Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 8 éve
Redskins Sign 11 Players To Reserve/Future ContractsOL Alex Balducci
DL Tavaris Barnes Sr.
TE Chris Bazile
RB Kenny Hilliard
OL Cameron Jefferson
OL John Kling
LB Alex McCalister
LB Cassanova McKinzy
DL Ondre Pipkins
DB James Sample
S Orion Stewart
több mint 8 éve
Kirk Cousins esetében játszhatna az a verzió is, hogy esetleg marad, ha lenne general manager a csapatnál, de mivel a mindent jobban tudja okosa Bruce Allen a főnök (megint), így gyanítom menni fog. De ha mégis, akkor esetleg Matt Stafford szerződése alap lehetne hosszabb távon, mivel pénz lenne rá....Nézzünk egy elfogadható verziót:
Időtartam: - 5 év
Teljes fizetés: - $137,500,000
Aláírási bónusz: - $52,000,000
Teljes garantált összeg: - $95,000,000
Éves fizetés: - $27,500,000
2018 Cap Hit - $18,000,000
Mivel Stafford számai nagyjából olyanok mint Kirk Kapitányé, nem lenne lehetetlen küldetés, és a fontosabb emberek megtartására is futná..
Mert a számok ilyenek voltak nagyjából:
Matt Stafford:
2015 (16): 4262 YDS, 67.2%, 32 TD’s, 13 INT’s Rating - 97.0 W/L - 7-9
2016 (16): 4237 YDS, 65.3%, 24 TD’s, 10 INT’s Rating - 93.3 W/L - 9-7
2017 (15): 4123 YDS, 65.5%, 26 TD’s, 10 INT’s Rating - 97.1 W/L - 8-7
Kirk Cousins:
2015 (16): 4166 YDS, 69.9%, 29 TD’s, 11 INT’s Rating - 101.6 W/L - 9-7
2016 (16): 4917 YDS, 67.0%, 25 TD’s, 12 INT’s Rating - 97.2 W/L - 8-7-1
2017 (15): 3935 YDS, 65%, 27 TD’s, 10 INT’s Rating - 98.5 W/L - 7-8
A 'skins cap space 2018-ra $55 millió, pl ilyen playák megtartására elég lehet:
Kirk Cousins - $18 milliós cap hit
Zach Brown - $5 milliós cap hit
Trent Murphy - $5 milliós cap hit
Spencer Long - $4 milliós cap hit
Mason Foster - $3 milliós cap hit
Ryan Grant - $2 milliós cap hit
Junior Galette - $2 milliós cap hit
több mint 8 éve
Ez biztos könnyebb lesz. Ja nem...2018:
Dallas Cowboys x2
New York Giants x2
Philadelphia Eagles x2
Atlanta Falcons
New Orleans Saints
Carolina Panthers
Tampa Bay Buccaneers
Houston Texans
Jacksonville Jaguars
Indianapolis Colts
Tennessee Titans
Green Bay Packers
Arizona Cardinals
több mint 8 éve
Mihez kezdünk ezzel a szezonnal a jövőre nézve? Beülünk a mocsárba? Milyen draftunk lesz GM nélkül? Olyan igazi Snyder-Allen féle? Cél jövőre is a 8-8?
több mint 8 éve
Csak minél előbb, oszt viheti a csodairányítóját is. Bruce Allen-nek meg sétáljon át az emésztőrendszerén egy sün.Gruden lassan máshol is megrohadhatna már....Cincinátosban már várják az eke szarvánál
apeszos
sutianap
több mint 8 éve
Gruden lassan máshol is megrohadhatna már....Cincinátosban már várják az eke szarvánál
apeszos

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Gruden lassan máshol is megrohadhatna már....
több mint 8 éve
Közben azért azt se felejtsük el, hogy szinte papírforma, hogy a vereségtől függetlenül meglesz a PO, a lehetséges forgatókönyvek legvalószínűbbike szerint mindössze a következő eredményeknek kell passzolnia:Ebben a forgatókönyvben csak annyi hiba, hogy meg kell nyerni az összes meccset 😊
(.............)
bálnalekvár
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Közben azért azt se felejtsük el, hogy szinte papírforma, hogy a vereségtől függetlenül meglesz a PO, a lehetséges forgatókönyvek legvalószínűbbike szerint mindössze a következő eredményeknek kell passzolnia:
(.............)
bálnalekvár

Szerkesztette: apeszos
több mint 8 éve
Közben azért azt se felejtsük el, hogy szinte papírforma, hogy a vereségtől függetlenül meglesz a PO, a lehetséges forgatókönyvek legvalószínűbbike szerint mindössze a következő eredményeknek kell passzolnia:w14
WAS-LAC WAS
NO-ATL NO
MIN-CAR MIN
DET-TB TB
w15
WAS-ARI WAS
ATL-TB TB
GB-CAR CAR
w16
WAS-DEN WAS
SEA-DAL SEA
ATL-NO NO
TB-CAR TB
MIN-GB MIN
w17
WAS-NYG WAS
DAL-PHI PHI
CAR-ATL ATL
GB-DET GB
Jól látható, hogy a leghathatósabb közreműködés a jelenleg 4-8-as TB részéről szükséges (backtoback W a DET,ATL,CAR trió ellen), így a továbbjutás (nyilvánvaló) esetére ne felejtsük el már most megrendelni a Winston-mezeket, hogy karácsonyra ideérjenek.
akkorisredskins
több mint 8 éve
Igazad lehet. Ám lássuk be, a mi hathatós közreműködésünk nélkül (hívhatjuk balfaszkodásnak is) most nem örülnének annyira Dallasban. Viszont ezt a mélységes dilettantizmust amiben így elmerültünk, már-már művészetnek kell hívni. És ezt csak ilyen idióta iróniával, vagy inkább cinizmussal lehet elviselni. Mert különben -hogy egy klasszikust idézzek- "Maónika, idegállapotban vagyok..."... Csak egy csapat volt a pályán: a redskins. ... [/b]Ugy konnyu, hogy 13-an vannak idonkent a palyan! De akkor sem csak ok voltak.
apeszos
ulpianus
több mint 8 éve
... Csak egy csapat volt a pályán: a redskins. ... [/b]Ugy konnyu, hogy 13-an vannak idonkent a palyan! De akkor sem csak ok voltak.
apeszos

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Ééééés megint kurva jók voltunk. Csak egy csapat volt a pályán: a redskins. Keményen küzdöttünk, mint disznó a jégen, de nem csalódtunk. Ismét mi győztünk, sikeresen felvettük a harcot magunk ellen. Jól megvertük magunkat. Büszke vagyok a csapatra!
több mint 8 éve
Ma ment el Sean Taylor, egyszer sem láttam élőben játszani, de Tom Brady és Michael Vick után ő volt az akiről először hallottam. Persze temérdek videót néztem azóta róla, szerény véleményem szerint Earl Thomas x2. Úgy vágta le a pályát ahogy senki nem fogja, azok az ütközések meg, anyáááám. Hát amikor Moormant a probowlon lecsapta, arra szavak nincsenek.
több mint 8 éve
Ettől még nyerni kellett volna, de azért OUCH:www.nbcsports.com/washington/redskins/report-league-admits-getting-kirk-cousins-intentional-grounding-call-wrong
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Vállalom a felelősséget 😊 pedig örültem volna, ha nyertek.................
több mint 8 éve
Galette mennyit jàtszik és hogyan?www.redskins.com/team/roster/Junior-Galette/2d69b026-33dc-40c9-a7e5-9d55c434f780
Fattyu
