélem sikerül majd megnevelni valakinek!!
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Az összes cut:
DE Raheem Brock, RB Samkon Gado, CB Tye Hill, RB Alvin Pearman, S Myron Rolle, TE Sean Ryan, QB Chris Simms, DE Eric Bakhtiari, FB Jed Collins, WR Dominique Edison, DE Chris Harrington, DT David Howard, G Nick Howell, DT Joe Joseph, C Kevin Matthews, OT Nevin McCaskill, TE Steven Pfahler, OT Michael Toudouze, LB Patrick Trahan, WR Paul Williams.
Rusty Smith maradt, Blount lett a harmadik futó, Mariani, Hawkins és D. Williams mindhárman rosteren. Csere OL: Velasco, Durand mégsmem cut, Otto, Kropog. DL: Brockon kivül mindenki maradt, aki számít. LB: Thornton PUP.
Hát ennyi, majd beírom, ha valaki meg nem előz a teljes rostert.
több mint 14 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
érdekes. én nem láttam Smith- ben a jövő irányítóját, de mind1.
http://www.tennessean.com/article/20100904/SPORTS01/100904021/2161

több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
További cutok: Jed Collins, Brock, Trahan, Gado, Matthews, Howell, Paul Williams, Rolle, Harrington, Chris Simms
Tehát Gado TD-i nem voltak elegek a rosterre. Brock nekem meglepetés. Rollét sajnálom, de nem érdemelte meg, mint ahogy Williams sem NFL szint. Jim Wyatt azt írja, hogy Simms elküldésével olyan hírek vannak, hogy Rusty Smith 53-ban lehet.
Úgy tűnik Edison is cut sajnos, és McCaskill, meg Durand, pedig utobbi azt hittem rosteren lesz.
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Megkezdődött a végsőszűkítés:
Ty Hill, Pearman, Bakhtiari, Toudze, Pfahler, Joseph. Hillen azért csodálkozok, mert amúgy is sovánka a CB squad. Bakhtiarit meg sajnálom, de a DL-ben pont a bőség a gond. Thornton meg PUP.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Akárhogy is lesz a védelemnek és az ST-nek muszáj fejlődni, mert különben szétszórnak pontokkal minket idén!! A támadók meg nem biztos, hogy mindig jó napot fognak kifogni, hogy a csapatot előrevigyék!! Úgyhogy én idén azért szurkolok, hogy e két csapatrészt is sikerüljön végre a támadók szintjéhez közelebb fejleszteni!!!
több mint 14 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
szerintem egyszerűen két irányító marad az 53-ban és Blount és Gado is marad, csak egy kicsit hangsúlyosabban ST-re képezik majd őket.
de két nap múlva mindenki okos lesz úgyis.Titans
én Gado-ban nem bízok annyira :/ de mad meglátjuk ha bentmarad


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 14 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
szerintem egyszerűen két irányító marad az 53-ban és Blount és Gado is marad, csak egy kicsit hangsúlyosabban ST-re képezik majd őket.
de két nap múlva mindenki okos lesz úgyis.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nem akarom elhinni, hogy miket hibáznak a Titánok a Puntoknál!!! Két ugyan olyan hiba 10 pontunkba került!! De összességében szerintem se voltunk rosszak, sőt ahhoz képest, hogy mien csapattal álltunk ki kifejezetten jók voltunk. A futóink meg feladták a leckét Fisheréknek, mind jó volt!! Kiváncsian várom meik RB-t hagyják majd ki az 53-ból, mert tuti, hogy kihagynak vagy 2-t!! Véleményem szerint CJ és Ringer mellett Blount lesz a befutó!!!
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szeintem az lenne a legjobb, ha mindketten - Gado és Blount - is rosteren lennének. Fisher elmondása alapján Blountnak gondjai vannak a blokkolással, és a bonyolultabb játékokkal. Viszont, ha PS-re rakjuk, akkor más el fogja vinni, ez nem lenne túl jó, mert egy-két éven belül elég jó játékos lehet belőle, ha kicsit sikerül civilizálni. 😊 Egyébként az ST-n és sérülésen kívül mindegy a dolog, mert egyik sem fog nagyon játszani, Ringer megkapja meccsenként azt a két-három játékot amire CJ nem tart igényt, aztán kész. Ő azért magasan kompaktabb játékos az előzőeknél.
Brittnek megint sikerült pár labdát nem elkapnia, ez eléggé aggasztó. Finn meg az elején nagyon nem találta magát, később kicsit jobb lett. Viszont azt nagyon nem szeretném, ha Allred kezdene Will-ben. Pedig nagyon úgy tűnik.
Harrisnek remélem nem súlyos a sérülése, bár a fal nélküle is újászületett a multkori romhalmazhoz képest 😊
A WR-eknél is érdekes a helyzet. Mariani, D. Willams, Edison és Hawkins együtt biztos nem lesznek 53-ban. De ki lesz közűlük? Mariani a visszahordásoknál jobb, Hawkins meg képes blokkolni.
Egyre inkább úgy néz ki, hogy Thornton cut. Legalábbis remélem.
Az ST most a változatosság kedvéért a puntnál roskadt össze, az elsőnél egyértelműen Schommer engedte el elöbb az emberét a kelleténél, a másodiknál az egész fal összeomlott.
Nem értem miért írták azt, hogy annyira rosszak voltunk. Szerintem nem így van. CJ nélkül is jobbak voltunk, mint Brees nélkül a Saints. És azért ez csak a SB győztes csapat.
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Nu, elolvastam a tennessean értlékelését. Az alapján mégsem lehettünk annyira jók... 😀 , sőt Wyatt szerint kifejezetten sz..rok voltunk, de azért nyertünk...
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem láttam a meccset, de az összefoglaló alapján valszeg nem játszhattunk rosszul. A 24 kapott pontból 10-et sikerült két blokkolt puntból benyalnunk, az utolsó TD-jük, meg a hajrában született...
Mindkét oldalon minden a keretszűkítésről szólt kis túlzással, a kezdők alig játszottak, CJ pedig semmit. Hát, nincs könnyű helyzetben Fisher. AZ RB-knél mindenki jól nyomtra, még Pearmann is. A hordások száma azt sugallja, hogy nagyon gondolkodik a stáb Gado és Blount között - erre mindkettő nagyon erős volt. Érdekes döntés lesz.
Mariani megint jó lehetett, Williams meg kevésbé.
Esetleg, aki látta a meccset írhatna róla bővebben - köszi
több mint 14 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
látta valaki a meccset?
sajnos csak majd felvételről tudom megnézni,majd akkor írok róla.

a szezonunkkal kapcsolatosan szerintem az a kérdés, hogy a passzoló csapatok ellen mire megyünk:
HOU, IND oda vissza, szerencsére ez a szezon utolsó hat meccséből 4, meg a Giants, Dallas és SD idegenben. az összes többin szerintem esélyesebbek vagyunk. ebből a 7-ből meg a Hou 50-50 a többin viszont meglepetés lesz a győzelmünk.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A Steelers ellen szoros meccs lesz. A támadásaikat Rosszliszberger nélkül megfogjuk, a védelmükkel viszont nem tudunk majd mit kezdeni. Ezért aztán Bironas 60yardos FG-jével 3-0-ra fogunk nyerni. 😂egozo
nem lesz sok pont nyilvánvalóan, de azért még egy safety belefér, úgyhogy 5-0 lesz 😂rezső
Azért az ST se hagyjuk ki a dicsőségből!! Egy 103 yrd-os visszahordott TD-vel 12-0 lesz a végeredmény!És Mouton hordja vissza!!😀😀😀
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
A Steelers ellen szoros meccs lesz. A támadásaikat Rosszliszberger nélkül megfogjuk, a védelmükkel viszont nem tudunk majd mit kezdeni. Ezért aztán Bironas 60yardos FG-jével 3-0-ra fogunk nyerni. 😂egozo
nem lesz sok pont nyilvánvalóan, de azért még egy safety belefér, úgyhogy 5-0 lesz 😂
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Most nézem, hogy Thornton PUP-on van. Ilyen fizetés mellett szerintetek megtartják? Szerintem nem nagyon...remélem
A Tennessean szerint lehet sem Ty Hill, sem R. Johnson, sem Nickey nem biztos, hogy rosteren lesz. Szerintem Nickey biztos, és a másik kettőnek is nagy esélye van.
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A Steelers ellen szoros meccs lesz. A támadásaikat Rosszliszberger nélkül megfogjuk, a védelmükkel viszont nem tudunk majd mit kezdeni. Ezért aztán Bironas 60yardos FG-jével 3-0-ra fogunk nyerni. 😂
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát igen, csak az ilyen KELL mérkőzések szoktak a legnehezebbek lenni.
Idén úgy érzem erősödött a Raiders, bár még úgy gondolom mindig azokkal a gondokkal küszködünk mint a korábbi években, hogy balfaszok a pályán, de jó lenne már, ha rám cáfolnának egyszer és egy két olyan győzelmet aratnának ami meglepő. Itt lenne pont lehetőség a Titans ellen. Egy jó szezonkezdet megalapozhatna egy jó szezon is akár.

Az utóbbi 5 évben 5-ször kaptunk ki a nyitómeccsen. A Titans meg azért 2-szer nyert az utóbbi 5 évben, szóval ez a stat is mellettük szól.

Mindig nagyon várom a szezonkezdetet, hogy most majd más lesz, aztán valahol a mérkőzés felénél rájövök, hogy ugyanaz a szar van mindig.

Na de majd meglátjuk! Reménykedni szabad! 😊
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
A Raiders ellen szerintem azon múlik, hogy a mi futás elleni védekezésünk hogyan működik. Ha jobb lesz mint az előszezonban, akkor megfoghatjuk CJ-t és így a legfőbb fegyvereteket!

Nálatok meg az a lényeg, hogy milyen napja lesz VY-nak, ha fajinul tud passzolni és megfelelő védelmet kap, akkor jobbak lehettek ezen a téren és akkor még akár CJ nélkül is esélyesebbek vagytok a győzelemre!

Sajnos a védelmeteket annyira nem ismerem, de szerintem a mi offense-ünk elég gyenge és ez pont jó lesz nektek, mert nem egy durva offense-ű csapattal találkoztok elsőre.

Szóval én úgy gondolom, hogy esélyesebbek vagytok, főleg hogy hazai pályán játszotok. olyan 60-65% esélyt jósolok. De még ez ugye változhat a szezon kezdetéig.Bruce
Azt nem tudom, hogy hány százalék esélyünk van, mindenesetre kijelenthető, hogy titeket meg KELL vernünk, ha bármit is akarunk ebben a szezonban - nincs mese. Tulképpen még CJ és VY esetleges gyengélkedése esetén is kötelező a siker. aztán, hogy mi lesz, majd meglátjuk...
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A Raiders ellen szerintem azon múlik, hogy a mi futás elleni védekezésünk hogyan működik. Ha jobb lesz mint az előszezonban, akkor megfoghatjuk CJ-t és így a legfőbb fegyvereteket!

Nálatok meg az a lényeg, hogy milyen napja lesz VY-nak, ha fajinul tud passzolni és megfelelő védelmet kap, akkor jobbak lehettek ezen a téren és akkor még akár CJ nélkül is esélyesebbek vagytok a győzelemre!

Sajnos a védelmeteket annyira nem ismerem, de szerintem a mi offense-ünk elég gyenge és ez pont jó lesz nektek, mert nem egy durva offense-ű csapattal találkoztok elsőre.

Szóval én úgy gondolom, hogy esélyesebbek vagytok, főleg hogy hazai pályán játszotok. olyan 60-65% esélyt jósolok. De még ez ugye változhat a szezon kezdetéig.